Νέα

Μακαο και Χονγκ-Κονγκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Στο φετινο ταξιδι μου στην Ασια και συγκεκριμενα στη Ταυλανδη,σκεφτηκα να κανω και ενα break για να επισκεφθω και καποια αλλη Ασιατικη χωρα...
Ο διακαης ποθος μου ηταν να επισκεφθω τη Κινα,αλλα με δεδομενο οτι χρειαζοταν βιζα,το αφησα για του χρονου μαλλον.
Βρισκοντας εντωμεταξυ μια προσφορα στην Airasia για το Μακαο (60 ευρω πηγαινε-ελα αεροπορικως απο Μπανγκοκ) και με δεδομενο οτι μετα μπορεις και με το φερρυ μπωτ σε μια ωρα να "πεταχτεις" μεχρι και το Χονγκ-Κονγκ,πηρα την αποφαση να επισκεφθω τις συγκεκριμενες χωρες,που αλλωστε δεν χρειαζονται και ιδιαιτερες διαδικασιες για την εκδοση βιζας.Με το που φτανεις,συμπληρωνεις ενα εντυπο και περνεις αδεια εισοδου για 90 μερες...
Και οι δυο αυτες χωρες ειναι πρωην αποικιες (το Μακαο Πορτογαλικη και το Χονγκ Κονγκ Αγγλικη) που τωρα βρισκονται "υπο τη σκεπη" της Κινας,αλλα δεν παυουν να ειναι ανεξαρτητα κρατιδια με δικο τους νομισμα και ανεξαρτητη κρατικη διοικηση.
Παροτι βρισκονται πολυ κοντα το ενα με το αλλο,εχουν διαφορετικα νομισματα.Το Μακαο ειχει το "Πατακα" και το Χονγκ Κονγκ το δολλαριο Χονγκ Κονγκ.Η αξια των νομισματων ειναι σχεδον παραπλησια και η διαφορα τους τοσο "απειροελαχιστη" που τις περισσοτερες φορες στα ρεστα που σου δινουν μπορει να σου δωσουν νομισματα και απο τα δυο.
Στο Μακαο μπορεις ανετα να κυκλοφορεις και να πληρωνεις παντου με δολλαρια Χονγκ Κονγκ,αλλα δεν ισχυει και το αντιθετο στο Χονγκ Κονγκ.Εκει το Πατακα του Μακαο "δεν περναει"...
Το Μακαο ειναι το "Λας Βεγκας" της Ασιας...Το μονο που θα δειτε παντου ειναι καζινο,μεγαλα ξενοδοχεια και μαγαζια που πουλανε χρυσαφικα.Δε μπορει βεβαια να γινει συγκριση με τα καζινο του Λας Βεγκας,αλλα παρολα αυτα,τα κτιρια των Καζινο του Μακαο ειναι αρκετα εντυπωσιακα,ειδικα του Grand Lisboa.
Οσον αφορα τη διαμονη,υπολογιστε για ενα κεντρικο 4αστερο ξενοδοχειο,γυρω στα 50-55 ευρω τη βραδια και για τις δυο αυτες χωρες.
Τωρα οσον αφορα τη σεξ σκηνη...
Στο Μακαο η πορνεια ειναι απαγορευμενη,αλλα παντα και παντου υπαρχουν "ακρες"...Υπαρχουν πουτανες πολυτελειας που μπορεις να βρεις μεσα,εξω και γυρω απο τα μεγαλα καζινο (ειδα πολλες Ρωσσιδες)..Η χρεωση παιζει απο 1000-1500 δολλαρια Χονγκ Κονγκ (Ειναι 1 προς 10 σε σχεση με το ευρω,αρα 100-150 ευρω για 1-2 ωριτσες η και ολη τη βραδια,αναλογα του τι θα κανονισεις με τη κοπελα).
Μπαρ με γυναικες η στριπτιτζαδικα δεν ειδα στο Μακαο,αλλα αντι αυτου,υπαρχουν τα λεγομενα "Σαουνα-Μασσαζ" που στην ουσια ειναι "καλυμενα" μπουρδελα,που περαν ολων των αλλων υπηρεσιων,προσφερουν και "μπριζολα"...
Προερχομενος απο τη Ταυλανδη που η τιμη του πηδηματος ειναι σαφως φτηνοτερη και εχοντας διαβασει για τα 100αρια και 150αρια που ζητανε στο Μακαο,η αληθεια ειναι οτι πηγα με τη προοπτικη "να κατσω φρονιμος" και μετα να βγαλω τα απωθημενα μου στην επιστροφη που θα εμενα αλλη μια εβδομαδα στο Πουκετ.
Περπατωντας το βραδυ στους δρομους του Μακαο στο κεντρο,γυρω απο τα καζινο (επισκεφτηκα αρκετα απο αυτα και "εβγαλα" και "χαρτζιλικι" παιζοντας),οταν μας εβλεπαν εμενα και το φιλο μου,που καναμε μπαμ για "ξενοι",μας τη "πεφτανε" διαφοροι για να μας πανε στα λεγομενα "Σαουνα-Μασαζ"...
Μας ειχαν δε σκοτισει τοσο πολυ τα αρχιδια,που σε μια στιγμη γυρναω στο φιλο μου και του λεω.."Ρε μαλακα..παμε ετσι απο περιεργεια,για να δω για ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ και ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ γκομενες ζητανε 100 ευρω στα "Σαουνα"..."
Μας οδηγει λοιπον μια γκομενα σε ενα κτιριο και μας βαζει σε ανα ασανσερ που πηγαινε καρφι στο δευτερο οροφο.
Μπαινω ειδικα εγω με "τσαμπουκα" και "αερα" και λεω σε ενα τυπο εκει "Κοιτα...θελω πρωτα να δω τις γκομενες και ΑΝ μου αρεσει καμμια,ΤΟΤΕ και ΜΟΝΟΝ ΤΟΤΕ θα κατσω..."..."..ΟΚ...ΒΕΒΑΙΩΣ μου λεει ο τυπος.."...
Με παει σε μια αιθουσα διπλα και μετα απο 5 λεπτα σκανε μυτη γυρω στις 15 γκομενες...
ΜΑΓΚΕΣ...ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ...Δεν ηξερα ποια να πρωτοδιαλεξω...ΚΑΤΑΣΠΡΑ ΚΙΝΕΖΑΚΙΑ ΜΠΙΜΠΕΛΟ...Το δερμα τους ηταν σα πορσελανινη κουκλα...Ματακια,μυτουλες,petite κορμακια...ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΟΛΑ...
ΟΚ λεω στο τυπο,παω να φερω λεφτα και ερχομαι...
Κατεβαινω γρηγορα σε ενα ανταλλακτηριο και κανω 100 ευρω (ισα-ισα φτανανε για να πληρωσω) και δινω ολα τα υπολοιπα πραγματα μου (τσαντακι,λεφτα,διαβατηρια κλπ) στο φιλο μου που θα γυρναγε ξενοδοχειο...Ανεβαινω ξανα επανω,ΜΗ ΞΕΡΩΝΤΑΣ βεβαια ΤΙ ακριβως υπηρεσιες θα ελαμβανα,αλλα στο μυαλο μου,ακομα και ενα "πηδημα 15λεπτου-στυλ μπυρδελου" με ενα απο αυτα τα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ κοριτσακια,θα αξιζε μεχρι και το τελευταιο ευρω...
Ελα ομως που τα πραγματα ηταν ΠΕΡΑΝ και απο καθε "τρελλο μου ονειρο"...!!!Προσεξτε λοιπον ΤΙ πηρα για τα 100 ευρω που εδωσα..
Με οδηγουν στα αποδυτηρια,γδυνομαι εντελως,βαζω τα πραγματα μου σε ενα ντουλαπι,μου δινουν το κλειδι και μου φορανε μια πετσετα...Με οδηγουν σε κατι ντουζιερες και κανω μπανακι..Μετα παω και αραζω μεσα στη σαουνα για κανα 10λεπτο και στη συνεχεια "πεφτω" στη πισινα που ειχε και υδρομασαζ και χαλαρωνω για αλλα 15 λεπτα...
Στη συνεχεια αφου σκουπιζομαι μου παιρνουν τη πετσετα και μου φορανε μεταξωτη ρομπα και μποξερακι...
Μετα με πανε σε μια αιθουσα με πολυθρονες και αραζω...Εκει μπορουσες να κανεις διαφορα πραγματα...Να δεις τηλεοραση,να μπεις στο Ιντερνετ,να σου κανουν μασαζ,να φας,να πιεις οτι γουσταρεις,τα οποια ηταν χωρις εξτρα χρεωση..Ολα ηταν μεσα στη τιμη...
Παραγγελνω ενα ουισκακι και φωναζω μια κοπελιτσα για μασαζ και με αρχιζει απο κατω με foot massage μεχρι πανω...Μετα απο κανα μισαωρο που αισθανομουνα πια σα πουλακι απο το μασαζ,φωναζω το τυπο να μου φερει τις γυναικες για τα περαιτερω...
Ερχονται λοιπον τα 15 κουκλακια μπροστα μου,υποκλινονται και μου χαμογελανε...Ηταν ολα τους ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ...Ενα ομως ηταν λιγο πιο ομορφο στα δικα μου ματια...Το συγκεκριμενο νομιζω οτι σε οποιονδηποτε λατρη των petite-teenie look γυναικων,θα μπορουσε καλλιστα να ειναι η "απολυτη φαντασιωση"...
Με παιρνει το μωρακι απο το χερι και αφου περπαταμε σε κατι διαδρομους,μπαινουμε σε ενα απο τα πολλα δωματιακια που μεσα ειχαν μια ντουζιερα και ενα κρεββατι...
Μεσα στη ντουζιερα ειχε ενα δερματινο κρεββατι με ανασηκωμενη πλατη και πανω ενα καλυμμα απο χοντρο χαρτι το οποιο οπως καταλαβαινετε αλλαζανε καθε φορα για λογους υγιεινης.Το καταβρεχει με το ντους για να κολλησει πανω στο κρεββατι και με καθιζει εκει.Αρχιζει αργα και απαλα να με σαπουνιζει (η ολη διαδικασια του πλυσιματος διηρκεσε τουλαχιστον 20 λεπτα) και στη συνεχεια αρχιζει να τριβεται επανω μου κανωντας body to body.Αφου με ξεπλενει αρχιζει μια απιστευτη πιπα που μου γυρισε το ματι...
Με παει μετα στο κρεββατι και μου εριχνε στη πλατη και σε ολο το σωμα,ενα υγρο το οποιο με τη γλωσσα της το εγλυφε και μου ρουφαγε το δερμα...Στη συνεχεια φτιαχνει σε ενα ποτηρι που ειχε παγακια,ενα μιξ με νερο και listerine...Μπουκωνε το στομα της με αυτο το μιξ και μου αρχιζει μια απιστευτη πιπα..καταλαβαινετε πιστευω την αισθηση καβλας και δροσιας που αφηνε το listerine πανω στο πουτσοκεφαλο σε συνδιασμο με το παγωμενο νερο...
Μετα αρχιζει να μου γλυφει τα αρχιδια (τα εβαζε ολα στο στομα) και το περινεο (η περιοχη αναμεσα στα αρχιδια και τη κωλοτρυπιδα)...Σε μια φαση μου λεει να γυρισω μπρουμυτα...Μου ανασηκωνει το κωλο με ενα μαξιλαρι,"μπουκωνει"¨παλι το μιξ με το listerine και αρχιζει να μου γλυφει τη κωλοτρυπιδα,βαζωντας και τη γλωσσα μεσα...ΤΡΕΛΛΑ...
Μου βαζει μετα καποτα και ανεβαινει απο πανω...(Ξεχασα επισης να σας πω πως το μωρο δεν ηταν ξυρισμενο και ειχε μια "τουφιτσα" στο μουνακι του)...Ηταν πολυ στενο και μονο η "γλυκια" κραυγη του "Αι..Αι..Αι.." με εστελνε στο παραδεισο...Αλλαζουμε μετα σταση και ανεβαινω εγω απο πανω...Με εγλυφε με ρουφαγε στο λαιμο και τα αυτια με μανια..
Αφου βαρεθηκα τη σταση αυτη,της λεω να γυρισει στα τεσσερα για να τη παρω πισωκολλητα,θελωντας να βλεπω και τη θεα του ΤΕΛΕΙΟΥ κωλου της...Ελα ομως που οταν γυρναει στα τεσσερα,το μενου δεν ειχε απλα πισωκολλητο...Αλλα ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ!!!..ΧΩΡΙΣ να της πω εγω τιποτα,βαζει λιγο λιπαντικο και μπαινω απο πισω της...ΤΡΕΛΛΑ...Σκεφτηκα να το χυσω σε αυτη τη σταση,αλλα απο την αλλη με τρελλαινε και η ιδεα να τελειωσω πανω στο προσωπακι του η τα βυζακια του...
Σταματαω λοιπον το σπρωξιμο λιγο πριν χυσω,βγαζω τη καποτα και της τον δινω στο στομα...Μου αρχιζει παλι μια παραδεισενια πιπα και τελειωνω στο λαιμο και τα βυζακια του...Καθομαστε αγκαλιτσα στο κρεββατι για κανα δεκαλεπτο,σηκωνομαστε και με παει στο ντους και πλενομαστε...
Ντυνομαστε,φευγουμε απο το δωματιο και με οδηγει παλι στην αιθουσα με τις πολυθρονες...Αραζω και φωναζω μια αλλη να μου κανει λιγο μασαζακι για να χαλαρωσω...Απολαμβανω τις υπηρεσιες της για κανα 10λεπτο,σηκωνομαι,παω στα αποδυτηρια,ντυνομαι,πληρωνω στη ρεσεψιον τα 100 ευρω και φευγω...
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ????...ΑΞΙΖΕ ΤΑ 100 ΕΥΡΩ????
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑΙ...ΝΑΙ...ΝΑΙ...
Την επομενη μερα ξυπναμε το πρωι με το κολλητο και παμε Χονγκ Κονγκ με το φερρυ μπωτ...
Για το Χονγκ Κονγκ εχω να πω τα εξης...
α)Θεωρω απιστευτο,το πως μπορουν και ζουν ανθρωποι σε τετοια αποπνιχτικη ατμοσφαιρα...Μιλαμε για υγρασια πανω απο 90%...Σε 1 λεπτο περπατηματος εχει παπαρωσει απο τον ιδρωτα μεχρι και το σωβρακο σου..Η ατμοσφαιρα της Μπανγκοκ ειναι παραδεισος μπροστα σε αυτο το πραγμα...
β)Απιστευτο το ΜΕΤΡΟ και γενικα οι μετακινησεις στη πολη...Σε λιγα λεπτα πας ΠΑΝΤΟΥ...
γ)Στο Χονγκ Κονγκ ειδα ΤΙΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ γυναικες που εχω συναντησει στη ζωη μου...Οποιος ειναι λατρης της Ασιατικης ομορφιας,παθαινει πλακα...Παντου κυκλοφορουσαν ΚΑΤΑΣΠΡΑ μπιμπελο...Αν κυκλοφορησεις το βραδυ στα IN στεκια της νεολαιας τρελλαινεσαι...Παντου ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ...Πολυ ωραια μπαρ,χαμος στυλ "Ψυρρη" και τρελλη διασκεδαση...Εκει βεβαια,απλα "βλεπεις" και δεν "αγγιζεις"...Οι γκομενες του Χονγκ Κονγκ,γουσταρουν τρελλα τους ξενους,αλλα οχι τους τουριστες...Εαν μενετε και δουλευετε εκει εστω και για λιγους μηνες τρωτε καλα...Αλλιως,"φατε ματια ψαρια και κοιλια περιδρομο"...Οι γκομενες εκει δεν ειναι ιδιαιτερα της ξεπετας...Θελουν σχεση...
Βεβαια ειδικα στο Lan Kwai Fong γνωρισα καποια που απο οτι αποδειχτηκε "ψαχνοταν" για ξεπετα...Αλλα αυτες οι περιπτωσεις πρεπι να σπανιζουν,μιας και στο Χονγκ Κονγκ το βιωτικο επιπεδο ειναι ιδιαιτερα υψηλο...Της εκανα που λετε καμακι,καθισα διπλα της,κερασα ποτακι αλλα οταν φτασαμε στο "προκειμενο" ηθελε 1500 δολλαρια...150 ευρω..Τιμη οχι απαγορευτικη αλλα μετα απο την απιστευτη βραδια στο "Σαουνα" καθε τι αλλο μου φαινοταν "λιγο" και "κρατηθηκα" ωστε οταν επιστρεψω στο Μακαο να παω παλι στο "Σαουνα" για μια "επαναληψη"...
δ)Στις "ροζ" περιοχες στο Wan Chai,υπαρχουν διαφορα μπαρ που ψωνιζεις γυναικες,αλλα εγω τουλαχιστον δεν ειδα μεσα Κινεζες...Η συντριπτικη πλειοψηφια Ταυλανδες και Φιλλιπινεζες...Και τωρα να δωσεις 100 ευρω για μια ταυλανδεζα (που την ιδια στη ταυλανδη τη πληρωνεις 20 ευρω),ειναι χοντρη μαλακια...Εκει εχει και καποια στριπτιτζαδικα με κονσομασιον,αλλα οχι σαν τα δικα μας...Περισσοτερο με αυτα που υπαρχουν στη Λευκωσια στη Κυπρο μοιαζουν...Λιτη διακοσμηση 70's...Περνεις το μωρο στο τραπεζι και το κερνας για να κατσει...
Πηγα σε ενα,πηρα μια Φιλλιπινεζα αρκετα ομορφη,καθισε 20 λεπτα πανω μου,την ειχα γδυσει και τη χαμουρευα και αυτη μου τον ειχε βγαλει εξω και μου τον επαιζε κατω απο το τραπεζι...Κοστος,5 ευρω μια πορτοκαλαδα που ηπια και 20 ευρω το "σφηνακι" το δικο της...

Αυτα απο το οδοιπορικο στο Μακαο και Το Χονγκ Κονγκ...
Πιστευω να σας καβλωσα μεσημεριατικα...
Φανταστειτε πως αισθανομαι εγω τωρα που τα ξαναθυμηθηκα καθως τα εγραφα...ΚΟΛΑΣΗ... :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γιατι ρε φιλε μας τα κανεις αυτα?τετοιες ωρες κιολας.πιστευω πως για τετοια φαση θα εδινα κ 200 κ 300 μη σου πω ευρω.απ οτι καταλαβα περασες τελεια....
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Α! καλα....φιλε πιπινομανιακ, με εφτιαξες ασχημα, για την επομενη ανανεωση της βιζας μου, αφηνω την γυναικα πισω και φευγω Μακαο μονος μου.....
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Πιπινο ειχε κοκκινα λουρια να κρεμονται πανω απο το κρεβατι? πιστευω ναι. Εκει τυλιγεται η γκομενα και σου κανει ακροβατικο πηδημα. Βεβαια πρεπει να το ζητησεις διοτι απο μονες τους δεν το κανουν.
Για την Κινα δεν χρειαζεται να βγαλεις βιζα απο την Ελλαδα. Παιρνοντας το καραβακι απο το Ηονγ Κονγ για την Κινα, βγαζεις βιζα ....στο φτερο.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
ειναι σιγουρο οτι για τη κινα δεν χρειαζεσαι βιζα απο την ελλαδα? εχω διαβασει πως απο χονγκ κονγκ μπορεις να πας μονο στο διπλανο σεντζεν, και αυτο με μια βιζα express 5 ημερων?
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Pipi.........Απιστευτη περιγραφη........Τελεια μπορω να πω!!!Μας αναψες φωτιες!!!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ειναι σιγουρο οτι για τη κινα δεν χρειαζεσαι βιζα απο την ελλαδα? εχω διαβασει πως απο χονγκ κονγκ μπορεις να πας μονο στο διπλανο σεντζεν, και αυτο με μια βιζα express 5 ημερων?
Λαθος διατυπωση εκ μερους μου. Αφου δεν ειχε βιζα απο Ελλαδα, θα μπορουσε να παει στην Κινα (Σεντζεν) με 5 ημερη express βιζα.  300 γουαν κοστιζει. (καπου 28 ευρω)
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Αν το ηξερα αυτο,δεν υπηρχε περιπτωση να μη παω εστω στο Shenzen...
Στερνη μου γνωση να σ'ειχα πρωτα...
Εκει παιζει τιποτα?Εχει αναλογες "απολαυσεις"?
Γιατι ειλικρινα εχω φτιαχτει τοσο πολυ με τις κινεζες που παω να τρελλαθω...
Και δεν ειναι μονο "το πακετο" που σου προσφερει η επισκεψη σε ενα "Σαουνα"...Αλλωστε μια "μικρη" γευση μπορεις να παρεις και σε body to body στη ταυλανδη...
Αλλα η ομορφια αυτων των γυναικων ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ...Σα πορσελανινες κουκλες...
Ακομα και το γεγονος πως ηταν αξυριστα και ειχαν "τουφιτσα" με τρελλαινε...
Περαν βεβαια του οτι πρεπει να περνουν ειδικη εκπαιδευση πριν δουλεψουν σε τετοια μαγαζια,γιατι πραγματικα ΟΤΙ εκαναν ηταν ΟΤΙ ζηταει ενας αντρας...Πραγματικες ΕΡΓΑΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΚΗΣ ΗΔΟΝΗΣ...
Αντιθετως στη Ταυλανδη κοιταζουν τη "ξεπετα" και οχι το να ικανοποιησουν πραγματικα τον αντρα...Δυστυχως...
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Pipi.........Απιστευτη περιγραφη........Τελεια μπορω να πω!!!Μας αναψες φωτιες!!!
Φιλε Lakisscorpio,επειδη βλεπω τις φωτο που που ποσταρεις στο φορουμ της ταυλανδης,το μονο που εχω να πω ειναι πως η ομορφια των Κινεζων δεν εχει καμμια σχεση με αυτα που ποσταρεις...
Για τα δικα μου γουστα ας πουμε οι Κινεζες που ειδα στο Μακαο και το Χονγκ Κονγκ ειναι τουλαχιστον 1000 φορες πιο ομορφες απο τις γυναικες που ποσταρεις..
Και εαν εισαι ικανοποιημενος με ΑΥΤΕΣ τις Ταυλανδες,τοτε εαν ερχοσουνα μαζι μου στο Χονγκ Κονγκ και εβλεπες τα μωρακια που ειδα...θα παθαινες καρδιακη προσβολη στο λεπτο...
Εκτος βεβαια και εαν εχεις "τρελλα" με τις μαυρες...
Εδειξα σε ενα φιλο μια φωτο απο Κινεζουλα και του ηρθε να ξερασει..."Αυτη ειναι ΛΕΥΚΗ ρε μαλακα μου λεει...ΜΠΛΙΑΧ...Ταυλανδη και παλι Ταυλανδη...."
Εγω παντως προσωπικα προτιμω τη λευκη φυλη...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αν το ηξερα αυτο,δεν υπηρχε περιπτωση να μη παω εστω στο Shenzen...
Στερνη μου γνωση να σ'ειχα πρωτα...
Εκει παιζει τιποτα?Εχει αναλογες "απολαυσεις"?
Γιατι ειλικρινα εχω φτιαχτει τοσο πολυ με τις κινεζες που παω να τρελλαθω...
Και δεν ειναι μονο "το πακετο" που σου προσφερει η επισκεψη σε ενα "Σαουνα"...Αλλωστε μια "μικρη" γευση μπορεις να παρεις και σε body to body στη ταυλανδη...
Αλλα η ομορφια αυτων των γυναικων ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ...Σα πορσελανινες κουκλες...
Ακομα και το γεγονος πως ηταν αξυριστα και ειχαν "τουφιτσα" με τρελλαινε...
Περαν βεβαια του οτι πρεπει να περνουν ειδικη εκπαιδευση πριν δουλεψουν σε τετοια μαγαζια,γιατι πραγματικα ΟΤΙ εκαναν ηταν ΟΤΙ ζηταει ενας αντρας...Πραγματικες ΕΡΓΑΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΚΗΣ ΗΔΟΝΗΣ...
Αντιθετως στη Ταυλανδη κοιταζουν τη "ξεπετα" και οχι το να ικανοποιησουν πραγματικα τον αντρα...Δυστυχως...
Χαμος γινεται στο Σεντζεν. Δες σχετικα μου ποστ. Οσο για τις σαουνες προφανως θα εχεις διαβασει τα ποστ μου στο China-Tianjin. Φυσικα σάουνες παιζουν σε ολη την Κινα.
Εγω διαλεγω παντα να εχουν και αυτα τα "κοκκινα λουρια" πανω απο τα κρεββατια, για ....ακροβατικα  :knockinb: και  :pipa2:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Για οσους ενδιαφερονται για Χονγκ Κονγκ.
Στο TSIM SHA TSUI EAST υπαρχει η πολυ γνωστη σε ολους NATHAN Road καποτε φημισμενη για τα μαγαζια με τα ηλεκτρονικα.
Εκει υπαρχουν τα αναλογα με το ΜΑΚΑΟ μασατζιδικα αλλα ειναι ολα στον 1ο ή 2ο οροφο και η μοναδικη ταμπαλα που εχουν ειναι σε κινεζικα ιδεογραματα ισως και στα λατινικα τη λεξη σαουνα.
Πολυ χρησιμες πληροφοριες σχετικα με γυναικες, υπηρεσιες, τιμες και διευθυνση μπορειτε να βρειτε στο σαιτ 141.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Χτυπα στο google 141 και θα το βρεις  ;)
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
το εκανα ρε Lord αλλα μου βγαζει κατι ασχετα :headbang:
για δωστε κανα Link
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
thank u  :dancing:

πωπω λεμε εδω περα γινεται ΧΑΜΟΣ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
ειναι και μιλουνια οι κινεζες  :dancing: :dancing: :dancing:
εχει μεσα κατι απιστευτα μωρακια  :humpleg:
Αυτα ειναι Ηong Kong τωρα ολα? Εγω λεω να την κανω για Σανγκαι κ πεκινο μερια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom