Νέα

Κάβο Ντόρο-Διδυμότειχο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Εχω αρκετα χρονια που εχω απολυθει απο τον στρατο.Αξιζει ομως να κανω μια ιδιαιτερη μνεια στο θρυλικο αυτο κωλομπαρο στην πολη του Διδυμοτειχου.Εκει λοιπον διαλεγες την γκομενα που γουσταρες και την πηδαγες στο ειδικα διαμορφωμενο παταρι του μαγαζιου οπου το καθε δωματιο ηταν κολλητα στο αλλο και καποια ηταν χωρισμενα και με τεντες .γαμαγες και ακουγες και τον διπλανο.αραγε υπαρχει ακομα ?τι γαμησια ειχα ριξει και τοτε..........υπαρχει αλλος συναδελφος που το ειχε  τιμησει το εν λογω μαγαζι?????
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
κανενας τελικα δεν εχει γαμησει εκει?????
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι θυμηθηκες ρε φιλε, το 97 ημουν στο Λαγο. Στο Καβο Ντορο ειχε παει φιλος, εγω δεν ετυχε, και μου ειχε οει για κατι απιστευτα μωρα.
 

ey_papam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Περίμενε, απ? ότι θυμάμαι στο Cavo-Doro πήγαινες κάπου πίσω από τις κουρτίνες, πατάρι είχε στο άλλο, που ήταν προς τη μεραρχία

Τι μου θύμησες τώρα? για να μη πω για τη Φαντασία στο Πρωτοκλίσι
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αξιωματικος πηδαει στα ορθια σε ενα απο τα δωματια, η ρωσιδα ακουμπαει με τα χερια στον τοιχο απο νοβοπαν και ξαφνικα ο τοιχος πεφτει. Φανταστειτε τι εγινε στο μπαρ
 

roland79

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Περυσι που πηγαμε με αλλες σειρουλες,επαιζε μονο φραπε και πιπα με τιμες κωλαδικου,οποτε την καναμε με ελαφρα.Ασε που ειχε μονο μια σιτεμενη μεσα,γυρω στα 35-40,που δεν ελεγε και πολλα.
 

Heaven_and_Hell

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΒΟΝΤΟΡΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
ΗΜΟΥΝ ΤΟ 97 ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ ΣΤΟ 50 ΤΥΠ
ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑΣ

97, 805 ΛΕΜ Κυπρίνος Γιατρέ. Σαε ατϊζαμε ψωμάκι ή δε θυμάμαι καλά;
Πάντωε σε κάτι κοπάνες (2-3) από τον Πικρίνο, το Cavo-D'Oro ήταν Must! Μας είχε φάει η μαύρη  :jerking: εκεί πάνω.
Και μετά στο καπάκι αντιτετανικό!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
97, 805 ΛΕΜ Κυπρίνος Γιατρέ. Σαε ατϊζαμε ψωμάκι ή δε θυμάμαι καλά;
Πάντωε σε κάτι κοπάνες (2-3) από τον Πικρίνο, το Cavo-D'Oro ήταν Must! Μας είχε φάει η μαύρη  :jerking: εκεί πάνω.
Και μετά στο καπάκι αντιτετανικό!
τι μου θυμισατε τωρα ρε παιδια!!! το 97 ημου κι εγω στη γκατζολια στο λαγο στο 565 τ.π. περα απο το καβο ντορο ηταν κι ενα αλλο στο διδυμοτειχο μεσα στον πεζοδρομο αλλα δεν θυμαμαι το ονομα,οπου ειχε 2 "πριβε" χωρους στη γωνια διπλα απο την εισοδο με εμπριμε κουρτινες για να μη βλεπουν οι υπολοιποι θαμωνες του μαγαζιου στους οποιους χωρους και καλα ανοιγες σαμπανια στην κοπελα ετσι λεγαμε τοτε το "της τραβαγες ενα πουτσο"!μιλαμε για απιστευτα σκηνικα με πολυ γελιο!!!κατα καιρους ειχε και αξιογαμησιμα κομματια!!!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τι στιγμες αποθεωσης πισω απο τις κουρτινες!
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Κάβο Ντόρο .....

Παράδεισος για την εποχή που είμουν εγώ ... 1994-1995 (ναι 12 μήνες πέρασα εκει) Μεγάλο χάλι ήταν το μοναδικό μπουρδέλο της περιοχής ... με την γνωστή χαρούλα (2 στρέματα κοπέλα) και το πουστράκι που είχε (γιαννάκης ο οπισθόβουλος)Το καλύτερο ήταν πάντως μακράν η Κατερίνα η κομμώτρια .... στον κάθετο δρόμο που κάνοντας δεξιά ήταν το BAR "ρωξάνη" (το μόνο μαγαζί στο διπλοντούβαρο που δεν έπεζε σκυλάδικα) πήγενες για κούρεμα και ζήταγες και "λούσιμο" οπότε σε τράβαγε στο πίσω δωμάτιο για το "λούσιμο" στο κάτω κεφάλι ...με μόνο 500 δρχ επιπλέων (τότε το γρήγορο στην φυλής έκανε 2500 δρχ )  Πολύ super ηταν αλλά το μάθαμε αργά το club "Pico da neblina" στην Ορεστιάδα που κάθε ΣΚ πήγεναν όλες οι ντόπιες πιπινοκαβλίτσες που ψόφαγαν για εισαγώμενο κρέας  :dancing:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Η "Φαντασία" στο Πρωτοκκλησι  ήταν όλα τα λεφτά.  Οποιος γάμησε εκεί την "Ειρήνη" καταλαβαίνει τι εννοώ...
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
απο σας περναμε ψωμάκι η από λαγό ούτε που θυμάμε .
Θυμάμε όμως τον ταξίαρχο πρώτο τραπέζι πίστα στη φαντασία
97, 805 ΛΕΜ Κυπρίνος Γιατρέ. Σαε ατϊζαμε ψωμάκι ή δε θυμάμαι καλά;
Πάντωε σε κάτι κοπάνες (2-3) από τον Πικρίνο, το Cavo-D'Oro ήταν Must! Μας είχε φάει η μαύρη  :jerking: εκεί πάνω.
Και μετά στο καπάκι αντιτετανικό!
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Κάβο Ντόρο .....

Παράδεισος για την εποχή που είμουν εγώ ... 1994-1995 (ναι 12 μήνες πέρασα εκει) Μεγάλο χάλι ήταν το μοναδικό μπουρδέλο της περιοχής ... με την γνωστή χαρούλα (2 στρέματα κοπέλα) και το πουστράκι που είχε (γιαννάκης ο οπισθόβουλος)Το καλύτερο ήταν πάντως μακράν η Κατερίνα η κομμώτρια .... στον κάθετο δρόμο που κάνοντας δεξιά ήταν το BAR "ρωξάνη" (το μόνο μαγαζί στο διπλοντούβαρο που δεν έπεζε σκυλάδικα) πήγενες για κούρεμα και ζήταγες και "λούσιμο" οπότε σε τράβαγε στο πίσω δωμάτιο για το "λούσιμο" στο κάτω κεφάλι ...με μόνο 500 δρχ επιπλέων (τότε το γρήγορο στην φυλής έκανε 2500 δρχ )  Πολύ super ηταν αλλά το μάθαμε αργά το club "Pico da neblina" στην Ορεστιάδα που κάθε ΣΚ πήγεναν όλες οι ντόπιες πιπινοκαβλίτσες που ψόφαγαν για εισαγώμενο κρέας  :dancing:
και στο ρωξάννη η Λεμονιά η σερβιτόρα!!!
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
ΜΑΓΚΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΙΜΟΥΝ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΒΟ ΝΤΟΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΚΛΗΣΗ. ΧΡΥΣΕΣ ΕΠΟΧΕΣ. ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΤΑ ΚΣΕΣΚΙΖΑΜΕ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΜΩΣ. ΟΧΙ ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ.ΧΑΧΑ!!! ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. 15000 ΔΡΧ ΘΥΜΑΜΑΙ.
ξενοδοχε'ιο????κουρτίνες μόνο για τους ξένους σαν και μας
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
δεν θα ξεχασω μια γκομενα που ειχα παρει στο Καβοντορο 9 χρονακια πριν η οποια αποδειχθηκε λεχωνα μαγκες .οταν ανεβηκε απο πανω επιασε τα βυζια της τα πιεσε και πεταξε πανω μου γαλα οταν την πηδαγα .μου επεσε αμεσως !της εδωσα αλλα δεκα χιλιαρικα και εφυγα . επαθα σοκ.μεγαλες εμπειριες σε αυτο το μαγαζι.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
δεν θα ξεχασω μια γκομενα που ειχα παρει στο Καβοντορο 9 χρονακια πριν η οποια αποδειχθηκε λεχωνα μαγκες .οταν ανεβηκε απο πανω επιασε τα βυζια της τα πιεσε και πεταξε πανω μου γαλα οταν την πηδαγα .μου επεσε αμεσως !της εδωσα αλλα δεκα χιλιαρικα και εφυγα . επαθα σοκ.μεγαλες εμπειριες σε αυτο το μαγαζι.

Τυχερέ!Μέχρι και του βυζιού το γάλα ήπιες :)
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.678
Πόντοι
4.655
το βρηκα στο google maps κλειστο πλεον ειναι Λυκουργου 4

εγω ημουν φανταρος στα Βρησικα 716 Τ.ΜΧ 1994-1995 εκατσα 11 μηνες εκει το μαγαζι δεν το ειχα επισκεφτει αλλα ειχα ακουσει απο αλλους φανταρους για αυτο και θυμαμαι που ελεγαν οτι το γαμισι κοστιζε τοτε 15000 δραχμες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom