Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Η ολγα Φαρμακι σιμετειχε στα τελευταία  καλιστεια του PLAYBOY και αυτον τον καιρο ειναι στην εκπομπη του Μικρουτσικου Το πιο μεγαλο παζαρι

olgagx3.jpg


Φωτογραφηση playboy
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/18584175/PL.zip.html[/url]


Βιντεακι απο τα καλιστεια του playboy
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/18422521/Olga_Farmaki.avi[/url]
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Η νέα φωτογράφιση της Ολγάρας...
Απο τις πιο ωραίες γυναίκες, εώς να την "χωνέψει" και αυτή το σύστημα, και να αρχίσει τις πίπες (αν δεν το έχει κάνει ήδη), έτσι ώστε να φτάσει ψηλότερα...
Και θα φτάσει, είμαι σίγουρος.
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσσσ τι εργαλειο ειναι αυτο !!!!!!για ανελειτο πιτσιλισμα!!!!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Εργαλείο από τα λίγα....
Κοίτα τι βγάζει το Αγρίνιο...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Υπερεκτιμημενο ψωλακι των ημερων.
Ας μην ειχε τα πλαστικα βυζια και θα σου λεγα εγω ποιος την ξερει.
Τα οποια εννοειται ειναι αισχρα φτιαγμενα για οσους εχουν δει τη γυμνη της φωτογραφιση στο playboy.
Α ρε προνομια που χουν οι γυναικες σημερα..
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Και μόλις έγινε γνωστή τα χάλασε με το παλικάρι που τα είχε .....Ισως δεν της άρεσε πλέον το επάγγελμα του...Οικοδόμος.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Πάντως αν και αρκετά ωραία, κυρίως λόγω σκυλοφτιαξίματος, όταν δεν εξασκεί το επαγγελμά της να είναι γενικώς ευχάριστη και την αφήνουν να πει καμιά κουβέντα, είναι αρκετά έξυπνη.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε τι είναι αυτά που λέτε? Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Θα σας χάλαγε δηλαδή ε? Παρακαλώ respect στον μούναρο.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ξέρω αρκετές ωραιότερες σε μαγαζιά. Να σου πω άμα είναι να πας chic-to-chick
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Ειναι πολυ καυλιαρα γυναικα, αλλα αντικειμενικα κουκλα δεν την λες. Ασε που υποψιαζομαι οτι αν την αφησεις μια εβδομαδα χωρις αποτριχωση θα δεις τον Καπεεεετανακη που χει ντουγκλα το μουστακι  :o
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες την έχω δει από κοντα στη σχολή και η κοπελιά είναι το κάτι άλλο περιττό να πώ ότι έκανε μια απόσταση 100 μέτρα με τα πόδια και γύρισαν τουλάχοστον 50(και όχι μόνο αντρικά)κεφάλια.
 

Επισκέπτης
Παίδες την έχω δει από κοντα στη σχολή και η κοπελιά είναι το κάτι άλλο περιττό να πώ ότι έκανε μια απόσταση 100 μέτρα με τα πόδια και γύρισαν τουλάχοστον 50(και όχι μόνο αντρικά)κεφάλια.
Να υποθέσουμε ότι δεν της χρειάζεται πλέον το πτυχίο ;;
Αλήθεια ποιά σχολή ;;
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
σαπάκι με ωραια βυζια..απο πρόσωπο μάπα...Σαν την αλλη την Ζιλντα(?)πως σκατα την λένε τη γκόμενα του Σόμερ που ειναι στο ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ..Μονο βυζι και κώλο και απο φατσα:ΤΙΠΟΤΑ...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
σαπάκι με ωραια βυζια..απο πρόσωπο μάπα...Σαν την αλλη την Ζιλντα(?)πως σκατα την λένε τη γκόμενα του Σόμερ που ειναι στο ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ..Μονο βυζι και κώλο και απο φατσα:ΤΙΠΟΤΑ...
Ζενίλντα...Βραζιλιάνα είναι

διαφωνώ...

Μπράβο στον giovanniSilva.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Εχω δει να κυκλοφορούν δεκάδες ή και εκατοντάδες όμορφα κορίτσια ή γυναίκες εκεί έξω και να διανύουν απόσταση 10 μέτρων και να γυρνάνε 100 άντρες, όπερ σημαίνει 3 πράγματα:
1) τα media μας λανσάρουν πολύ άνετα τα "φτιαγμένα"
2) μας έχουν πάρει χαμπάρι τους περισσότερους ότι είμαστε λιγούρηδες
3) δε ξέρουμε να διακρίνουμε τα καλά από τα κακά, φρέσκα από παλιά, κτλ
Όπως και να έχει το θέμα είναι αυστηρά υποκειμενικό-προσωπικό στο τι είναι όμορφο. Συμβουλή μου είναι μια γυναίκα τη θεωρώ όμορφη όταν ξυπνήσει δίπλα μου το πρωί αμακιγιάριστη και γλυκιά και ΔΕΝ πω: "Θέε μου τι ήταν αυτό που έκανα χτες;" αλλά αντίθετα αναστενάξω και πω: "Θεέ μου θέλω να ζήσω μαζί της μέχρι να πεθάνω...". Εξαιρούνται οι φάσεις με τα CG & CT που συνήθως δε ξυπνάμε μαζί το πρωί ή ξυπνάνε μακιγιαρισμένες !!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ
την ξερεται αυτη την παροιμια  ο νοων νοειτο



Υπερεκτιμημενο ψωλακι των ημερων.
Ας μην ειχε τα πλαστικα βυζια και θα σου λεγα εγω ποιος την ξερει.
Τα οποια εννοειται ειναι αισχρα φτιαγμενα για οσους εχουν δει τη γυμνη της φωτογραφιση στο playboy.
Α ρε προνομια που χουν οι γυναικες σημερα..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Υπερεκτιμημενο ψωλακι των ημερων.
Ας μην ειχε τα πλαστικα βυζια και θα σου λεγα εγω ποιος την ξερει.
Τα οποια εννοειται ειναι αισχρα φτιαγμενα για οσους εχουν δει τη γυμνη της φωτογραφιση στο playboy.
Α ρε προνομια που χουν οι γυναικες σημερα..

Αν τα έλεγαν όλοι αυτά, ή έστω κάμποσοι, θα είχαμε ΧΑΡΕΜΙΑ φιλαράκι, και δε θα έπρεπε να ξοδεύουμε τρελό χρήμα για να βελτιώσουμε το image μας, μπας και μας κάτσει καμιά γκόμενα του 5, με αμφιβόλου ποιότητας σεξουαλικότητα... :idiot:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ρε τι είναι αυτά που λέτε? Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Θα σας χάλαγε δηλαδή ε? Παρακαλώ respect στον μούναρο.

Κανέναν δε χαλάει ρε φίλε!!!Απλά, κάθε μία που τυχαίνει να μας καβλώνει, τη βαφτίζουμε ΘΕΑ  και την ανεβάζουμε στα ουράνια, λες και το να μας καβλώσει είναι  κάτι δύσκολο και σπάνιο...Ο χαρακτηρισμός ΘΕΑ, πρέπει να δίνεται με φειδώ φίλοι, κι όχι στο κάθε ξεκωλάκι, αλλιώς τί να πει  και η Σκλεναρίκοβα δηλαδή... :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom