Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
www.bourdela.tv/content/view/480/224/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Μετά από το μασσατζίδικο που πήγα λέω ας περάσω και από Βούρβαχη να δω τι παίζει από περιέργια.

Σκάει η Εύα (ψηλή, ξανθιά, με ελάχιστα πχαάκια, φυσικά βυζια - μέτρια σε μέγεθος, καβλιάρα φάτσα, Ρωσσίδα). Την είχε πετύχει μια φορά βράδυ έπειτα από bachelor φίλου αλλά δεν πέρασα (το μετάνιωσα).

Παρά το ότι είχε μόλις γαμήσει στο μασσατζίδικο, λέω ας μπω να δω (και γενικά αργώ να τελειώσω). Η γκόμενα με έστειλε. Σε 20 λεπτά με έκανε να ξαναχύσω, όταν σχεδόν ποτέ δεν μου σηκώνεται 2η φορά καπάκια!!!

Από τα καλύτερα γλύψίματα σε αρχίδια και γύρω περιοχή (πολύ ώρα, deepthroat αν θες), τον ρουφάει καβλιάρικα σε φάση πορνοστάρ, κάνει γαμάτη φάση που στήνεται ανάποδα (στυλ 69), σου ρουφάει τα αρχίδια και παράλληλα στον παίζει με τα βυζιά της (μάλλον καλύτερη και από Σόνια)

Γαμήσι πολύ καλό, με βογγητά, συμμετοχή, όλες τις στάσεις, αφήνει δάχτυλο παντού, γλυψιμο και παίξιμο με τις βυζάρες.

Σε σώμα με φτιάχνει, φάτσα οκ αλλά κρεββάτι είναι από τα καλύτερα που έχω πετύχει. Θα ξαναπάω σίγουρα.

Το μαγαζί του δουλεύει αυτή που έχει και το στούντιο στη Βρηλισσού 57 και οι βάρδιες είναι εναλλάξ. Τώρα που λείπουν αρκετές κοπέλες δεν υπάρχει σταθερό ωράριο. Πάντως την Εύα που πέτυχα σήμερα και την Αλεξάνδρα τη Ρουμάνα που είχε πετύχει πριν μερικές εβδομάδες τις συστήνω!
 

Επισκέπτης
Γαμήσι πολύ καλό, με βογγητά, συμμετοχή, όλες τις στάσεις, αφήνει δάχτυλο παντού, γλυψιμο και παίξιμο με τις βυζάρες.

Δηλαδή ΚΑΙ κωλοδαχτυλάκι? Ενδιαφέρον!

Πάντως γενικά ρε παιδιά, όταν πηγαίνετε σε μασατζίδικα/μπουρδέλα, ρωτάτε την πουτάνα εκεί κάθε πότε έχει βάρδια. Εγώ ας πούμε αύριο έχω άδεια... έλεγα να πάω λοιπόν στην Βούρβαχη μετά και από τα τόσο καλά σχόλια του συνάδελφου Fylisixou. Θα είναι εκεί όμως? Ιδού η απορία!!!

Θα μου πείτε βέβαια, "πάρε τα ποδαράκια σου και πήγαινε να δεις!!!". Ε, μάλλον αυτό θα κάνω!
 

atab1975

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γαμήσι πολύ καλό, με βογγητά, συμμετοχή, όλες τις στάσεις, αφήνει δάχτυλο παντού, γλυψιμο και παίξιμο με τις βυζάρες.

Δηλαδή ΚΑΙ κωλοδαχτυλάκι? Ενδιαφέρον!

Πάντως γενικά ρε παιδιά, όταν πηγαίνετε σε μασατζίδικα/μπουρδέλα, ρωτάτε την πουτάνα εκεί κάθε πότε έχει βάρδια. Εγώ ας πούμε αύριο έχω άδεια... έλεγα να πάω λοιπόν στην Βούρβαχη μετά και από τα τόσο καλά σχόλια του συνάδελφου Fylisixou. Θα είναι εκεί όμως? Ιδού η απορία!!!

Θα μου πείτε βέβαια, "πάρε τα ποδαράκια σου και πήγαινε να δεις!!!". Ε, μάλλον αυτό θα κάνω!

Φιλε μου,
Πες μας  Ποσο εχει ??
Η Βουρβαχη ειναι καθετη της Καλλιροης???
Τι ωρα πηγες?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Γαμήσι πολύ καλό, με βογγητά, συμμετοχή, όλες τις στάσεις, αφήνει δάχτυλο παντού, γλυψιμο και παίξιμο με τις βυζάρες.

Δηλαδή ΚΑΙ κωλοδαχτυλάκι? Ενδιαφέρον!

Πάντως γενικά ρε παιδιά, όταν πηγαίνετε σε μασατζίδικα/μπουρδέλα, ρωτάτε την πουτάνα εκεί κάθε πότε έχει βάρδια. Εγώ ας πούμε αύριο έχω άδεια... έλεγα να πάω λοιπόν στην Βούρβαχη μετά και από τα τόσο καλά σχόλια του συνάδελφου Fylisixou. Θα είναι εκεί όμως? Ιδού η απορία!!!

Θα μου πείτε βέβαια, "πάρε τα ποδαράκια σου και πήγαινε να δεις!!!". Ε, μάλλον αυτό θα κάνω!

Φιλε μου,
Πες μας  Ποσο εχει ??
Η Βουρβαχη ειναι καθετη της Καλλιροης???
Τι ωρα πηγες?
η βουρβαχη ειναι καθετη στην συγγρου και στην καλιρροης....λογικα η τιμη θα ειναι στανταρ το 50αρικο και γενικα αν εχει κατι εξτρα θα ειναι στο +++
 
OP
OP
F

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τι ρωτάτε πόσο έχει ?! Για στούντιο λέμε η ταρίφα είναι 50. Μερικές φορές μπορεί να το ρίξει και 40 (ανάλογα την τσατσά και την κίνηση, με την συγκεκριμένη χλωμό το βλέπω). Υπάρχει και πρόγραμμα με 69, αυταρχικό και σοου με δονητές. Δεν πήρα τίποτα από αυτά μιας και προσωπικά δεν μου κάνει ιδιαίτερα κλικ.

Liomas θα συμφωνήσω απόλυτα για τις βάρδειες και πολλές φορές έχω κάνει χιλιόμετρα μιας και μένω βόρεια και τζίφος η κοπέλα. Όπως ανέφερα όμως στο post λόγω του ότι λείπουν αρκετές με άδεια δεν υπάρχει σταθερό πρόγραμμα. Όσες έχω πετύχει εκεί καμια δεν ήξερε πότε θα ξαναδούλευε. Πχ σήμερα η Εύα κάνει 3 βάρδιες μαζί (από το πρωί μέχρι τις 4πμ δηλαδή). Προφανώς βέβαια μετά από τέτοια βάρδια δύσκολο να την έχουν και αύριο.

Υπενθυμίζω ότι τα κορίτσια δουλεύουν σκάντζα με το στούντιο της Βριλησσού 57
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά τι ρωτάτε πόσο έχει ?! Για στούντιο λέμε η ταρίφα είναι 50. Μερικές φορές μπορεί να το ρίξει και 40 (ανάλογα την τσατσά και την κίνηση, με την συγκεκριμένη χλωμό το βλέπω). Υπάρχει και πρόγραμμα με 69, αυταρχικό και σοου με δονητές. Δεν πήρα τίποτα από αυτά μιας και προσωπικά δεν μου κάνει ιδιαίτερα κλικ.

Liomas θα συμφωνήσω απόλυτα για τις βάρδειες και πολλές φορές έχω κάνει χιλιόμετρα μιας και μένω βόρεια και τζίφος η κοπέλα. Όπως ανέφερα όμως στο post λόγω του ότι λείπουν αρκετές με άδεια δεν υπάρχει σταθερό πρόγραμμα. Όσες έχω πετύχει εκεί καμια δεν ήξερε πότε θα ξαναδούλευε. Πχ σήμερα η Εύα κάνει 3 βάρδιες μαζί (από το πρωί μέχρι τις 4πμ δηλαδή). Προφανώς βέβαια μετά από τέτοια βάρδια δύσκολο να την έχουν και αύριο.

Υπενθυμίζω ότι τα κορίτσια δουλεύουν σκάντζα με το στούντιο της Βριλησσού 57

Με ''εφτιαξε'' ο Fylisixos και πηγα νωρις το μεσημερι επιστρεφοντας απο μια δουλια. Το κτήριο, ετοιμοροπο. Σκαλιστες στυλ μπουρδελου κεντρου. Τσατσα, ρωσιδα, ειχε πλακα. με ρωτησε αν ηξερα να αλλαζω και φιαλη στο γκαζακι της (ηθελε να ζεστανει το φαι της 8).

Περιμενοντας στο χωλ, απο το δωματιο που ηταν η κοπελα (Αλεξανδρα, Ρωσίδα) γινοταν χαμος. Βογγαγε σαν τρελη ενω ακουγοταν και ο συναδελφος-χρηστης. Πρεπει να ηταν περισοτερο απο 20 λεπτα μεσα. Αυτος ηταν και ο λογος που εμεινα, μια και η κοπελιτσα ηταν λεπτη (στα ορια της κοκαλιαρας) και κοντη. Μαλλακι σε κοτσιδα (βολικο στη πιπα) και αξιόλογο, ψηλοστητο βυζι 1- 1,5.

Καλο τσιμπούκι, προσπαθησε να κανει κατι σαν ισπανικη (με τι βυζι τρομαρα της), 5-6 εναλλαγες στασων με αξιοπρεπη βογκητα και διαθεση θετικη. 60 € (με Ισπανικο και 69).
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Με ''εφτιαξε'' ο Fylisixos και πηγα νωρις το μεσημερι επιστρεφοντας απο μια δουλια. Το κτήριο, ετοιμοροπο. Σκαλιστες στυλ μπουρδελου κεντρου. Τσατσα, ρωσιδα, ειχε πλακα. με ρωτησε αν ηξερα να αλλαζω και φιαλη στο γκαζακι της (ηθελε να ζεστανει το φαι της 8).

Περιμενοντας στο χωλ, απο το δωματιο που ηταν η κοπελα (Αλεξανδρα, Ρωσίδα) γινοταν χαμος. Βογγαγε σαν τρελη ενω ακουγοταν και ο συναδελφος-χρηστης. Πρεπει να ηταν περισοτερο απο 20 λεπτα μεσα. Αυτος ηταν και ο λογος που εμεινα, μια και η κοπελιτσα ηταν λεπτη (στα ορια της κοκαλιαρας) και κοντη. Μαλλακι σε κοτσιδα (βολικο στη πιπα) και αξιόλογο, ψηλοστητο βυζι 1- 1,5.

Καλο τσιμπούκι, προσπαθησε να κανει κατι σαν ισπανικη (με τι βυζι τρομαρα της), 5-6 εναλλαγες στασων με αξιοπρεπη βογκητα και διαθεση θετικη. 60 € (με Ισπανικο και 69).
ακου βυζι 1-1,5?....καλα,ουτε για τον καδο δεν κανει...και τι θα πιασω εγω μου λετε?....αφηστε ξερω...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
8) Τώρα είεχε σχολάσει η Εύα, ήταν η Αγάπη, Ρωσσίδα, πολύ αδύνατη, ξανθιά, 3 βάρδιες την μέρα από 10 το πρωί μέχρι 4 το πρωί, η Εύα έχει βάρδια Κυριακή Απόγευμα. Τώρα συναγωνιστή RavenM  το βυζί ήταν 1 και με το ζόρι. Ισχύει ότι το Διοικητικό προσωπικό (τσατσά) έχει πολύ πλάκα!!
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
χθες κατα τις 10 το βραδυ πηρα την Αγαπη,καλη αλλα εχυσα στο φτερο,μετα απο βολτα επεστρεψα στις 3 τη νυχτα οπου πηρα την ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ και πηρα το αιμα μου πισω. την ειχα πανω απο μισαωρο μεσα στο δωματιο.....ΚΑΒΛΑ και οι δυο.......  ;)
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς πως πάει εκεί με το μετρό ?
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ισως ειναι πιο κοντα στο σταθμο "Ακροπολη" του μετρο. Παντως ειναι αναμεσα σε "Ακροπολη" και "Συγγρου-Φιξ".
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Χθες μέχρι τις 4 το πρωι δούλευε η Άντζελα...την έχει πάρει κανείς ??? Αξίζει ???
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
Ο σταθμος Ακροπολη ειναι αρκετα πιο κοντα........ασχετο στον επομενο παραλληλο ενα πολυ καλο ιταλικο για φαγητο.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
Συγγνωμη συντεκνοι.....αυτα που γραφω ισχυουν για το σπιτι στη Λεμπεση που ειναι εκει κοντα.....
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
μετα τιν ιππωνακτος πηγα στο σπιτι απενατι φραντζη 47 αν 8ιμαμε καλα..χαλια δεν ελεγα ...κ πιγα βουλιαγμενης 83 (οπου ανοιγε 19.30) και κατεληξα στη βουρβαχη 19..βρηκα την αλεξανδρα ετων 20 (ξενη ομως ) ομως αρκετα καλη,..την πηρα..το μικρο κανει πραγματα που δεν πληρωνεις αν της αρεσεις..εμενα μου ελεγε οτι ειμαι ωρεο αγορι κ καναμε 69 κλπ τισ εβαζα δακτιλο κ πιασιματα ελεθ8ερα..ΠΡΟΤΕΙΝΟ ΝΑ ΠΑΤΕ  ...ειναι καλη για τα λεφτα..χωρις να βιαζετε κλπ...και το τρομερο εχυσε κανονικα...
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
μετα τιν ιππωνακτος πηγα στο σπιτι απενατι φραντζη 47 αν 8ιμαμε καλα..χαλια δεν ελεγα ...κ πιγα βουλιαγμενης 83 (οπου ανοιγε 19.30) και κατεληξα στη βουρβαχη 19..βρηκα την αλεξανδρα ετων 20 (ξενη ομως ) ομως αρκετα καλη,..την πηρα..το μικρο κανει πραγματα που δεν πληρωνεις αν της αρεσεις..εμενα μου ελεγε οτι ειμαι ωρεο αγορι κ καναμε 69 κλπ τισ εβαζα δακτιλο κ πιασιματα ελεθ8ερα..ΠΡΟΤΕΙΝΟ ΝΑ ΠΑΤΕ  ...ειναι καλη για τα λεφτα..χωρις να βιαζετε κλπ...και το τρομερο εχυσε κανονικα...
παλουκάρι μ' μάλλον είσαι άρχοντας και σε γούσταρε η μικρή!! ΑΞΙΟΣ! ::) Το κορίτσι παντως είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και ΟΝΤΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΕΥΡΩ που της ακουμπάμε... value for money!
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Για δωστε πληροφοριες.Που ακριβως βρισκεται η βοθρβαχη,ποτε δουλευει η μικρη και τι κοστολογιο?
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
sorry δεν ειδα την προηγουμενη σελιδα
 

JOHN1969

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Στο studio αυτό παίζουν και μία Αγάπη και μία Αντζελα που έχουν αναφερθεί ονομαστικώς από προηγούμενους.
Εχει κανείς να αναφέρει κριτικές για αυτές τις δύο??????
 

Επισκέπτης
η βουρβαχη βρισκεται καλυτερα απο καλιρροης, συγγρου η βουλιαγμενης? μπορει καποιος να εξηγησει λιγο τη διαδρομη, τι υπαρχει εκει κοντα κτλ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom