Νέα

Sexyland - Λουτράκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Καυλιάρηδες πήγα το προηγούμενο ΣΚ Λουτράκι με ένα φίλο μου - Υπουργό Παιδείας  :)))στο Sexyland.Είναι ακριβώς απέναντι απο το καζίνο.Χειρότερο στριπτιζάδικο πανελληνίως δεν υπάρχει :headbang: :.Λίγες κοπέλες (6),δεν κάνουν παιχνίδι καθόλου και γενικά βαριέσαι που είσαι κωλομπαράς. Όποιος πάει Λουτράκι να επισκεφτεί τα κωλόμπαρα Goa και Μάσκες πού ειναι στην αρχή που μπαίνεις στην πόλη.Γεία σου Μήτσο πουρολάγνε :helpplea: !!!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Εσύ υπουργέ τα πιάνεις ή είσαι αδιάφθορος?
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Τα πιάνω που και που ........ τα κωλαράκια !!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τα κωλόμπαρα υπουργέ εκεί που τελειώνει ο πεζόδρομος, στο δρόμο δίπλα στο ρέμα τί σου λένε υπουργέ μου;

Πάντως το Σ. Λαντ δεν ήταν τόσο κακό- αν μη τιάλλο οι κοπέλες είναι πολύ όμορφες και εμένα που φαίνομαι καλό παιδί μου φέρθηκαν εντάξει..Το πρόβλημα είναι ότι καμία δε μιλούσε ελληνικά και κανείς από τους θαμώνες, πλην εμού, το βράδυ που πήγα, δεν μιλούσε αγγλικά...Πώς να γίνει παιχνίδι;
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αντιπαρέρχομαι τις απόψεις σου str81977 για το Sexyland.Όσο για τα κωλόμπαρα στο ρέμα σου προτείνω το Μάσκες !!!Το Goa έχει πουρά.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
πριν 2-3 χρονια το sexyland επαιζε πολυ δυνατα..! μετα ομως επεσε..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Αλήθεια τώρα θυμήθηκα μια παλιά εκπομπή του Μάκη για τον πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ που ξεφάντωνε με τους συμβούλους σε στριπτιζάδικο στο Λουτράκι και τα χρέωνε όλα στο ταμείο της ομοσπονδίας. Θυμάται κανείς; Σε αυτό που λέτε εδώ ήταν;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Το εν λόγω μαγαζί είναι  τεράστιο σαν χώρος, με πολύ καλό πριβέ χώρο, αλλά μόνο 7 κοπέλλες, οι πιο πολλές από Ουγγαρία και αρκετά όμορφες. Κινητικότητα εκ μέρους των κοριτσιών ... χαμηλή...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Το εν λόγω μαγαζί είναι  τεράστιο σαν χώρος, με πολύ καλό πριβέ χώρο, αλλά μόνο 7 κοπέλλες, οι πιο πολλές από Ουγγαρία και αρκετά όμορφες. Κινητικότητα εκ μέρους των κοριτσιών ... χαμηλή...

μια που μας μπριζωσες και μια που μας ξενερωσες.....ακου εκει.."κινητικοτητα χαμηλη"..πως περιμενουν δηλ.τα δικα μας σπερματοζωαρια να εχουν κινητικοτητα υψηλη,ε?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
μια που μας μπριζωσες και μια που μας ξενερωσες.....ακου εκει.."κινητικοτητα χαμηλη"..πως περιμενουν δηλ.τα δικα μας σπερματοζωαρια να εχουν κινητικοτητα υψηλη,ε?

Εντάξει, όχι και μηδενική...καλά περνάει κανείς
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δεν αξιζει το κοπο το Sexyland / ειναι μονοπωλιο στο Λουτρακι αλλα μην ξαναπας / εμπαργκο και το λεω με μεγαλη μου θλιψη διοτι εκει πηγα για πρωτη φορα στριπ - χορο με μια Ελληνιδα τη Τζενη τι χορος θεε μου ................. / αλλα τα καλα μια φορα γινονται ......
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
παιδια το σεχι λανδ που θυμαμε εγω πριν καμμια 10 ρια χρονια ηταν οτο καλυτερο στριπτιτζιδικο που εχει γινει στην ελλαδα πολυ καλες και ωραιες γυναικες,καμμια 20 ρια,μετα το εκλεισε η αστυνομια και επεσε παρακμη... οι παλιοι ας με διαψευσουν..εαν εχω αδικο
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
)
Δεν αξιζει το κοπο το Sexyland / ειναι μονοπωλιο στο Λουτρακι αλλα μην ξαναπας / εμπαργκο και το λεω με μεγαλη μου θλιψη διοτι εκει πηγα για πρωτη φορα στριπ - χορο με μια Ελληνιδα τη Τζενη τι χορος θεε μου ................. / αλλα τα καλα μια φορα γινονται ......

Ναι, αλλά αν βγεις από Καζίνο κατά τις 5 τα ξημερώματα, σταθμίζεις  τις επιλογές σου (με μία δρασκελιά ... απέναντι, ή καμιά ώρα και βάλε για ...  Princess, ας πούμε, και τί να προλάβεις να κάνεις στις 6 το πρωί :grin:) και με το λίγο μυαλό που σου έχει αφήσει το Καζινάκι βουρ κι ό,τι κάτσει...Πάντως, παίδες,  και στα καζίνο παίζουν πολλά ξεκωλάκια... ;
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αnyway fleshforfantsay / για τελευταια φορα σε συγχωρω .......
 

gstam

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το σεχι λανδ που θυμαμε εγω πριν καμμια 10 ρια χρονια ηταν οτο καλυτερο στριπτιτζιδικο που εχει γινει στην ελλαδα πολυ καλες και ωραιες γυναικες,καμμια 20 ρια,μετα το εκλεισε η αστυνομια και επεσε παρακμη... οι παλιοι ας με διαψευσουν..εαν εχω αδικο
Τι μου θυμισες αδερφε,τρελλες εποχες εκει μεσα,και πολυ καλοπεραση,πολυ καλοπεραση,με ολα τα κομφορ.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
το εκοψα μαχαίρι οταν ειχε κάνει ντου ο Μάκης κ ειχε πίασει παραμονες παγκοσμιου πρωταθλ στίβου τον Σεβαστή κ την παρέα του να 'γλεντανε΄...
 

Nikos2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι συμφωνω κι εγώ ότι το Sexyland πριν 10 χρονια ηταν ενα από τα καλύτερα..μεχρι και sex επι της σκηνης ειδα. Τώρα είναι για τα πανηγύρια. Κάτι ουγγαρέζες έχει μέσα που έχει να τις αλλάξει για πολύ καιρό αλλά λέμε πολύ καιρό! Επίσης αν δεν κεράσεις ποτό την πρώτη , δεύτερη γκόμενα ..μετά δεν έρχοντε άλλες.
Με λίγα λόγια αίσχος το μαγαζί...εμπάργκο παιδιά!
Α.. και έχεικαι κάτι μαλακίες καρέκλες άβολες
 

Επισκέπτης
που εχει χαθει αυτος ο καυλιαρις ο ιπουγος μας???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom