Νέα

Ασία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.661
Like
64
Πόντοι
16
Φιλοι μου γεια σας.
Θα ηθελα να ανοιξω ενα θεμα εδω για την υπολοιπη Ασια εκτος Ταυλανδης που γραφει αλλος, αλλα για αλλες χωρες οπως, Καμποτζη, Λαος, Βιετναμ και τελευταια και καλυτερη απο ολες ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ, και του Μπαλι συμπεριλαμβανομενου.
Επειδη πηγαινω συχνα σε αυτες τις χωρες τα τελευταια 16 χρονια ειμαι στη διαθεση του οποιουδηποτε για οποια πληροφορια χρειαστει.
Για οσους θελουν να ταξιδεψουν κατα κει υπαρχουν χωρες ισως καλυτερες σε  "προσφορα γυναικων" απο τη Ταυλανδη αλλα ΣΑΦΩΣ φτηνοτερες.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
117
Πόντοι
66
φιλε εχω ανοιξει θεμα για βιετναμ, νομιζω πως οι γυναικες εκει ειναι ομορφοτερες, ειναι? αλλα ειναι πρωτογονα τουριστικα?  στην ινδονησια ειναι ολοι μουσουλμανοι, πως να γαμησεις εκει,  στην καμποτζη εχω ακουσει οτι ειναι πολυ σκουρες, αναμενω απαντησεις γιατι ειμαι τρελλαμενος με τις ασιατισες, κυριως για βιετναμ, ανεφερε και τιμες , ευχαριστω
 
OP
OP
lordjim

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.661
Like
64
Πόντοι
16
Λοιπον
Βιετναμ ειναι κομματι δυσκολο να παιξεις λογω αυστηρου κομμουνισμου, εαν τα καταφερεις περιπου 80-100 Δολ. Προσοχη γιατι υπαρχει αμεση συνεργασια αστυνομιας κοριτσιων, τα δε ξενοδοχεια δεν επιτρεπουν ευκολα τους επισκεπτες.
Αντιθετα στη Καμποτζη ειναι φουλ Βιετναμεζακια γιατι υπαρχει μεγαλη αποικια, εκει παιζεις 30-40 $ στην Πνομ Πενχ και κατι τις περισσοτερο στο Σιεμ Ριπ. Οι καμποτζιανες ειναι λιγο πιο σκουρες αλλα ειναι πολυ γλυκες (Κμερ λεγονται)
Οσο για την Ινδονησια φιλε εκει ειναι ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.
Απλα δεν το ξερουν οι πολοι.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
117
Πόντοι
66
αν εχεις χρονο γραψε για ινδονησια, φιλε μου μενω υποχρεος, τα σεβη μου,  ποια αεροπορικη εταιρια πηγαινει?  κριμα για το βιετναμ, το ειχα ονειρο
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.558
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.999
Πόντοι
14.565
OP
OP
lordjim

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.661
Like
64
Πόντοι
16
Η πιο λογικη προταση για Ινδονησια εαν πας μονος σου ή με φιλο-ους ειναι να παρεις ενα απο τα πακετα που πουλανε εδω για Μπαλι που ειναι παμφθηνα και να κατσεις εκει για κανα δυο βδομαδες.
Μπορεις ανετα να βρεις οτι θελεις 30-70$ και να μπεις στο κλιμα της περιοχης. Υπαρχουν επισης εκει και τα λεγομενα Chicken Farms ή House, τα οποια ειναι σπιτια μεγαλα με 10 δωματια και εχουν εως και 20 ή 30 κοριτσια.
Μπορεις να παιξεις στη Τζακαρτα (σχετικα επικινδυνα) απεριοριστα με 30$ τη φορα.
Αεροπορικες πετανε ολες για Μπαλι και Τζακαρτα αναλογα ποσο θελεις να δωσεις.
Απο Μπαλι πας φθηνα Τζακαρτα,
Εαν αποφασισεις μπορω να σου δωσω ξενοδοχεια στη Τζακαρτα και περιοχες με δραση Μπαλι και Τζακαρτα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
117
Πόντοι
66
antisthenis κανε συγχωνευσεις αν πρεπει, οργανωσε τα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
117
Πόντοι
66
στο θεμα για το μπαλι ο φιλος vonmakoulis ανεφερε σε ενα ποστ οτι η ταυλανδη συγκρινεται μονο με τις φιλιπινες, επειδη με ενδιαφερει οτιδηποτε για ασια , και πιστευω οτι θα ειναι χαρα του, ας ενημερωσει. φυσικα οποιος  αλλος ξερει κατι...  lordjim επισης...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μάγκες,διαβάστε τί μου ήρθε χθές στο mail....με συνοδεία φωτογραφίας....που δεν ξέρω αν μπορώ να ανεβάσω γιατί φαίνεται πρόσωπο...είναι με ρούχα όμως...ξέρει κανείς τίποτα?Τί νέο κόλπο είναι αυτό?
Διαβάστε:

''Dearst love
How are you Today? And how is your health, i hope fine,i am Miss Sonia Ibrah i am 21years old,  i was undergraduate in general Nursing, i am hoping to further my education in nearby future.i am single and haven't gotten married, my natural colour is chocolate in complexion and of average heigth, i am from Ivory coast in west Africa and presently  residing in the refugee camp here in Dakar Senegal as a result of the civil war that was fought in my country last four years.
The name of my Late father was HON. GEORGE IBRAH,he was the managing director Ibrah group of company LTD in ABIDJAN the federal  capital city of Ivory coast my country,and he was the personal adviser to the former head of state before the rebels  attacked my house one early morning killing my mother and my father.
it is only me that is alive now then i have to ran nearby country which is where  i'm now in the refugee camp,haven't finish up my education and need a man who will make use of my fathers wheath and get me through in life,
I would like to know more about you.Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently.
I will tell you more about myself in my next mail. I attach here my picture for you, though I am not all that photogenic, i hope you wouldn't mind. I wait to hear from you soonest
Love Sonia''

Με βρήκε μόνη της μέσω site και μου έστειλε πρώτη....
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε δεν ξερω γιατι το εβαλλες σε αυτο το θρεντ καθωτι ουδεμια σχεση με Ασια εχει αλλα μετα χαρας να σου απαντησω. Προκειται για τις κλασσικες απατες που ξεκινησαν απο τη Νιγηρια. Πηγαινε στο και ψαξε για Nigerian Scam η 419 scam και θα βρεις μπολικο υλικο για αυτες τις απατες που σου ζητανε να τους βοηθησεις με μια μεγαλη περιουσια που δηθεν σου ανηκει  :jerking:. Μονο μην κανεις το λαθος και της απαντησεις!  ;)
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ξέρω πως δεν έχει σχέση απλά το έβαλα εδώ για να μην ανοίξω άλλο θέμα...μία φορά της έστειλα...αρχικά....μόνο το mail έχει...δεν νομίζω να μπορεί να κάνει και πολλά....σε αυτό που διάβασες δεν έχω απαντήσει...και ούτε φυσικά πρόκειται...και εσύ να μην μου έλεγες....περίμενα πώς θα είναι απάτη....ξύπνησε και η...Μαύρη Ήπειρος......ευχαριστώ για τις πληροφορίες....
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Μάγκες,διαβάστε τί μου ήρθε χθές στο mail....με συνοδεία φωτογραφίας....που δεν ξέρω αν μπορώ να ανεβάσω γιατί φαίνεται πρόσωπο...είναι με ρούχα όμως...ξέρει κανείς τίποτα?Τί νέο κόλπο είναι αυτό?
Διαβάστε:

''Dearst love
How are you Today? And how is your health, i hope fine,i am Miss Sonia Ibrah i am 21years old,  i was undergraduate in general Nursing, i am hoping to further my education in nearby future.i am single and haven't gotten married, my natural colour is chocolate in complexion and of average heigth, i am from Ivory coast in west Africa and presently  residing in the refugee camp here in Dakar Senegal as a result of the civil war that was fought in my country last four years.
The name of my Late father was HON. GEORGE IBRAH,he was the managing director Ibrah group of company LTD in ABIDJAN the federal  capital city of Ivory coast my country,and he was the personal adviser to the former head of state before the rebels  attacked my house one early morning killing my mother and my father.
it is only me that is alive now then i have to ran nearby country which is where  i'm now in the refugee camp,haven't finish up my education and need a man who will make use of my fathers wheath and get me through in life,
I would like to know more about you.Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently.
I will tell you more about myself in my next mail. I attach here my picture for you, though I am not all that photogenic, i hope you wouldn't mind. I wait to hear from you soonest
Love Sonia''

Με βρήκε μόνη της μέσω site και μου έστειλε πρώτη....
περιεργο  κατι αντιστοιχο συνεβη και σε μενα φυσικα δε γραφει οτι θελει εναν αντρα να τη φροντιζει ουτε μου ζητα ακομη τιποτα!μου εκανε εντυπωση??/
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
περιεργο  κατι αντιστοιχο συνεβη και σε μενα φυσικα δε γραφει οτι θελει εναν αντρα να τη φροντιζει ουτε μου ζητα ακομη τιποτα!μου εκανε εντυπωση??/
Τί να πώ Μαριάννα μου?Ξύπνησαν και οι μαύροι τώρα....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
και σε τι ακριβως αποσκοπουν?γνωριζει κανεις?
Για χρήμα μάλλον...τί άλλο......μου έστειλε μία φωτό δικιά της (αν είναι και δικιά της) και άλλες δύο φωτό που είχαν από ένα μπουκέτο λουλούδια η κάθε μία....
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Για χρήμα μάλλον...τί άλλο......μου έστειλε μία φωτό δικιά της (αν είναι και δικιά της) και άλλες δύο φωτό που είχαν από ένα μπουκέτο λουλούδια η κάθε μία....
το ιδιο ακριβως κ σε μενα!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Χαιρετώ τους γνώστες της ασιατικής αγοράς!

Δεκέμβρη με Γενάρη θέλω να πἀω 20+ ημἐρες ανατολική Ασία. Μια βδομάδα θα την αφιερώσω μάλλον Ταϊλάνδη. Πέρα από Τάι, ποια / ποιες άλλες χώρες /περιοχές μου προτείνετε να επισκεπτώ; Υπόψη ότι δε με ενδιαφέρει αποκλειστικά ο σεξοτουρισμός αλλά πιο πολύ το ταξίδι και το να δω διαφορετικές κουλτούρες και μέρη.

Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom