Νέα

Ηλέκτρα Γαλανού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ας συγκεντρώνουμε εδώ οτιδήποτε σχετικό με την Ελληνίδα πορνοστάρ... :rockon:
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Το πιο δύσκολο που καλείται να χωνέψει οποιοσδήποτε παρίσταται για πρώτη φορά σε πραγματικό σετ πορνοταινίας είναι το θέαμα των εκάστοτε επιβητόρων που τριγυρίζουν ανάμεσα σε φώτα, μόνιτορ, κάμερες και τεχνικούς πασπατεύοντας διαρκώς τα αχαμνά τους. Ωστόσο, δεν γίνεται αλλιώς: ο άρρεν πορνοστάρ οφείλει να προετοιμάσει το όπλο του.

Έτσι λοιπόν, ο Ζαφείρης, ο Ματθαίος και ο Demetri, τρία αρσενικά που έχουν ήδη δοξαστεί χάρη στις προηγούμενες παραγωγές της Sirina Productions, κάνουν πλάκα σαν τρεις κολλητοί, αλλά το μυαλό τους είναι αλλού: στη σκηνή. Και στη σκηνή θα πηδήξουν οι δύο, ο Ζαφείρης και ο Ματθαίος, ωστόσο ο Demetri δεν σταματά να ασχολείται κι αυτός με το όργανό του. «Man, πρέπει να είσαι always on» λέει με τα αγγλοελληνικοκυπριακά του ο Demetri, ο μόνος γνήσιος –και μάλιστα διεθνής– επαγγελματίας του καστ. Σε λίγο ακούγεται το «Πάμε», ο Demetri αυτοσχεδιάζει πετώντας όποια λέξη του ’ρχεται, προσπαθώντας να ακούγεται πρόστυχος και πειστικός ταυτόχρονα, ενώ οι οδηγίες του σκηνοθέτη-παραγωγού κ.λπ. τον «τσιτώνουν» διαρκώς: «Σε τιμωρεί, βρίσε την, τα έχεις πάρει στο κρανίο, θέλεις να τη σκοτώσεις». Και ο Demetri κάνει να σηκωθεί οργισμένος, αλλά τα χέρια του είναι δεμένα στον καναπέ με χνουδωτές χειροπέδες. Φυσικά ο καναπές είναι ψεύτικος, σηκώνεται μαζί του για πλάκα. Ο Demetri το παλεύει να μη γελάσει και όταν τελικά εξαπολύει τη χειρότερη βρισιά που μπορεί να σκεφτεί για τη συμπρωταγωνίστριά του («Φτου σου, ρεζίλι»), όσοι βρίσκονται πίσω από τις κάμερες δαγκώνονται για να μην ξεκαρδιστούν.

Παρά το χαβαλέ, που είναι πατροπαράδοτο συστατικό της ελληνικής τσόντας, το σετ στο γύρισμα δεν είναι το πιο άνετο μέρος για socializing, καθώς τα σοκ μπορεί να είναι αλλεπάλληλα: Από το «Γεια, είμαι η Ηλέκτρα» που σου λέει μια μελαχρινή με σκληρό βλέμμα πίσω από το βέλο ενός ξεκωλο-νυφικού, μέσα σε δευτερόλεπτα το σκηνικό μεταβάλλεται και η «νύφη» δεν μιλά πλέον. Παίζει. Με δύο αντρικά όργανα.

Το briefing για την Ηλέκτρα έλεγε τα εξής: «Είναι μια φυσιολογική, καθημερινή κοπέλα. Γουστάρει το σεξ, γουστάρει να την παίρνουν μάτι όταν το κάνει, δεν έχει κανένα κόμπλεξ και θέλει να δοκιμάσει την εμπειρία του πορνό. Δεν είναι επαγγελματίας και δεν το κάνει για τα χρήματα. Και το καλύτερο: Είναι squirter». Για τους έχοντες απορίες, το squirting είναι αυτό που έχει βαφτιστεί ως «γυναικεία εκσπερμάτιση» και, τουλάχιστον ως φυσιολογικό σύμπτωμα οργασμού, είναι εξαιρετικά σπάνιο – εξ ου και η ύπαρξη ολόκληρης υποκατηγορίας στην παγκόσμια βιομηχανία πορνοθεάματος.
Την Ηλέκτρα όμως περιβάλλει ένα μυστήριο, η παρουσία της πάει μαζί με μια αύρα που έχει να κάνει με τον κόσμο από τον οποίο έρχεται: «Είμαι 24 ετών, κατάγομαι από τη Θεσσαλονίκη και είμαι πολυοργασμική. Στο σεξ μού αρέσει η ποικιλία – και σε συντρόφους, αλλά και στο τι κάνω με τον εραστή μου. Θεωρώ ότι είναι ρατσισμός να πηγαίνει κανείς μόνο με άτομα του αντίθετου φύλου, για μένα όμως το σεξουαλικό παιχνίδι πηγαίνει πολύ πιο μακριά». Δηλαδή; «Δηλαδή μου αρέσει να το κάνω σε δημόσιους χώρους, να παίζω το ρόλο της σκλάβας (εξάλλου ανήκω στο σύντροφο και κυρίαρχό μου), παρόλο που στο σεξ είμαι κυριαρχική. Το δέσιμο, και ιδιαίτερα το καλλιτεχνικό bondage, όπως το γιαπωνέζικο karada, είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια. Ο πόνος ή η ταπείνωση είναι κομμάτια της διέγερσης, αρκεί φυσικά να υπάρχει πάντα συναίνεση, ασφάλεια και σεβασμός στην προσωπικότητα του άλλου. Τι άλλο να πω για μένα;».

Τι άλλο που να μην ακούγεται σαν άγριο παραμύθι; Οι πρώτες ταινίες της Ηλέκτρας με τη Sirina ανοίγουν μόνο μια χαραμάδα στον αλλόκοτο, super-wild κόσμο της.


 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Και μερικές φωτός της...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    72 KB · Εμφανίσεις: 237
  • 2.jpg
    2.jpg
    74,9 KB · Εμφανίσεις: 268
  • 3.jpg
    3.jpg
    67,9 KB · Εμφανίσεις: 229
  • 4.jpg
    4.jpg
    80,3 KB · Εμφανίσεις: 223

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
παιδια η κοπελα δεν παιζεται!!!!!!!
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.945
Like
3.425
Πόντοι
456
Ηλεκτρα καλησπερα.      :)
συγχαρητηρια καταρχην για το θαρρος να γυρισεις ταινιες τετοιου περιεχομενου.
μην δωσεις σημασια στα διαφορα κακεντρεχη που θα ακουστουν εδω μεσα αλλα και αλλου.
οι Ελληνες ειμαστε υποκριτες στο σεξ και ευτυχως που κοριτσια σαν εσενα αρχιζουν σιγα-σιγα να βγαζουν την τσιμπλα απο τα ματια μας.
σε ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες που απολαυσαμε...
καλη δυναμη για τη συνεχεια!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ηλεκτρα ετοιμασου....ενα εχω να σου πω εχει να πεσει πολυ φτηνο καμακι και πμ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




γιαυτο θα ειμαι χυμα...ερωτω εκ μερους ολων στο σαιτ μερικα καιρια ερωτηματα
1)ΘΑ κανεις σιτιτουρ;και σε ποιες πολεις;
2)ποσα θα παιρνεις;
3)παρεχομενες υπηρεσιες;
4)αν δεν κανεις τι θες εδω;να κανεις παρεα στην μπουμπ και την λουκρητια; :think:
 

Επισκέπτης
ηλεκτρα ετοιμασου....ενα εχω να σου πω εχει να πεσει πολυ φτηνο καμακι και πμ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




γιαυτο θα ειμαι χυμα...ερωτω εκ μερους ολων στο σαιτ μερικα καιρια ερωτηματα
1)ΘΑ κανεις σιτιτουρ;και σε ποιες πολεις;
2)ποσα θα παιρνεις;
3)παρεχομενες υπηρεσιες;
4)αν δεν κανεις τι θες εδω;να κανεις παρεα στην μπουμπ και την λουκρητια; :think:
εισαι καλα ρε???
εγω απλα την ρωτησα αν οντως ειναι η πρωταγωνιστρια της ταινιας & μονο που δεν με εδειρε..
ετοιμασου..
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλησπερα Ηλεκτρα
Συγχαρητηρια για το θαρος και την τολμη να παιξης σε Ελληνικη ταινια,
εχω μια απορια μηπως θα κινηθεις και  σαν cg
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ηλεκτρα ετοιμασου....ενα εχω να σου πω εχει να πεσει πολυ φτηνο καμακι και πμ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




γιαυτο θα ειμαι χυμα...ερωτω εκ μερους ολων στο σαιτ μερικα καιρια ερωτηματα
1)ΘΑ κανεις σιτιτουρ;και σε ποιες πολεις;
2)ποσα θα παιρνεις;
3)παρεχομενες υπηρεσιες;
4)αν δεν κανεις τι θες εδω;να κανεις παρεα στην μπουμπ και την λουκρητια; :think:

Τα ερωτήματα σου δεν ειναι απλώ καίρια αλλά ανάγονται σε υπαρξιακού τύπου ερωτήματα.... Και ζητούν επιτακτικα απαντήσεις...
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
να ρωτησω κατι ασχετο αλλα εινα για την ιδια ταινια την ελληνογερμανιδα που παιζει το μιλφ πως την λενε και αν εχει παιξει σε αλλες ταινιες???
ευχαριστω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ηλεκτρα ετοιμασου....ενα εχω να σου πω εχει να πεσει πολυ φτηνο καμακι και πμ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




γιαυτο θα ειμαι χυμα...ερωτω εκ μερους ολων στο σαιτ μερικα καιρια ερωτηματα
1)ΘΑ κανεις σιτιτουρ;και σε ποιες πολεις;
2)ποσα θα παιρνεις;
3)παρεχομενες υπηρεσιες;
4)αν δεν κανεις τι θες εδω;να κανεις παρεα στην μπουμπ και την λουκρητια; :think:
εγω τι εκανα παλι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :helpplea:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Tι διάμετρο έχει η ρώγα σου;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Aυτό που ζητάω εγώ είναι πιο εύκολο, για να μετρήσει τη σούφρα της θέλει εξάντα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom