Νέα

Κοζάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hackertom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 430
  • Εμφανίσεις 110K
  • Ετικέτες
    κοζάνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
689
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
6
στην Κοζανη εχει  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  ΜΟΝΟ
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Από Κοζάνη καλημέρα,ποιός ρωτάει και δεν ξέρει κάτι που ξέρουν και οι πέτρες;Στην Κοζάνη την πόλι όπου εθύτευσε ως Δήμαρχος ο εκατόνταρχος Κουκουλόπουλος Πάρις ο οποίος τώρα είναι και Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ,καμιά 20σαριά χρόνια ήταν Δήμαρχος αλλά και τώρα με τον διευρημένο Δήμο αποτελούμενο από πέντε παλιούς Δήμους πάλι αυτός κυβερνά με τον αν΄αυτού Δήμαρχο Λάζορο Μαλούτα.Γιατί τα λεώ αυτά;Γιατί κάποιοι από εσάς άθελα σας δείξαξε στην Κοζάνη τι επικρατεί όπως ο φίλτατος agiana με τέσσερα κιόλας Πράσινα ανθρωπάκια λες και ήξερε τι τρέχει με τα Πράσινα ανθρωπάκια εδώ.Ευχαριστώ καλέ μου φίλε αλλά εμείς το ξέρουμς εδώ και 80 χρόνια από τότε που ήρθαν οι παπούδες μας από την Τραπεζούντα του Ένδοξου Πόντου,αυτή όμως η φιλή ήρθε πιό νωρίς κατά το 1770 μχ από την περιοχή της Κόζιανης των Ιωαννίνων και μπορεί και της σκλαβωμένης Βορείου Ηπείρου,εκεί οι απόψεις διείστανται και αφείνουν σκοτάδι στο θέμα αυτό οι λόγιοι που έχουν κατά καιρούς συγγράψει για το θέμα αυτό,ως να θέλουν να κρύψουν την καταγωγή τους διότι δεν σας κρύβω ότι όλοι τους ήταν κουδουνάδες στο επάγγελμα και κατεργαζόταν τον μπρούντζο γαι να φτιάχνουν κουδούνια για τα γίδια,εξ ου και τώρα διαφεντεύουν άλλα γίδια με την εξουσία που τους έδωσαν αυτά τα άλλα γίδια,οι χωριάτες από τον Νότο και οι Αούτοι του Βορρά.Στο προκείμενο τώρα,αν θέλετε τέτοια σπίτια στον δρόμο της Πτολεμαίδος και στο ύψος του τελίώματος της Πόλις στα δεξιά σας θα δείτε τα σπίτια όπου στο πρώτο έχει ένα καλό κορίτσι που αξίζει τον κόπο,ενώ στο δεύτερο κάτι βλαχάρες.Τώρα ένα παλιό όπου ανακαινείστικε και έβαλε πάλι τα κόκκινα φανάρια είναι στο δρόμο προς το χωριό Κοίλων-Σκαφιδίου στο 1ο χιλιόμετρο της όπου παλιά είχε κάτι μαύρες,τώρα δεν ξέρω θα μου πουν και θα γράψω.Όμως μην νομίζετε ότι τον παίζουμε μόνο,η περιοχή μας είναι ένα απέραντο μπουρδέλο λόγω της μόλυνσης της ΔΕΗ όπου οι θάνατοι λόγω μόλυνσης έχουν  πάρει τραγικές διαστάσεις,συνεπώς φίλοι μου μη φοβάστε εδώ γαμάτε άνετα και χωρίς κόπο.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Όμως μην νομίζετε ότι τον παίζουμε μόνο,η περιοχή μας είναι ένα απέραντο μπουρδέλο λόγω της μόλυνσης της ΔΕΗ όπου οι θάνατοι λόγω μόλυνσης έχουν  πάρει τραγικές διαστάσεις,συνεπώς φίλοι μου μη φοβάστε εδώ γαμάτε άνετα και χωρίς κόπο.

Αυτό είναι το κορυφαίο. Τα υπόλοιπα.... για λαϊκή κατανάλωση!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Οδηγώντας στην Εγνατία στην κατεύθυνση προς Θεσσαλονίκη στο δεξί μου χέρι, στο ύψος των Κοίλων Κοζάνης είδα ένα οίκημα που μοίζει με studio. :think: :think:

Γνωρίζει κανείς κάτι  :huh: :huh: :huh:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Strudio 69

4o Χιλιομετρο Π.Ε.Ο Κοζανης Καστοριας
Τον Δεκεμβριο ανοιξε λεει ... ξερεις κανεις κατι ?  :think:

Φιλος σταματησε για κατουρημα στην Εγνατια , ειδε κατι φωτα , πηγε και βρηκε 2 στουδιο μαζι λεει  :2funny: :2funny: :2funny:
ουτε φιλαδια πηρε ο μαλακας ουτε τιποτα  :idiot:

Μια Ειρηνη εκ Καβαλας δουλευει στο ενα...


Μαλλον αυτο που λεει ο Gameover λεει
 

ierofan76

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Λοιπον συναγωνιστες επισκεψη σήμερα το απόγευμα στο νέο μπουρδελοστούντιο της περιοχής που βρίσκεται 4o Χιλιομετρο Π.Ε.Ο Κοζανης Καστοριας μετά τα Κοίλα. Η επίσκεψη έγινε στις 18:15. Το χρωματιστό κτίριο με τα κόκκινα, μπλέ και πράσινα φώτα από έξω  δίνει καλή εντύπωση και σε προδιαθέτει για κάτι καλό. Πρέπει να αναφέρω ότι μιλάμε γα δύο στούντιο στο ίδιο συγκρότημα αν κατάλαβα καλά. Εγώ μπήκα στη δεξιά πόρτα. Για την αριστερή θα γράψω στην επόμενη επίσκεψη. χτυπάω κουδούνι και ανοίγει μια αρκετά ευγενική τσατσα.το σαλονάκι λίγο στενό. Μου λέει έχουμε καινούρια όμορφη κοπέλα την Ειρήνη και αναλύει πρόγραμμα. 30 το απλό, 40 με γλύψιμο, 50 με 69, 60 ντουσ και  μασάζ,80 μασαζ και 69 και 100 ευρώ φουλ πρόγραμμα για 20 λεπτά χωρίς όμως πρωκτικό. μπορεί και κάτι να μη θυμάμαι σωστά. Βγαίνει η κοπέλα μελαχρινή γύρω στο 170 με τακούνι, καλό σώματάκι με δυομισάρι φυσικό βυζί και πρόσωπο όχι όμορφο, ούτε και άσχημο, για μένα όμως καυλωτικό.Επειδή ήταν η πρώτη επίσκεψη παίρνω το απλό πρόγραμμα των 30. Μπαίνω στο 1ο δωμάτιο το οποιό είναι πολύ μικρό,  όπως και το κρεβάτι, χωρίς tv, με νηπτήρα κλασσικό δωμάτιο μπουρδέλου αλλά πολύ καθαρό.
Εδώ να σημειώσω 'οτι υπάρχει και δεύτερο δωμάτιο σαφώς πιο χλιδάτο και πιο στουντιακό αν είδα καλα από τη μισάνοιχτη πόρτα. Δέν ρώτησα γιατι υπεθεσα ότι είναι για τα ακριβά προγράμματα  (ίσως την  επόμενη φορά).
άρα το οίκημα είναι δύο σε ένα και μπουρδέλο και στούντιο.
Εν πασι περιπτώσει πληρώνω τα 30 μπαίνω στο δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Ειρήνη η οποία δήλωσε πως είναι από Καβάλα. Η προφορά πάντως με κάνει να αμφιβάλλω λίγο για την εθνικότητά της. πάντως μιλά άπταιστα ελληνικά και ίσως να έχω άδικο.
Γδύνεται αρχίζει τα χάδια ενώ εγω πασπάτευα τα βυζιά και το κωλαράκι, περνάει καπότα και ξεκινά μια πολύ ωραία πίπα. ¨οχι σούπερ αλλά πολύ καλή. δεχόταν με ευχαρίστηση χάδια στο ξυρισμένο μουνάκι και την κλείτορίδα και έβγαζε καυλωτικές κραυγούλες.
Δυστυχώς παίδες η κάβλα ήταν τόσο μεγάλη που δεν κρατήθηκα και έχυσα στην  :pipa2:
Δεν το μετάνιωσα όμως γιατι ακόμη και όταν έχυνα συνέχησε να ρουφάει με τέτοιο ρυθμό που με απωγείωσε.
ΜΟυ παραπονέθηκε που δεν τη σταμάτησα γιατί με ήθελε μεσα της. Της είπα δεν πειράζει την επόμενη φορά και σε καλύτερο πρόγραμμα.
Εκεί φάνηκε ο επαγγελματισμός της και ο ο σεβασμός στον πελάτη λέγοντάς μου πως θέλει ο πελάτης να μένει ευχαριστημένος άσχετα σε ποιο πρόγραμμα την έχει πάρει.
Συμπερασματικα θα έλεγα πως ήταν μια ευχάριστη εμπειρία με μια κοπέλα συνολικά ωραία, θετική, δεκτικη η οποία δείχνει να σέβεται και να τιμά τα λεφτα του πελάτη.
Σίγουρα θα την ξανατιμήσω για να έχω πιο ξεκάθαρη εικόνα, όπως επίσης θα αναζητήσω εμπειρία και στην αριστερή πόρτα του συγκροτήματος.




 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
βρεθηκα στο παραπανω στουντιο με χριστηνα ελληνιδα απο ορανου και βαρδαρη.χαρηκε που με ειδε και περασαμε ωραια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Strudio 69

4o Χιλιομετρο Π.Ε.Ο Κοζανης Καστοριας
Τον Δεκεμβριο ανοιξε λεει ... ξερεις κανεις κατι ?  :think:

Φιλος σταματησε για κατουρημα στην Εγνατια , ειδε κατι φωτα , πηγε και βρηκε 2 στουδιο μαζι λεει  :2funny: :2funny: :2funny:
ουτε φιλαδια πηρε ο μαλακας ουτε τιποτα  :idiot:

Μια Ειρηνη εκ Καβαλας δουλευει στο ενα...


Μαλλον αυτο που λεει ο Gameover λεει
πηρα τηλεφωνο σημερα και μαλλον θα δουλευε η δαναη......σκεφτομαι απο βδομαδα να παω να δω και την παλια μου καψουρα  και να φερω πισω και υλικο και φωτο να ανοιξουμε θρεντ κριτικων οπως καναμε  και για κατερινη,τρικαλα  κλπ....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πηρα τηλεφωνο σημερα και μαλλον θα δουλευε η δαναη......σκεφτομαι απο βδομαδα να παω να δω και την παλια μου καψουρα  και να φερω πισω και υλικο και φωτο να ανοιξουμε θρεντ κριτικων οπως καναμε  και για κατερινη,τρικαλα  κλπ....

Κι ελεγα να σε προλαβω ρε πουστη αλλα χλωμο ...
πισω εχει η αχλαδα την ουρα ομως  :cool2:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πηρα τηλεφωνο σημερα και μαλλον θα δουλευε η δαναη......σκεφτομαι απο βδομαδα να παω να δω και την παλια μου καψουρα  και να φερω πισω και υλικο και φωτο να ανοιξουμε θρεντ κριτικων οπως καναμε  και για κατερινη,τρικαλα  κλπ....

too late Κερατουκλη  :birdman: too late...

Συνεβρεθην και γω με την Ειρηνη απο Καβαλα , ή αλλιως Δαανη οπως λεει και αγαπουλης παραπανω
Γενικα καλα περασα , χωρις καθολου σημαδια βασυνης θα γραψω και μια κριτκη για τα εγαινια του ντελο στον καταλογο  :zfuck:
ανεβαζω φωτος . και οδηγιες χρησεεως...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μπραβο ρε τζο....αντε να παω και γω προσεχως......
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κοζανη Ντελο.kmz.
Δεν μπορείτε να φορτώσετε αυτό τον τύπο αρχείου. Οι επιτρεπόμενοι τύποι είναι doc,gif,jpg,mpg,pdf,png,txt,zip,wmv,avi,ppt,pps,pdf,mpeg,mpg,mp3,wav.


:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: μια ωρα εγραφα και χαθηκαν γαμω το το κμζ μου μεσα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κοζανη Ντελο.kmz.
Δεν μπορείτε να φορτώσετε αυτό τον τύπο αρχείου. Οι επιτρεπόμενοι τύποι είναι doc,gif,jpg,mpg,pdf,png,txt,zip,wmv,avi,ppt,pps,pdf,mpeg,mpg,mp3,wav.


:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: μια ωρα εγραφα και χαθηκαν γαμω το το κμζ μου μεσα
αλλαζε καταληξη.....αλλιως μειλ στο σαιτ
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον ...

Πηγα το στουντιακι της Κοζανης σημερα , ας δουμε που ειναι για οσους δεν ξερουν

Ειναι εδω , στα Κοιλα Κοζανης
40°19'37.81"Β
21°46'29.60"Α
οι συντεταγμενες ( Για τους πυραυλους πατριοτ  :pipa1: )
www.imagebam.com/image/4be7b0124501027] [/URL]
Διπλα στην Εγνατια απο την οποια δεν παει οχημα  πανω απο ενα χαρακτηριστικο ανοιγμα , σαν παρκινγκ
www.imagebam.com/image/fb6c44124501112] [/URL]
δεν ποαει οχημα αλλα παει πεζος αν πηδηξει τον φραχτη  :grin: ( τον εχουν πηδηξει καμποσοι ... αν δεν πηδηξεις φραχτη , δε πηδας καθολου με λιγα λογια _
www.imagebam.com/image/dd22aa124501161] [/URL]
Η κανονικη εισοδος ειναι απο μπροστα , δεν εχω οδηγιες ομως ... εγω πηδηξα φραχτη  :grin:

Βσικα προκειτε για δυο στουδιο το ενα διπλα στο αλλο, εγω πηγα στο δεξι το οποιο εχει την ομομασια ...
www.imagebam.com/image/ad4b13124500936] [/URL]

το αριστερο ηταν κλειστο , ειχε ρεπο η κοπελα μου ειπαν , εχει αλλο τηλεφωνο και αλλη ονομασια μαλλον , θα μας τα πει ο gl οταν παει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αφου ανεβουμε λοιπον στο υψωματακι θα δουμε αυτο ...
www.imagebam.com/image/82be8f124501145] [/URL]
ειναι η πισω πλευρα του κτηριου

Ενω αυτη ειναι η μπροστινη
www.imagebam.com/image/6d467d124501133] [/URL]

Απο το εσωτερικο δεν τραβηξα ξεχασα  :idiot:  να εχει να κανει κατι και ο gl  να μη νοιωθει ασχημα που του πηρα την παρθενια
και οχι μονο αυτη αλλα και την αγαπη του  :zfuck: την Ειρηνη απο Κοζανη , η οπια ηταν γνωστη  με αλλο ονομα οπως ειπε καποιος πριν

Γενικα το στουνιακι μεσα καθαρο
< Σαλονι > μικρο υποτιπωδες
2 δωμτια ειδα , ενα μικροτερο
και ενα μεγαλυτερο ε τζακουζι

Καθαρος χωρος , στο κομοδινο ειχε baby oil και αντσιπτικο καθαριστικο χεριων , στο τζακουζι αραδιασμενα 6-7 μπουκαλακια με αφρουλουτρα σαμπουαν και δε τι αλλα ηταν ...
σαπουνακι detol στον νυπτηρα , και συστημα χαρτιου νη αυτοματο αλλα ωραιο ( οχι ρολα και μαλακιες)

Μαλλον σαν 2 σπιτια πρεπει α ανοιχτουν στο καταλογο .. εκει θα βαλω και μια κριτικη για την σημερινη συνευρεση..
ο κυριος gl μπορει να σας υποδιξει που να βρητε παλιοτερες κριτικες

Γενικα φιλοτιμη κοπελα , υπομονετικη , καθαρη

και πανω απ ολα ... < γυναικα > του gl ο οποιος μου πεταξε το γαντι ...
παρτα αρρωστε  :zfuck: Κερατουκλη  :birdman:

www.imagebam.com/image/d08ab0124500794] [/URL]


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
File Name: Κοζανη Ντελο.kmz
Size: 715B

Download Link:

Οριστε και kms για το google earth για οσους ξερουν να το χρησιμοποιησουν

Γενικα το στουδιακι ενδικνηται για περαστικους  ;)
  :fuck2: καλα .. ταξιδια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ωραιος.... :rockon: :rockon:

τωρα πρεπει να βρουμε και τον κανονικο δρομο για εισοδο γιατι
α)δεν μπορουμε να πηδαμε φραχτες σαν τους κλεφτες
β)δεν το επιτρεπει η αγωγη και η καταγωγη μας





























......και γ)το αμαξι ρε παπαρα που θα το αφησουμε;μες στην εθνικη οδο; :think: :think: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom