Νέα

Ariel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1nv1nc1ble
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Ω ναι... πολύ όμορφη και θυληκή.. δέχεται κοντά στη πλατεία Αττικής σε δικό της διαμέρισμα... ωραίο κορμί.. (μου είπε πως από τον άλλο μήνα θα φτιάξει και τα βυζάκια της) και πολύ καλό εργαλείο... κάνει ότι της ζητήσεις και παίρνει 100... εμένα μου είπε πως την επόμενη φορά θα μου πάρει 80.. μάλλον έτσι λέει σε όλους αλλά δεν με πειράζει καθόλου.. τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ω ναι... πολύ όμορφη και θυληκή.. δέχεται κοντά στη πλατεία Αττικής σε δικό της διαμέρισμα... ωραίο κορμί.. (μου είπε πως από τον άλλο μήνα θα φτιάξει και τα βυζάκια της) και πολύ καλό εργαλείο... κάνει ότι της ζητήσεις και παίρνει 100... εμένα μου είπε πως την επόμενη φορά θα μου πάρει 80.. μάλλον έτσι λέει σε όλους αλλά δεν με πειράζει καθόλου.. τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...
Δεν θα το πω για να σε προσβάλω. :birdman:
Αλλα αν δεν γράψει κάτι ο τζίνις " πλέον επαΐων " ελειπής η όποια ενημέρωση!!! :think:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.524
Πόντοι
606
Ω ναι... πολύ όμορφη και θυληκή..  (μου είπε πως από τον άλλο μήνα θα φτιάξει και τα βυζάκια της) και πολύ καλό εργαλείο...

Α! Τα βυζάκια δεν τα έχει φιάξει ακόμη οπότε μένει μόνο το "καλό εργαλείο" το οποίο όμως την κάνει και πολύ "θυληκή" (sic)!
Τί άλλο θα ακούσουμε...
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Ω ναι... πολύ όμορφη και θυληκή.. δέχεται κοντά στη πλατεία Αττικής σε δικό της διαμέρισμα... ωραίο κορμί.. (μου είπε πως από τον άλλο μήνα θα φτιάξει και τα βυζάκια της) και πολύ καλό εργαλείο... κάνει ότι της ζητήσεις και παίρνει 100... εμένα μου είπε πως την επόμενη φορά θα μου πάρει 80.. μάλλον έτσι λέει σε όλους αλλά δεν με πειράζει καθόλου.. τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.524
Πόντοι
606
Tα γούστα και οι ορέξεις καθενός και τι θεωρεί θηλυκό και άμα του αρέσουνε τα μεγάλα εργαλεία, δεν με αφορούν τελικά, μια παρατήρηση έκανα για πλάκα και περί ορέξεως ουδείς λόγος.

Όμως η αξιοπιστία του μας αφορά όλους για να έχει δηλαδή και κάποια αξία (έστω για όσους γουστάρουν) τί μας sinista anepifilakta.

Λοιπόν ο συγκεκριμένος γράφτηκε μέλος στο σάιτ μετά την έναρξη του παρόντος θρεντ και 9 λεπτά πριν ποσταριστεί η παράθεσή του. Άμα τον θεωρήσω αλεξιπτωτιστή και αβανταδόρο θα είμαι κακόπιστος;
 

polistas 23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
έχω πάει και εγώ στην Ariel  φίλος και μπορώ να πω η κοπέλα είναι κούκλα k σούπερ...  εκτος από πολύ θηλυκή δεν φαίνεται καν είναι και πολύ ντόμπρο παιδί δεν κοιτάζει την ώρα και είναι πολύ "καυλιαρα" στο κρεβάτι... όσο για το στήθος που ανέφερε ένα παιδί κοροϊδευτικά πιο πάνω.. έχω να πω ότι  μια χαρά στήθος έχει κοπέλα.. λολίτας "ορμονατο"  απλά θέλει να το κάνει πιο μεγάλο. μένει κοντά metro αττικής και παίρνει 100.. αλλα τα αξίζει και με το παραπάνω... συνιστώ και εγώ ανεπιφύλακτα..μονο εκεί παο πλέον εγώ..
όσο για το αν γράφτηκα τώρα στο σιτε  ε  τι να κανω?τώρα το πήρα χαμπάρι....

ολα καλά παιδιάααααααααα
 
OP
OP
1

1nv1nc1ble

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
90
Like
1
Πόντοι
0
ευχαριστώ για τις απαντήσεις και γνώμες παίδες. Σας εύχομαι καλά  :fuck2:

Πάντως από τις φωτο, η κοπέλα φαίνεται να έχει και γαμώ τα πρόσωπα, έτσι?
 

anal_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ για τις απαντήσεις και γνώμες παίδες. Σας εύχομαι καλά  :fuck2:

Πάντως από τις φωτο, η κοπέλα φαίνεται να έχει και γαμώ τα πρόσωπα, έτσι?

Δεν γράφω τακτικά αλλά νομίζω ότι χρειάζεται διευκρίνιση το ζήτημα.
Η κοπέλα είναι πολύ θυληκή, το στήθος της είναι πολύ καλό και φυσικότατο, και αν το μεγαλώσει πιθανότατα θα πρέπει να προσέξει να μην χάσει αυτή τη φυσικότητα που έχει τώρα.
Συμπεριφορά και συμμετοχή αν βαθμολογούνταν θα έπρεπε να πάρει 10.
Μπορώ να πω, με όλο το θάρρος, ότι συγκρίνεται σε αυτά ευθές με Δανάη, για όσους καταλαβαίνουν.
Επίσης πολύ χαλαρότητα στο θέμα χρόνου, μιας και για το κάθε ραντεβού δεσμεύει δίωρο, εξ' ου και τα €100. Ελπίζω να μην αλάξει αυτό (ο χρόνος εννοώ) λόγω ζήτησης!

Καλό βόλι!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Tα γούστα και οι ορέξεις καθενός και τι θεωρεί θηλυκό και άμα του αρέσουνε τα μεγάλα εργαλεία, δεν με αφορούν τελικά, μια παρατήρηση έκανα για πλάκα και περί ορέξεως ουδείς λόγος.

Όμως η αξιοπιστία του μας αφορά όλους για να έχει δηλαδή και κάποια αξία (έστω για όσους γουστάρουν) τί μας sinista anepifilakta.

Λοιπόν ο συγκεκριμένος γράφτηκε μέλος στο σάιτ μετά την έναρξη του παρόντος θρεντ και 9 λεπτά πριν ποσταριστεί η παράθεσή του. Άμα τον θεωρήσω αλεξιπτωτιστή και αβανταδόρο θα είμαι κακόπιστος;
Ας μου επιτρέψουν οι υπόλοιποι να πώ ότι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Καλλίτερα θα ήταν να κάνουν περιγραφές των συνευρέσεων με λεπτομέρειες .
Πάντως στις εικόνες φένεται ατσούμπαλη και χοντρή. Κάτι σαν μπόμπος με στριγκάκια!!!
Γνώμη μου.... δεν ξέρω....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Προβλέπω πάλι αντιπαραθέσεις στο τι είναι θυληκή τρανς, τι σημαίνει cd, tv, pre-op, post-op και δεν συμμαζεύεται... ρε παιδιά αντί να κάνετε κριτική στη κριτική αυτών που πήγαν μαζί της, βγάλτε συμπέρασμα από τα λεγόμενά τους και ή πάτε μαζί της, ή όχι... όσο για το πόσο θυληκή είναι.. ε για μένα λοιπόν είναι πολύ περισσότερο και με διαφορά απ όσες κυκλοφορούν σ'αυτό το σάιτ ακόμα και στη φωνή της.. hotyan αν σoυ φαίνεται χοντρή ή ατσούμπαλη ή μπόμπος με στρινγκάκια γιατί δεν πας μια βόλτα να δεις με τα ματάκια σου ? στο κάτω κάτω αν δεν σ'αρέσει σηκώνεσαι και φεύγεις... (τώρα 8α με πουν και μένα αβανταδόρο ή ότι είμαι η Ariel και μπήκα σαν χρήστης για να αυτοδιαφημιστώ)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Προβλέπω πάλι αντιπαραθέσεις στο τι είναι θυληκή τρανς, τι σημαίνει cd, tv, pre-op, post-op και δεν συμμαζεύεται... ρε παιδιά αντί να κάνετε κριτική στη κριτική αυτών που πήγαν μαζί της, βγάλτε συμπέρασμα από τα λεγόμενά τους και ή πάτε μαζί της, ή όχι... όσο για το πόσο θυληκή είναι.. ε για μένα λοιπόν είναι πολύ περισσότερο και με διαφορά απ όσες κυκλοφορούν σ'αυτό το σάιτ ακόμα και στη φωνή της.. hotyan αν σoυ φαίνεται χοντρή ή ατσούμπαλη ή μπόμπος με στρινγκάκια γιατί δεν πας μια βόλτα να δεις με τα ματάκια σου ? στο κάτω κάτω αν δεν σ'αρέσει σηκώνεσαι και φεύγεις... (τώρα 8α με πουν και μένα αβανταδόρο ή ότι είμαι η Ariel και μπήκα σαν χρήστης για να αυτοδιαφημιστώ)
Όχι ρε συ Glykomoutsounos , κανείς δεν είπε ότι είσαι κλώνος, η αβαβταδόρος είτε  η Αριέλ. Για μένα τίποτε δεν ισχύει απο αυτά.
Απλά κάνε αν θέλεις περιγραφή της συνάντησης που είχες με λεπτομέρεις των υπηρεσιών της.
Εγώ πώς να πάω, να της πώ γει ήλθα να δω πως είσαι αντε γειά?
Και αν είναι καυλωμένη και με κυνηγάει σε καμια σκάλα να με πηδήσει και να πάρει και την επίσκεψη τι κάνουμε?  :huh:
Πάντως στις 4 πρώτες φωτογραφίες της φαίνεται κάπως ψιλοτόφαλος αλλα αφου εχεις αντίθετη γνώμη αφου την έχεις επισκευθεί συμφωνώ και σε αυτό μαζί σου και πάω πάσο.  :birdman:
 
OP
OP
1

1nv1nc1ble

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
90
Like
1
Πόντοι
0
ναι ρε Glyko, γράψε καμιά κριτική για την κοπέλα γιατί μου αρέσει αρκετά, απ' ότι βλέπω. Αν είναι και καλή στο κρεβάτι και αφιερώνει και χρόνο, why not?
 
OP
OP
1

1nv1nc1ble

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
90
Like
1
Πόντοι
0
θα πάω εγώ μάγγες, στην πρώτη ευκαιρία που θα ανέβω Αθήνα. Η κοπέλα υπόσχεται πολλά  :kissass: :pipa1: :tits:
 

karpouzi

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Άριελ ή ARIEL;
 

Συνημμένα

  • ARIEL.jpg
    ARIEL.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 51

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom