Νέα

Κωλόμπαρο με πήδημα εντός στην Τρίπολη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anal-yst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    τρίπολη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anal-yst

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες...αν καποιος ξερει κανα καλο κολομπαρο Τριπολη οπου ναχει καβατζες....να μπορει η γομενα να σου παρη πιπα η και να της τον χωσεις....θα με βοηθουσε πολυ...επισεις απο επιπεδο και τιμες πως παει??

ευχαριστω εκ των προτερων..
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε απο οσο ξερω δεν υπαρχει κατι τετοιο.Παλιοτερα κατι ειχε ακουστει για το μαγαζι  ASSOS  αλλα μουφα ηταν
 

Επισκέπτης
Φιλε απο οσο ξερω δεν υπαρχει κατι τετοιο.Παλιοτερα κατι ειχε ακουστει για το μαγαζι  ASSOS  αλλα μουφα ηταν
γιατι αν υπηρχε θα το εγραφαν εδω & μαλιστα σε ενα μελος με 3 μυνηματα???
γιατι να μην πηγαιναν κατ' ευθειαν στους μπατσους???
 
OP
OP
A

Anal-yst

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
χμμ...τι κριμα...ειναι ξερεις η καλυτερη φαση να πινης το ουισκακι σου χαλαρα και  :pipa1:  :pipa3:  :pipa2: για το "ασσος" ειχα ακουστα κι εγω...και ηθελα να το επιβεβαιωσω.....ευχαριστω παντως.
 
OP
OP
A

Anal-yst

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
φιλε pleasure.....αν εισαι παλιος στα κολαδικα οπως εγω...... :headbang: πρεπη να ξερεις οτι σε μαγαζι με καβατζες (οπως ηταν ολα πριν αρκετα χρονια)...γινονται πολλα μεσα με τα κοριτσια... :knockinb: :pipa3: και οι μπατσοι δεν μπορουν να κανουν τιποτα...
 

Επισκέπτης
Σε όποιο κωλόμπαρο και να μπεις στην Τρίπολη (και λίγο παραέξω)...ΘΑ γαμήσεις...τώρα τι,μη με ρωτήσετε...ο καθένας με τα γούστα του...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πολυ παλια οταν ημουνα φανταρος ηταν  "Η κοκκινη αλεπου".

Δεν ξερω εαν υπαρχει ακομα.....
 

Επισκέπτης
φιλε pleasure.....αν εισαι παλιος στα κολαδικα οπως εγω...... :headbang: πρεπη να ξερεις οτι σε μαγαζι με καβατζες (οπως ηταν ολα πριν αρκετα χρονια)...γινονται πολλα μεσα με τα κοριτσια... :knockinb: :pipa3: και οι μπατσοι δεν μπορουν να κανουν τιποτα...
αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να τους "δινουμε" οσα μπαρ παιζουν μπαλλα..
 

Επισκέπτης
αρα ακυρη η ερωτηση σου φιλε..γιατι μας διαβαζουν τα "παλληκαρια"..τριπολη το μονο που ξερω,ειναι τα μπουρδελα εξω απο το χωριο Θανας,στον δρομο για σπαρτη & τα κατσικακια του dimitris29..
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
599
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Στο πριβε στην τρίπολη παίδες παίζει τίποτα καλό; δώστε καμία πληροφορία
 

kingvasilis

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Στην Τρίπολη το μόνο που παίζει πλέον είναι το Maxim, 1 Ρωσίδα, 1 Πορτορικανή (ή καπου εκει κοντά), 3 Αλβανίδες, 2 Ελληνίδες σχετικα καλός μέσος ορος καποιες καλές καποιες μπάζα....
Επειδή λόγο δουλειάς έχω βρεθεί Τρίπολη 7-8 φορές τα τελευταία χρόνια θα πω ότι είναι σε τι περίοδο θα το πετύχεις... Μου έχουν  τύχει από μουνάρες μέχρι να λές τι ήρθα να κάνω
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Παιζει καμια πιπα η φευγεις καβλωμενος με το πουλι στο χερι???
 

pefotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
57
Like
71
Πόντοι
0
Φίλε kingvasilis το ιστορικό κωλόμπαρο Flamingo υπάρχει ακόμα? Ακριβώς έξω απ την πύλη του στρατοπέδου του πεζικού.
 

kingvasilis

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Φίλε kingvasilis το ιστορικό κωλόμπαρο Flamingo υπάρχει ακόμα? Ακριβώς έξω απ την πύλη του στρατοπέδου του πεζικού.

από οσο εχω ρωτήσει δεν παιζει κατι άλλο, όταν ξαναπεράσω θα το τσεκάρω...
 

mpouklitsa

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με το flamingo δν υπαρχει πλεον. Τωρα σχετικα με το Maxim. ειναι σε τη φαση θα πετυχεις το μαγαζι. εχω παει 3 φορες. την 1τη φορα ειχε κατι καλα αλλα για να γαμησεις εκει θα πρεπει να σκασεις κανα 100αρικο για ποτα κτλπ κ μετα θα σου πει η γκομενα 150 θελω (χαχαχαχαχαχα)
Τις αλλες 2 φορες που πηγα δν ειχε τπτ αξιολογο. κατι μπαροβιες τελειωμενες που ουτε ποτο δν αξιζε να κερασεις. Τωρα εχω ακουσει οτι εχει φερει ενα δυνατο μωρο αλλα για να γαμησεις θα πρεπει να σε ξερει το boss πραγμα δυσκολο γτ τον εχουν πιασει κανα 2 φορες κ εχει χεστη πανω του! Δυστυχως δν υπαρχει τπτ αλλο. Εαν βλεπει καμια του επαγγελματος, για ελατε προς τα εδω θα κανετε χρυσες δουλειες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom