Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Ξέρει κανένας φίλος που μπορώ να βρώ την Σοφία στη Φυλής; Μια μικρόσωμη κοπέλα μινιόν με μικρό στήθος και πολύ ωραίο στήσημο; Την είχα πάρει πριν από 1 χρόνο στη Διδύμου 8 μετα δεν την έχω ξαναδεί. Την πήρα 2 φορές στο καπάκι το στησημό της είναι φοβερό... μικρούλα και στενη :helpplea:
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Σάββατο 17/3 πρωί 1200 εντοπίσθηκε στην Φυλής 134.
 

Επισκέπτης
καλο γαμισι κανει αυτο το πουτανιδιο???
 

john_holms_gr

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ʼσχετα που από μπουρδέλα δεν περναω ούτε απέξω , γιατί μου φαίνετε ύποπτο να ρωτάει κάποιος με 20 ποστ και να απανταει κάποιος με 5?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Άσχετα που από μπουρδέλα δεν περναω ούτε απέξω , γιατί μου φαίνετε ύποπτο να ρωτάει κάποιος με 20 ποστ και να απανταει κάποιος με 5?

..και τι σημασια εχουν τα ποστ ???? υπαρχουν ατομα με χιλιαδες ποστ και ΟΥΤΕ ΕΝΑ αφορα πληροφορια για κοριτσια....
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Φιλης 56 ειναι το γνωστο...πολυαγαπημένο Σοφάκι που ψάχνεις συναγωνιστή μετά τις 16....εγω αναφερθεί και εγώ σε αυτήν κατά καιρούς στις ρδελοενημερώσεις... αδυναίες, τι να κάνουμ??!!

καλά να περάσεις....
 

Επισκέπτης
πρεπει να το τιμισουμε και μεις το σοφακι μου φαινεται!!!!!ακουω τοσα πολλα!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Φιλης 56 ειναι το γνωστο...πολυαγαπημένο Σοφάκι που ψάχνεις συναγωνιστή μετά τις 16....εγω αναφερθεί και εγώ σε αυτήν κατά καιρούς στις ρδελοενημερώσεις... αδυναίες, τι να κάνουμ??!!

καλά να περάσεις....
Φυλής 54..
;)
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οντως πολυ καλο το σοφακι δικαια τοσ διαφημιση...Την εχω παρει 3 φορες μεχρι τωρα ειναι και απο Σαλονικα μερια μου χει πει...Μονο ρε παιδια δν ξερω οσες φορες εχω παει γινεται χαμος και μου σπανε τα νευρα γιατι πρεπει να περιμενεις στο δωματιο κανα 25λεπτο τουλαχιστον για να σου προσφερει τις υπηρεσιες της.....
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Αν και η Σοφία δεν είναι σωματικά του γούστου μου, οφείλω να ομολογήσω ότι κάνει την πιο deep πίπα. Αξίζει σίγουρα για τους λάτρεις του είδους και όχι μόνο να την δοκιμάσουν. Αν κάποιος φίλος έχει πληροφορία για παρόμοια πίπα ή και καλύτερη, ας στείλει pm.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
πολυ σωστη η διορθωση γκομένιε...54 ο σωστός αριθμός για το Σοφάκι...εκτοσ το deep throat, πείτε της ν ανεβει και απο πάνω...θα με θυμηθείτε...δεν μιλαω για τη θεα οταν την παιρνει κανεις στα 4....μου φαινεται θα την επισκεφτώ σήμερα!!  :)
 

k.panagidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πλακα με κανεις ρε σαβαλα?Η κοπελα ειναι απο το Πανοραμα σε λεω
 

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Τουλαχιστον λεει σε ολους την ιδια πολη. Εγω την ειχα ρωτηση πριν ενα χρονο και μου ειχε πει Τουμπα. Μετα απο καιρο που τη ξαναπηρα και τη ρωτησα εσκεμενα παλι Τουμπα μου ειπε.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Τουλαχιστον λεει σε ολους την ιδια πολη. Εγω την ειχα ρωτηση πριν ενα χρονο και μου ειχε πει Τουμπα. Μετα απο καιρο που τη ξαναπηρα και τη ρωτησα εσκεμενα παλι Τουμπα μου ειπε.

coibra σε δουλευει ρε η πουτανα!επειδη σου ειπε 2 φορες το ιδιο?
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
:dancing: [move]Ευχαριστώ όλους τους φίλους για τις πληροφορίες για την Σοφία  [/move] :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom