Νέα

Ad Studio Πειραιώς 193

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wiser_guy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 289K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wiser_guy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες επισκέφτηκα προχθες το κατάστημα. Παρουσιάστηκε η Μαρία 21 χρονών απο την Καλαμάτα. Εμφανησιακά θεά. Ψιλή και λεπτή με βαμένο ξανθό κοντό μαλλί.

Λοιπόν παίδες μακριά απο την συγκεκριμένη. Εχει κάποιο tick. Κατα την πράξη αγγενής και ξεπέτα.

Με παράτησε στην μέση το πορνίδιο και έφυγε χωρίς λόγο μόλις 10 λεπτά αφότου μπήκε.
Αναγκάστηκα να ξεφορτώσω στο KamaSutra.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Παίδες επισκέφτηκα προχθες το κατάστημα. Παρουσιάστηκε η Μαρία 21 χρονών απο την Καλαμάτα. Εμφανησιακά θεά. Ψιλή και λεπτή με βαμένο ξανθό κοντό μαλλί.

Λοιπόν παίδες μακριά απο την συγκεκριμένη. Εχει κάποιο tick. Κατα την πράξη αγγενής και ξεπέτα.

Με παράτησε στην μέση το πορνίδιο και έφυγε χωρίς λόγο μόλις 10 λεπτά αφότου μπήκε.
Αναγκάστηκα να ξεφορτώσω στο KamaSutra.
τι εκανε λεει??? :new_shocked:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
τι κοζαρα αυτη που λες.την ωρα που πηγα ειχε αλλαγη βαρδιας και σχολαγε.
 
OP
OP
W

wiser_guy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τι κοζαρα αυτη που λες.την ωρα που πηγα ειχε αλλαγη βαρδιας και σχολαγε.

Ούτε εγώ το πίστευα. Ακόμα και σε μπουρδέλο έχεις καλύτερη αντιμετώπιση.

Μακριά απο την συγκεκριμένη αν δεν θέλετε να κλαίτε τα 50 σας
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ζητησες τουλαχιστον τα λευτα σου πισω ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Παίδες επισκέφτηκα προχθες το κατάστημα. Παρουσιάστηκε η Μαρία 21 χρονών απο την Καλαμάτα. Εμφανησιακά θεά. Ψιλή και λεπτή με βαμένο ξανθό κοντό μαλλί.

Λοιπόν παίδες μακριά απο την συγκεκριμένη. Εχει κάποιο tick. Κατα την πράξη αγγενής και ξεπέτα.

Με παράτησε στην μέση το πορνίδιο και έφυγε χωρίς λόγο μόλις 10 λεπτά αφότου μπήκε.
Αναγκάστηκα να ξεφορτώσω στο KamaSutra.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Αυτή είναι η Μαρία η ψηλή που βλέπω σε διάφορα στούντιο ;
 
OP
OP
W

wiser_guy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ζητησες τουλαχιστον τα λευτα σου πισω ?

Θα το έκανα.. Αλλα δεν ήθελα να χαλαστώ ψυχολογικά σκεπτόμενος πως δεν θα αφήσω ένα πορνίδιο να μου χαλάση την συνέχεια. Βλέπεις είχα στόχο να καταθέσω το σπέρμα μου σε 3 διαφορετικά studio με ενδιάμεσες στάσεις για ανανέωση δυνάμεων και ανασύνταξη.

Απλά δεν θα με ξαναδεί το μαγαζί.

 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Κακως φιλε. Μην μας παιρνουνε για μαλακες.Εγω παντως στο Φραντζη 47 εκανα φασαρια με μια και τελικα τα πηρα.Αν θυμαμε καλα την ελεγαν Ντινα η Κωσταντινα.Οταν τους ειπα να καλεσουμε αστυνομια χεστηκαν
 
OP
OP
W

wiser_guy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή είναι η Μαρία η ψηλή που βλέπω σε διάφορα στούντιο ;

Δεν ξέρω σε ποιά αναφέρεσαι. Μακάρι να είχα φοτωγραφία της να την ποστάρω σε όλο το ιντερνετ.


Είναι ψιλή, λεπτή, με κορμί μανεκέν, κοντό βαμμένο ξανθό μαλλί. Εντυπωσιακή εμφάνιση που ξεγελά. Παλιοχαρκτήρας όμως. Και να σκεφτείς ότι είχα πάει αψογα ντυμένος με φρου φρου και αρώματα, και έφυγα με τον πούτσο στο χέρι και 50 ευρώ φτωχώτερος.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Παίδες επισκέφτηκα προχθες το κατάστημα. Παρουσιάστηκε η Μαρία 21 χρονών απο την Καλαμάτα. Εμφανησιακά θεά. Ψιλή και λεπτή με βαμένο ξανθό κοντό μαλλί.

Λοιπόν παίδες μακριά απο την συγκεκριμένη. Εχει κάποιο tick. Κατα την πράξη αγγενής και ξεπέτα.

Με παράτησε στην μέση το πορνίδιο και έφυγε χωρίς λόγο μόλις 10 λεπτά αφότου μπήκε.
Αναγκάστηκα να ξεφορτώσω στο KamaSutra.
Εγω παλι γιατι εχω παντα καποιες αμφιβολιες οσον αφορα την αξιοπιστια καποιων μελων που μεσα σε μια δυο μερες γραφονται στο site και στα καπακια ανοιγουν θρεντ κραζοντας ταυτογχρονα μαγαζι και κοπελα??
Ταπεινη μου αποψη πως μια κριτικη για αρχη ειναι μια χαρα :)
 
OP
OP
W

wiser_guy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παλι γιατι εχω παντα καποιες αμφιβολιες οσον αφορα την αξιοπιστια καποιων μελων που μεσα σε μια δυο μερες γραφονται στο site και στα καπακια ανοιγουν θρεντ κραζοντας ταυτογχρονα μαγαζι και κοπελα??
Ταπεινη μου αποψη πως μια κριτικη για αρχη ειναι μια χαρα :)

Μακάρι να ειμαι εγώ αναξιόπιστος και το πορνίδιο αξιόπιστο...χαχα

Πρίν γίνω μέλος διάβασα αρκετά το site φίλε μου. Και δεν κράζω το μαγαζί.. το πορνίδιο κράζω.. Αλλά πέρνει η μπάλλα και το μαγαζι ίσως άδικα ίσως οχι.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Εδω ο καθενας μπορει να λεει την γνωμη του την αποψη του και να κανει τις κριτικες του.Αν σε καποιον του ειναι περιεργα απλα δεν τα πιστευει.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Βασικά όποιος έχει αμφιβολίες μπορεί να πάει για μια δοκιμή.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Μακάρι να ειμαι εγώ αναξιόπιστος και το πορνίδιο αξιόπιστο...χαχα

Πρίν γίνω μέλος διάβασα αρκετά το site φίλε μου. Και δεν κράζω το μαγαζί.. το πορνίδιο κράζω.. Αλλά πέρνει η μπάλλα και το μαγαζι ίσως άδικα ίσως οχι.
Αυτο που σου ειπα ειναι οτι απλα θα μπορουσες να ανεβασεις μια κριτικη οπως κανουν οι περισσοτεροι ειτε αυτη ειναι θετικη ειτε οχι!Τις κριτικες τις βλεπουν ολοι τα θρεντ μονο τα μελη οποτε θα βοηθησεις πολυ κοσμο γραφοντας μια κριτικη για την Μαρια την ψηλη που αν δεν κανω λαθος δεν πρεπει να εχει κι αλλη :)
 
OP
OP
W

wiser_guy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι, συμπουρδελιάριδες και μη, θεωρώ πως το παρών site προσφέρει ενα κοινό τόπο ανταλλαγής εμπειριών που είναι ανεκτίμητης αξίας για κάποιον που το ψάχνει παραπάνω.

Δίνετε η δυνατότητα αποφυγής κακοτοπιών και επιβράβευσης των σταθερά σωστών κοριτσιών και μαγαζιών.

Γι' αυτό το λόγο αποφάσισα να γίνω μέλος. Για το λόγο ότι υπάρχουν πολλά πορνίδια εκεί έξω που το μόνο που έχουν στο πίσω μέρος του μικρού μυαλού τους είναι η απάτη και τα οποία πρέπει να τιμωρούντε δια κραξίματος και αποφυγής.

Την έχω πατηση ουκ ολιγες φορές απο γραφεία με αγγελείες στις εφημερίδες και οχι μόνο.

Βασικά όποιος έχει αμφιβολίες μπορεί να πάει για μια δοκιμή.

Ε οχι και να την επιβραβεύσουμε μόνο και μόνο απο περιέργεια... Αν και καλη θα ήταν η επιβεβαίωση και κάποιου άλλου για τους μη πιστεύοντες. Όποιος εχει 50 ευρώ για πέταμα ας πάει.. χαχα

Εμένα πάντος 1η φορά μου συνέβει να με παρατήσουν μετά απο 10 λεπτά πάνω στην κάβλα και να φύγω άχυτος.

 

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
αυτο ειναι που ειναι απεναντι απ το πρακτικερ, ή το αλλο που ειναι απεναντι απ το γκαζι?
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Κακως φιλε. Μην μας παιρνουνε για μαλακες.Εγω παντως στο Φραντζη 47 εκανα φασαρια με μια και τελικα τα πηρα.Αν θυμαμε καλα την ελεγαν Ντινα η Κωσταντινα.Οταν τους ειπα να καλεσουμε αστυνομια χεστηκαν

Βλεπετε παιδια!!!

δουλευω μεσα στα στουντιο περιπου 3 χρονια και ποτε μα ποτε δεν εχω τσακοθει με πελατη.αυτος και παλι ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΕΙ.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
Βλεπετε παιδια!!!

δουλευω μεσα στα στουντιο περιπου 3 χρονια και ποτε μα ποτε δεν εχω τσακοθει με πελατη.αυτος και παλι ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΕΙ.

Οσοι σε ξέρουν Κωσταντίνα, δεν αμφιβάλουν !
Είσαι απο τα λίγα καλά παιδιά που έχουν μείνει και μετριώνται στα δάχτυλα του ενός χεριού πλέον !
Μη μασας κορίτσι μου και μην απολογείσαι ! Τουλάχιστον εσύ δεν το έχεις ανάγκη !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom