Νέα

Ρετρό Μαγαζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tassos7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα. στο παλιο site υπηρχε ενα post στο forum για ρετρο μαγαζια. δλδ που συχναζουν γιαγιαδες και ψωνιζουν πιτσιρηκαδες. εδω δεν μπορω να το βρω με τπτ. Ξερω το ενσταση που ειναι στην πατησιων αλλα εκει απο τις φορες που εχω παει πιο πολλοι αλβανοι ειναι παρα καμια γιαγια. Μπορειτε να με βοηθησετε? Θελω συγκεκριμενα μερη, ειχα παλιοτερα καποιες εμπειριες πανω στο θεμα.

(SORRY απο τους admin που ποσταρα εδω αλλα δεν εβρισκα αλλου να ποσταρω)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Γηροκομείο στη Βασιλίσσης? :rolleyes:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
εχει ξαναπαιξει το θεμα.εγω ξερω τον ανδρονικο στο χαλανδρι..milfατο μαγαζακι.
 
OP
OP
T

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορω να βρω πουθενα το θεμα αυτο. μπορεις να με βοηθησεις? το συγκεκριμενο μαγαζι τι λεει? μπορεις να μου πεις αν εχεις εμπειρια απο εκει? κοσμος-προσεγγιση-τιμες κτλ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Καλησπερα. στο παλιο site υπηρχε ενα post στο forum για ρετρο μαγαζια. δλδ που συχναζουν γιαγιαδες και ψωνιζουν πιτσιρηκαδες. εδω δεν μπορω να το βρω με τπτ. Ξερω το ενσταση που ειναι στην πατησιων αλλα εκει απο τις φορες που εχω παει πιο πολλοι αλβανοι ειναι παρα καμια γιαγια. Μπορειτε να με βοηθησετε? Θελω συγκεκριμενα μερη, ειχα παλιοτερα καποιες εμπειριες πανω στο θεμα.

(SORRY απο τους admin που ποσταρα εδω αλλα δεν εβρισκα αλλου να ποσταρω)
τυπε μου αυτο το θεμα εχει παιξει πολλες φορες
χαλασε και το ενσταση τυπε μου γαμησετα
γουσταρεις φαση ζιγκολο η απλα θες να γαμησεις φρικοπουρο?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
δεν μπορω να βρω πουθενα το θεμα αυτο. μπορεις να με βοηθησεις? το συγκεκριμενο μαγαζι τι λεει? μπορεις να μου πεις αν εχεις εμπειρια απο εκει? κοσμος-προσεγγιση-τιμες κτλ


δεν ειναι για pro εκει.απο οτι εχω καταλαβει δλδ.τιμες?ποτου?χαχαχα.
στο μπαρ την αράζουν και πας και κολλάς.απο εμπειρια ναι εχω,εχω φαει μια πολυ ωραια χυλοπίτα εκει απο ενα milf
 
OP
OP
T

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
apolyto_arseniko εισαι ο ανθρωπος μου πιστευω. γουσταρω να γαμησω πουρο με τρελα. επισης παλιοτερα οπως ειπα ειχα εμπειρια κ σε μαγαζι ρετρο. Θελω να μου δωσεις ολες σου τις γνωσεις. ξενερωνω απιστευτα με τις πιτσιρικες αν η γκομενα δεν ειναι πανω απο 55 δεν με αναβει με τιποτα. σε ακουω
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
apolyto_arseniko εισαι ο ανθρωπος μου πιστευω. γουσταρω να γαμησω πουρο με τρελα. επισης παλιοτερα οπως ειπα ειχα εμπειρια κ σε μαγαζι ρετρο. Θελω να μου δωσεις ολες σου τις γνωσεις. ξενερωνω απιστευτα με τις πιτσιρικες αν η γκομενα δεν ειναι πανω απο 55 δεν με αναβει με τιποτα. σε ακουω

μαλιστα..εσυ ποσο εισαι ?αν επιτρεπετε...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
apolyto_arseniko εισαι ο ανθρωπος μου πιστευω. γουσταρω να γαμησω πουρο με τρελα. επισης παλιοτερα οπως ειπα ειχα εμπειρια κ σε μαγαζι ρετρο. Θελω να μου δωσεις ολες σου τις γνωσεις. ξενερωνω απιστευτα με τις πιτσιρικες αν η γκομενα δεν ειναι πανω απο 55 δεν με αναβει με τιποτα. σε ακουω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ρε δεν κανω πλακα αν η γκομενα δεν ειναι σε ηλικια πανω απο 55 ξενερωνω. και μπουρδελα οσες φορες εχω παει μονο με γιαγιαδες. αυτη που φορουσε το νυφικο μαλιστα ηταν οτι καλυτερο ειχα γαμησει στη ζωη μου. για πες ρε man τωρα για ρετρο μαγαζια
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατί δε βάζεις αγγελία; Θα τρέξουν αμέσως οι θείες  :cheesy:
Πόσο είσαι εσύ τελικα;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ορεο μαγαζακι ιεν το μπαρ "ι φισαρμονικα"
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
δεν ειναι για pro εκει.απο οτι εχω καταλαβει δλδ.τιμες?ποτου?χαχαχα.
στο μπαρ την αράζουν και πας και κολλάς.απο εμπειρια ναι εχω,εχω φαει μια πολυ ωραια χυλοπίτα εκει απο ενα milφ


για περιεγραψε το σκηνικο  :grin: :grin: :grin:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τι κάνεις τώρα ρε? θα έχουμε κανα ατύχημα πάνω στην οθόνη? :cum: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   ρε δεν κανω πλακα αν η γκομενα δεν ειναι σε ηλικια πανω απο 55 ξενερωνω. και μπουρδελα οσες φορες εχω παει μονο με γιαγιαδες. αυτη που φορουσε το νυφικο μαλιστα ηταν οτι καλυτερο ειχα γαμησει στη ζωη μου. για πες ρε man τωρα για ρετρο μαγαζια
τυπε μου εσυ εισαι σκληροπυρινικος πουρολατρης :2funny:
ειχες γαμησει την νυφη??? :o :o :o :o :o :o
ρε εσυ εισαι μορφη :rockon:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Κάτσε, πότε τη γάμησες; Εγώ τρεις φορές το 2004-2005! Μη μου χαλάς τη φήμη  :rolleyes: :rolleyes:  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom