Νέα

Βιετνάμ sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
επειδη εχω σαλταρει με την ασια και τις ασιατισες και σκεφτομαι να παω και βιετναμ μεσω ταυλανδης οποιος εχει κατι προσφατο απο εκει ας ενημερωσει.
κατι που αφορουσε την σιγκαπουρη δεν αξιζει γιατι ειναι πανακριβα μαλλον, καλυτερα να τραβηξουμε για ιαπωνια αν ειναι να τα χωσουμε γερα.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
kostasf16,
                    το τριπ ταύλάνδη - βιετνάμ είναι μεγάλη ταλαιπωρία. εξ άλλου το βιετνάμ δεν μοιάζει με την ταύλάνδη. Δεν προσφέρει τις ανέσεις που έχει συνηθήσει ο έλληνας τουρίστας και παράλληλα οι βιετναμέζες δεν είναι 9δυστυχώς γιατί είναι πανέμορφες) ταύλανδές. ΄Πάντως είναι μια υπέροχή χώρα.
      αν δεν είσαι όμως έμπειρος ταξιδιώτης θα σου συνιστούσα το τριπ Μπανκοκ -πνομ πένχ.
      πάντως για ότι θές από ταύλανδη, καμπότζη, βιετνάμ και ινδoνησία στείλε pm
:sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
vonmakoulis  δεν καταλαβα τι γραφεις για τις βιετναμεζες, επανελαβε σε παρακαλω
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Εννοώ, ότι λόγω κουλτούρας και σοσιαλιστικού παρελθόντος, η βιετναμέζικη κοινωνία, είναι σαφώς λιγότερο ανεκτική από την ταύλανδέζικη. Γι΄αυτό και στα θέματα του σεξ δεν πρόκειται να βρείς (ακόμη) την αφθονία, ποικιλία και εμπειρία που υπάρχει στην ταύλάνδη.
Φυσικά και υπάρχουν σχετικά μαγαζία (πολλά), αλλά είναι ...διαφορετικά.
  θα επανέλθω αργότερα. 
Chúc ngu' ngon  :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
επειδη παντα εχω στο μυαλο μου το βιετναμ και τις βιετναμεζες φυσικα, επανερχομαι σε αυτο το θεμα λογω της επισκεψης του πρωθυπουργου εκει, υπεγραψε τουριστικη συμφωνια λοιπον, τον περασμενο μαρτη ανοιξε και ελληνικη πρεσβεια , και μαλλον θα ανοιξει και εδω, για την ωρα δεν υπαρχει ουτε προξενειο ουτε διπλωματικη αποστολη, οι ελληνες παιρνουν βισα φτανοντας στο βιετναμ, και απο οτι μου ειπε συναγωνηστης χρειαζεται και αρκετη ωρα, η πρεσβεια του βιετναμ στη Ρωμη εξυπηρετει τις αναγκες των βιετναμεζων που ζουν στην ελλαδα,
το επιπεδο βεβαια των βιετναμεζων ειναι πολυ χαμηλο, αλλα ειναι 85 εκατομυρια, για φανταστειτε να δουμε εδω βιετναμεζες τουριστριες..
ο μακης ανεφερε οτι ειναι πανεμορφες , και εχοντας αυτο στο μυαλο μου,ισως τον οκτωβρη το αποτολμησω, με εχει καλεσει και βιετναμεζα τουριστρια απο τη σαιγκον, που γνωρισα στην πατταγια.
για την ωρα ταξιδευω με το νετ, και ειναι πανεμορφη χωρα.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Το Βιετναμ παρολο που δεν εχει ακομη την αναπτυξη που εχει η Ταυλανδη αναπτυσσεται πολυ πιο γρηγορα και εχει πολυ καλες προοπτικες για το μελλον.
Ισως σε μερικα χρονια να εχει ξεπερασει την Ταυλανδη σε πολλα θεματα.
Πολλοι ξενοι απογοητευμενοι με την Ταυλανδη (ναι υπαρχουν πολλοι πιστεψτε με ιδιως τον τελευταιο καιρο με τις αλλαγες που γινονται) την κανουν για Βιετναμ και Καμποτζη. Απο Ταυλανδη δεν ειναι τοσο δυσκολο να πας αεροπορικως. Εχει αρκετες πτησεις απευθειας και τη βιζα μπορεις να τη βγαλεις και στη Μπανγκοκ.
Η καλυτερη ασιατισσα ειναι μειγμα Βιετναμεζας με Ταυλανδη. Αυτο γιατι συνδιαζει τα καλυτερα και απο τις δυο φυλες!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Καπου ειχα ξαναγραψει για Βιετναμ.
Λοιπον οι Βιετναμεζες ειναι κατα πολυ ωμορφοτερες των Ταυλανδων ΑΛΛΑ λογω του χοντρου κομμουνιστικου παρελθοντος και σχετικα παροντος της χωρας σεξοτουρισμος δεν υπαρχει καθολου με τα μετρα της Ταυλανδης,
Υπαρχει συγκεκαλυμμενος αλλα πρεπει να ξερεις που να πας, με καποιους σχετικους κινδυνους.
Το Ανοι σαν πολη ειναι φανταστικο, φανταστειτε το συνδυασμο του να καθεσαι σε Γαλλικο καφε και να βλεπεις διπλα σου τη λιμνη με ενα ναο στη μεση. Φανταστικη πολη κατι που δεν ισχυει για τη Σαιγκον που ειναι πολυ πιο μοντερνα.
Τωρα για οποιον θελει να δοκιμασει Βιετναμεζες μπορει πολυ πιο ευκολα να παει Καμποτζη στη Πνομ Πενχ οπου υπαρχει ισχυρη Βιετναμεζικη παροικια, απομειναρι της κατοχης της χωρας απο το Βιετναμ.
Εκει βρισκεις οτι θες και πιστεψτε με οι Βιετναμεζουλες ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ!!
Προσοχη δεν θα βρειτε ευκολα Βιετναμεζες στο SIEM REAP.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Επειδή το σκέφτομαι φίλε μου για Ταϋλάνδη,έγραψες ότι γίνονται αλλαγές εκεί κ φεύγει πολύς κόσμος απογοητευμένος.Τι αλλαγές γίνονται αν επιτρέπεται;
δηλαδή λές να μην την κάνω για Ταϋλάνδη;
Με προβλημάτισες.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Οταν λες να την κανεις τι εννοεις? Για μονιμα η για τουρισμο? Θα σου απαντησω μολις το διευκρινησεις.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε για τουρισμο ελα ανετα δεν υπαρχει προβλημα. Ο κοσμος που φευγει δεν ειναι οι τουριστες ειναι αρκετοι μονιμοι, ημι-μονιμοι κτλ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ευχαριστώ.Λέω να το κάνω το μεγάλο βήμα κατά Φλεβάρη μήνα.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Επειδή το σκέφτομαι φίλε μου για Ταϋλάνδη,έγραψες ότι γίνονται αλλαγές εκεί κ φεύγει πολύς κόσμος απογοητευμένος.Τι αλλαγές γίνονται αν επιτρέπεται;
δηλαδή λές να μην την κάνω για Ταϋλάνδη;

Σύντροφε, ο σύντροφος Φαντομας νομίζω ότι αναφέρεται (να με διορθώσει αν κάνω λάθος) σε τουρίστες που πηγαίνουν πολλά χρόνια στην Ταϋλάνδη και αρχίζουν να την κάνουν σιγά-σιγά για άλλους προορισμούς (στους οποίους περιλαμβάνεται το Βιετνάμ) απογοητευμένοι από την άναρχη εξέλιξη της χώρας (άναρχη δόμηση, τουριστική βιομηχανία, καταστροφή φυσικού περιβάλλοντος κλπ). Ότι δηλ. έγινε και στην Ελλάδα, που μεγάλο μέρος τουριστών που ερχόταν παραδοσιακά για πολλά χρόνια στην ελλάδα, αγανάκτησε και στράφηκε στην τουρκία και άλλες χώρες.
Επίσης (επειδή έγραψες "τουρισμό ...για τα γνωστά") , λοιπόν ...για τα γνωστά δεν προσφέρεται (ακόμη) το Βιετνάμ, τουλάχιστον όσο η Ταϋλάνδη. Η αγορά του σεξ εκεί είναι σχετικά παρθένα και επικίνδυνη. 
Chúc ngu' ngon  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Σύντροφε, ο σύντροφος Φαντομας νομίζω ότι αναφέρεται (να με διορθώσει αν κάνω λάθος) σε τουρίστες που πηγαίνουν πολλά χρόνια στην Ταϋλάνδη και αρχίζουν να την κάνουν σιγά-σιγά για άλλους προορισμούς (στους οποίους περιλαμβάνεται το Βιετνάμ) απογοητευμένοι από την άναρχη εξέλιξη της χώρας (άναρχη δόμηση, τουριστική βιομηχανία, καταστροφή φυσικού περιβάλλοντος κλπ). Ότι δηλ. έγινε και στην Ελλάδα, που μεγάλο μέρος τουριστών που ερχόταν παραδοσιακά για πολλά χρόνια στην ελλάδα, αγανάκτησε και στράφηκε στην τουρκία και άλλες χώρες.
Επίσης (επειδή έγραψες "τουρισμό ...για τα γνωστά") , λοιπόν ...για τα γνωστά δεν προσφέρεται (ακόμη) το Βιετνάμ, τουλάχιστον όσο η Ταϋλάνδη. Η αγορά του σεξ εκεί είναι σχετικά παρθένα και επικίνδυνη. 
Chúc ngu' ngon  :sunglasses:


είναι η πρώτη φορα που γράφω εδώ και η τελευταία .....αλλα ο 04fantomas05 και ο vonmakoulis τα λένε απόλυτος σωστά !χωρίς υπερβολές  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:

σχόλια για αυτήν την χωρα δεν μου επιτρέπονται  :grin:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ανοιγω ξεχωριστο θεμα γιαυτη τη χωρα γιατι θα μας απασχολησει στο εγγυς μελλον οπως και οι γειτονικες

χτες με πηρε τηλεφωνο ενας φιλος που καποτε με ειχε παρασυρει στο ανοι για βολτα
εν ολιγοις το ανοι εχει αλλαξει πολυ τα τελευταια 7 χρονια
παραμενει φτηνος προορισμος (διαμονη φαγητο και γυναικες)
τα καλα τεμαχια τα εντοπιζεις μεσω των μασατζιδικων και οι τιμες αρχιζουν απο 15 δολλαρια   για πληρες προγραμμα που ομως δεν [περιλαμβανει σεξ)  λολ 
υπαρχει αστυνομευση και ελεγχονται
μπορεις ομως να την παρεις η να κλεισεις ραντεβου στο ξενοδοχειο κοστος πηδηματος 30 δολλαρια
ρωταμε παντα το ξενοδοχειο αν δεχεται γυναικες γιατι δεν δεχονται ολα και δημιουργειται ενα τεχνικο προβλημα
HAI PHONG
ειναι η πολη που με ενδιαφερει και θα πω τους λογους αλλα να δωσω το ρεπορτ
μικρη παραλιακη πολη κοντα στα συνορα με τη κινα(ητοι βορειανατολικα)
τα νινια τα εντοπιζεις στα καραοκε μπαρ(εχουν λοξα με αυτα) και στα μασατζιδικα
το καλυτερο ειναι να πας για μασαζ και αφου εντοπισεις κατι καλο το κλεινεις για μετα τη δουλεια   με κοστος οπως ποιο πανω
μηχανακι για κυκλοφορια 3 δολλαρια ξενοδοχεια 15 δολλαρια και ανεβαινουμε αλλα οπως ειπαμε προσοχη να δεχονται γυναικες
εχεις φανταστικη παραλια και ωραια νησακια για επισκεψη

τωρα το θεμα μεταβασης εκει
οταν ειχα πρωτοπαει ανοι ειχα παει απο μπανκονγκ και μαλλον ειναι ο καλυτερος τροπος για να πας και ο ποιο φτηνος γιατι απο εδω θα σε πανε με ανταποκριση και θα σου πιασουν το κωλο
με βλεπω να μειωνω καποιες μερες απο ταυλανδη και να πηγαινω προς τα κει
αναμενουμε νεωτερες πληροφοριες απο φιλους που εχουν παει προσφατα
φιλικα

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Κωστα
Η τελευταια φορα που πηγα Βιετναμ ηταν το 2004 οποτε δεν ξερω κατα ποσο οι πληροφοριες μπορουν να θεωρηθουν φρεσκιες αλλα θα πω τις εντυπωσεις μου.
Λατρεμενο το Ανοι που θεωρειται η καλλιτεχνικη πρωτευουσα του Βιετναμ, τελειως ακινδυνο για βολτες με φανταστικα Γαλλικα καφε γυρω απο τις λιμνες με τους ναους στο κεντρο της πολης.
Οι πληροφοριες σχετικα με τα μωρακια απολυτα ακριβεις, επειδη εμενα στο HILTON δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.
Στο High Phong δεν εντυπωσιαστικα απο το χωριο ή τα μωρα αλλα μονο απο το περιβαλλον που αξιζει να πας, ε τωρα εσυ ξερεις... δεν θα κοιμηθεις μονος σου.
Αυτο που θελει καποια προσοχη ή περισκεψη θα ελεγα ειναι οτι επειδη η πορνεια δεν ειναι τοσο φανερη οσο αλλου και επειδη η κυβερνηση ειναι ακομη αγρια δεν θελει προκλητικες κινησεις, επισης μακρυα απο οσες οσους προσφερουν υπηρεσιες στο δρομο.
Εγω παντως θα προτιμουσα να περασω μερικες μερες στο NAH TRANG που εχει μια απο τις ομορφοτερες παραλιες του κοσμου και τα μωρακια ειναι πιο απελευθερωμενα, πηγαινε μια βολτα και θα με θυμηθεις.
Αυτα, και πριν φυγω θα τα πουμε σιγουρα.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλωστον

σιγουρα η αστυνομευση ειναι προβλημα και τα πραγματα δεν ειναι τοσο χυμα οσο ταυλανδη

εγω 2000 ειχα κανει ενα 2μερο οποτε εσυ  εχεις νεωτερες εικονες απο μενα

περιμενω και αλλες πληροφοριες απο τον κολλητο που ομως ειναι αυστραλος  λολ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
ρε bmw, υπηρχε το Βιετναμ sex trip..  δεν το εψαξες λιγο, τεσπα.
επειδη καιρο εχω το βιετναμ στο μυαλο μου, ΕΡΩΤΩ. για βιετναμεζες παμε στο βιετναμ, η στην καμποτζη, εχετε καιρο να απαντησετε εως τις αρχες νοεμβρη,
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
δεν το ειδα ας το μεταφερουν οι ειδικοι  πρεπει να ειχε παλιωσει

μην μπερδευεις το ενα με το αλλο

για να πας απο ταυλανδη βιετναμ περνας απο την καμποτζη

κανω μια διατριβη συμφωνα με αυτα που μου ειπε ενας φιλος αυστραλος που ειναι εκει και

θα οργανωθουμε γιατι τα εισητηρια ειναι τσιμπημενα
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Το ανοι και η σαιγκον,πανεμορφες,αλλα δεν ειναι για σεξ.
Υπαρχουν μονο μασαζ,που ειναι μονο για handjob.Τιποτα παραπανω ή πολυ δυσκολα για στοματικο.
Για σεξ ,ξεχαστε το.Θελει ψαξιμο και πολλα λεφτα.Εξαιρουνται οι χαλια που πιθανον θα βρειτε στον δρομο.Καμποτζη διαφορετικα.καμια σχεση.
Υπαρχουν πολλα σπιτια τυπου Ταυλανδης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom