Νέα

Club για να "ψωνίσεις"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
γκόμενες. Παιδιά δεν ξέρω αν είναι ενδιαφέρον το θέμα αλλά "το ανοίγω". Club, bar, που να μπορεί κανείς να ψωνίσει πουτανάκια. Αλλά και στέκια που συχνάζουν πουτανάκια γενικότερα.
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αν ενωείς κωλόμπαρα όπου να μπορείς να πάρεις την γκόμενα και να πας να την μαμήσεις έναντι κάποιου ανταλάγμοτος, λύπαμε που θα σε απογοητεύσω αλλά τέτοια μέρη δεν υπάρχουν. Μπορεί βέβαια να υπάρχουν εξεραίσεις όπου κάποιος σε κάποιο κωλόμπαρο να μάμησε κάποια κάποτε, αλλά αυτό είναι εξαίρεση.
Αν ενωείς πιάτσες με πουτάνες, τέτοιες υπάρχουν γύρω από την Ομόνοια μερικές αλλά αν θες την γνώμη μου, είναι αρκετά επικύνδηνα τα πράγματα εκεί καθώς οι κοπέλες δεν ελέγχονται και είναι πιθανό να κυκλοφορούν πολλές αρώστιες, οπότε τέτοια μέρη χρειάζονται και την δέουσα προσοχή !!!
 

Επισκέπτης
σαε που ολα αυτα ειναι παρανομα και δυστυχως δεν μπορει και να ξερει καποιος να γραψει για αυτα στο forum
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Νομιζω οτι ο φιλος εννοει "πουτανακια " τα διαφορα κοριτσια που τριγυρνανε στα club .....
Δεν πρεπει να εννοει τις κλασικες επαγγελματιες ...
 

Επισκέπτης
Για γκόμενες σε όποιο club κι αν πας, αν είσαι μάγκας θα βγάλεις γκόμενα! Για επαγγελματίες... σε κωλόμπαρα που υπάρχουν στην Κυψέλη, στου Γκύζη, στην περιοχή της Φυλής, κτλ.
 

nikolakis1969

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ακουσα για ενα βαρ με ονομα ενσταση που πανε μεγαλες κοπελες και περιμενουν μικρα αγορακια δεν ξερω λεπτομεριες
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Στην Πατησίων είναι φίλε μου, όπως ανεβαίνεις στο δεξί σου χέρι, νούμερο δεν θυμάμε αλλά είναι ψηλά, κοντά στη πλατεία Κολιάτσου. Μέσα θυμίζει λίγο ντίσκο δεκαετίας του '80, εγώ όταν μπήκα πρώτη φορά θυμίθηκα τις σκηνές από τις τανίες Ρόδα τσάντα και κοπάνα. Επί του θέματος τώρα, όντως μέσα υπάρχουν αρκετές παρέες από 45++++άρες, καθώς επίσης και ένα σωρό 40άρηδες καμάκια επίσης της δεκαετίας του 80. Οι γκόμενες μέσα εμένα προσωπικά δεν μου άρεσαν όχι επειδή ήταν 45++αρες αλλά γιατί στην πλειοψηφία τους ταυτίζονται με το κλασικό μοντέλο Ελλινίδας 45++άρας με παιδιά σκυλιά κτλ, δηλαδή κλασική νοικοκυρά με πατσοκοιλιές, κώλο μεγάλων διαστάσεων  κτλ....
Πάντως το μαγαζί αξίζει για ένα ποτάκι αν σου αρέσουν τα υπόγεια.....Αλλά για να βγάλεις γκόμενα, δεν βλέπω και πολλές πιθανότητες!
 

poker

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
χθες ειδα στο καναλι 10 μια διαφημιση για το σημερινο μαλλον φυλλο της traffic(δεν την προλαβα ολοκληρη τη διαφημιση) και ειχε ενα θεμα με τιτλο: "Φοιτητριες με AIDS εκδιδονται σε μπαρ της Αθηνας"

μηπως εχει διαβασει κανεις την εφημεριδα για να μας πει τυχον λεπτομερειες?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Στην Πατησίων είναι φίλε μου, όπως ανεβαίνεις στο δεξί σου χέρι, νούμερο δεν θυμάμε αλλά είναι ψηλά, κοντά στη πλατεία Κολιάτσου.

Πατησιων εινα 3
1 απεναντι απο τον ΟΤΕ στον 1ο οροφο
1 στην παλτεια αμερικης στην μυθημνης υπογειο το SOS
1 μετα την κολιατσου προς πατησια δεξια υπογειο το ενσταση


Και στο συνταγμα το rodolfo
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Απέναντυ απο τον ΟΤΕ και λίγο πιο κάτω από την ΑΣΟΕΕ είναι το κλαμπ 78 στο νούμερο 78. Μια φορά είχα πάει με ένα φίλο μου και φύγαμε χωρίς να προλάβουν να μας πάρουν καν παραγγελία! Πολύ αίσχος .
 

ntilitzer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
cms 615  να σε ρωτήσω?σε αυτά τα μπαράκια πως πάει το νταραβέρι?απο τιμή τι λένε?τίποτα hidden costs για να μη μπλεχτούμε?
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Στο ένστασις και το σος τα πράγματα είναι κυριλέ σχετικά με το σέρβις και δεν θα αντιμετωπίσεις τέτοια προβλήματα, όσο για το 78 δεν παίρνω και όρκο!
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
στο ενσταση παιδια μονο για χαβαλε ειναι πολυ πατσαβουρες οι θειες
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.030
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
Αδέλφια Γειά χαρά και Χρόνια Πολλά!!
Λέω να κάνω μια βόλτα από το Ένσταση έχει πόρτα ? άμα πάω σόλο μπαίνω ή θέλει και παρέα? Έχει μπαρ το μαγαζί για να κοζάρεις?
Ευχαριστώ εκ τον προτέρω για την βοήθεια
 

Επισκέπτης
περσεα εχει μπαρ το μαγαζι ναι!!!και εχει πορτα!αλλα δε πλιρονεισ στιν πορτα!!!!κιριοσ εχι μεγαλισ ιλικιασ ανθροπουσ σε αυτο το μαγαζι!ειναι σκιλαδικο με πιστα!ελπιζο να βοιθισα καυλιαρι!!!!περιμενουμε εντιποσεις!δε χανεισ και τιποτα παντος!!!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.030
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
Ευχαριστώ Πιτσιλιστή!! Θα γράψω εντυπώσεις όταν πάω αλλά και αν έγινε κάτι που είναι ΄ξιο αναφοράς. Ευχαριστώ και πάλι αδερφέ μου!!
 

Επισκέπτης
τιποτα φιλε!να σαι καλα!!!οι λιγοστες μου γνοσισ παντα στιν διαθεσι σασ αδερφια μου!!!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
χθες ειδα στο καναλι 10 μια διαφημιση για το σημερινο μαλλον φυλλο της traffic(δεν την προλαβα ολοκληρη τη διαφημιση) και ειχε ενα θεμα με τιτλο: "Φοιτητριες με AIDS εκδιδονται σε μπαρ της Αθηνας"

μηπως εχει διαβασει κανεις την εφημεριδα για να μας πει τυχον λεπτομερειες?

Μεγάλης αξιοπιστία είδηση. Θα πρέπει να ανέφερε και ονόματα καθώς και το όνομα αυτού που έγραψε του δημιοογράφου που έκανε το ρεπορτάζ :) ʼσε για να πουλήσουν μπορούμε ακόμη να δούμε τις ειδήσεις

- Φοιτήτριες που γίνανε καλόγριες γιατί ήταν λεσβίες και παντρευτήκανε κρυφά στην Ολλανδία
- Σκύλος ερωτεύτηκε γενετικά μεταλλαγμένη γάτα σε εργαστήριο του Los Alamos...Τους πάντρεψε Κοάλα
- Θερίζει το AIDS
- Ο καρκίνος
- Οι καρδιοπάθειες

Αλήθεια και που ξέρουν ότι φοιτήτριες εκδίδονται σε μπάρ και έχουν AIDS; Τις γαμήσανε και ξέρουν; Και ως επί το πλέιστον οι περισσότερες Ρωσίδες αναφέρουν ότι είναι φοιτήτριες (για να μην ξεχνιόμαστε).
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Στο Ένστασις 5-6 φορές που έχω πάει η μουσική ήταν ντίσκο δεκαετίας του 80'. Δεν έχω ακούσει ποτέ σκυλάδικα εκεί. Όσο για την πόρτα μπαίνεις άνετα. Πάντως μην περιμένεις να δεις τίποτα πιπίνια να ψάχνονται ή MILF καρακαυλιάρες. Περισσότερο για το χαβάλε θα σου πρώτεινα να πας. Καλή διασκέδαση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom