Νέα

Κωλόμπαρα στα Ιωάννινα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sokkal45
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    γιάννενα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sokkal45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα για ενημερωση των ενδιαφερωμενων.Ειμαι παλιος πελατης των κολομπαρων της πολης και μπορω να πω οτι τα ξερω καλα τουλαχιστων τα παλια.Αυτη τι στιγμη στην πολη λειτουργουν αρκετα μικρα αλλα τα πιο γνωστα ειναι το κομπα καμπανα, το jonie bar ,το moylin  rouge,to galaxy και αλλα.Επειδη πολλοι ρωτουν τι γινεται με αυτα και πως φορτωνεις γυναικες θα σας πω οτι ο πιο συνιθισμενος τροπος ειναι τα τηλεφωνα που δινουν τα κοριτσια στους πελατες για απογευματινες συναντησεις η στα ρεπο τους.Κατα καιρους και πιο παλια σε αυτα μπορουσες να βρεις μουναρες αλλα οχι τωρα.Τον τελευταιο χρονο υπαρχει μια ξεραιλα και μια στασιμοτητα στα μαγαζια.Εχουν σταματησει να φερνουν γυναικες τοσο συχνα οσο φερναν και δουλευουν με μονιμες,κατι μπαζα.Αλλωστε μετα το ντου της ασφαλειας στο κομπα καμπανα εχουν γινει ολα παρθεναγωγεια.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Αγαπητοι συναγωνιστες, αν μπορειτε, βοηθειστε λιγο !
Υπαρχει κατι γενικως στα Ιωαννινα που να αξιζει ? Με μια παρεα φιλων θα βρεθουμε προς τα τελη Ιουλιου.
Ξερουμε οτι FKK δεν θα βρουμε, αλλα λεμε μηπως υπάρχει καμια περιπτωση να "ψωνισουμε" κατι καλο  :boobies:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Στα Γιάννινα παίζουν ΜΟΝΟ ΚΛΑΡΙΝΑ :pipa1:

ΥΓ. Παλαιά είχα ακούσει για φοιτήτριες αλλά πας καλοκαίρι και θα εχουν φύγει :2funny:

 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Επισκεψη πριν λιγες μερες στα δυο κωλομπαρα των Ιωαννινων. Και στα δυο η ατμοσφαιρα ειναι καλτ μεχρι τελους, δεκαετια 80, φωτα σχεδον σβηστα και τουρκοαραβικα σκυλαδικα συμπληρωνουν την ατμοσφαιρα.

Στο πρωτο "ο ναος του θειου"  :2funny: επαιζαν 3 γκομενες, ενα αδυνατο πορνοπιπινι, μια στο οριο της νταρντανας περιπου τριανταρα με βυζαρες και αλλη μια μιλφ με απιστευτη κωλαρα.
Ποτα : αντρικο 6 ευρω, γυναικειο απλο (νερο Βικος) 10 ευρω, διπλο (αλκοολ) 20 ευρω. Εχει κι εναν χωρο στην γωνια που ειναι πριβε, οπου μπορεις να πιεις εκει το διπλο.

Στο δευτερο "ΕΛΛΑΣ" :P παλι η ιδια κατασταση με τις 3 γκομενες σε πολυ χειροτερο επιπεδο εμφανισης. Επισης ειχαν και σκατα συμπεριφορα τερμα προσβλητικη χωρις λογο, μαλλον ηταν ναρκωμενες.
Ποτα : αντρικο 6 ευρω, γυναικειο απλο 10 ευρω, διπλο 20 ευρω.
Εχει μεγαλυτερο πριβε χωρο αλλα για να πας εκει πρεπει να παρεις το ποτο των 50 ευρω.

Ενα ακομα που βρισκεται στην περιοχη που ειναι το ΙΚΑ, δηλαδη αρκετα μακρυα απο τα δυο προηγουμενα, που συνηθως ειχε πολλες γυναικες θα ανοιξει παλι τελη Αυγουστου.

EDIT.
Γενικα η πολη ψοφησε στο θεμα, καποτε ειχε και τεσσερα στριπτιζαδικα που ειχαν κυριως μουναρες, πλεον δεν εμεινα κανενα.
 

sapus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από αρκετά χρόνια βρέθηκα για ΣΚ Γιάννενα για δουλειές. Μαζί με έναν φίλο Γιαννιώτη μετά από ποτάκι στο κέντρο γυρίσαμε τα παρακάτω μαγαζιά.. Πριν ξεκινήσω να διορθώσω ότι τα μπαράκια δεν είναι μόνο 2 όπως θα δείτε και στη συνέχεια.
1. Ο ναός του Θείου - Περιοχή "Τζαμί": Cult κατάσταση 3 κοπέλες (η μια μέσα από το μπαρ) - 2 πελάτες. Πολύ χαμηλός φωτισμός, Διονυσίου στα ηχεία. Από τις κοπέλες η μια νταρντανομωρό (αρκετά κιλάκια), αυτή που ηταν μεσα στο μπαρ δεν την πρόσεξα καλά και μια μιλφ με ωραίο σώμα. Ποτό αντρικό 6 ευρώ, γυναικείο 10 & 20. Κεράσαμε το μιλφ ποτάκι 20 ευρώ και φύγαμε..

2. Καφενείο η Ελλάς: Περιοχή "Τζαμί": Cult κατάσταση νο 2. 4 κοπέλες και στο μπαρ ενας μεσόκοπος. Οι 2 κοπελες ήταν πιασμένες αν και δεν μου γεμισαν το μάτι. Οι αλλες δυο ρουμάνες γυρα στα 40 σχετικά καλή εμφανιση αν και οχι κάτι το ιδιαίτερο.. Μας επιασαν κουβέντα, κεράσαμε ποτό-νερο (6 αντρικό, 10 & 20 γυναικείο). Οι κοπέλες αρκετά ευγενικές αν και μας ξενέρωσαν λίγο αφου ξεκίνησαν για κουβέντες για τις οικογένειές τους, παιδιά κτλ..

3. Playboy: περιοχή πλατανάκια: Κλειστό (Άγνωστο γιατί)

4. Το ποτηρακι: περιοχή Αμπελόκηποι: Ακόμα μια φορά μπαρ δεκαετίας 80. 4-5 κοπέλες μέσα και μια νταρντάνα μέσα στο μπαρ. Γενικά πολύ ωραίο κλίμα και πολύ γέλιο με τις κοπέλες και με τη κοπέλα στη μπαρα. 1 μαυρούλα τούμπανο και πριβέ ποτάκι (τιμές δεν θυμάμαι γιατί αυτή τη γύρα τη κέρασε ο φίλος)

5. Cafe Antique: περιοχή γηροκομείο: Με την είσοδό μας στο μαγαζί είδαμε ότι ήμασταν μόνοι μας.. 6-7 κοπέλες και μια νταρντάνα με βυζάρες στο μπαρ. Οι περισσότερες κοπέλες με συμπαθητικά σώματα. Οι 2 πάνω από 45. Οι υπόλοιπες πιο μικρές. Η μαυρούλα και πάλι τουμπανο με ωραίο σώμα. 5 ευρώ ποτό αντρικό, 10-15 ποτό γυναικείο. Το μαγαζί όπως μπαίνεις φαίνεται αρκετα μικρό. Όμως υπάρχει ακόμα ένας χώρος-καβατζα για να πιεις το ποτό σου με τις κοπέλες.

Το Cafe Antique ήταν το καλύτερο από αυτά που πήγαμε.. Υπάρχουν ακόμα 2-3 εκτός της πολης τα οποία δεν επισκέφθηκαμε και δεν θυμάμαι ονόματα.
 
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Να κανουμε και την καθιερωμενη update στο συγκεκριμενο πορνοθρεντ.

Επισκεψη σε 3 κωλαδικα.

"Ο Ναος του Θειου" (Περιοχη "Τζαμι"). Παραμενει καλτ, με χαμηλο φωτισμο και παρακμιακα σκυλαδικα απο Ελλαδα και Ανατολη. Απο γκομενες η στανταρ gilf πισω απο το μπαρ και 3 να γυρνανε στους πελατες, η μια χειροτερη απο την αλλη. Ειναι καθαρα για τους λατρεις των ακραιων milf - gilf. Τιμες: Aντρικο ποτο 5, γυναικειο 10 και 20 που το πινεις στον πριβε χωρο.

"Down Town" (Γαριβαλδι και Μετσοβου γωνια). Μπαινοντας ενα πορνοδακρυ κυλησε αφου θυμηθηκα τις ενδοξες εποχες που στον ιδιο χωρο λειτουργουσε το Μoulin Rouge με τις μουναρες του και τα γουστα. Τωρα καμια σχεση, ενα απλο κωλομπαρο με μια κοπελα πισω απο το μπαρ και 3 να δουλευουν με τους πελατες. Δυνατες μιλφ και οι 3 αλλα τιποτα παραπανω απο παρεα, δεν υπαρχει πριβε.
Τιμες: Aντρικο ποτο 6, ανθρακουχο 4, γυναικειο απλο 8, γυναικειο διπλο 16.

"Cafe Antique" (Eλισ. Kαστρισοία 38). Eπισης παρακμιακο με σκυλαδικα σε πολυ χαμηλη ενταση αλλα αρκετες γυναικες απο βουλγαρια για ολα τα γουστα. Μιλφ, πιπινια, μια μαυρουλα και ενα μελαχρινο πορνοτουμπανο. Τιμες: Αντρικο ποτο 3, γυναικειο 10 και 15. Το ποτο των 15 μπορεις να το πιεις στους πριβε χωρους ειτε κατω ειτε στον πανω οροφο  ;) ;)  
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
1
Άνοιξε ένα "Maxim bar" απέναντι από το ξενοδοχείο Βυζάντιο, ξέρει κανείς τίποτα;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
564
Κριτικές
12
Like
2.443
Πόντοι
736
Λοιπόν εσείς οι Γιαννιώτες καλό είναι να εκτιμάτε αυτά που έχετε!!!
Ήμουν το σαββατοκύριακο στην πόλη σας για επαγγελματικούς λόγους και επέλεξα Παρασκευή βράδυ να πάω στοAntique

Cult κωλόμπαρο βγαλμένο από άλλες δεκαετίες αλλά το γούσταρα.
Μου την έπεσε κατευθείαν μία Βουλγάρα Λίλιαν αλλά εγώ καρφώθηκα σε δύο ξανθιές μία μέσα και μία έξω από το μπαρ
Αφού ήπια ένα ποτό με το ανάλογο μπαλαμούτι με την Λίλιαν πήγα στο μέσα χώρο στο πριβέ με την αλίνα
Ρωσίδα με ωραία βυζιά όχι πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά πολύ δυνατή μέσα
Με δύο ποτά μου έκανε μία ωραία πίπα
Συνολικό κόστος της μιας βραδιάς 40 κάτι ευρώ

Μου είχε μείνει όμως η ξανθιά η barwoman και ξαναπήγα το Σάββατο αλλά δεν μπορούσε να βγει έξω μέχρι να έρθεις στις 12:00 η αλλαγή της μία άλλη ξανθιά Ρωσίδα με ωραία βυζιά

12:05 ήμασταν μέσα στο πριβέ και κάναμε ένα ωραίο 69 χύσαμε ο ένας τον άλλον και η δεύτερη βραδιά ήταν ακόμα καλύτερη από την πρώτη

Εν τω μεταξύ την ώρα που ήμουνα μέσα με την barwoman την Όλγα ήταν δύο τύποι ψιλομεθυσμένοι και είχαν πάρει μία τσιγγάνο Βουλγάρα στην καβάτζα και πρέπει να την ξέσκισαν

Ωραίο μαγαζί θα προτιμηθεί και πάλι στην επόμενη επίσκεψή μου
 

TommyBond

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν εσείς οι Γιαννιώτες καλό είναι να εκτιμάτε αυτά που έχετε!!!
Ήμουν το σαββατοκύριακο στην πόλη σας για επαγγελματικούς λόγους και επέλεξα Παρασκευή βράδυ να πάω στοAntique

Cult κωλόμπαρο βγαλμένο από άλλες δεκαετίες αλλά το γούσταρα.
Μου την έπεσε κατευθείαν μία Βουλγάρα Λίλιαν αλλά εγώ καρφώθηκα σε δύο ξανθιές μία μέσα και μία έξω από το μπαρ
Αφού ήπια ένα ποτό με το ανάλογο μπαλαμούτι με την Λίλιαν πήγα στο μέσα χώρο στο πριβέ με την αλίνα
Ρωσίδα με ωραία βυζιά όχι πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά πολύ δυνατή μέσα
Με δύο ποτά μου έκανε μία ωραία πίπα
Συνολικό κόστος της μιας βραδιάς 40 κάτι ευρώ

Μου είχε μείνει όμως η ξανθιά η barwoman και ξαναπήγα το Σάββατο αλλά δεν μπορούσε να βγει έξω μέχρι να έρθεις στις 12:00 η αλλαγή της μία άλλη ξανθιά Ρωσίδα με ωραία βυζιά

12:05 ήμασταν μέσα στο πριβέ και κάναμε ένα ωραίο 69 χύσαμε ο ένας τον άλλον και η δεύτερη βραδιά ήταν ακόμα καλύτερη από την πρώτη

Εν τω μεταξύ την ώρα που ήμουνα μέσα με την barwoman την Όλγα ήταν δύο τύποι ψιλομεθυσμένοι και είχαν πάρει μία τσιγγάνο Βουλγάρα στην καβάτζα και πρέπει να την ξέσκισαν

Ωραίο μαγαζί θα προτιμηθεί και πάλι στην επόμενη επίσκεψή μου
Ωραια φαση το μαγαζι φιλος αλλα συνηθως μαξ 4 κοπελες να δεις και μετριας εμφανισης απλα παιζουν τα παντα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
564
Κριτικές
12
Like
2.443
Πόντοι
736
Ωραια φαση το μαγαζι φιλος αλλα συνηθως μαξ 4 κοπελες να δεις και μετριας εμφανισης απλα παιζουν τα παντα
Φίλε τις δύο μέρες που πήγα εγώ είχε 78 κοπέλες μέσα αλλά εμένα μου άρεσαν οι δύο που προανέφερα
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
503
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Ρε παιδια, το antique ειναι σαν τα μπουζουκια; Παρ-Σαβ μονο; Πηγα πριν λιγο και ηταν κλειστο.
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
1
Ρε παιδια, το antique ειναι σαν τα μπουζουκια; Παρ-Σαβ μονο; Πηγα πριν λιγο και ηταν κλειστο.

Κυριακές πρέπει να είναι κλειστό, ίσως τον Αύγουστο λόγω ξεραίλας κλείνει κ Δευτέρες.. αλλιώς Δευτέρα -Σαββατο βράδυ.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Μέσα στ' Απρίλη τη γιορτή και αφού ολοκληρώθηκε η επανάστασις του τσίπουρου πήραμε τον δρόμο, με τον τεράστιο συναγωνιστή @mpotofilos, για στιγμές ακολασίας στο Cafe Bar Antik.
Την τελευταία φορά που είχα πάει πριν μερικά χρόνια είχε και αρκετές ρωοσοουκρανές μιλφ. Αυτή την φορά ήταν μόνο βουλγάρες βγαλμένες απο την ΡΟΜΑική αρένα. Ισως εκείνα τα μουνιά πήγαν να υποστηρίξουν το στράτευμα στο Λουχάνσκ και άφησαν την τελευταία μουνοπνοή τους στο πεδίο της μάχης.

!!!!! ΠορνοΡόστερ !!!!!
-----------------------------------
- Βarwooman -> Μπαμπάτσικη, πλατινέ μιλφάρα. Δεν βγαίνει εκτός μπάρας αλλά μπορείς να την κεράσεις (νερό) αν θέλεις για την καυλάντα. Είναι τίμια στο θέμα και το ξεκαθαρίζει απο την αρχή οτι δεν πίνει αλκοολ παρα μονο νερό.
- Μαρία -> Μελαχρινή μιλφ πολλά υποσχόμενη αλλά κάνει μόνο ποτό και μπλα μπλα. Κοιτάζει να σου φάει τα φράγκα λες και έρχεται το τέλος του κόσμου χωρίς να προσφέρει και κάτι το ιδιαίτερο στο μιλητό.
- Κατερίνα -> Μελαχρινο, νταρντανόμουνο με πορνόφατσα, βυζαρες 4+ και κωλαρα για να αφήσεις ψυχή και σώμα. Κι εδώ έχουμε βιαστικό ποτάκι με λίγο lap dance και άρρωστο χούφτωμα.
- Λαζαρίνα -> Καστανόξανθη μιλφ, σκυλοπρόσωπο, στήθος 2+ ψιλοπεσμένο και σχετική κωλάρα λόγω και των εξτρα κιλων που έχει "Αν ντεν εχει γκυναικα κιλα τι το κανεις ντεν ειναι γκυναικα". Καλή στο απλό ποτό, δεν κλέβει χρόνο και περνάς ευχάριστα την ώρα σου με κατάσταση βγαλμένη απο τα 80s - 90s.
- Σίσυ -> Μελαχρινη βουλγαρα με εξτρα κιλα κι αυτη και βυζαρες. Αρκετά νευρική αν δεν την κεράσεις.
- Αλεξάνδρα -> Ψηλή ρωσίδα, κοκκινομάλα, gilf. Πάρα πολύ σπασμένη στο πρόσωπο αλλά και πολύ δοτική με άνεση χρόνου στα ποτά.
- Άγνωστη, αδύνατη ξανθια μιλφ, την ειδα μονο οπως περνουσε μεσα στα σκοταδια και πηγαινε για ποτα στους συναγωνιστες, δεν ήρθε σε εμας.

Ποτά - Πορνοτιμές
-------------------------------
Ανδρικά:
- Mπύρα: 3e
- Ποτό 5e. Αν κάνεις εναν σχετικο λογαριασμό 150+ αρχίζουν και σε κερνάνε τα δικά σου.

Γυναικεία:
- Απλό: 15e.
- Αdvanced 1: 30e :wink:
- Αdvanced 2: 50e :wink::wink:
- Advanced 3: 70e :wink::wink::wink:

Γενικά πολύ καλή ποιότητα στα ποτά και για να δώσω ένα παράδειγμα, είχα γίνει σκατα απο τα τσίπουρα πριν πάμε στο Antik και με είχε πιάσει ένας σχετικος πονοκέφαλος αλλά μετά απο 5-6 βότκες στο κωλάδικο συνήλθα και την επόμενη μέρα ήμουν κομπλέ χωρίς καμια παρενέργεια.

Πορνομουσική
-------------------------
Έπαιζε dark progressive house, techno και ambient !!! που συμπλήρωναν το σκότος του μαγαζιού ανάλογα. Δεν μου έχει ξανατύχει σε κωλάδικο ειδικά στο συγκεκριμένο που παλιότερα έπαιζε 80s καλτίλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
1
Κλασσικό antique δλδ..
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Κλασσικό antique δλδ..
Στις υπηρεσίες ναι, όσον αφορά το ρόστερ έλειπαν οι ρωσοουκρανες και η μουσική έχει πάει προς το καλύτερο.
'Εμαθα έκλεισε και το ποτηράκι αλλά μάλλον έχει καιρό κι αυτό. Σκεφτομαι το καλοκαίρι να κάνω μια συνολική καταδρομική όπως παλιά, οπότε αν γνωρίζει κάποιος μύστης τι έχει απομείνει ανοιχτό ας ενημερώσει. Ισως ο σύνταυρος @Bull_ (χρόνια και ζαμάνια) να μπορεί να μας διαφωτίσει.
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
1
Στο Voodoo που πήγα πριν λίγο καιρό είχε μεν, μακράν καλύτερες, αλλά από υπηρεσίες, όπως ήταν πριν από 10-15 χρόνια, ακριβώς..
Στο ΙΚΑ εδώ κ καιρό έχει τις ίδιες.. Δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις να πας, εγώ συνήθως εκανα μια καταδρομική μια φορά κάθε δίμηνο περίπου, κ ότι είχε πριν την καραντίνα, ακριβώς τα ίδια και τώρα..
 

takispakis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο voodoo πριν κάνα μήνα δυνατά μωράκια τα οποία κάνουν μόνο χορό βέβαια με 10 ευρώ το πριβε 5 η μπύρα.
Μετα πήγαμε καπάκι antique αλλά είχε κλείσει έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία από antique?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom