Νέα

Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:

τρομαξες????


για ποιο λογο? εχεις παιδι και γυναικα και φοβηθηκες μη διαλυθει ο γαμος σου???

μας δουλευεις ρε? αφου δεν εχεις δικια σου οικογενεια.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:

ρε συ την παρεξηγησες την κοπελα...ενα "γεια" ηθελε να σου πει και να πατε για καφεδακι...

ΣΟΒΑΡΕΨΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!! τι να θελει;; τσαϋ και συμπαθεια;;; ΛΕΦΤΑ...θα πει τις γνωστες ατακες.. "σε σκεφτομουν και ειπα να δω τι κανει το μωρακι μου"για να σε ριξει και μετα.."δωσε το ενα, δωσε το αλλο"..

ΠΡΟΣΕΧΕ..
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Βεβαίως να προσεξεις, να πάρεις μαζι εξτρα προφυλακτικα και λεφτά. Α, και να προσεχεις την κινηση στο δρομο
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Την υγεια σου και τα λεφτα σου.
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
ρε συ την παρεξηγησες την κοπελα...ενα "γεια" ηθελε να σου πει και να πατε για καφεδακι...

ΣΟΒΑΡΕΨΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!! τι να θελει;; τσαϋ και συμπαθεια;;; ΛΕΦΤΑ...θα πει τις γνωστες ατακες.. "σε σκεφτομουν και ειπα να δω τι κανει το μωρακι μου"για να σε ριξει και μετα.."δωσε το ενα, δωσε το αλλο"..

ΠΡΟΣΕΧΕ..
Καλα αυτο δεν το λενε μονο οι κωλομπαρουδες.Μη σου πω οτι αυτες εχουν πιο ειλικρίνεια απο αλλες
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:
να σου πω...ο φίλος σου ξενέρωσε που δεν τον πήρε η δικια του? :2funny: :2funny: :2funny:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
ηθελε να την πας για καφεδακι και μετα για κοτο στους κοτοπουλαδες...
κακως φοβηθηκες...
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
ποσα δηλ θα μπορουσε να μου φαει.εγω μπορει να μην της εδινα τπτ αν τη  :fuck1:
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
ποσα δηλ θα μπορουσε να μου φαει.εγω μπορει να μην της εδινα τπτ αν τη  :fuck1:
Φίλε προφανώς είσαι καινούργιος στο "σπορ". Μην αγχώνεσαι. Πάρτην και εσύ και ρώτα την πότε θα τα πείτε από κοντά. Αν σε πει έλα στο μαγαζί πάνε μία φορά και κέρνα την ένα το πολύ δύο ποτά. Δως της να καταλάβει ότι μόνο αν βγει μαζί σου και σε κάτσει θα ξανακεράσεις. Αυτό που έκανε σε σένα το έχει κάνει και σε πολλούς άλλους. Αυτές πληρώνονται με βάση το πόσα ποτά θα τις κεράσουν. Είδε ότι δεν πήγες κάποιες μέρες ή δεν είχε δουλειά τις τελευταίες μέρες και σε πήρε. Αν σε "γούσταρε" πραγματικά τότε θα σε έπαιρνε την επόμενη μέρα και όχι μετά από 15 που είπες. Αν όντως θες να ασχοληθείς με το "σπορ" πρέπει να έχεις γερή τσέπη, αυτοσυκράτηση και γερό στομάχι. Πάρε τηλέφωνα από πολλές και όποια κάτσει. Στις 20 η μία θα βγει. Πάντα από διαφορετικά μαγαζιά. Όχι δύο κοπέλες μαζί από το ίδιο μαγαζί. Μιλάνε μεταξύ τους. Τέλος να ξέρεις ότι οι πιο πολλές που δουλεύουν εκεί είτε έχουν παιδί, είτε γκόμενο (αλλοδαπό είτε Έλληνα λεφτά) και λένε το αντίθετο. Σπάνιες οι ελεύθερες. Καλή αρχή.
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:
Το πιο λογικο ειναι να κανει φολοου απ το μαγαζι στο πελατολογιο του.Το κανουν ολες οι επιχειρησεις...εχε τον νου σου παντως και μην ανοιγεσαι πολυ.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
14
Like
3.526
Πόντοι
2.777
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:

άμα μύρισε λεφτάκια πρόσεξε το πορτοφολάκι σου
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω απολυτα με το φιλτατο συναγωνιστη.λογω κρισης επιστρατευουν καθε μεσο για να βγει το νυχτοκαματο.αλλωστε για τις περισσοτερες ειμαστε μονο ευρω.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
μάλλον για να ρωτάς, δεν θα εχεις την ανάλογη πείρα για να διαχειρηστείς προς δικό σου όφελος μια σχέση με την κοπέλλα αυτή. Aκουσε τις συμβουλές κ των υπολοιπων αλλά μάλλον οπου φύγει , φύγει. Σχεσούλες με επαγγελματίες είναι επικινδυνες.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:
ρε φιλε ,της εκλεισες το τηλεφωνο και τωρα ρωτας εδω τι να ηθελε????
τεσπα κατα 95% κανει μαρκετινγκ δηλ να πας και να πιεις κατι στο μαγαζι που δουλευει κα να παρει τα ποσοστα της κτλ κτλ

αλλα υπαρχει και ενα 5% να ηθελε μια σχεση,μια ελευθερη σχεση,ενα ατομο να παει για καναν καφε  αμα σε πηρε για φιλικο χαρακτηρα
στο λεω γιατι ετσι ειχα βγαλει κι εγω μια γκομενα..τηνεπαιρνα τηλ...πηγαιναμε για καφε,ποτο,γαμησι ...κι απο το μπαρακι ουτε που περνουσα  και καλο μουνακι ηταν ;)
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
ρε φιλε ,της εκλεισες το τηλεφωνο και τωρα ρωτας εδω τι να ηθελε????
τεσπα κατα 95% κανει μαρκετινγκ δηλ να πας και να πιεις κατι στο μαγαζι που δουλευει κα να παρει τα ποσοστα της κτλ κτλ

αλλα υπαρχει και ενα 5% να ηθελε μια σχεση,μια ελευθερη σχεση,ενα ατομο να παει για καναν καφε  αμα σε πηρε για φιλικο χαρακτηρα
στο λεω γιατι ετσι ειχα βγαλει κι εγω μια γκομενα..τηνεπαιρνα τηλ...πηγαιναμε για καφε,ποτο,γαμησι ...κι απο το μπαρακι ουτε που περνουσα   και καλο μουνακι ηταν ;)
και εγω τησ ιδιασ αποψησ ειμαι αφου μου εχει τυχει και εμενα εβγαινα με ενα ωραιο γκομενακι για καφε και πουτσα και ουτε ειχα ξαναπατησει στο μπαρ.για αυτο κανε την κινηση σου και πρατεισ αναλογα :thumbsup:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλα αυτο δεν το λενε μονο οι κωλομπαρουδες.Μη σου πω οτι αυτες εχουν πιο ειλικρίνεια απο αλλες

ολες λενε ολα...ειτε ειναι κωλομπαρατζουδες ειτε ειναι η κοπελα που γνωρισες χθες...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
5
Πόντοι
1.396
αξιζη μια προσπαθεια αν σου αρεσει με προσοχη και μετρο,δεν εχεις να φοβιθης τιποτα,και εγω εχω κανει σχεση με κοπελες απο μπαρ και μου βγηκαν πολυ εξηγημενες απο τις κανονικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom