Νέα

Πατησίων 131, 1ος όροφος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 232K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αβίαστα όπως λέει και η αγγελία στην εφημερίδα μας περιμένουν ανανεώσιμες πηγές ενέργειας....εεεεεεεε...σόορυ λάθος αγγελία..ανανεωμένες κόρες του ιχνηλάτη λαδοτεράστιου μασάζιου του 4ου :2funny:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
756
Κριτικές
13
Like
1.115
Πόντοι
3.135
Εκεί ήταν μια με καλιτεχνικό Ευα.........οι πιο τεραστιες τελειες βυζαρες :tits:......πωλωνό 1,90.... :pipa1:απλά τελειο...

Εφυγε αυτό....μάλλον γιατί αγάπησε και έχουν μεινει κατι μπαζα :uglystupid:......οχι μιλφ :idiot:.....πουρά, αυτες επρεπε να πληρωνουν οχι να πληρώνωνται....... :headbang: :headbang: :headbang:
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
γενικά ήταν πάντα απαράδεκτο ίδρυμα
βρωμιά κ άσχημες γκόμενες
μακρυά....

μου θέλουν κ χρήματα.....ρε ουστ
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
756
Κριτικές
13
Like
1.115
Πόντοι
3.135
μην ντρεπεσαι , πεσ το ,   Ο Λ Ε Σ !!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οχι αυτή η Ευα με τις Βυζαρες :tits2:με μακριά μαυρα μαλιά  ήτο Ρουμανις.....δουλευε και στο Ζανόσπιτο στον 6ο (το πρωιν) και το ειχα ξεπατώσει :fuck2: , εεε συγνώμη ξεκολιάσει :knockinb: ήθελα να πω πολλάκις...... μου ειχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις ...βυζαρες κολάρα, για αυτό θέλω ξανα :fuck1: :tits: :fuck1: :zfuck: :pipa2: :pipa3: :fuck2: :pipa1: :rockon:....αν ξερει κανεις υπόχρεος.....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απο  τον 3ο οροφο που ηταν,  εχουν παει στον 1ο.     ειχε 6-7 κοπελλεs.    κανενα ενδιαφερον,  κανενα κλικ.      ειδα και καποιεs γνωστεs.   μια απο το συγγρου 147,  μια αλλη απο το συγγρου 29, μια αλλη απο μιχαλακοπουλου.         γενικα μια μπαζοκατασταση.    
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.614
Πόντοι
45.465
απο  τον 3ο οροφο που ηταν,  εχουν παει στον 1ο.     ειχε 6-7 κοπελλεs.    κανενα ενδιαφερον,  κανενα κλικ.      ειδα και καποιεs γνωστεs.   μια απο το συγγρου 147,  μια αλλη απο το συγγρου 29, μια αλλη απο μιχαλακοπουλου.          γενικα μια μπαζοκατασταση.    
που το θυμυθηκες αυτο το μαγαζι??????πως να μην σου φαινονται ολα μπαζα,μετα απο αυτην που είχες.......
ασε η  :pipa1: το κωλαρακι και το  :fuck1: που έκανε,ακομα τα θυμαμαι....ασε που μου ειπε οτι θελει να τα ξαναφτιαξετε  ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
που το θυμυθηκες αυτο το μαγαζι??????πως να μην σου φαινονται ολα μπαζα,μετα απο αυτην που είχες.......
ασε η  :pipa1: το κωλαρακι και το  :fuck1: που έκανε,ακομα τα θυμαμαι....ασε που μου ειπε οτι θελει να τα ξαναφτιαξετε  ;)

ρε άσε τον άνθρωπο στην ησυχία του...στην κόλαση θέλεις να τον ξαναστείλεις? :headbang:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
που το θυμυθηκες αυτο το μαγαζι??????πως να μην σου φαινονται ολα μπαζα,μετα απο αυτην που είχες.......
ασε η  :pipa1: το κωλαρακι και το  :fuck1: που έκανε,ακομα τα θυμαμαι....ασε που μου ειπε οτι θελει να τα ξαναφτιαξετε  ;)
jeeeeeerrrrrrryyyyyyyyyy!!!!!!!!!,,,,γιουυυυυυχχοοουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  pathos  μπορει να μην γραφειs πια , αλλα επειδη οποτε βρειs χρονο,  ριχνειs κανενα διαβασματακι,    στην βρηκα  την πολωνεζα σου,  που εψαχνεs πριν 2 χρονια.  εξακολουθειs να την θελειs? 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
που το θυμυθηκες αυτο το μαγαζι??????πως να μην σου φαινονται ολα μπαζα,μετα απο αυτην που είχες.......
ασε η  :pipa1: το κωλαρακι και το  :fuck1: που έκανε,ακομα τα θυμαμαι....ασε που μου ειπε οτι θελει να τα ξαναφτιαξετε  ;)
 ναι ρε συ το ξερω.     με εχει ζαλισει στα μηνυματα.    εγω παντωs την ειχα προειδοποιησει  αρκετεs φορεs  οτι θα την παρατουσα,  αν συνεχιζε τιs μαλαkιεs.  αλλα  δεν το πιστευε.    αs προσεχε.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Στειλτε Π/Μ για το ποτε !!!
      θελειs  καποια  συγκεκριμενη απο εκει ?  οχι τιποτα αλλο,  αλλα να μην περιμενουμε  και  στην σειρα , αν τυχει και συμπεσουν οι προτιμησειs μαs.     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom