Νέα

Sex shops στην Αθήνα/online παραγγελίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά γνωρίζτε πιο είναι το καλύτερο sex shop στην Αθήνα - με μεγάλη ποικιλία - αφού το επόμενο Σαββατοκύριακο που θα είμαι στην πρωτεύουσα θέλω να αγοράσω κάποια πράγματα.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Υπαρχει κανενα Καποταδικο?Ειτε Sex Shop ειτε φαρμακειο που να εχει πολλα ηδη προφυλακτικων?Για παραδειγμα Τrojan δυσκολο να ταα  βρω.Και αυτο σε ξεκαρφωτα μαγαζια!Επισης θελω ενα γαμημενο προφυλακτικο πολυ λεπτο και με μεγαλη διαμετρο να μη σφιγγει καθολου το καβλι μου και δεν μπορω να βρω.Ειχα παρει απο το εξωτερικο κατι durex αλλο πραγμα (οχι τα...παναρχαια sensitive) που ηταν σαν να μη τα φοραγες καν.


Υ.Γ:Προς υποχονδριους τρομολαγνους:στ'αρχιδια μου αν σπανε συχνοτερα τα λεπτα προφυλακτικα.Γκομενα γαμαω.
Τυπικα καθαρα φοραω τη πλαστικουρα για να μην μου ζαλιζει το πουτσο πως θα τη γκαστρωσω. :helpplea:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
Condomi. Κοντα στην πλατεια Κανιγγος. Δεν θυμαμαι διευθυνση....
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Απέναντι από το Φιξ στην κάθοδο της Συγγρού με κίτρινη βιτρίνα, καλή ποικιλία, τώρα από προφυλακτικά δεν θυμάμαι να σου πω
 

Wild_Lover

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε όλο τον κόσμο!
Θα ήθελα πληροφορίες για sex shops στην Αθήνα. Έχετε κάποιο να μου προτείνετε;
Ευχαριστώ προκαταβολικά!  :grin:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Να σου προτείνω όχι.... καθότι δεν έχω επισκεφτεί κάποιο. Αλλά αν θέλεις έχει ένα σε όροφο γωνία καλλιρόης με φραντζή, έχει και στη συγγρού εκεί κοντά... και φυσικά στην Ομόνοια

 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
[ftp=ftp://[URL unfurl="true"]www.erotica.gr]www.erotica.gr[/ftp[/URL]] on-line sex shop δες και εδώ φίλε μπορείς να παραγγείλεις ότι θες με αντικαταβολή
 

elio21

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, γνωριζετε καποιο καλο sex shop με καλο site για αγορες απο το Internet?
Ευχαριστω προκαταβολικα οσους απαντησουν.
 

Sniper32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Sex shops Paradise Το ενα ειναι Συγγρου 52 στου Φιξ και το αλλο Κατεχακη 7 50 μετρα απο το μετρο που ειναι σιγουρα το μεγαλυτερο στην Ελλαδα ακιρβως απεναντι απο το stoudio Κατεχακη 8 .
Στο url υπαρχει εικονικη περιηγηση ( virtual tour ) για να δειτε τον χωρο και τα προιοντα!
 

kingolgrc

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Real Love στην Αναγνωστοπούλου 37 Κολωνάκι, Queen of Hearts Σαρρη 20 Ψυρρή είναι τα καλύτερα στην Αθήνα. Ε-Shop πολύ μπροστά είναι το και το . Aυτά...
 

DVader

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρια Καλημέρα,
  Ξέρει κανείς κάποιο καλό sex shop στην Αθήνα που να δουλεύει και απόγευμα ..?    Το θέλω έτσι γιατί δουλεύω το πρωί .... Ε?

Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1

gamikos1976

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ ψωνίζω μόνο online, είναι ποιό φθηνά και ποιό πριβέ...

Δοκίμασε στο
Καλή διασκέδαση ;)
 

trelamenos22

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας..εχει αγορασει κανεις τα χαπια για κθηστερηση.και τις σταγωνες ερωτικης ελξης..εχουν αποτελεσμα η ειναι μουφα..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Sex shop με παρα πολλα dvd το οποιο ειναι μονο online και εχει πολυ πραμα, εχει και toys επισης εννοειται, εξισου πολλα ειναι το
 

akousma

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
23
Like
1
Πόντοι
0
Αν θέλεις κάτι για κάποια φίλη σου συνιστώ γιατί παραγγέλνεις και σου έρχονται εντελώς διακριτικά με όνομα αποστολέα κάτι άσχετο, γιατί τα προϊόντα είναι μάλλον πιο ασφαλή από άποψη υλικών - υγειινής από τα όποια ανόνυμα των άλλων sex shops
 

mariosx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ παίρνω πράγματα από το είναι άψογο τόσο σε προϊόντα όσο και σε ταχύτητα εξυπηρέτησης .
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
sex shop με καλές τιμές και μεγάλη ποικιλία (ως προς το μέγεθος του) είναι το προκατασκευασμένο με την επωνυμία AMOR στην Λ. Αθηνών (ή Καβάλας) κοντά στο σημείο που κάνουν πιάστα τα τραβεστί το βράδυ.

Προτείνω να το επισκεφθείτε πριν μετακομίσει στο όροφο του διπλανόυ κτιρίου που κατασκευάζεται γιατί οι τιμές σύγουρα δεν θα είναι οι ίδιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom