Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 244K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΑKOFONIX

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Όσον αφορά τις Μούσες πάρε τη Ζανέτ και δεν θα χάσεις.Δεν είπα ότι είναι γιαγιά, απλά είναι μεγαλύτερ η από τις άλλες εκεί μέσα.Ξανθιά συνήθως φοράει κόκκινα καυλόρουχα και γύρω στα 40.Είναι και πολυ δασκάλα στη δουλειά της.Οι 4 καρτούλες είναι για όλες ταρίφα μου είπε, όπως και μια άλλη που την ψάρεψα για πριβέ αλλα΄δεν την πήρα τελικά ( μια μαύρη με περίεργο όνομα).

(ΜΗ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΩ ΧΑΤΗΡΙ ΒΑΣΟ...)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Το 2004 πήγα Μούσες και με πλησίασε μια Πολωνέζα ονόματι Μιλένα, ξανθιά με σγουρό μαλλί. Με ρώτησε αν θέλω πίπα, είπα ναι και μου είπε με 20 €. Πήγαμε στους καναπέδες και άρχισε χορό. Σταμάτησε μετά από λίγο και με ρώτησε αν θέλω σεξ. Είπα πάλι ναι και μου είπε να πάμε να την κεράσω ποτό να μου δώσει τηλέφωνο. Την κέρασα (άλλα 20 €) και μου είπε ότι αν ήθελα πηγαίναμε σε ξενοδοχείο την επόμενη με 100 € ή και εκείνο το βράδυ ύστερα από μια ώρα και μου έδωσε και το κινητό. Δεν την πήρα (μαλακία) και μου έστειλε μήνυμα μετά από 2-3 μέρες, αλλά δεν απάντησα, δε γούσταρα τότε. Όλα αυτά χωρίς να την έχω ξαναδεί και χωρίς να είμαι θαμώνας στις Μούσες. Παρ'όλα αυτά στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν ξαναπήγα, με χάλαγε κάπως.
 

Επισκέπτης
καλησπερα...χτες ειχα παρει σβαρνα τα στριπτητζαδικα που δν εχω παει αρκετο καιρο κ γενικοτερα δν τα εχω επισκεφθει πανω απο 2 φορες....
Ετυχε μεσα σε αυτα να ειναι κ το ΜΟΥΣΣΕΣ...(βασικα δν γουσταρω τους αλβανο-πακιστανο-βρωμικουλο-λιγουρηδες που μπαζει μεσα το μαγαζι!!!)
Τελοςπαντων...Μπαινω μεσα κ τυχαινει να συναντησω γνωστη παρεα μου...να καθονται ολοι με μια κοπελα μαζι..βλεπω μια που μου αρεσει,τη ζηταω κ μου ερχεται πολυυυ γρηγορα!!!Αρχισε η γνωριμια περασε η ωρα κ επρεπε να φυγω...Ζηταω το λογαριασμο απ το σερβιτορο...κ μου λεει 350 κ κατι...του λεω πως γινεται αυτο????Και οντως ηταν σωστος ο λογαριασμος...Πως : 20 χοροι επι 11 ευρω...6 ποτα επι 22 ευρω...κ 3 ποτα δικα μου = 385 ευρω το συνολο....
Το προβλημα μου ειναι οτι σε οποιοδηποτε αλλο μαγαζι με τα ιδια λεφτα σε χορους κ ποτα θα ειχα κερδος....Νομιζω οτι μονο το μαγαζι χανει με την τακτικη των 11 ευρω ο χορος κ εισοδου κ 22 ευρω το ποτο τις κοπελας....Ελεοοοοος.....Μπορει εγω να μην εχω μεγαλο προβλημα αλλα νομιζω οτι ειναι αξιοπεριεργο το φαινομενο....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Μιλένα..... Η μεγαλύτερη πουτάνα που υπάρχει!!! Μην την πιστεύετε ακόμα κι αν σας πει 12 η ώρα το μεσημέρι ότι είναι μεσημέρι. Κάτι στραβό θα υπάρχει. Έτος 2000 (δούλευε ΕΡΟΤΙΚΑ) με έχει στήσει σε ραντεβού έξω από σπίτι στο Ν. Ηράκλειο που υποτίθεται ότι έμενε για μια ώρα. Η πλάκα είναι ότι απαντούσε στο κινητό κι έλεγε κατεβαίνω. 2004 χτυπάει το κινητό μου 00:30 Κυριακή προς Δευτέρα. Δεν την γνωρίζω γιατί είχα σβήσει το δικό της από μνήμη. ελα μου λέει καλλιθέα ειμαι με φίλη μου για τρέλλες. Δεν ξέρω πια είναι από τηλέφωνο. Πάω και την βλέπω με μια μαύρη. Την γνώρισα. Ειναι το σπίτι της μαύρης απέναντι από αστυνομικό τμήμα Καλλιθέας!!! 200 Ευρόπουλα η καθεμιά μου λένε. Να πάμε όμως να φάμε κάτι πρώτα μου λένε. Καταλαβαίνω το παραμύθι. Μόλις γυρίσουμε θα μου πουν πρόβλημα με αστυνομία κλπ. Κόβω ρόδα μυρωμένα.

Προπερασμένο Σάββατο πάω Αφροδίτη. Τσουπ! μου έρχεται η Μιλένα. Τώρα θυμήθηκε τη φάτσα μου, έκανε πως με θυμήθηκε δεν ξέρω. Πάντως τις προηγούμενες ιστορίες δεν τις θυμόταν. Αρχίζει αυτά που λέει προηγούμενος συνάδελφος ότι θα πάμε σε ξενοδοχείο μετά δουλειά κλπ. Την άφησε λίγο να παίξει με τα όργανα μου και μετά μερικά ρουφηχτά την έκανα.

Αυτά για Μιλένα
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Μιλένα..... Η μεγαλύτερη πουτάνα που υπάρχει!!! Μην την πιστεύετε ακόμα κι αν σας πει 12 η ώρα το μεσημέρι ότι είναι μεσημέρι. Κάτι στραβό θα υπάρχει. Έτος 2000 (δούλευε ΕΡΟΤΙΚΑ) με έχει στήσει σε ραντεβού έξω από σπίτι στο Ν. Ηράκλειο που υποτίθεται ότι έμενε για μια ώρα. Η πλάκα είναι ότι απαντούσε στο κινητό κι έλεγε κατεβαίνω. 2004 χτυπάει το κινητό μου 00:30 Κυριακή προς Δευτέρα. Δεν την γνωρίζω γιατί είχα σβήσει το δικό της από μνήμη. ελα μου λέει καλλιθέα ειμαι με φίλη μου για τρέλλες. Δεν ξέρω πια είναι από τηλέφωνο. Πάω και την βλέπω με μια μαύρη. Την γνώρισα. Ειναι το σπίτι της μαύρης απέναντι από αστυνομικό τμήμα Καλλιθέας!!! 200 Ευρόπουλα η καθεμιά μου λένε. Να πάμε όμως να φάμε κάτι πρώτα μου λένε. Καταλαβαίνω το παραμύθι. Μόλις γυρίσουμε θα μου πουν πρόβλημα με αστυνομία κλπ. Κόβω ρόδα μυρωμένα.

Προπερασμένο Σάββατο πάω Αφροδίτη. Τσουπ! μου έρχεται η Μιλένα. Τώρα θυμήθηκε τη φάτσα μου, έκανε πως με θυμήθηκε δεν ξέρω. Πάντως τις προηγούμενες ιστορίες δεν τις θυμόταν. Αρχίζει αυτά που λέει προηγούμενος συνάδελφος ότι θα πάμε σε ξενοδοχείο μετά δουλειά κλπ. Την άφησε λίγο να παίξει με τα όργανα μου και μετά μερικά ρουφηχτά την έκανα.

Αυτά για Μιλένα

Σου έδειξε το σκουλαρίκι; Εμένα αυτό με έφτιαξε...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρ Ούτε ο μικρός φίλος μας ο Υπουργός (κωλόμπαρων και Συγγρού) δεν θα την πάταγε με αυτήν :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αααααα παραγνωριστηκαμε εδω μεσα μου φαινεται >:( >:( >:( >:(

Μου φαινεται οτι πρεπει να αλλαξω σταση / θα τα πουμε απο κοντα Παναη καποια στιγμη και τοτε θα λογαριαστουμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
σίγουρα Υπουργέ μου θα γίνουν οι λογαριασμοί απο κοντά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τώρα στο μέρος που θα γίνουν δεν αποφασίσαμε ακόμα (Gold? O ?, Lido? Aphro ? Mouses ? Erotica ? Anatoli ? :()

Kαι τι λογαριασμοι εεε / τριψηφιοι και κερναει ο καπτεν που εχει πετροδολαρα και τον κυνηγαει η interpol και θα ερθει εδω στα στριπ για να τα ξελπυνει χαχαχα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
η  μεγαλυτερη απατη ειναι οι ΜΟΥΣΕΣ
ΠΡΟΣΟΧΗ
πολυ μαλακες τα ατομα
να τους καει το video...τσογλανια
 

Επισκέπτης
η  μεγαλυτερη απατη ειναι οι ΜΟΥΣΕΣ
ΠΡΟΣΟΧΗ
πολυ μαλακες τα ατομα
να τους καει το video...τσογλανια

Πιες ενα καφεδακι και πες μας με ηρεμια τι σου συνεβη ?

Ορισμενοι θα σε καταλαβουν και θα σου συμπαρασταθουνε..
 

Επισκέπτης
εγω εχω απο κοντα εσενα!!εσυ κανεις κουμαντο μαζι με τον ροπαλοφορο!! ;) ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Το καημενο το παιδι το παρασερνουμε / αλλο που δεν θες και εσυ παλιοπουτανιαρη

Το παιρνω πισω συγγνωμη / λοιπον το ξαναδιατυπωνω πιο κοσμια : αλλο που δεν θες και εσυ παλιο@@@@ρη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συγχώρεσέ τον Καπετάνιο είναι νέος Υπουργός και δικαιούται να μιλάει και λίγο 'απότομα'. Σκέψου να γίνει και πρωθυπουργός? θα παίρνει με την βία που θα του παρέχει η εξουσία όλα τα μαγαζιά της Συγγρού για πάρτυ του και εμάς θα μας έχει απέξω  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε οχι και ετσι ρε παιδια / ειπαμε ειμαι Υπουργος αλλα οχι και καφρος

Ρούσκαγια ήταν ρε. Ζνρανιέτσκε όρζλα γκαμπαρίτ. ;) αλλά και πάλι δεν ξέρω τίποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι ειναι αυτα ρε αλεπουδιαρηδες / το ξαναγ@@@@τε το thread /  Φραπαδουρα mousses ειναι ο τιλτλος του thread οχι Μαθηματα Ξενων Γλωσσων / σας ανακαλω εις την ταξην .......
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Συγχώρεσέ τον Καπετάνιο είναι νέος Υπουργός και δικαιούται να μιλάει και λίγο 'απότομα'. Σκέψου να γίνει και πρωθυπουργός? θα παίρνει με την βία που θα του παρέχει η εξουσία όλα τα μαγαζιά της Συγγρού για πάρτυ του και εμάς θα μας έχει απέξω  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όταν γίνει πρωθυπουργός αντί απο "Μπαϊρακτάρη" θα κάνει δηλώσεις για τη διαπλοκή από το "Princess" ή τις "Μούσες"!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Όταν γίνει πρωθυπουργός αντί απο "Μπαϊρακτάρη" θα κάνει δηλώσεις για τη διαπλοκή από το "Princess" ή τις "Μούσες"!!!

Οταν γινω Πρωθυπουργος θα σας κανω Υπουργους ολους και θα γαμ@@ται καθε μερα απο καινουρια στριπερ / διαπλοκες και μιζες δεν θα υπαρχουν / θα υπαρχει κοινοκτημοσυνη :dancing: :dancing: :dancing:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Οταν γινω Πρωθυπουργος θα σας κανω Υπουργους ολους και θα γαμ@@ται καθε μερα απο καινουρια στριπερ / διαπλοκες και μιζες δεν θα υπαρχουν / θα υπαρχει κοινοκτημοσυνη :dancing: :dancing: :dancing:

Δώσε πουτάνες στο λαό!!! Ζήτω ο σεξουαλικός διεθνισμός!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom