Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Εχει το κατι αλλο, ειναι για πολλα-πολλα.... :knockinb:
 

Συνημμένα

  • 864-skorda.jpg
    864-skorda.jpg
    7,6 KB · Εμφανίσεις: 1.269
  • faih skorda.jpg
    faih skorda.jpg
    24,6 KB · Εμφανίσεις: 7.604

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ερ:Αν μίλαγα με παλιές σου σχέσεις, για ποιο λόγο θα μου λέγανε για σένα «Είναι πολύ μαλακισμένο»;
Απ:Είμαι λίγο ανασφαλής. Θέλω ο άλλος να μου δείχνει συνεχώς ότι ενδιαφέρεται. Θέλω να με αγαπούν και να ασχολούνται μαζί μου. Μάλλον έχω μάθει έτσι. Με έχουν κακομάθει. Δεν θέλω στην πορεία να αλλάξει ο άλλος.

Ερ:Πότε σου έδειξε κάποιος εμπράκτως ότι ενδιαφέρεται;
Απ:Ήμουν Ιταλία, δεν αισθανόμουν πολύ καλά, οπότε για να μου φτιάξει τη διάθεση πήραμε το αεροπλάνο του, κάναμε ένα ταξίδι πάνω από την Ιταλία και επιστρέψαμε σε ένα σπίτι όπου ήταν μαζεμένοι όλοι οι φίλοι μου. Την άλλη φορά πήγα με αυτό τον τρόπο από Θεσσαλονίκη Αθήνα και μετά Σαντορίνη.
 

anonimos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός ο px75.....μιλάμε για τρελλές καύλες...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ερ:Αν μίλαγα με παλιές σου σχέσεις, για ποιο λόγο θα μου λέγανε για σένα «Είναι πολύ μαλακισμένο»;
Απ:Είμαι λίγο ανασφαλής. Θέλω ο άλλος να μου δείχνει συνεχώς ότι ενδιαφέρεται. Θέλω να με αγαπούν και να ασχολούνται μαζί μου. Μάλλον έχω μάθει έτσι. Με έχουν κακομάθει. Δεν θέλω στην πορεία να αλλάξει ο άλλος.

Ερ:Πότε σου έδειξε κάποιος εμπράκτως ότι ενδιαφέρεται;
Απ:Ήμουν Ιταλία, δεν αισθανόμουν πολύ καλά, οπότε για να μου φτιάξει τη διάθεση πήραμε το αεροπλάνο του, κάναμε ένα ταξίδι πάνω από την Ιταλία και επιστρέψαμε σε ένα σπίτι όπου ήταν μαζεμένοι όλοι οι φίλοι μου. Την άλλη φορά πήγα με αυτό τον τρόπο από Θεσσαλονίκη Αθήνα και μετά Σαντορίνη.

Αυτό τώρα, γιατί το πόσταρες; :boobies:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πολύ μούναρος.. ειδικά όταν φοράει αυτά τα κοντά φορεματάκια που μας καυλώνουν μεσημεριάτικα...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
ΚΑΥΛΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.
ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Για ατελείωτα  :knockinb: και  :sperm: στη μάπα!!
:grin: :dancing: :grin:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
παντως στο μεσημεριανο,το βυζάκι δεν την χαλάει αν το δειχνει ΟΛΟ φόρα παρτιδα..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Δεν έχει κάτι απο Δήμητρα Ματσούκα σε ξανθό;
 

karvelinio

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
μεσημέρι γυρνω απτη δουλεια, ανοιγω την τηλεόραση και βλέπω το τηλεβυζί. τι να κάνω ο ανθρωπος. μιλάνε για πολυ γκαυλα η γκόμενα. και το πιο γκαυλοτικό είναι οτι τα βγάζει ολα και σου λέει πάρτα, οχι σαν την μενεγάκη ταχαμου ταχα μου.
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Πρεπει να εφαγε πολυ πουτσο για να ανελθει.ΕΥΓΕ κοπελα μου, ετσι πρεπει....
 
  • Like
Αντιδράσεις: DSF515

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
Ντροπή να λέγονται τέτοια πράγματα >:(. Αφού είναι φανερό ότι εκτίμησαν τις σπουδές, τα πτυχία και την προσωπικότητα της.

:2funny: :2funny: :2funny:
δεν εχω καμια διαθεση να το παιξω δικηγορος της αλλα και σπουδες εχει και πτυχια. οσο αφορα την προσωπικοτητα της θα διαφωνησω μαζι σου αλλα δεν εχει καμια σημασια αυτο. τελος παντων. την κοπελα την ξερω και δεν νομιζω οτι της αξιζει τετοια κριτικη. παιζει το παιχνιδι της τηλεορασης οπως και παρα πολλες αλλες.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Η αλήθεια να λέγεται εδώ...το αδηφάγο τηλεοπτικό κοινό μπούτι και βυζί θέλει να δει και όχι κορνίζα τα πτυχία ή το ταλέντο...Δείτε και στις πίστες τις λαϊκές τραγουδίστριες και σε άλλους χώρους. Δυστυχώς όμως και ανεξάρτητα για τη συγκεκριμένη (που μου θυμίζει να με πάρει την αγαπημένη μου Καλιστώ, το πιο ερωτεύσιμο CT που έχω πάρει) έπεσε και αυτή θύμα του συστήματος...και το χειρότερο είναι ότι μπορεί και ΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ...
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Αμα πεταξεις λιγο κωλαρακι/ βυζακι,η και τα δυο μαζι ακομα καλυτερα,ολα γινονται.
Παντως πολυ καλο μωρο και απο προσωπικοτητα....Μουναρα
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
δεν εχω καμια διαθεση να το παιξω δικηγορος της αλλα και σπουδες εχει και πτυχια.

Και γω μιλάω 4 γλώσσες, αλλά άμα με δεις με τακούνια και μίνι...

Όχι ότι μου αρέσει η Σκορδά... πουτσομεζές είναι IMO.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom