Νέα

Κωλομπαρο στη Θεσ/κη για να βγαλω 35+ γκομενα ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tabakakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tabakakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερετε κανενα στεκι που πανε μεγαλες κυριες που αναζητουν φρεσκο κρεας???

Θελω να παω με μια 40αρα να με μαμησει και να μην την μαμησω....

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Akis_1982

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
149
Like
8
Πόντοι
1
μμμμμμμμ.ενδιαφερον.με ενδιαφερει το θεμα
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Γιαννιτσων......αλλα τελιωμενη φαση.......απο 55+ σε ηλικιες
Μεταξυ μας λεγεται το μαγαζι.....αλλα ειναι για κλαμα η μαλλον για γελια!
 

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
για πες λεπτομεριες για το μεταξυ μας. αυτες οι γυναικες ψαχνονται ή ειναι επαγγελματιες; γενικα λεει να πας μονος εκει; πως ειναι η φαση μεσα;
 

LoveSrbija

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
στο μεταξύ μας έχω ρίξει από τα πιο απίστευτα γέλια.
είναι όλη η αφρόκρεμα της πόλης εκεί μέσα μαζεμένη.
και όσεσ 50αροφεύγα είναι εκεί μέσα είναι καθαρά για κονσομανσιον. είναι χάλια μπάλια.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ρε παιδια ξερετε κανενα στεκι που πανε μεγαλες κυριες που αναζητουν φρεσκο κρεας???

Θελω να παω με μια 40αρα να με μαμησει και να μην την μαμησω....

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Μην ανησυχεις τυπες εμεις ειμαστε εδω!!!!θα σε φτιαξουμε ΑΜΕΣΩΣ βοηθισε μας ομως για λεγε πως τι θες???
 

orexatos32

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
απο τα θεματα που με ενδιαφερουν και εμενα!
αποθημενο το εχω!
 

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
πήγε κανείς τελευτέα στο μεταξύ μας; κανείς να έχει πληροφορίες για εκεί;
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ψαξτε μαγκεσ εγω ειμαι 28 και εδω και 4 μηνεσ εχω μια 36αρα που δουλευαι σε μπαρ στην λαρισα .μην χτυπατε σε μπαρ στυλ στριπτηζ και τετοια ειναι ολεσ καβατζομενεσ αλλα σε μικρα μπαρακια τα λεγομενα κουτουκια και κατι θα βρειτε ειναι καλη φαση οντωσ.
 

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδεσ θελω να μου προτεινεται καμια 5αρια βιζιτεσ της θεσσαλονικησ και να μου στειλεται και τα τηλεφωνα τουσ στο P.M.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
10
Like
4.160
Πόντοι
4.895
καλησπερα παιδεσ θελω να μου προτεινεται καμια 5αρια βιζιτεσ της θεσσαλονικησ και να μου στειλεται και τα τηλεφωνα τουσ στο P.M.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
τωρα εσυ πλακα κανεις...
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδεσ θελω να μου προτεινεται καμια 5αρια βιζιτεσ της θεσσαλονικησ και να μου στειλεται και τα τηλεφωνα τουσ στο P.M.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ. :fuck2: :fuck2: :fuck2:

μήπως θέλεις καλύτερα τηλ απο κάτι σουβλατζίδικα .....νάσαι σίγουρα μέσα ?
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Πηγα χτες βράδυ στο Μεταξύ μας. Πολύ παρακμή. Είχε και μια παρεα με 5-6 τραβέλια. Μου κόλησε μια 40+ Βουλγάρα και χορεύαμε μαζί. Κάποια στιγμή μου λέει ναρθω σπίτι σου; Λέω οκ. Βγαίνουμε και ακεί που περπατάμε μου λέει θέλω να σου ζητήσω κάτι. Λέω τι; Και λέει μια βοήθεια να με βοηθήσεις να πληρώσω το ρεύμα μου. Και τη λέω τι λε ρε; Εδώ το δικό μου δεν το πλήρωσα, το δικο σου θα πληρώσω;  :2funny:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Πηγα χτες βράδυ στο Μεταξύ μας. Πολύ παρακμή. Είχε και μια παρεα με 5-6 τραβέλια. Μου κόλησε μια 40+ Βουλγάρα και χορεύαμε μαζί. Κάποια στιγμή μου λέει ναρθω σπίτι σου; Λέω οκ. Βγαίνουμε και ακεί που περπατάμε μου λέει θέλω να σου ζητήσω κάτι. Λέω τι; Και λέει μια βοήθεια να με βοηθήσεις να πληρώσω το ρεύμα μου. Και τη λέω τι λε ρε; Εδώ το δικό μου δεν το πλήρωσα, το δικο σου θα πληρώσω;  :2funny:

Χα χα θεικο....ακουσε κει να πληρωσω το ρευμα.... :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Μου κόλησε μια 40+ Βουλγάρα και χορεύαμε μαζί. Κάποια στιγμή μου λέει ναρθω σπίτι σου; Λέω οκ. Βγαίνουμε και ακεί που περπατάμε μου λέει θέλω να σου ζητήσω κάτι. Λέω τι; Και λέει μια βοήθεια να με βοηθήσεις να πληρώσω το ρεύμα μου. Και τη λέω τι λε ρε; Εδώ το δικό μου δεν το πλήρωσα, το δικο σου θα πληρώσω;  :2funny:

Αν δεν συμπεριελάμβανε ΕΕΤΗΔΕ, έπρεπε να της το πληρώσεις.... :grin:
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
280
Like
97
Πόντοι
1
Πηγα χτες βράδυ στο Μεταξύ μας. Πολύ παρακμή. Είχε και μια παρεα με 5-6 τραβέλια. Μου κόλησε μια 40+ Βουλγάρα και χορεύαμε μαζί. Κάποια στιγμή μου λέει ναρθω σπίτι σου; Λέω οκ. Βγαίνουμε και ακεί που περπατάμε μου λέει θέλω να σου ζητήσω κάτι. Λέω τι; Και λέει μια βοήθεια να με βοηθήσεις να πληρώσω το ρεύμα μου. Και τη λέω τι λε ρε; Εδώ το δικό μου δεν το πλήρωσα, το δικο σου θα πληρώσω;  :2funny:
που ακριβως είναι αυτο παίχτη??
τι κατασταση επικρατει? πολύ παρακμη?
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Κι όμως γίνεται. Ακριβώς πίσω από το μεταξύ μας, ένα άλλο που λέγεται επαφή!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Μήπως πήγε κανείς τελευταία στο ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ μπαρ στη Γιαννιτσών? Λέω να πάω να βρω καμία 35άρα για καμάκι και μετά σπίτι με λίγα λεφτά (π.χ. 50 ευρώ).

Που ακριβώς είναι στη Γιαννιτσών το ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ? καμία καλύτερη πρόταση για παιχνίδι-καμάκι και μετά σπίτι?

Ευχαριστώ!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Πηγα χτες βράδυ στο Μεταξύ μας.
............................................
Μου κόλησε μια 40+ Βουλγάρα και χορεύαμε μαζί. Κάποια στιγμή μου λέει ναρθω σπίτι σου; Λέω οκ. Βγαίνουμε και ακεί που περπατάμε μου λέει θέλω να σου ζητήσω κάτι. Λέω τι; Και λέει μια βοήθεια να με βοηθήσεις να πληρώσω το ρεύμα μου. Και τη λέω τι λε ρε; Εδώ το δικό μου δεν το πλήρωσα, το δικο σου θα πληρώσω;  :2funny:

που ακριβως είναι αυτο παίχτη??

Ψήνεσαι κι' εσύ να πληρώσεις λογ/σμό ΔΕΗ παίκτη?

Αν είναι, πήγαινε σύντομα, πριν ταχυδρομηθούν οι επόμενοι λογ/σμοί με το ΕΕΤΗΔΕ. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom