Νέα

Στριπ - Χύσιμο στη μάπα;.!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loxxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
καλημερα αγαπητοι συναδελφοι συναγωνιστες στριπτηζοθαμωνες :) Ωντας τεραστιος φαν των strip shows εχω επισκεπτει απειρες φορες ολα τα εν λογω μαγαζια της πολης μας της Αθηνας κυνηγωντας εκτος απ'τον αρτον ημων τον επιουσιον (βλ.χορους, ποτα, καφεδες, φραπεδες, κτλ..:-) ψαχνω να βρω το Αγιο Δισκοποτηρο του live sex show οπου κατα τη ταπεινη μου γνωμη ειναι το χυσιμο στη μαπα μετα την αποπερατωση και τη διεκπαιρεωση της επι της σκηνης συνουσιασ που εννοειται πρεπει να ειναι ''for real'' χωρισ δονητες, αντρικα strap on και λειπεσ μαλακιες..! σε αυτες τισ περιπτωσεις οπου χρησιμοποιουνται strap on, κτλ.. το εν λογω θεαμα κανονικα δεν θα επρεπε καν να περιλαμβανεται στη κατηγορια του live sex..! ειναι καθαρη κοροιδια.. >:(!!! για να επιστρεψουμε στο θεμα μας λοιπον εχωντας δει αρκετα live sex shows σε μαγαζια οπως Diamond Dolls(κατα τη γνωμη μου το καλυτερο live sex show αν και εχω καποιο καιρο να το επισκεπτω..), Grand Ritorno και Star Live στη Μεταμορφωση οπου αν δε κανω λαθος ειναι διδυμα μαγαζια, Lido Palace, και Alkatraz(οπου το show ειναι συνηθως με strap on και σπανιοτερα ''for real..:-), λοιπον σε ολα αυτα τα μαγαζια που ανεφερα, και ισως και σε καποια αλλα που εχω δει live sex αλλα ξεχασα να το αναφερω, λοιπον δεν εχω καταφερει ποτε μα ποτε των ποτων να πετυχω το αγαπημενο μας ''money shot'' του τελους..;-) δηλαδη ο τυπος να τελειωσει πραγματικα και να χυσει την γκομενα στο προσωπο(κατα γενικη και ομοφωνη προτιμηση του κοινου..:-) η εστω καπου αλλου στο σωμα βυζια, κωλο, κτλ..οπου να μπορεσουμε να δουμε τα φλοκια ωστε να ημαστε σιγουροι οτι ο τυποσ τελειωσε πραγματικα.. ;) αυτο που εχω δει αρκετεσ φορεσ ειναι ο τυπος να κανει ενα ψευτικο και υπερβολικο σοου οτι χυνει στο στομα της γκομενας στη κλασσικη πιπα του τελουσ φωναζει,βογγα,συσπαται,κτλ..για να μασ πεισει οτι ''δηθεν'' τελειωσε πραγματικα στο στομα της..για να γινει ακομα πιο πειστικο αυτο ο dj λεει: ''εχυσε παλι ο πουτσαρας μασ, πιεστα ολα μουναρα μου, κτλ..'' (αυτο ειδικα συμβαινει πολυ στο Star Live της Μεταμορφωσης) και η γκομενα μπορει να αφησει να τις σταξουν στο πηγουνι λιγα σαλια και να τα σκουπισει δηθεν οτι ειναι τα χυσια του τυπου..καλα για ποιους μας περνανε οτι μπορουν να μας κοροιδευουν ετσι στη μαπα μας..; >:(, εμεις του οχταωρου τους ηρωικουσ πεσωντες που νανουριζομαστε νυχθημερον με τσοντες..;-) :) :cheesy: :grin:!!!!!

λοιπον για να το συνοψησουμε κανω εκλιση σε ολουσ τουσ συναγωνιστες strip show maniacs θα ημουν ευγνωμον σε οποιον συναδελφο ενημερωσει για καποιο στριπτηζαδικο οπου να εχει δει ''ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ'' χυσιμο στη μαπα προσφατα..! η' εστω ενα πραγματικο χυσιμο..στο τιτλο εχω προσθεσει το 'προσφατα' γιατι αρκετοι συναδελφοι με τους οποιουσ εχουμε βρεθει κατα καιρους σε στριπ μου εχουν πει οτι ''καπου, καπως, καποτε'' ειχαν δει ενα πραγματικο χυσιμο στη μαπα οπου τα χυσια εσταζαν απ'το προσωπο της γκομενασ,γλαφυρεσ περιγραφεσ, κτλ..κτλ.. :( αλλα οποιο μαγαζι και αν ηταν αυτο καποτε τωρα δεν εμφανιζει πια τετοιο σοου..τι ατυχια αραγε...;-(.. >:(  :headbang:!!!

ευελπιστω για θετικες ενημερωσεις για υπαρκτα money shot shows :) ;) :cheesy:!!!
Ευχαριστω πολυ :)!
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
sorry για τη χρηση greeklish στο τιτλο αλλα ειναι αδυνατο οσες φορες και αν προσπαθησα να εμφανιστει ο τιτλος που ειχα γραψει στα ελληνικα ηταν:

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Σε ποιο στριπτηζαδικο εχετε δει προσφατα πραγματικο χυσιμο στη μαπα?[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

ευχαριστω!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
καλημερα αγαπητοι συναδελφοι συναγωνιστες στριπτηζοθαμωνες :) Ωντας τεραστιος φαν των strip shows εχω επισκεπτει απειρες φορες ολα τα εν λογω μαγαζια της πολης μας της Αθηνας κυνηγωντας εκτος απ'τον αρτον ημων τον επιουσιον (βλ.χορους, ποτα, καφεδες, φραπεδες, κτλ..:-) ψαχνω να βρω το Αγιο Δισκοποτηρο του live sex show οπου κατα τη ταπεινη μου γνωμη ειναι το χυσιμο στη μαπα μετα την αποπερατωση και τη διεκπαιρεωση της επι της σκηνης συνουσιασ που εννοειται πρεπει να ειναι ''for real'' χωρισ δονητες, αντρικα strap on και λειπεσ μαλακιες..! σε αυτες τισ περιπτωσεις οπου χρησιμοποιουνται strap on, κτλ.. το εν λογω θεαμα κανονικα δεν θα επρεπε καν να περιλαμβανεται στη κατηγορια του live sex..! ειναι καθαρη κοροιδια.. >:(!!! για να επιστρεψουμε στο θεμα μας λοιπον εχωντας δει αρκετα live sex shows σε μαγαζια οπως Diamond Dolls(κατα τη γνωμη μου το καλυτερο live sex show αν και εχω καποιο καιρο να το επισκεπτω..), Grand Ritorno και Star Live στη Μεταμορφωση οπου αν δε κανω λαθος ειναι διδυμα μαγαζια, Lido Palace, και Alkatraz(οπου το show ειναι συνηθως με strap on και σπανιοτερα ''for real..:-), λοιπον σε ολα αυτα τα μαγαζια που ανεφερα, και ισως και σε καποια αλλα που εχω δει live sex αλλα ξεχασα να το αναφερω, λοιπον δεν εχω καταφερει ποτε μα ποτε των ποτων να πετυχω το αγαπημενο μας ''money shot'' του τελους..;-) δηλαδη ο τυπος να τελειωσει πραγματικα και να χυσει την γκομενα στο προσωπο(κατα γενικη και ομοφωνη προτιμηση του κοινου..:-) η εστω καπου αλλου στο σωμα βυζια, κωλο, κτλ..οπου να μπορεσουμε να δουμε τα φλοκια ωστε να ημαστε σιγουροι οτι ο τυποσ τελειωσε πραγματικα.. ;) αυτο που εχω δει αρκετεσ φορεσ ειναι ο τυπος να κανει ενα ψευτικο και υπερβολικο σοου οτι χυνει στο στομα της γκομενας στη κλασσικη πιπα του τελουσ φωναζει,βογγα,συσπαται,κτλ..για να μασ πεισει οτι ''δηθεν'' τελειωσε πραγματικα στο στομα της..για να γινει ακομα πιο πειστικο αυτο ο dj λεει: ''εχυσε παλι ο πουτσαρας μασ, πιεστα ολα μουναρα μου, κτλ..'' (αυτο ειδικα συμβαινει πολυ στο Star Live της Μεταμορφωσης) και η γκομενα μπορει να αφησει να τις σταξουν στο πηγουνι λιγα σαλια και να τα σκουπισει δηθεν οτι ειναι τα χυσια του τυπου..καλα για ποιους μας περνανε οτι μπορουν να μας κοροιδευουν ετσι στη μαπα μας..; >:(, εμεις του οχταωρου τους ηρωικουσ πεσωντες που νανουριζομαστε νυχθημερον με τσοντες..;-) :) :cheesy: :grin:!!!!!

λοιπον για να το συνοψησουμε κανω εκλιση σε ολουσ τουσ συναγωνιστες strip show maniacs θα ημουν ευγνωμον σε οποιον συναδελφο ενημερωσει για καποιο στριπτηζαδικο οπου να εχει δει ''ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ'' χυσιμο στη μαπα προσφατα..! η' εστω ενα πραγματικο χυσιμο..στο τιτλο εχω προσθεσει το 'προσφατα' γιατι αρκετοι συναδελφοι με τους οποιουσ εχουμε βρεθει κατα καιρους σε στριπ μου εχουν πει οτι ''καπου, καπως, καποτε'' ειχαν δει ενα πραγματικο χυσιμο στη μαπα οπου τα χυσια εσταζαν απ'το προσωπο της γκομενασ,γλαφυρεσ περιγραφεσ, κτλ..κτλ.. :( αλλα οποιο μαγαζι και αν ηταν αυτο καποτε τωρα δεν εμφανιζει πια τετοιο σοου..τι ατυχια αραγε...;-(.. >:(  :headbang:!!!

ευελπιστω για θετικες ενημερωσεις για υπαρκτα money shot shows :) ;) :cheesy:!!!
Ευχαριστω πολυ :)!
Aγαπητέ μου φίλε loxxos με αφορμή το θεματάκι που "ανέβασες" έχω να σου πω τα εξής:
Πραγματικά Live shows έχω δει στο star live,το dolls and diamonds και μία περίοδο  είχα πετύχει ένα δίδυμο(από Γερμανία νομίζω) που έκανε στο cleopatra και έχω να σου πω ότι έχεις απόλυτο δίκιο και άλλωστε δε θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά.Εξηγούμαι λοιπόν......οι τύποι που το κάνουν αυτό δε θα μπορούσαν(είναι ανθρωπίνος αδύνατο νομίζω)να τελειώσουν στο διάστημα  που είναι στη πίστα για το show για τον πολύ απλό λόγο ότι συνήθως είναι υπό την επήρεια διάφόρων ουσιών οι οποίες το καθιστούν αδύνατο.Άρα όπως καταλαβαίνεις ποτέ και σε κανένα μαγαζί δεν έχω δει αυτό που είπες να συμβαίνει.....και το μόνο που έχω δει(και πιστεύω μόνο αυτό που βλέπω) είναι αυτό που και εσύ ανέφερες(το fake δηλαδή).Τέλος αυτοί που σου είπαν ότι έχουν δει κάτι τέτοιο με τα ίδια τους τα μάτια είμαι σχεδόν σίγουρος ότι σου έλεγαν ψέματα και πως απλά ήθελαν να εντυπωσιάσουν(ο Θεός και η ψυχή τους γιατί),ενώ σκέψου πως είναι τυχαίο πως σου είπαν ότι είδαν κάτι τέτοιο σε μαγαζιά που δεν υπάρχουν πια?(μήπως για να μη μπορείς να διαπιστώσεις ?).
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Καλά αν νομίζεις ότι είναι σε Normal κατάσταση όλοι αυτοί που το κάνουν είσαι βαθιά νυχτωμένος....και αν θες να ξέρεις το γνωρίζω αυτό από έγκυρη πηγή....αλλά και να μην το ήξερα έτσι πάλι δε θα το πίστευα.Ωραία λοιπόν....πες μου εσύ που το έχεις δει να συμβαίνει
Πού το εχει δει να συμβαινει ο αβραμιδης-ευαγγελος??Στις τσοντες!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Έπεσες σε τυπο του κατηχητικου,μονο την μπαιτ θα ηθελε να χυσει στην μαπα  :s&m_1: :s&m_1: :2on1: :2on1:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πού το εχει δει να συμβαινει ο αβραμιδης-ευαγγελος??Στις τσοντες!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Έπεσες σε τυπο του κατηχητικου,μονο την μπαιτ θα ηθελε να χυσει στην μαπα  :s&m_1: :s&m_1: :2on1: :2on1:
Ρε μάστορα μιας και θεωρήσαι ειδήμων....έχω άδικο?....άμα πιστεύεις και εσύ πως έχω άδικο ντάξει δε ξαναεπεμβαίνω
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Λαμβάνονται υπόψη στο γκάλοπ και τα φλόκια του πελάτη που εκσφενδονίζονται στο τέλος της φραποσυνεδρίασης πάνω στη κακόμοιρη εργάτρια ???
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Aγαπητέ μου φίλε loxxos με αφορμή το θεματάκι που "ανέβασες" έχω να σου πω τα εξής:
Πραγματικά Live shows έχω δει στο star live,το dolls and diamonds και μία περίοδο  είχα πετύχει ένα δίδυμο(από Γερμανία νομίζω) που έκανε στο cleopatra και έχω να σου πω ότι έχεις απόλυτο δίκιο και άλλωστε δε θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά.Εξηγούμαι λοιπόν......οι τύποι που το κάνουν αυτό δε θα μπορούσαν(είναι ανθρωπίνος αδύνατο νομίζω)να τελειώσουν στο διάστημα  που είναι στη πίστα για το show για τον πολύ απλό λόγο ότι συνήθως είναι υπό την επήρεια διάφόρων ουσιών οι οποίες το καθιστούν αδύνατο.Άρα όπως καταλαβαίνεις ποτέ και σε κανένα μαγαζί δεν έχω δει αυτό που είπες να συμβαίνει.....και το μόνο που έχω δει(και πιστεύω μόνο αυτό που βλέπω) είναι αυτό που και εσύ ανέφερες(το fake δηλαδή).Τέλος αυτοί που σου είπαν ότι έχουν δει κάτι τέτοιο με τα ίδια τους τα μάτια είμαι σχεδόν σίγουρος ότι σου έλεγαν ψέματα και πως απλά ήθελαν να εντυπωσιάσουν(ο Θεός και η ψυχή τους γιατί),ενώ σκέψου πως είναι τυχαίο πως σου είπαν ότι είδαν κάτι τέτοιο σε μαγαζιά που δεν υπάρχουν πια?(μήπως για να μη μπορείς να διαπιστώσεις ?).

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου nacho_scocco και εγω αυτο πιστευω τελικα οτι ειναι μαλλον δυσκολο να ''ολοκληρωσουν'' οι τυποι οταν μαλιστα πρεπει να κανουν το ιδιο σοου 2 και 3 φορες μεσα στο ιδιο βραδυ..σχετικα με αυτο πριν κανα δυο-τρεισ μηνες ειχα πιασει κουβεντα με μια ξανθια τσεχα στο Lido της Συγγρου και λεγαμε για τα σοου καθοτι η ιδια κανει live sex show και για τα ''πρακτικα'' ειναι αρκετα καλο μουνακι και μιλαει μονο αγγλικα την ειχα ρωτησει ''δεν σε ενοχλει να παιρνεις τη πουτσα του καθε παρτενερ στο σοου στο στομα σου καθε βραδυ..? και μου ειχε απαντησει χωρισ αρνηση ουτε καταφαση απλα μου ειπε: ''δεν ειναι το ιδιο καθε βραδυ καμμια φορα χρησιμοποιουν strap on,plastic dick,κτλ..''αντε να καταλαβεις τι νοιωθει μετα τρεχα γυρευε... :idiot: :uglystupid: :headbang:!!!
και επισης την ειχα ρωτησει αν ο τυπος τελειωνε ποτε στο στομα της και ειχε πει οτι σε αυτην ποτε αλλα ισως τα παιρνουν στο στομα αλλες κοπελες..μα ποιες ειναι αυτες.. :huh: ;) :P :rolleyes:???

παρεπιμπτοντως αν ειχατε βρεθει στην εκθεση Erotika το Μαιο στο σοου του Star Live/Grand Ritorno καποιοι φιλοι μου που ειχαμε παει μαζι αλλα ψιλοχαθηκαμε μεσ'την εκθεση μου ειπαν ο καθενας ξεχωριστα οτι ειδαν τον μαυρο (τον κοντο γυμνασμενο με το ξυρισμενο κεφαλι που φοραγε ενα τζοκευ αν το θυμαστε που πηδαγε αρκετες καθε μερα) τον ειδαν να χυνει μια μουναρα στο μαγουλο και αυτη μπηκε μεσα στις κουρτινες συγρατωντας τα φλοκια που εσταζαν απ'το προσωπο της.. :rolleyes: :2on1:!!!
τι να πω τωρα με δουλευαν ολοι καθως μου το ειπαν ο καθενας ξεχωριστα η'ειχαν ομαδικη παρακρουση.. :o :uglystupid: :2funny:!!!

για την ''Ιστορια'' του θεματος εχω παρακολουθησει ΄΄ουκ ολιγα΄΄ live sex show και εκτος Ελλαδας σε αρκετα μερη οπως Αγγλια(τελειως fake η χειροτερη χωρα για strip show και γενικα strip clubs..σου πιανουν τον κωλο και στο τελος μενεις με το καυλιτζεκι στο χερι..:-) Τσεχια (εκει στη Πραγα τα strip clubs ειναι μασατζιδικα/studio/βορδελα και εχουν μουναρες που κανουν καποια ψιλοreal live sex shows..εκει που πηγαινα καθε βραδια ο τυπος στο τελος τον εβγαζε απ'τον κωλο της μουναρας και εκανε οτι παει να χυσει προς τους θαμωνες που μαζευονταν ξαφνιασμενοι αλλα μετα τον εβαζε κλασσικα στο στομα της και εκανε οτι τελειωνε στυλ Star Live,κτλ..), εκει ομως οπου ειδα το πραγματικοτερο και σκληροτερο ολων περα απο καθε φαντασια live sex show ηταν στη Γερμανια οπου επισκεφθηκα απειρα FKK εκει ειχαν οχι απλως live sex με πραγματικο χυσιμο στο τελος αλλα μιλαμε για κανονικο Gang Bang.. :o!!! μιλαμε ειλικρινα την γκομενα την εχυναν τουλαχιστον 3-4 τυποι ωσπου στο τελος οταν εφευγε απ'τη σκηνη γυαλιζε ολοκληρη απ'το πηγουνι ως τα βυζια, κοιλια, κτλ.. απ'τα αφθονα φλοκια που ειχε μαζευσει..!!! μιλαμε για πολυ γερη συγκομιδη.. :grin: :2on1: :pipa3:

γιατι να μη μπορουμε να δουμε και εδω τετοια 'επιμορφωτικα' θεαματα..;-) αλλωστε δεν ανηκουμε στην ευρωπη..;-)
χωρις πλακα παντως πιστευω ειλικρινα οτι ενας απ'τους κυριοτερους λογους που δεν εχει καθιερωθει το χυσιμο στη μαπα μετα το live sex περα απο τη τεχνικη δυσκολια των επιβητορων :grin: ειναι λογω ηθικης..τα πουριτανικα ηθη μας μαραναν.. :idiot: :headbang:
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Λαμβάνονται υπόψη στο γκάλοπ και τα φλόκια του πελάτη που εκσφενδονίζονται στο τέλος της φραποσυνεδρίασης πάνω στη κακόμοιρη εργάτρια ???

αν μπορουμε να τα δουμε γιατι οχι φιλε μου ολα στο παιχνιδι του φαινεσθε ειναι.. ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Ρε μάστορα μιας και θεωρήσαι ειδήμων....έχω άδικο?....άμα πιστεύεις και εσύ πως έχω άδικο ντάξει δε ξαναεπεμβαίνω
Μπα δεν ειμαι ειδημων θα ελεγα!!
Ενας ταπεινος πουτανιαρης ειμαι και δεν πηγαινω και πολυ σε στριπ.
Καλη επιτυχια παντως στην εξευρεση λαιβ σοου παιδια  :2on1: :2on1: :2on1: :grin:
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Μπα δεν ειμαι ειδημων θα ελεγα!!
Ενας ταπεινος πουτανιαρης ειμαι και δεν πηγαινω και πολυ σε στριπ.
Καλη επιτυχια παντως στην εξευρεση λαιβ σοου παιδια  :2on1: :2on1: :2on1: :grin:

thanks αγαπητε συναγωνιστη ακορεστε αμην και ποτε να βρουμε το Αγιο Δισκοποτηρο των απανταχου Live Sex Show με Χυσιμο στη μαπα... :pipa2: :2on1:!!!!!
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
αν μπορουμε να τα δουμε γιατι οχι φιλε μου ολα στο παιχνιδι του φαινεσθε ειναι.. ;)

Είναι το μόνο εμφανές στα ιδρύματα.
Όταν βλέπεις την εργάτρια να τρέχει στο μπάνιο μετά τη φραποσυνεδρίαση, είναι για να πλυθεί.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Όλα αυτά που ανέφερες προηγουμένως φίλε μου loxxos έχουν σίγουρα μια βάση και φαίνεται πως δε τα λες τυχαία και το έχεις ψάξει αρκετά το ζήτημα.Από κει και πέρα θα σου πω το εξής:παντού και ειδικά εδώ στην Ελλάδα ότι πληρώνεις παίρνεις,δηλαδή για σκέψου το λιγάκι......είναι δυνατόν σε μαγαζιά που ο οποιοσδήποτε δώσει 10,12 άντε 15 euro για να εισέλθει να του παρέχουν ένα τέτοιου είδους live show?....πιστεύω πως για τέτοιου είδους απολαύσεις υπάρχουν πιο κατάλληλες και πιο προοδευμένες χώρες στο "προϊόν" αυτό(π.χ. Ολλανδία)που ζητάς.
Υ.Γ.Είναι πιθανό να μη γίνεται αυτό που λες και λόγω "ηθικής",αν και ακούγεται αστείο.....τι είδους ηθική να υπάρχει στα κωλάδικα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε παπαρομπανιστιρτζήδες δε πάτε να χύσετε στη μάπα καμμιά γκόμενα αντί να παίρνετε μάτι ;
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Επισκέπτης
ρε παπαρομπανιστιρτζήδες δε πάτε να χύσετε στη μάπα καμμιά γκόμενα αντί να παίρνετε μάτι ;
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

πες τους και γιατί δεν υπάρχει live sex στην ελλάδα ρε μαλάκα...

εντάξει,καλά κάνεις κ τους τα χώνεις...αλλά πες τους κ καμιά αλήθεια..να μαθαίνουν (σιγά - σιγά)...
 

i05i03

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο LIDO ειναι η μοναδικη φορα που εχω δει κανονικο live sex show οσο για το χυσιμο δυσκολα ζητας φιλαρακι.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Έχω να πω ότι δυστυχώς μερικά άτομα εδώ μέσα το μόνο που γνωρίζουν να κάνουν είναι να ειρωνεύονται και να το παίζουν "ιστορίες" αντί να απαντάνε σοβαρά.......και στο κάτω κάτω αν κάποιος θεωρεί πως ένα θέμα είναι γελοίο ή υπερβολικά "λίγο" το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να μην αχοληθούν(και να αφήσουν αυτούς που θέλουν να το κάνουν).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πες τους και γιατί δεν υπάρχει live sex στην ελλάδα ρε μαλάκα...

axaxaxaxaxaxa

γιατί δεν υπάρχουν γαμιάδες...
μόνο μπανιστιρτζήδες.......

μόλις έρχεται η ώρα της δημόσιας εκθέσεως στο φιλοθέαμον κοινό, ο ψωλαράς γίνεται φίφα....

ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και στο ανατολή έχουμε δεί χύσιμο στη μούρη και στα ρασπούτιν-ντόλλς με κριστίνα μπέλλα.Αλήθεια αυτή κάνει ακόμη σόου στα μαγαζιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom