Νέα

γυμνισμός σε SPA / σάουνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xristos1974

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω να πάω με την φίλη μου σε ένα καλό SPA σε χλιδάτο ξενοδοχείο Αττική ή ηπειρωτική Ελλάδα όπου όμως στον χώρο της σάουνας, χαμάμ, εσωτερικής πισίνας και ενδεχομένως και κατά την διάρκεια του μασάζ να επιτρέπεται ο γυμνισμός.

Σε όσες σάουνες έχω πάει στην Γερμανία / Φινλανδία είναι όλοι γυμνοί, άντρες-γυναίκες και το ίδιο και στα κοινά ντους, κοινά αποδυτήρια και στην εσωτερική πισίνα που καμμιά φορά βρίσκεται δίπλα στην σάουνα. Ίσως να παίζει κάτι παρόμοιο σε κάποιο καλό resort με διεθνή πελατεία γιατί οι έλληνες / ελληνίδες το μαγιό τους δεν το αποχωρίζονται με τίποτα.

Καθαρά κοινωνικός γυμνισμός με ενδιαφέρει όχι σεξ / όργια κ.λπ. Τώρα αν υπάρχει και private pool που μπορώ να είμαι μόνο με την φίλη μου αυτό είναι plus αλλά όχι απαραίτητο.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να παίζει ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Θέλω να πάω με την φίλη μου σε ένα καλό SPA σε χλιδάτο ξενοδοχείο Αττική ή ηπειρωτική Ελλάδα όπου όμως στον χώρο της σάουνας, χαμάμ, εσωτερικής πισίνας και ενδεχομένως και κατά την διάρκεια του μασάζ να επιτρέπεται ο γυμνισμός.

Σε όσες σάουνες έχω πάει στην Γερμανία / Φινλανδία είναι όλοι γυμνοί, άντρες-γυναίκες και το ίδιο και στα κοινά ντους, κοινά αποδυτήρια και στην εσωτερική πισίνα που καμμιά φορά βρίσκεται δίπλα στην σάουνα. Ίσως να παίζει κάτι παρόμοιο σε κάποιο καλό resort με διεθνή πελατεία γιατί οι έλληνες / ελληνίδες το μαγιό τους δεν το αποχωρίζονται με τίποτα.

Καθαρά κοινωνικός γυμνισμός με ενδιαφέρει όχι σεξ / όργια κ.λπ. Τώρα αν υπάρχει και private pool που μπορώ να είμαι μόνο με την φίλη μου αυτό είναι plus αλλά όχι απαραίτητο.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να παίζει ?
υπαρχουν σαουνες με 50 ευ την ωρα οπου πας με την φιλη σου και κανεις οτι θες.. εκει μεσα και χαμαμ και κανα δωματιακι για να κανετε τα δικα σας και τζακουζι και πισινα...
 

tal2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
private pool ειχα ακουσει πριν δυο χρονια οτι διεθετε το hilton...τωρα για την αλλη περιπτωση που ειπες νομιζω δυσκολα θα βρεις σε χλιδατο hotel στην αθηνα...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παντως αν καποια κοπελια μαζι με τη φιλη της ,θελει παρεα σε prive -τζακουζι γυμνιστων , ας στειλει πμ.
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχουν σαουνες με 50 ευ την ωρα οπου πας με την φιλη σου και κανεις οτι θες.. εκει μεσα και χαμαμ και κανα δωματιακι για να κανετε τα δικα σας και τζακουζι και πισινα...
Γλυκειά θεά Ντάρια, πάμε μαζί εκεί?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχει ενα καλο πισω απο Κωνσταντινοπολεως 105, σε ενα στενακι... και πολλα στο Μενιδι και Ασπροπυργο...
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Και που ειναι αυτες οι prive με τα 50e?
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
εχει ενα καλο πισω απο Κωνσταντινοπολεως 105, σε ενα στενακι... και πολλα στο Μενιδι και Ασπροπυργο...

ρε συ κουκλα στο μενιδι εχει μονο το thermal spa!! τι λες για ασπροπυργο??
κουζουλαθηκες??
οσον αφορα τον φιλο που θελει resort επειδη το ψαχνω κι εγω μονο ο αστερας εχει κοινη σαουνα και χαμαμ στην πισινα θελει μαγιο!!
 

prodigy4ever

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι, εχοντας μεινει Γερμανια και κανει σπα εκει οπου ολοι ειναι υποχρεωτικα γυμνοι, αντρες/γυναικες σε κοινο χωρο, ξερετε τιποτα αντιστοιχο σε Ελλαδα

Ευχαριστω Φιλοι!
 

saxo vts

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σας  θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε ετσι ενα καλο σαουνα  που να εχει αναμικτο κοσμο να ειναι γυμνοι ή χωρις να μην εχει κολλημα ο κοσμος  γνωριζω  το αλεξαντερ και το φλεξ αλλα θελω να εχει ετσι αναμεικτο χωρις φυσικα κατι πονηρο δε με νοιαζει αυτο...
 

kroll

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0

εχει ενα καλο πισω απο Κωνσταντινοπολεως 105, σε ενα στενακι... και πολλα στο Μενιδι και Ασπροπυργο...
[/quote]Στον Ασπρόπυργο δεν έχει ούτε βαλσαμωμένο πουλί όχι σάουνα η χαμάμ. Καμία προβατίνα μπορει.
 

saxo vts

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
δηλαδη που στειλε μου πριβε αν θες !! ευχαριστώ
 

Spicylover

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
Έχω πάει παλιά στο le hammam στην Κηφισιά, είμασταν μόνοι με την δικιά μου, γυμνοί. Είχαμε κλεισει τελετουργικό για ζευγάρια (στα 120€ τότε με προσφορά). Παίξαμε μέσα στο χαμαμ, και μετά στα δύο (διπλα δίπλα) κρεβάτια μασαζ ήμασταν γυμνοί. Εμένα η μασατζου πούτσα δεν έπιασε αλλα στην δικιά μου έριχνε κάργα λάδι πάνω στο μουνί της η άλλη... Δεν ξέρω αν κάνουν κάτι παραπάνω είτε σε ζευγάρια είτε σε μόνους άντρες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: bufos1

Humanepicurian

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
Υπάρχει μύστης που να ξέρει για σπα που να επιτρέπεται ο γυμνισμός;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom