Νέα

Δέσποινα Βανδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
ουαουυυυυυυυυυυυ
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Οτι μαλακία πάει και κάνει η μαντόνα η παλιολεσβία,αμέσως ξωπίσω οι δικές ας να την μιμιθούν! Μην τυχόν και κλάσει κιόλας και δεν το πάρουν χαμπάρι!
Αι σιχτίρ ψωνάρες,σας σιχάθηκε η ψυχή μου σκατοκαριόλες...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
σωστοςςςςςςςςςςς !!!!!!!!!!!!!!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
σαπάκι τρελό...
δεν της τον έδινα με τπτ...
ΠΟΛΥ αδύνατη..
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
καλα η madonna ειναι σε μεγαλη ηλικια και κανει χορογραφιες αντε γεια στα Live,οι 
δικες μας που τη μιμουνται ειναι σε μια πιστα ορθιες και μονο μπρος πισω κανουν για καμια ωρα και παιρνουν και ανθυγιεινα.
Αλλο βεβαια οι πουτσες που καβαλανε για να τους βγαλει σουξε ο καθε φοιβος μια φορα το χρονο εκει οντως τη madonna την αφηνουν πισω..
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Οτι μαλακία πάει και κάνει η μαντόνα η παλιολεσβία,αμέσως ξωπίσω οι δικές ας να την μιμιθούν! Μην τυχόν και κλάσει κιόλας και δεν το πάρουν χαμπάρι!
Αι σιχτίρ ψωνάρες,σας σιχάθηκε η ψυχή μου σκατοκαριόλες...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ποσο δικιο εχεις .ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
και στα 36 παντρευτονται εναν μαλακα και του πουλάνε αγάπη..
 

Επισκέπτης
Εμένα μου άρεσε μόνο σαν γκόμενα όταν είχε πρωτοβγεί. Από φωνή πούτσες... ζορίζεται πολύ να την βγάλει. Τώρα... έτσι όπως έχει γίνει σαν εκφυλισμένο κύτταρο, ούτε που της τον ακούμπαγα!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Εμένα πάλι η Βανδή μου άρεσε ως φωνή (την είχα ακούσει και Live και όντως είχε δυνατότητες ... χωρίς να είναι το στυλ μουσικής που ακούω πάντως) ... τώρα σαν γυναίκα .. πολύ αδύνατη για τα γούστα μου έως ξυλάγγουρη όπως είναι τώρα!
Τουλάχιστον η Κοκκίνου έφτιαξε 2 τορπίλες να βγάζουν μάτια ... :)
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Η φωνή λάμπει δια της απουσίας της από την τραγουδίστρια Βανδή. Ζορίζεται πολύ να βγάλει κάτι με αποτέλεσμα να φωνάζει παρά να τραγουδάει.

Σα γυναίκα, δε λέει τίποτα. Δυσκολεύεται να αποδεχθει την ηλικία της, προσπαθώντας με πλαστικές και δίαιτες να δείχνει νεώτερη. Το αποτέλεσμα είναι άκρως αντιερωτικό. Την καημένη...

Σα γενικότερη πορεία, αυτή βαίνει φθίνουσα. Η βανδή ουδέποτε είχε ξεχωριστή ταυτότητα σαν καλλιτέχνης, προσπαθώντας να μοιάσει πότε στη μία και πότε στην άλλη. Με την ευκαιρία, άλλο Μαντόνα και άλλο Βανδή.

Τώρα έχει να αντιμετωπίσει νεότερες και ομορφότερες με αντίστοιχα φωνητικά προσόντα. Αν ήμουν φοίβος θα πόνταρα σε άλλο άλογο πια.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
απο φωνή μουνί.. από μουνί όμως φωνάρα
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Απορώ πως υπάρχουν άνθρωποι που ασχολούνται με την δήθεν και τάχαμου "λεσβιακή" συμπεριφορά της Βανδή.

Πιστεύω ότι το πιο πιθανό είναι ότι ήθελε να την φιλήσει στο μάγουλο και έκανε καμία απότομη κίνηση και κατά λάθος το φιλί έσκασε κοντά στο στόμα.
Η Βανδή δεν είναι δα και τόσο έξυπνη που θα σκεφτότανε να το κάνει επίτηδες για να δημιουργήσει σούσουρο. Η Βίσση ίσως. Η Βανδή όμως όχι.
Το τελευταίο που πουλάει η Βανδή είναι το sex symbol της. Πιο ανέραστη, ανορεξική, καχεκτική, βλαμμένη και κομπλεξική τραγουδίστρια δεν υπάρχει.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τι λεσβιακά και παπαριές ακούμε πάλι εδώ μέσα ρε??????????
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πιστεύω οτι η Βανδή αν κινούταν σε πιο λαϊκά βήματα, σίγουρα θα είχε πιο σταθερή καριέρα, και αυτό γιατί πιστεύω οτι η φωνή της είναι για πιο βαρύ λαϊκό ρεπερτόριο. Σίγουρα βέβαια δεν θα είχε κάνει τόσα σουξέ ενός και δύο μηνών αλλά ίσως είχε καταφέρει κάτι πιο διαχρονικό! Όσο για το στυλ και την εικόνα που βγάζει προς τα έξω νωμίζω πως είναι προϊόν έμπνευσης κάποιων ιματζ μεϊκερς ή μάνατζερς, μιας και όταν βαδίζεις σε ποπ μονοπάτια είναι αναγκάιο να τους συμβουλευτέις και αυτούς.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Έχετε προσέξει κάτι? Η Βανδή δεν κλείνει το στόμα της καθόλου. Το'χει μονίμως ανοιχτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom