Νέα

Στριπτιζαδικο στην Θεσ/κη 24 ωρες το 24ωρο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ανοιγω αυτο το θεμα για να δουμε αν θα μπορουσε να αντεξει ενα μαγαζι να ειναι ανοιχτο στην πολη μας ολη τη μερα κ καθε μερα... μπορει να υπαρχουν λειτουργικα προβληματα, αλλα δεν θα χαλουσε πιστευω πολλους απο μας να ξυπνουσαμε κ να πιναμε 'καφεδακι' αναμεσα σε ομορφα γυμνα κωλαρακια
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
αχ ρε φιλε ντεκερ με το ωραιο κοριτσακι στη φωτο...καλη ιδεα αλλα εδω αυτα που υπαρχουν ψυχοραγουν και ψαχνουν για καινουργιους αιμοδοτες αφου οι παλιοι εχουμε retired και οι καινουργιοι εκτος εξεραισεων καψουριδων εχουν καβουρια στις τσεπες...τωρα μαγαζι με 24 ωρες και γκομενακια ημιγυμνα για σερβιτωρες δεν με χαλαει για καφεδακι η χυμουλη-μπυριτσα και εφημεριδα (αθλητικα -στοιχημα)να σερβιρουν και εξω αν εχει καλο καιρο
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
αχ ρε φιλε ντεκερ με το ωραιο κοριτσακι στη φωτο...καλη ιδεα αλλα εδω αυτα που υπαρχουν ψυχοραγουν και ψαχνουν για καινουργιους αιμοδοτες αφου οι παλιοι εχουμε retired και οι καινουργιοι εκτος εξεραισεων καψουριδων εχουν καβουρια στις τσεπες...τωρα μαγαζι με 24 ωρες και γκομενακια ημιγυμνα για σερβιτωρες δεν με χαλαει για καφεδακι η χυμουλη-μπυριτσα και εφημεριδα (αθλητικα -στοιχημα)να σερβιρουν και εξω αν εχει καλο καιρο

Ένα hooters έστω!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
30
Like
609
Πόντοι
4.475
Δύσκολο για την πόλη. Εντάξει μπορεί να δημιουργηθεί ένας χώρος αλλά πόσο μπορεί να κρατήσει; Και που θα τον στεγάσεις... Λειτουργικά είναι τα περισσότερα προβλήματα που θα υπάρχουν. Δυστυχώς εδώ δεν είμαστε Las Vegas να έχουμε ορδές τζογαδόρων-τουριστών οι οποίοι μετά τη χασούρα θέλουν την χαλάρωση...


Επίσης με την ιδέα του hooters διαφωνώ. Γιατί αν είναι να δω λιγοστά ντυμένες κοπέλες πάω στην παραλία της θάλασσας ή της πόλης και βλέπω. Γιατί ν απληρώνω κιόλας... άσε που έχω πάει στα Αθηναϊκά Hooters και δεν σταύρωσα λέξη, έστω ευγενίας, από καμμία...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης με την ιδέα του hooters διαφωνώ. Γιατί αν είναι να δω λιγοστά ντυμένες κοπέλες πάω στην παραλία της θάλασσας ή της πόλης και βλέπω. Γιατί ν απληρώνω κιόλας... άσε που έχω πάει στα Αθηναϊκά Hooters και δεν σταύρωσα λέξη, έστω ευγενίας, από καμμία...

Κι εγώ αστειεύομαι. Άσε που το φαγητό είναι επιεικώς απαράδεκτο. Περί ορέξεως όμως...
 
OP
OP
D

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πηγε λιγο απατο το θρεντακι μου....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Δεν πειράζει Deker, η ιδέα σου όμως ήταν και γαμώ!!  :rockon:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
deker φιλε μου αμα ανοιξει τετοιο μαγαζι στην πολη μας εμενα πρεπει να με ιοθετησει ο κοκαλης και εσενα ο βαρδινογιαννης.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
30
Like
609
Πόντοι
4.475
Εγώ πάλι πρωί για καφέ και εφημερίδα να διαβάζω για την ΗΡΑΚΛΑΡΑ πήγαινα...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
E μα ναι, πειράζει να σου χορεύουν και 2-3 στριπτιτζούδες; Έτσι για να πάει καλά η μέρα δηλαδή!  :rockon:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
30
Like
609
Πόντοι
4.475
Βρε και ευχαριστιέσαι και τον καφέ και την εφημερίδα περισσότερο... το μόνο θέμα είναι αν θα επιτρέπεται το κάπνισμα...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Νομίζω χαλαρά! Deker το θρεντάκι σου ζει την αναγέννηση!  ;)
 
OP
OP
D

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Νομίζω χαλαρά! Deker το θρεντάκι σου ζει την αναγέννηση!  ;)
αμα ηταν ετσι η αναγεννηση ακομα σε σπηλιες θα ζουσαμε....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το θεμα πιστευω οτι ειναι πιασαρικο,εμεις δεν εχουμε ορεξη γιατι δεν εχουμε τοσα χρηματα για να ξοδεψουμε....κ ειναι κριμα να καυλωνουμε τζαμπα
 

Επισκέπτης
ο φτωχος,καρβελια ονειρευεται..
με ανθιμο & ψωμιαδη,παλι καλα που εχετε αυτα που εχετε..
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
30
Like
609
Πόντοι
4.475
Ναι ρε φίλε deker. Πλάκα πλάκα παίζουν πολύ ωραία κομμάτια μέσα σε αυτά τα μαγαζιά αλλά θέλει πολύ χρήμα για να φτάσεις στο σημείο να προχωρήσεις...

Άσε την Τσεχία βέβαια απ' έξω γιατί από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω ότι έδινες λιγότερα...
 
OP
OP
D

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ναι ρε φίλε deker. Πλάκα πλάκα παίζουν πολύ ωραία κομμάτια μέσα σε αυτά τα μαγαζιά αλλά θέλει πολύ χρήμα για να φτάσεις στο σημείο να προχωρήσεις...

Άσε την Τσεχία βέβαια απ' έξω γιατί από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω ότι έδινες λιγότερα...
βρε το θεμα δεν ειναι να δωσεις για να γαμησεις απο εκει μεσα,γαμας κ τζαμπα αν εισαι τυχερος κ λιγο εξυπνος,το θεμα ειναι να ξυπνας κ να βαρας ενα πριβε στις 10 το πρωι....μετα πες μου ποιος θα εχει νευρα,ποιος θα οδηγει κ θα μαλωνει με τους αλλους κ ποιος δεν θα αποδιδει περισσοτερο στη δουλεια του?το θεμα ειναι καθαρα κοινωνικο οπως καταλαβαινεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom