Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 955
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μαγκες ο πριγκηπας βρισκεται στο κερατσινι και βρισκεται πανω στο δρομο που οδηγει στο νεκροταφειο (δεν θυμαμαι ονοματα απο οδους αλλα θα μαθω απο ενα φιλαρακι της περιοχης) ειναι απο τα κωλομπαρα που γαμας με μεγαλη ευκολια, πριν 2 -3 χρονια πηγαινα νωρισ ξημερωματα (4-5 το πρωι) και μεθυσμενος καθως ειμουνα επαιρνα καμια... τα τεμαχια ηταν μετριοτατα μονο ενα ηταν που ξεχωριζε τοτε, ηταν 19χρονο τσιγγανακι, η Φεη, η οποια ηταν πανεμορφη με κορμαρα και εκανε και τελειο πηδημα. ολο το νταλαβερι το κανεις με τη νικη που ειναι στην ταμιακη...
 

KENTAURUS

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες ο πριγκηπας βρισκεται στο κερατσινι και βρισκεται πανω στο δρομο που οδηγει στο νεκροταφειο (δεν θυμαμαι ονοματα απο οδους αλλα θα μαθω απο ενα φιλαρακι της περιοχης) ειναι απο τα κωλομπαρα που γαμας με μεγαλη ευκολια, πριν 2 -3 χρονια πηγαινα νωρισ ξημερωματα (4-5 το πρωι) και μεθυσμενος καθως ειμουνα επαιρνα καμια... τα τεμαχια ηταν μετριοτατα μονο ενα ηταν που ξεχωριζε τοτε, ηταν 19χρονο τσιγγανακι, η Φεη, η οποια ηταν πανεμορφη με κορμαρα και εκανε και τελειο πηδημα. ολο το νταλαβερι το κανεις με τη νικη που ειναι στην ταμιακη...

Ευρίσκεται στην οδο Αναπαυσεως 74 Κερατσίνι
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ευρίσκεται στην οδο Αναπαυσεως 74 Κερατσίνι
εχεις δικιο αναπαυσεως ειναι, σου παιζουν και καμια μαλακια εκει στα τραπεζακια καμια φορα με 2 ποτακια, γενικα ειναι για πολυ ελεεινες καταστασεις, κωλομπαρο με ολη τη σημασια της λεξης και με την νικη την αρχιτσατσα να ειναι στο κουμαντο...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.674
Κριτικές
9
Like
1.502
Πόντοι
216
Καλησπερα παιδια Δρ. Γκολεμης απο Νεα Ζηλανδια μεταναστακι. Με πηγατε πολυ πισω αλλα μονο καλα εχω να θυμαμαι απο πριγκηπα. Σιγουρο με ενα καλο λογαριασμο και πολυ περιποιηση. Κεφι ωραιο. Μονο για λατρεις του ειδους
 

bananaras

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
έχει ανοίξει και ο νεος πρίγκηπας στην Ελ.Βενιζέλου-Κερατσινι. Και μην ξεχνάτε και τον "Αχιλλέα",άλλο κωλόμπαρο στο Κερατσίνι(Πλατεία Ευγενείας).
Keep going...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Στον δρόμο που καταλήγει στο νεκροταφείο του Κερατσινίου, δεν θυμάμαι όνομα, απέναντι απο ένα κεντρικό βενζινάδικο Shell υπάρχουν 2-3 παρακμιακά μαγαζιά που πιστεύω οτι πουλάνε πουτάνες.
Ειδικά σε ένα απο αυτά (αυτό που έχει μαύρα φανάρια απο έξω), είχα μπεί μια Κυριακή πρωί κατα τις 10.30 επειδή είχα δουλειά στην περιοχή και έψαχνα να βρώ να πάρω ένα καφέ, έπαιζε σκυλάδικα στην διαπασών πρωί πρωί, στα τραπέζια είχε κανά δυό τύπους με τατουάζ άγκυρες κτλ. στα χέρια και πίνανε ουίσκι. Την δε κάπνα απο τα τσιγάρα την έκοβες με μαχαίρι.
Η σερβιτόρα ήταν καμία πενηνταριά χρονών, έκανε μπάμ οτι είναι συνταξιούχος πόρνη, φορούσε ένα ντεκολτέ που φαινότανε μέχρι και η μισή της ρώγα.

Ξέρετε τα βράδια τι παίζει στα μαγαζία αυτά ?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.674
Κριτικές
9
Like
1.502
Πόντοι
216
Νεος Πριγκηπας? Πρεπει να δοκιμασω το Μαρτιο που θα ερθω Ελλαδα.

Αχιλλεας πολυ παρακμη αλλα παντα παω για ποτακι αμα ειμαι Ελλαδα
 

Επισκέπτης
ρε μαλακα πλεζουρα, παμε εκει να σε πουλησω ;
 

Επισκέπτης
κοιτάχτε μη σας πετύχω απ'τα μέρη "μου"...κ γίνει μακελιό...

χαχαχαχαχααααααααααχαχαχαχαχ
 

gt1313

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παρόμοιου τυπου  κωλόμπαρο ο "Μυθος" στη Θεομητορος (καθετη στην Καλαμακιου), μετα την εκκλησια. Εχω φτασει μεχρι πιπα στο τραπεζι με 4 ποτακια. Πιο περα δεν ξερω αλλα...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.674
Κριτικές
9
Like
1.502
Πόντοι
216
Πριγκηπας και παλι Πριγκηπας. Και καλη σας διασκεδαση
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
μαγκες μενω πειραια και πηγα πριγκιπα πριν κανα μηνα επειδη μου το ειπανε κατι γνωστοι μου...εχει 2-3 γκομενακια πολυ καλα αλλα εχω ακουσει για ταριφα 100 στην γκομενα συν 50 στην νικη που ειναι στο ταμειο για μια ωρα αλλα δεν εχω παρει καμια..τωρα αν παιζουνε και αλλα δεν ξερω...πχ καμια πιπα η μαλακια και τετοια...ποιο πολυ για χαβαλε ειναι..αυτα μου τα ειπε μια γκομενα που την κερασα ενα ποτακι εκει..οσο για το αλλο μαγαζι που λετε εκει στο κερατσινι τι παιζει ακριβως..???ευχαριστω..
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μαγκες μενω πειραια και πηγα πριγκιπα πριν κανα μηνα επειδη μου το ειπανε κατι γνωστοι μου...εχει 2-3 γκομενακια πολυ καλα αλλα εχω ακουσει για ταριφα 100 στην γκομενα συν 50 στην νικη που ειναι στο ταμειο για μια ωρα αλλα δεν εχω παρει καμια..τωρα αν παιζουνε και αλλα δεν ξερω...πχ καμια πιπα η μαλακια και τετοια...ποιο πολυ για χαβαλε ειναι..αυτα μου τα ειπε μια γκομενα που την κερασα ενα ποτακι εκει..οσο για το αλλο μαγαζι που λετε εκει στο κερατσινι τι παιζει ακριβως..???ευχαριστω..
ετσι οπως τα λες ειναι στον πριγκιψ 100+50 +hoteli για 1 ωρα και μετα ξαναγυρναει πισω για δουλεια.... εκτος και αμα την τσιμπησεις στο κλεισιμο του μαγαζιου ξημερωματα και γλιτωσεις το 50ρικο... τωρα δεν βγαινουν ολες εξω .... η νικη παλια καραβανα και τελευταια την γαμουσε ενας πακιστανος.... αυτο το μαγαζι ειναι ο ορισμος του κολαδικου... πιπα δεν παιζει στο μαγαζι η μαλλον δεν μου εχει τυχει.... παιζει φουλ μαλακια για αυτο να αποφευγεις τα τραπεζακια και να προτιμας το μπαρ.... επισης να προτιμας τα εμφιαλωμενα....
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
φιλαρακι να σαι καλα ρε συ...και εγω αυτα ξερω..αλλα ξερεις ψιλοξενερωσα..ειχα παει το προηγουμενη σαββατο στισ 5 και ητανε κλειστο..μα καλα 5 ωρα κλεινει???δηλαδη μαλακια παιζει μονο στο bar... και με ποσα ποτα???επισης εσυ καμια κοπελα εχεις παρει..???να μας πεις καμια γνωμη..εγω εχω μπανισει μια με ενα τατοο απο πισω,μαυρομαλλα μικρουλα φενεται πολυ καλο γκομενακι...και το θεμα ειναι να τα κανουνε οι γκομενες...δεν λεει να δωσω και 50 στην νικη..λεω να παω αργα να βρω καμια και ειτε να παμε σε ξενοδοχειο μετα αν θελει ειτε να της παρω το τηλ εφοσον κανει και βιζιτες και ξερει να κανονισουμε μονοι μας...και παντα μπυρες περνω..σωστο σε κοβω φιλε μου...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
φιλαρακι να σαι καλα ρε συ...και εγω αυτα ξερω..αλλα ξερεις ψιλοξενερωσα..ειχα παει το προηγουμενη σαββατο στισ 5 και ητανε κλειστο..μα καλα 5 ωρα κλεινει???δηλαδη μαλακια παιζει μονο στο bar... και με ποσα ποτα???επισης εσυ καμια κοπελα εχεις παρει..???να μας πεις καμια γνωμη..εγω εχω μπανισει μια με ενα τατοο απο πισω,μαυρομαλλα μικρουλα φενεται πολυ καλο γκομενακι...και το θεμα ειναι να τα κανουνε οι γκομενες...δεν λεει να δωσω και 50 στην νικη..λεω να παω αργα να βρω καμια και ειτε να παμε σε ξενοδοχειο μετα αν θελει ειτε να της παρω το τηλ εφοσον κανει και βιζιτες και ξερει να κανονισουμε μονοι μας...και παντα μπυρες περνω..σωστο σε κοβω φιλε μου...
καθημερινες κλεινει κατα τις 5. Παρασκευοσαββατοκυριακα τραβαει ακομα περισσοτερο... μαλακια παιζει στα τραπεζακια πισω.... απλα αμα πας να κατσεις εκει ειναι επιφοβο μην κατσεις πανω στο σπερμα του προηγουμενου, για αυτο σου προτεινω το μπαρ.... με 2-3 ποτα των 5 ευρω στον εχει παιξει.... για το ποιες βγαινουν εξω και ποιοες γαμιουνται μιλα με την χοντρη που ειναι μεσα απο την μπαρα.... κερασε την και ενα ουισκι αφου πινει μονη της τον βοσπορο και μετα θα ειστε οι καλυτεροι φιλοι.... μην αρχισεις να κερνας αβερτα κουβερτα τις γκομενες σαν τους γαμπρους που πανε εκει... εχω παρει αρκετες φορες απο εκει... με κορυφαιο μουνι πριν 3-4 χρονια την φαιη.... ενα 19χρονο πιπινι.... τετοιο γαμησι εχω καιρο να δω....
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
φιλε μου εισαι ωραιος..απλα ητανε σαββατο και ητανε κλειστο και ειχανε χαρτι απ εξω κολλημενο και ελεγε οτι το μαγαζι λειτουργει 10-5..αυτο που σου ειπα εγω να παω στο τελος η να ψαρεψω και να παρω στο τελος η κανα κιν και να κανονισω για αλλη μερα παιζει...???πως το κοβεις???απ οτι εχω καταλαβει ειναι να γουσταρει και η γκομενα φιλε μου σε αυτα τα μαγαζια...εγω πιο πολυ θελω να παω για χαβαλε και να κανω αυτο που σου ειπα..τωρα να παω και να χαλασω και να δωσω 20 ευρω για μια μαλακια δυσκολο..προτιμω να κερασω ενα ποτακι να κανω χαβαλε κια αν κατσει να παρς κανα μωρο προς το τελος να παμε σε κανα χοτελ η να παρω κανα κιν..τωρα εσυ για πες μου εχεισ παρει καμια απο εκει μεσα να μας δωσεισ πληροφοριεσ...α και κανα αλλο κωλομπαρο παιζει εκει περα στην γυρω περιοχη κερατσινη ,δραπετσωνα...????
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Από την παρθενική μας επίσκεψη στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' την ιστορική 25η Μαρτίου 2012 :rockon: :rockon:


Αφιερωμένο σε όλες τις κωλομπαρούδες που με παίρνουν τηλ. και λένε τις  :jerking: :jerking: τους :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom