Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Μεσημεριανό πέρασμα από το ίδρυμα που βρίσκεται Στουρνάρη 29.

Φρεσκομπογιατισμένο το μαγαζί. "Κέντρο Φυσικής Ευεξίας" λέει το κουδούνι αλλά και η χάλκινη ταμπέλα στην πόρτα ασφαλείας στον 2ο όροφο (με τρείς κλειδαριές παρακαλώ!!!) χωρίς κάμερα ή "ματάκι". Μόνο κουδούνι δίπλα στην πόρτα.

Χτυπάω κουδούνι και ανοίγει η σερίφισσα, μία καστανή όμορφη γυναίκα λεπτή, με μαύρο φόρεμα μέχρι λίγο πιό πάνω από το γόνατο. Το μακρόστενο σαλονάκι λιτό, με γραφείο και κουτί γλυκάκια (μπουκίτσες) για το καλοσώρισμα. Με ρώτησε αν θέλω κάτι να μου προσφέρει. Μου είπε ότι το πρόγραμμα ανανέωσης που προσφέρεται είναι στα 45 λεπτά και κοστίζει 60 ευρώ. Ρώτησα αν είναι το full πρόγραμμα και μου απάντησε ότι ΑΥΤΟ είναι το full πρόγραμμα. Μου είπε ότι υπάρχουν δύο κοπέλλες στο μαγαζί, αλλά εκείνη τη στιγμή δεν ήταν διαθέσιμες (πάντως στην απόλυτη ησυχία που επικρατούσε μέσα στο ίδρυμα, κατά την ολιγόλεπτη παρουσία μου εκεί, δεν άκουσα "περίεργους :fuck1: ήχους"). Μετά από αυτή την ενημέρωση, ευχαρίστησα και ανεχώρησα.

Για πείτε κι εσείς γνώμες συναγωνιστές..... Είναι στα "δεν"? Θα φας αν είσαι γνωστός?

Οποιος γνωρίζει κάτι περισσότερο, ας το καταθέσει.

Υ.Γ. Θετικό στην όλη υπόθεση η ύπαρξη της Βιοϊατρικής στον 5ο όροφο! Κάνεις τις εξετάσεις σου εκεί, και μετά πάς για αναζωογόνηση στο 2ο όροφο......   :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
60 εύρώ  :think: ένδιαφέρον ...
έτσι πρέπη νά ύπαρχη μείωση τιμών. ;) ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
60 εύρώ  :think: ένδιαφέρον ...
έτσι πρέπη νά ύπαρχη μείωση τιμών. ;) ;)

αποκλέιεται να εχει το φουλ πρόγραμμα 60 ευρω
σε όλα σχεδον τα μαγαζια όταν δεν σε ξέρουν σου λένε 60 ευρώ μασαζ.
απο εκει και πέρα οταν σε μάθουν το φουλ το χρεωνουν 70,80,100+ ευρώ ανάλογα με το μαγαζί
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
60 εύρώ  :think: ένδιαφέρον ...
έτσι πρέπη νά ύπαρχη μείωση τιμών. ;) ;)

Μακάρι....., αλλά στην προκειμένη περίπτωση, μάλλον δεν πρέπει να συμβαίνει κάτι τέτοιο......!

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
18
Πόντοι
366
Μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς αν η Ζάνα από Σολωμού 54 μετακόμισε σε αυτό το καινούριο κατάστημα, όπως ειπώθη???Και αν ναι, θα είναι μονίμως εκεί???
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς αν η Ζάνα από Σολωμού 54 μετακόμισε σε αυτό το καινούριο κατάστημα, όπως ειπώθη???Και αν ναι, θα είναι μονίμως εκεί???

έκει είναι τώρα!!!!!!!!
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη στο καινουριο χωρο δευτερη μερα ανοιχτα,σεριφισα η ζανα!!!!!!!ητανε και η μαρια απο σολωμου και αλλη μια μελαχροινη milfaki,καλο φαινοτανε, η ζανα μου ειπε οτι θα ερθουν και αλλες κοπελες!ωραιος χωρος με ντουζιερες μεσα,οσο αναφορα προγραμμα παιζει φουλ αρκει να σε ξερουν και τιμη σταθερα τα ιδια!μαλλον φιλε δεν θα σε γνωριζανε!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
ωραιος χωρος με ντουζιερες μεσα,οσο αναφορα προγραμμα παιζει φουλ αρκει να σε ξερουν και τιμη σταθερα τα ιδια!μαλλον φιλε δεν θα σε γνωριζανε!

Δηλαδή τι πρέπει να γίνει για να μας μάθουνε......??? Να στάξουμε κανένα μηνιάτικο με συνεχείς επισκέψεις στο ίδρυμα μέχρι να έλθει το πλήρες μενού, ή να μου δώσει κανένας γνωστός τους συναγωνιστής φωτογραφία του να την έχω μαζί μου για να τους τη δείξω για να υπάρχει πειστήριο ότι έρχομαι από γνωστό???
:think: :think: :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Δηλαδή τι πρέπει να γίνει για να μας μάθουνε......??? Να στάξουμε κανένα μηνιάτικο με συνεχείς επισκέψεις στο ίδρυμα μέχρι να έλθει το πλήρες μενού, ή να μου δώσει κανένας γνωστός τους συναγωνιστής φωτογραφία του να την έχω μαζί μου για να τους τη δείξω για να υπάρχει πειστήριο ότι έρχομαι από γνωστό???
:think: :think: :think:

Πάμε τό σάββατο παρεα.........
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή τι πρέπει να γίνει για να μας μάθουνε......??? Να στάξουμε κανένα μηνιάτικο με συνεχείς επισκέψεις στο ίδρυμα μέχρι να έλθει το πλήρες μενού, ή να μου δώσει κανένας γνωστός τους συναγωνιστής φωτογραφία του να την έχω μαζί μου για να τους τη δείξω για να υπάρχει πειστήριο ότι έρχομαι από γνωστό???
:think: :think: :think:

Να πάρεις συστατική επιστολή !

Τεσπα, μάλλον πρόκεται για το νέο Ζανόσπιτο.
Εφόσον θα μετακομίσουν κι άλλες το ερώτημα είναι τι άλλαξε ;
Μήπως απλά έληξε το ενοικιαστήριο στην Σολωμού 54 ;
Ή κάποια αρνητικά σχόλια που γράφτηκαν (περί σερίφισσας και πλυσίματος) οδήγησαν σε αυτή την εξέλιξη ;

Με βασανίζουν ερωτήματα που χρειάζονται διερεύνηση και απαντήσεις.


 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Να πάρεις συστατική επιστολή !

Τεσπα, μάλλον πρόκεται για το νέο Ζανόσπιτο.
Εφόσον θα μετακομίσουν κι άλλες το ερώτημα είναι τι άλλαξε ;
Μήπως απλά έληξε το ενοικιαστήριο στην Σολωμού 54 ;
Ή κάποια αρνητικά σχόλια που γράφτηκαν (περί σερίφισσας και πλυσίματος) οδήγησαν σε αυτή την εξέλιξη ;

Με βασανίζουν ερωτήματα που χρειάζονται διερεύνηση και απαντήσεις.
Μην σε βασανίσει τίποτα αδερφέ .Απλά πρόκεται για ένα νέο κατάστημα στο εμπορικό κέντρο ,το οποιο από τι είδα καλύπτει πλήρης τις ανάγκες μας .Στο μονο που είμαι επιφυλακτικός , είναι τα κορίτσια , τι ποιότητα τους  :tits:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Δείτε το χάρτη της περιοχής



 

Συνημμένα

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    143 KB · Εμφανίσεις: 175

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.856
Πόντοι
12.056
Περασα και το τσεκαρισα και εγω σημερα.Θα περασω να τους πω τα καλοριζικα και αν περισσευουν φραγκα θα τα χωσω για κανενα ακυρο μασαζ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Επίσκεψη στο ίδρυμα, με άλλους δύο φίλους το Σάββατο λίγο πριν το μεσημέρι. Ο καθένας προτίμησε και από μία κοπέλα. Εγώ αφέθηκα στα τρυφερά χέρια της Μαρίας (δυάρι βυζάκι, συνοδευόμενο από καλοψημένη μπριζόλα) η οποία με τη λευκή της ρόμπα και το αυθόρμητο χαμόγελο μου έκανε κλικ για στιγμές ευεξίας και χαλάρωσης, και ευτυχώς δεν το μετάνιωσα.

60+20 για το πρόγραμμα χαλάρωσης.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Επίσκεψη στο ίδρυμα, με τρείς φίλους το Σάββατο λίγο πριν το μεσημέρι. Ο καθένας προτίμησε και από μία κοπέλα. Εγώ αφέθηκα στα τρυφερά χέρια της Μαρίας (δυάρι βυζάκι, συνοδευόμενο από καλοψημένη μπριζόλα) η οποία με τη λευκή της ρόμπα και το αυθόρμητο χαμόγελο μου έκανε κλικ για στιγμές ευεξίας και χαλάρωσης, και ευτυχώς δεν το μετάνιωσα.

60+20 για το πρόγραμμα χαλάρωσης.
[size=20pt]viva la veste bianca!!!!!!!!!!![/size]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.856
Πόντοι
12.056
Πηγατε ρε μουνια τελικα???  :s&m_2: :s&m_2:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Οχι για μας....... Να δούμε αν αξίζει, για να προειδοποιήσουμε τους υπόλοιπους συναγωνιστές της κάβλας....!  :grin:
Για το λοιπό ρόστερ, αφού ήσασταν τρεις, δεν μας είπατε τίποτα...!!! :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom