Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (7 μέλη και 61 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
www.bourdela.tv/content/view/543/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

μαγκες στο λολιτα παιζουν φραπα 1)μια ξανθια κοντη ρωσιδα γυρω στα 40 που τα εχει κοτσο τα μαλλια της αλλα με 120 ευρω και ειναι και ψιλομαπα 2)καποιες απο τις αραπινες!αυτες που συνηθως λενε οτι ειναι απο την καυλαματα!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
μαγκες στο λολιτα παιζουν φραπα 1)μια ξανθια κοντη ρωσιδα γυρω στα 40 που τα εχει κοτσο τα μαλλια της αλλα με 120 ευρω και ειναι και ψιλομαπα 2)καποιες απο τις αραπινες!αυτες που συνηθως λενε οτι ειναι απο την καυλαματα!!!!!!!!!!

120 ευρώ για φραπέ?????    :o

Όχι κι έτσι... είπαμε! Με 120 γαμάς CG!!! Kαι μάλιστα μικρούλα σαν τα κρύα τα νερά!!! Όχι 40άρα...!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Συμφωνώ... πολλά τα 120 για απλό φραπέ... όντως έχω πάρει καλά CG με τόσα. Εμένα μία μαύρη στο Lolita μου έκανετρελό πριβέ με το 2ο χορό (2χ35=70) όπου παραλίγο να είχαμε διείσδυση ακάποτη. Δυστυχώς δεν την ξαναείδα, ήταν μια ψηλή με ξανθές (!!!) αντάυγειες.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Πήγα Lolita προχτές Κυριακή αρχίζοντας την 1η μου τσάρκα στην Αθήνα μετά από 7 μήνες. Δε βρήκα τη Melanie που γουστάρω τρελά αλλά πήρα για πριβέ τη Σουζάνα απο Βραζιλία, γεματούλα αλλά καβλιάρα, έπαιζε δάχτυλο αλλά όχι φραπέ. Μια μαύρη που υποσχόταν διάφορα δεν τη πήρα. Γενικά νομίζω ότι έλειπαν κάποιες λόγω Αυγούστου. Θα ξαναπεράσω.
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Θα πρέπει να δω ποιες είναι οι Μαρία και Ντενίζ που προτείνει ο master vasos. Δεν κάνει και ανακοινώσεις ο αναθεματισμένος ο dj να ξέρουμε που πατάμε και ποια είναι ποια!

Πήγα χτες και έπαθα πλάκα με μία Λάουρα, τη βρίσκω απίστευτα όμορφη, στο χορό αρκετά καλή αλλά τίποτα ιδιαίτερο και, of course, no φραπέ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
συνεχίσει τις σπουδές της στην Πολωνία.

Πάει για MASTER δηλαδή στην φράπα;να μας ειδοποιήσει όταν επιστρέψει για να δούμε αν το πήρε με το σπαθί(μο....)της το πτυχίο.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνεχίσει τις σπουδές της στην Πολωνία.

Πάει για MASTER δηλαδή στην φράπα;να μας ειδοποιήσει όταν επιστρέψει για να δούμε αν το πήρε με το σπαθί(μο....)της το πτυχίο.

φίλε μου σπουδάζει μουνολογία-πουτσολογία και θα βγει master παλουκοκαθίστρια... :))) :))) ;)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Όλα για το πτυχίο που λένε!
@ck69: Πήρε το μάτι σου τη Μέλανι; τον Αύγουστο που ήμουν Ελλάδα δεν την βρήκα...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Σουζάνα είδες να παίζει; Κάνει καλό πριβέ χορό με δάχτυλα και βογκητά... αν και είναι λίγο νταρντάνα για τα γούστα μου.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Β σε σχεση με babygold από άποψη ατμόσφαιρας, αν κι έχει μερικές πανέμορφες. Στο γνωστό μοτίβο μου, αν πάτε κι έχετε γυναικες στην παρέα πάρτε Εβίτα ή κάπως έτσι. 5 φορές μου το πε, δεν το άκουσα. Μάλλον έφταιγε η μπόμπα που έπινα. Ξανθια Ρωσσίδα, νέα στην Ελλάδα, πραγματική λεσβία απ όσο κατάλαβα εγώ και η έμπειρη συντροφιά μου.
 

menelaos(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα παιδες,
Ερωτηση, Ξερει κανεις τιποτα για την Μικη(Μικαελα) στο Λολιτα...
Δεν ειναι τιποτα σπουδεο γκομενακι αλλα το ερωτευτικα και θα μου τα φαει συγουρα... χαλαλι της...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.503
Κριτικές
15
Like
6.168
Πόντοι
8.345
λοιπον, να αναφερω και εγω εντυπωσεις απο το λολιτα, μιας και απο τον ιουλιο εχει γινει αποκλειστικο και τακτικο μου στεκι.
και μενα αυτη που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν η αναστασια. κορμαρα, προσωπαρα, γυναικαρα. ο πρωτος πριβε χωρος ηταν εκπλητκικος, απο τον δευτερο και εμτα ομως επεσε. το ιδιο παρατηρησα και με αλλη κοπελα που πηρα δευτερη φορα, δεν ξερω αν ειναι κανονας, ή απλα ετυχε. και εμνα μου πε οτι φευγει στντομα για να συνεχισει σπουδες δημοσιογραφιας στο γκναστκ, και οτι μπορει να ερθει του χρονου για εναν χρονο. της εχω δωσει mail, ωστε αν ερθει να ενημερωσει που θα δουλευει. anw και την φιλη της με το κατσαρο μαλλι εχω παρει, γιατι ηταν η κλασσικη περιπτωση της γειτονισας της διπλναης πορτας ή της συμφοιτητριας σου και με εφτιαχνε. περιμενω (καιρο) να με παρει τηλεφωνο , αλλα μαλλον αδικα περιμενω. :P
η ντενιζ μυριζει υπεροχα (!?) αλλα η συμπεριφορα της οσες φορες εχει κατσει να μιλησουμε μου την εχει σπασει. και μου λεγε και οτι το ντενιοζ ειναι γαλλικο.
η βραζιλιανα αναλμβανει τα σοου το μαγαζιου με δονητες, παιχνιδια στην πιστα με πελατε κλπ, αλλα δεν με εμπνεει, ωστε να την παρω για χορο.
αλλες κοπελες που μου αρεσουν απο εκει ειναι οι εξεις:
αλινα:τα ματια και καλος χωρος
εκιτα:στην αρχη νομιζα οτι την ειχα ερωτευθει, παρολο που δεν καταλαβαιβομασταν καθολου μιας και δεν μιλαγε γρι ελληνικα. τωρα πιστευω οτι καλυτερα να υιιοθετησω σαν στοχο μου να την γαμησω καπως , αν μπορεσω.:P
τρομερο προσωπο και χαμογελο και πολυ καλο πρωτο πριβε.
βανεσα: τρομερος λατινοαμερικανικος κωλςο, εστω και αν ειναι απο την αλβανια. μου φαινεται οτι θα ηταν η κοπελα με την οποια θα μπροουσα να κανω πιο ανετα μια καλη κουβεντα απο κει μεσα (αν και δεν σας ενδιαφερει αυτο), πολυ ευγενικη και καυλα
ειναι και μερικες αλλες που συνιστω και πολλες που προτεινω ουτε να μιλατε, γιατι της δινουμε αξια, αλλα δεν θυμαμαι ονοματα, μιας και εχω λιγο καιρο λογω εξεταστικης να παω. μες στην βδομαδα ξαναπω και επανερχομαι με νεα αναλυση.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
η βραζιλιανα αναλμβανει τα σοου το μαγαζιου με δονητες, παιχνιδια στην πιστα με πελατε κλπ, αλλα δεν με εμπνεει, ωστε να την παρω για χορο.

Η Σουζάνα η Βραζιλιάνα κάνει κα(υ)λό πριβέ με επιτρεπόμενο κωλοδαχτύλιασμα και επιφωνήματα, γενικά έχει πλάκα.
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γειά σε όλους,
      Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με μια κοπέλλα στο Lolita  που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και αισθάνομαι πολύ όμορφα πράγματα για εκείνη. Το όνομά της είναι Βανέσσα με σγουρά μαλλιά και υπέροχο νοτιοαμερικάνικο κορμί. Είναι από την Αλβανία και πριν δούλευε στο Mousses με το όνομα Λάουρα. Όπως καταλαβαίνετε την ακολουθώ γιατί με κάνει και αισθάνομαι υπέροχα όταν βρίσκομαι μαζί της. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει πως μπορώ να προχωρήσω μαζί της και έχει κάποια γνώμη ή κάποια προσωπική εμπειρία ας μου απαντήσει δημόσια ή πριβέ. Σας ευχαριστώ.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Παιδιά γειά σε όλους,
       Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με μια κοπέλλα στο Lolita  που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και αισθάνομαι πολύ όμορφα πράγματα για εκείνη. Το όνομά της είναι Βανέσσα με σγουρά μαλλιά και υπέροχο νοτιοαμερικάνικο κορμί. Είναι από την Αλβανία και πριν δούλευε στο Mousses με το όνομα Λάουρα. Όπως καταλαβαίνετε την ακολουθώ γιατί με κάνει και αισθάνομαι υπέροχα όταν βρίσκομαι μαζί της. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει πως μπορώ να προχωρήσω μαζί της και έχει κάποια γνώμη ή κάποια προσωπική εμπειρία ας μου απαντήσει δημόσια ή πριβέ. Σας ευχαριστώ.

πες της:μωρο μου σε αγαπαω τοσο πολυ που δεν θα ξαναπαω σε αλλο στριπτητζαδικο μεχρι εσυ να φυγεις απο το μαγαζι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
πες της:μωρο μου σε αγαπαω τοσο πολυ που δεν θα ξαναπαω σε αλλο στριπτητζαδικο μεχρι εσυ να φυγεις απο το μαγαζι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχεις δίκιο φίλε Vasos. Μπορεί και αυτό ακόμα να της πω... Μπορεί να πιάσει. Πάντως αν έχεις και κάτι άλλο πιό συγκεκριμένο για την συγκεκριμένη κοπέλλα θα με βοηθούσες πολύ. Να είσαι πάντα καλά...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Παιδιά γειά σε όλους,
      Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με μια κοπέλλα στο Lolita  που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και αισθάνομαι πολύ όμορφα πράγματα για εκείνη. Το όνομά της είναι Βανέσσα με σγουρά μαλλιά και υπέροχο νοτιοαμερικάνικο κορμί. Είναι από την Αλβανία και πριν δούλευε στο Mousses με το όνομα Λάουρα. Όπως καταλαβαίνετε την ακολουθώ γιατί με κάνει και αισθάνομαι υπέροχα όταν βρίσκομαι μαζί της. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει πως μπορώ να προχωρήσω μαζί της και έχει κάποια γνώμη ή κάποια προσωπική εμπειρία ας μου απαντήσει δημόσια ή πριβέ. Σας ευχαριστώ.

Φιλαρακο ξερω ποια λες / ο πατος της συγκεκριμενης κοπελας ειναι απιστευτος :-* :-* :-* / ΤΟ ΣΩΜΑ / τωρα αν μπορεις να κανεις κατι με αυτη την κοπελα δεν ξερω /  την ειχα ρωτησει μια φορα στα ισια αν κανει βιζιτες και μου ειπε κατηγορηματικα ΟΧΙ / δεν ξερω κατι αλλο για την κοπελα μας / παντως αξιζει μαγκα μου τα λεφτα της η ΑΛΒΑΝΙΔΑ / αν σε βαλει κατω εχω την εντυπωση οτι θα σε πεθανει στο γαμησι :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: / παντως γενικα στις Μουσες την θυμαμαι ενθερμη με διαφορους πελατες / αν προσπαθησεις ισως καταφερεις κατι .......
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακο ξερω ποια λες / ο πατος της συγκεκριμενης κοπελας ειναι απιστευτος :-* :-* :-* / ΤΟ ΣΩΜΑ / τωρα αν μπορεις να κανεις κατι με αυτη την κοπελα δεν ξερω /  την ειχα ρωτησει μια φορα στα ισια αν κανει βιζιτες και μου ειπε κατηγορηματικα ΟΧΙ / δεν ξερω κατι αλλο για την κοπελα μας / παντως αξιζει μαγκα μου τα λεφτα της η ΑΛΒΑΝΙΔΑ / αν σε βαλει κατω εχω την εντυπωση οτι θα σε πεθανει στο γαμησι :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: / παντως γενικα στις Μουσες την θυμαμαι ενθερμη με διαφορους πελατες / αν προσπαθησεις ισως καταφερεις κατι .......

Φίλε Υπουργέ,
      Χαίρομαι που με καταλαβαίνεις... Θα έχεις ξενερώσει κι εσύ με τις διάφορες ξενέρωτες και κρυόκωλες ρωσίδες μοντέλες.... Συμφωνώ ότι στις Μούσες είχε κάποιο κύκλο αλλά δεν μου έδιναν την εντύπωση οι τύποι κάποιων που να ήξεραν τι ζητούσαν από το συγκεκριμένο κορίτσι... Εγώ έχω καταφέρει να μάθω το πραγματικό της όνομα αλλά δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω το "όχι¨από την συγκεκριμένη γι αυτό ζητάω και την βοήθειά σας... Να είσαι πάντα καλά...

Υ.Γ. Αν προκύψει κάτι συγκεκριμένο θα σε ενημερώσω φίλε σίγουρα.
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
και μονο που κυνηγασ αλβανιδα φανταζομαι ποσο απελπισμενοσ εισαι.ολοι οι αλβανοι θελουν σκοτωμα.αλβανιδα καλη μονο νεκρη.εξω οι αλβανοι απο την ελλαδα. :headbang:
 

Επισκέπτης
Παιδιά γειά σε όλους,
       Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με μια κοπέλλα στο Lolita  που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και αισθάνομαι πολύ όμορφα πράγματα για εκείνη. Το όνομά της είναι Βανέσσα με σγουρά μαλλιά και υπέροχο νοτιοαμερικάνικο κορμί. Είναι από την Αλβανία και πριν δούλευε στο Mousses με το όνομα Λάουρα. Όπως καταλαβαίνετε την ακολουθώ γιατί με κάνει και αισθάνομαι υπέροχα όταν βρίσκομαι μαζί της. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει πως μπορώ να προχωρήσω μαζί της και έχει κάποια γνώμη ή κάποια προσωπική εμπειρία ας μου απαντήσει δημόσια ή πριβέ. Σας ευχαριστώ.

- Zησε το GFE οσο/εαν το αντεχει η τσεπη σου.
- Οσο εισαι πελατης της, θα σε αντιμετωπιζει σαν πελατη.
- Κανε το test drive. Kαλεσε την τρεις φορες να βγειτε εξω.
 Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα σου πει οχι ( ασχετα εαν μιλατε
 στο τηλεφωνο η' οχι ).
 Μετα το τριτο οχι της, συνεχεισε να πηγαινεις αλλα "ΚΛΕΙΔΩ
 ΣΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΣΟΥ" - αυτο εχει ετσι και αλλιως στο
 μυαλο της - και ασχολεισου με αλλη καργιολα.Ακουσε με,
 θα της σπασεις τα αρχιδια οταν δει οτι σε εχασε απο πελατη.

Στο κατω-κατω δεν πιστευω να γουσταρεις να πληρωνεις γκομενα που δεν σε γουσταρει....

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom