Νέα

Green cockney club (1986-1998)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
ολοι εχουν ακουσει για τον μεγαλυτερο συνδεσμο στην ιστορια του παναθηναικου το green cockney club.εποχες απο 1986 που ανοιξε μεχρι το 1998 που εκλεισε με δικαστικη αποφαση μετα απο εντολη του βαρδινογιαννη ηταν απο τους καλυτερους και μαχητικοτερρους συνδεσμους.ολες οι ιστορικες μορφες της θυρας 13 περασαν απο τους cockneys.με εδρα παντα το κεντρο της αθηνας και την περιοχη της ομονοιας εφτασε να εχει συνδεσμους σε ολη την ελλαδα.γραφουμε εδω σχολια για τους cockneys και ιστοριες οσοι θυμουνται απο πιο παλια.
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
φιλε η ιστορια των cockneys ειναι τεραστια οπως και του ιδρυτη της .ο ενας βαρδινογιαννης τον εδιωξε ο αλλος τον ταιζε.ημουν μελος.ΑΛΛΑ εμεις ζουμε για τον παναθηναικο και ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ απο το παναθηναικο.Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
δεν νομιζω να ειχε αναγκη να ζησει απο τους βαρδινογιαννηδες.ακουγονται πολλα για την παρτη του.η ουσια ειναι οτι οι cockneys ειχαν κλεισει πεντε φορες απο διοικησεις και απο διαφορα αλλα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
ανοιξε ξανα μετα καπου κοντα στην κουμουνδουρου στο 5οροφο μιας πολυκατοικιας μου φαινεται και πρεπει να ταν το 90

ειχε δυσκολα ατομακια αλλα πολλα πιαχα ρε αδερφε

εχω την εντυπωση οτι ισως καλυτερα να μην αναφερω ονοματα γιατι καποιοι ειναι αρκετα γνωστοι
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειχε αναγκη? οπα ρε φιλε .ασε ξερω πολλα και δε τα λεω εδω μεσα........
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
δεν νομιζω να ειχε αναγκη να ζησει απο τους βαρδινογιαννηδες.ακουγονται πολλα για την παρτη του.η ουσια ειναι οτι οι cockneys ειχαν κλεισει πεντε φορες απο διοικησεις και απο διαφορα αλλα.
τοτε ειχε αναγκη και ΜΕΓΑΛΗ μαλιστα(ηταν και σε περιεργη φαση τοτε)...ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΩΣ δεν εχει αναγκη
παντως ειχε κανει πολλες μαλακιες και ισως φταιει για την καταντια αυτου του ιστορικου συνδεσμου
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
τι αναγκη να ειχε?ολοι οσοι πηγαιναν εκδρομες τοτε και τωρα εχουν κοψει λενε οτι ειχε σχεσης με χρυση αυγη και με ναρκωτικα και εκανε εμποριο.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
τι αναγκη να ειχε?ολοι οσοι πηγαιναν εκδρομες τοτε και τωρα εχουν κοψει λενε οτι ειχε σχεσης με χρυση αυγη και με ναρκωτικα και εκανε εμποριο.
για χρυση αυγη δεν νομιζω
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
παντως απ τις ιστορικοτερες εκδρομες με ολη την τοτε αφροκρεμα ηταν η εκδρομη στο σουονσι
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
ειχες παει?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
δυστηχως οχι, πηγα την πρωτη μου εκδρομη 3 χρονια μετα
εχω ακουσει ομως ιστοριες απο ατομα που πηγαν με το θρυλικο εκεινο πουλμαν και ηταν πραγματικα για ταινια με τιτλο ταξιδι στο αγνωστο
 

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
ο στεφανος τι απεγινε ρε  μαγκες?
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
εχει παρει μια ολοκληρη θυρα στο οακα και πουλαει 100 εισητηρια οπως προπερσι που μας πεταξανε εξω απο τη 13 για να οικονομησει αυτος αλλα δε του εκατσε μονο 100 μελη ειχε και εγλυφε απο δω και απο κει να απμε μελη αλλα εμεινε αυτος και ο τσιγγερ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εγω παιδια δεν ειμαι και πολυ σχετικος με αυτα .... μην πω οτι ειμαι πανασχετος .... αλλα για βαζελους εχω ακουσει .... για τη περιβοητη ΝΟΠΟ και για κατι κωλοπαιδα με ντοπερμαν που σε σταματαγανε στο δρομο στην Αθηνα και σε ρωταγανε τι ομαδα εισαι χεχεχεχεχε .....
 

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
εχει παρει μια ολοκληρη θυρα στο οακα και πουλαει 100 εισητηρια οπως προπερσι που μας πεταξανε εξω απο τη 13 για να οικονομησει αυτος αλλα δε του εκατσε μονο 100 μελη ειχε και εγλυφε απο δω και απο κει να απμε μελη αλλα εμεινε αυτος και ο τσιγγερ

εκει καταντησε δηλαδη?
μαρεσει που κοροιδευε την ΠΑΛΕΦΙΠ πιο παλια..
 

DISORDER

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
GREEN COCKNEYS GALATSI. καμμια σχεση με φασιστικες οργανωσεις, μαλλον το αντιθετο!
ημουν μελος απο το 94. βεβαια αυτο που καταλαβα ειναι οτι υπαρχουνε παρα πολλοι λογοι για να πλακωθεις αλλα οι ομαδες δεν ειναι ενας απο αυτους. πολλες μορφες στο συνδεσμο αλλα και πολλα ναρκωτικα. η μασκωτ ητανε ενα σκυλακι το οποιο ειχε γυρισει ολουσ τους συνδεσμους των cockneys! θυμαται κανεις πως το λεγανε?
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
ολα τα κλαμπ των cockneys το ιδιο ηταν.μορφες μεσα στους συνδεσμους και ναρκωτικα.μεσα απο cockneys βγηκαν οι σημερινες μορφες της θυρας 13 κανελλος ηλιοπουλος και λοιποι.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
εγω θυμαμε ενα πεσιμο που ειχαμε κανει στην καρπαθου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom