Νέα

Μαρόκο - Καζαμπλάνκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα docker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Το ρεπορταζ απο την Καζαμπλανκα οπου βρεθηκα για δουλεια.

Κατ'αρχην οι μαροκινες ειναι μουναρες με ολη τη σημασια της λεξεως. Εγω τις κατατασω στην κατηγορια με τις πιο ομορφες γυναικες του κοσμου. Καθ'οτι το κρατος μουσουλμανικο με οτι αυτο σημαινει, το παιχνιδι γινεται στα 'ναιτ κλαμπς' οπου μπορεις να βρεις τα παντα αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο απο ηλικιες 18 εως 25 ετων. Το γνωστοτερο/μεγαλυτερο/γαματο κλαμπ και με την καλυτερη μουσικη ειναι το κλαμπ του 'HAYATT' που λεγεται 'Black light' αν θυμαμαι καλα η 'Black κατι' τελος παντων γαμω το αλτσχαιμερ μου....... :s&m_3: Τελος παντων αν ζητησετε το ναιτ κλαμπ του ξενοδοχειου θα σας πανε καρφι γιατι ειναι πασιγνωστο. Εισοδος 150 Ντιρχαμς περιπου 14 γιουρια με ενα ποτο στην τιμη. Μου θυμισε το αντιστοιχο ξενοδοχειο στο Ντουμπαι αλλα με μαροκινες αντι με κοριτσια απο το πρωην ανατολικο μπλοκ. Τα κοριτσια λοιπον παριστανουν τις πελατισσες και συμπεριφερονται κανονικα σα να εχουν βγει για την βολτα τους. Διαλεγεις λοιπον τον επιθυμητο στοχο και κανεις παιχνιδι. Προσοχη γιατι επαναλαμβανω το κρατος ειναι μουσουλμανικο και απαγορευται να μπουν στα ξενοδοχεια (οχι ομως ολα) οποτε εκει γινεται το εξης: Ρωτας τη ρεσεψιον αν επιτρεπεται η εισοδος στην 'φιλη σου'. Αν πουν οχι, που ειναι και το πιθανοτερο, ρωτας αν θα μπορουσες να της κλεισεις ενα δωματιο για να μεινει. Το καθε ξενοδοχειο εχει την δικη του πολιτικη επι του θεματος αλλα σε αυτα που πηγα και εμεινα στο ενα δεν μπορουσα με οποιονδηποτε τροπο και στο αλλο πηρα ενα δωματιο για την κοπελα. Επισης υπαρχουν και ξενοδοχεια για αυτον το σκοπο αλλα δεν τα δοκιμασα καν αφου φανταζομαι οτι δεν θα πλησιαζονταν απο την βρωμα....  :headbang: :headbang:

Τελος παντων. ΠΡΟΣΟΧΗ Το κανονισμα της τιμης/υπηρεσιων/και προπαντων ποση ωρα επιθυμειτε να ειστε με την κοπελα να γινει απο το κλαμπ και μην το αφησετε για οταν θα φτασετε στο δωματιο. Θα ειναι πολυ αργα και θα απογοητευτειτε. Και ο λογος ειναι οτι θα εχει προηγηθει μια διαδικασια κανονισματος δωματιου η οποια ειναι λιγακι επιπονη, πιστεψτε με.
Σχετικα με την τιμη να την παζαρεψετε γιατι η αρχικη ειναι εξωφρενικη για το συγκεκριμενο κρατος. Θα πεσετε περιπου στα μισα απο οτι ακουσετε.

Αυτα τα ολιγα και καλο βολι!
Εγω παντως περασα πολυ ομορφα με την Σαρα, ενα μελαχρινο κουκλι που εκανε τα παντα  :grin: :grin: :grin:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Το ρεπορταζ απο την Καζαμπλανκα οπου βρεθηκα για δουλεια.

Κατ'αρχην οι μαροκινες ειναι μουναρες με ολη τη σημασια της λεξεως. Εγω τις κατατασω στην κατηγορια με τις πιο ομορφες γυναικες του κοσμου. Καθ'οτι το κρατος μουσουλμανικο με οτι αυτο σημαινει, το παιχνιδι γινεται στα 'ναιτ κλαμπς' οπου μπορεις να βρεις τα παντα αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο απο ηλικιες 18 εως 25 ετων. Το γνωστοτερο/μεγαλυτερο/γαματο κλαμπ και με την καλυτερη μουσικη ειναι το κλαμπ του 'HAYATT' που λεγεται 'Black light' αν θυμαμαι καλα η 'Black κατι' τελος παντων γαμω το αλτσχαιμερ μου....... :s&m_3: Τελος παντων αν ζητησετε το ναιτ κλαμπ του ξενοδοχειου θα σας πανε καρφι γιατι ειναι πασιγνωστο. Εισοδος 150 Ντιρχαμς περιπου 14 γιουρια με ενα ποτο στην τιμη. Μου θυμισε το αντιστοιχο ξενοδοχειο στο Ντουμπαι αλλα με μαροκινες αντι με κοριτσια απο το πρωην ανατολικο μπλοκ. Τα κοριτσια λοιπον παριστανουν τις πελατισσες και συμπεριφερονται κανονικα σα να εχουν βγει για την βολτα τους. Διαλεγεις λοιπον τον επιθυμητο στοχο και κανεις παιχνιδι. Προσοχη γιατι επαναλαμβανω το κρατος ειναι μουσουλμανικο και απαγορευται να μπουν στα ξενοδοχεια (οχι ομως ολα) οποτε εκει γινεται το εξης: Ρωτας τη ρεσεψιον αν επιτρεπεται η εισοδος στην 'φιλη σου'. Αν πουν οχι, που ειναι και το πιθανοτερο, ρωτας αν θα μπορουσες να της κλεισεις ενα δωματιο για να μεινει. Το καθε ξενοδοχειο εχει την δικη του πολιτικη επι του θεματος αλλα σε αυτα που πηγα και εμεινα στο ενα δεν μπορουσα με οποιονδηποτε τροπο και στο αλλο πηρα ενα δωματιο για την κοπελα. Επισης υπαρχουν και ξενοδοχεια για αυτον το σκοπο αλλα δεν τα δοκιμασα καν αφου φανταζομαι οτι δεν θα πλησιαζονταν απο την βρωμα....   :headbang: :headbang:

Τελος παντων. ΠΡΟΣΟΧΗ Το κανονισμα της τιμης/υπηρεσιων/και προπαντων ποση ωρα επιθυμειτε να ειστε με την κοπελα να γινει απο το κλαμπ και μην το αφησετε για οταν θα φτασετε στο δωματιο. Θα ειναι πολυ αργα και θα απογοητευτειτε. Και ο λογος ειναι οτι θα εχει προηγηθει μια διαδικασια κανονισματος δωματιου η οποια ειναι λιγακι επιπονη, πιστεψτε με.
Σχετικα με την τιμη να την παζαρεψετε γιατι η αρχικη ειναι εξωφρενικη για το συγκεκριμενο κρατος. Θα πεσετε περιπου στα μισα απο οτι ακουσετε.

Αυτα τα ολιγα και καλο βολι!
Εγω παντως περασα πολυ ομορφα με την Σαρα, ενα μελαχρινο κουκλι που εκανε τα παντα  :grin: :grin: :grin:
οκ
:) τιμες? συνολικο κοστος??
υπηρεσιες?
εμφανιση κοπελας?
καμμια φωτο?? :)
 
OP
OP
D

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
οκ
:) τιμες? συνολικο κοστος??
υπηρεσιες?
εμφανιση κοπελας?
καμμια φωτο?? :)

Αρχικα μου ζητησε 200 γιουρια και χωρις να αναφερθουμε στην ωρα. Μετα απο τα καθιερωμενα παζαρια και ειδικα σε τετοιες χωρες καταληξαμε στα 100 για μια ωρα. Θα μπορουσε να παει και παρακατω αλλα δεν το εκανα για διαφορους λογους. Επιπλεον πηγε 65 το δωματιο της συν κανα 20 διαφορα λαδωματακια σε διαφορους.

Απο υπηρεσιες ειχε BJ με καποτα, κανονικο και ροδελα.
Φωτο δεν υπαρχει γιατι αρνηθηκε. Μη ξεχνας οτι ειναι μουσουλμανικο κρατος και υπαρχει μια σχετικη φοβια. Αλλα ηταν κουκλι. Μαυρα μακρια μεχρι τη μεση μαλλια, λευκη επιδερμιδα, πολυ ομορφο και φινετσατο μακιγιαζ/ντυσιμο και καταπληκτικο κορμι που εφερε εναν επισης καταπληκτικο κωλο..... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Αρχικα μου ζητησε 200 γιουρια και χωρις να αναφερθουμε στην ωρα. Μετα απο τα καθιερωμενα παζαρια και ειδικα σε τετοιες χωρες καταληξαμε στα 100 για μια ωρα. Θα μπορουσε να παει και παρακατω αλλα δεν το εκανα για διαφορους λογους. Επιπλεον πηγε 65 το δωματιο της συν κανα 20 διαφορα λαδωματακια σε διαφορους.

Απο υπηρεσιες ειχε BJ με καποτα, κανονικο και ροδελα.
Φωτο δεν υπαρχει γιατι αρνηθηκε. Μη ξεχνας οτι ειναι μουσουλμανικο κρατος και υπαρχει μια σχετικη φοβια. Αλλα ηταν κουκλι. Μαυρα μακρια μεχρι τη μεση μαλλια, λευκη επιδερμιδα, πολυ ομορφο και φινετσατο μακιγιαζ/ντυσιμο και καταπληκτικο κορμι που εφερε εναν επισης καταπληκτικο κωλο..... :grin: :grin: :grin: :grin:
καταλαβαινω την <<γκαβλα>>> της στιγμης,το να εισαι δηλαδη σε μια μουσουλμανικη κοινωνια και να εχεις την ευκαιρεια να γαμησεις ενα τετοιο κουκλι ρισκαροντας ,παζαρευοντας,προσπαθοντας,ειναι οντως γκαβλα αυτη η περιπετειουλα
αλλα
,δεν ειναι ενα value for money το να δωσεις 200 ευρω για μια ωριτσα στην καζαμπλανκα

στην ολλανδια,οι μαροκινες θεωρουνται δευτερης κατηγοριας <<κυριες>>
και η αμοιβη τους ειναι χαμηλοτερη γενικως
 
OP
OP
D

docker

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Ναι ακριβως ετσι ειναι. Η 'καβλα της στιγμης'. Η περιπετεια. Σαφως και δεν υπαρχει το value for money σε μια χωρα που ενας μεσος μισθος ειναι γυρω στα 350 γιουρια το μηνα. Τωρα σχετικα με την Ολλανδια και γενικοτερα στην ευρωπη, γνωριζω οτι οι μαροκινες θεωρουνται β' κατηγοριας αλλα ειπαμε αυτα ειναι γουστα. Παντως αν τις δεις στη χωρα τους ειναι εντελως διαφορετικα τα πραγματα. :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom