Νέα

Τριχοφυία στον άνδρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiadimundi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kiadimundi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια!

Είμαι 20 χρονών και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όλο μου τ σώμα είναι γεμάτο τρίχες.. ναι μεν κάνω αποτρίχωση στη κοιλιά και στέρνο αλλά έχω τριχωτά πόδια χέρια πλάτη εντάξει δε θα τα ξυρίζω εκεί και πάντα δε νιώθω με τον εαυτό μου άνετα όταν βρίσκομαι με κοπέλες καθώς κανένας από όσους ξέρω δεν έχει τετοιο πρόβλημα. Δυσκολεύομαι να κάνω σχέση δε νιώθω ελεύθερος και φοβάμαι πολύ την απόρριψη... Ήδη έχω φάει μια τέτοια τέτοια απόρριψη γι'αυτό το λόγο! και με ξενέρωνει τώρα αυτό ακόμα πιο πολύ.. αν κάποιος είχε ίδιο πρόβλημα και το έχει αντιμετωίσει ας πει κάποια λύση... pls μη κράζετε!! Είναι πολύ σημαντικό για μένα...

ευχαριστώ για προσοχή
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Γεια σας παιδια!

Είμαι 20 χρονών και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όλο μου τ σώμα είναι γεμάτο τρίχες.. ναι μεν κάνω αποτρίχωση στη κοιλιά και στέρνο αλλά έχω τριχωτά πόδια χέρια πλάτη εντάξει δε θα τα ξυρίζω εκεί και πάντα δε νιώθω με τον εαυτό μου άνετα όταν βρίσκομαι με κοπέλες καθώς κανένας από όσους ξέρω δεν έχει τετοιο πρόβλημα. Δυσκολεύομαι να κάνω σχέση δε νιώθω ελεύθερος και φοβάμαι πολύ την απόρριψη... Ήδη έχω φάει μια τέτοια τέτοια απόρριψη γι'αυτό το λόγο! και με ξενέρωνει τώρα αυτό ακόμα πιο πολύ.. αν κάποιος είχε ίδιο πρόβλημα και το έχει αντιμετωίσει ας πει κάποια λύση... pls μη κράζετε!! Είναι πολύ σημαντικό για μένα...

ευχαριστώ για προσοχή
μεγαλε τυπε ξερω μερικους που εχουν παρομοιο προβλημα,χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι ο αδερφος ενος φιλου μου που εχει παντου τριχα,εχει και μουσι και μακρια μαλλια,ουσιαστικα βλεπεις μονο 2 ματια!!,αυτος ειναι ο λεγομενος τριχας,παρατσουκλι,ειναι γυρω στα 40 και τυπε εχει παντρευτει ενα καλο μουνι,ολο το μυστικο ειναι να ψαξεις να βρεις γυναικες που γουσταρουν τριχα,υπαρχουν πολλες που τους αρεσει αυτο το στυλ
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
συμφωνω. και εμενα με εχουν απορριψει γκομενες φιλε γιατι θελαν να ειμαι αποτριχωμενος και γυαλι στο σωμα. Αλλα σιγά μην κάτσουμε να κάνουμε ολα αυτά. αμα είναι κομπλεξική η άλλη και δε σε γουστάρει λόγω του οτι είσαι τριχωτός τότε χεστηκες. Υπάρχουν και άλλες που γουστάρουν αυτό το πράγμα γιατί τους βγάζει μια αντρίλα. Και μην ξεχνάμε πως η τριχοφυια οφείλεται σε υψηλή τεστοστερόνη. Οπότε δείχτους το παλαμάρι του τριχωτού γορίλα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
κανε λειζερ σε καποια σημεια του σωματος που σε ενοχλουν εσενα πιο πολυ και οχι την καθε ελλεινηδα.

ΠΧ. στην πλατη καλο θα ηταν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
συμφωνω. και εμενα με εχουν απορριψει γκομενες φιλε γιατι θελαν να ειμαι αποτριχωμενος και γυαλι στο σωμα. Αλλα σιγά μην κάτσουμε να κάνουμε ολα αυτά. αμα είναι κομπλεξική η άλλη και δε σε γουστάρει λόγω του οτι είσαι τριχωτός τότε χεστηκες. Υπάρχουν και άλλες που γουστάρουν αυτό το πράγμα γιατί τους βγάζει μια αντρίλα. Και μην ξεχνάμε πως η τριχοφυια οφείλεται σε υψηλή τεστοστερόνη. Οπότε δείχτους το παλαμάρι του τριχωτού γορίλα
αυτα εναι μαλακιες
ζητω η τριχα
φυσικα πραγματα :2funny: :2funny:
δειτε και τον τζειμς μποντ πως εριχνε τις γκομενες
ο παλιος γιατι ο νεος πρεπει να ειναι λιγο ροδελατος :2funny:
 

Συνημμένα

  • bondsplit_468x352.jpg
    bondsplit_468x352.jpg
    71 KB · Εμφανίσεις: 71

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνω. και εμενα με εχουν απορριψει γκομενες φιλε γιατι θελαν να ειμαι αποτριχωμενος και γυαλι στο σωμα. Αλλα σιγά μην κάτσουμε να κάνουμε ολα αυτά. αμα είναι κομπλεξική η άλλη και δε σε γουστάρει λόγω του οτι είσαι τριχωτός τότε χεστηκες. Υπάρχουν και άλλες που γουστάρουν αυτό το πράγμα γιατί τους βγάζει μια αντρίλα. Και μην ξεχνάμε πως η τριχοφυια οφείλεται σε υψηλή τεστοστερόνη. Οπότε δείχτους το παλαμάρι του τριχωτού γορίλα

:S :S :S


πως σε απεριπταν δηλαδη?
πρωτα τα εφτιαχναν μαζι σου κ μολις εβγαζες τα ρουχα να τις γαμησεις κ εβλεπαν την αρκουδοτριχα σου ελεγαν να χωρισετε?  :think:


 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
οχι ρε συ, φαινεται αν εισαι τριχωτος κ χωρις να βγάλεις μπλούζα. χερια, πόδια ειδικά τώρα το καλοκαίρι.και μονο ενα πουκάμισο να φοράς λίγο ανοιχτό φαίνεται το αν εισαι γυαλί η΄τριχωτός
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
δεν ξερω ρε παιδιά αλλά έχω την εντύπωση ότι τα κορίτσια που ειναι στην ηλικία του φίλου μας δεν θελουν την τρίχα σε ένα μεγάλο ποσοστό οπότε για αυτό και ο προβληματισμός του...
τώρα μια γυναίκα γύρω στα 30 έχει πιστεύω την κρίση και την γνώση θέλω να πιστευω ούτως ώστε να ''ξέρει'' τι της αρέσει
είναι γνωστό ότι μέχρι αυτην την ηλικία ο αντρας και η γυναίκα αλλάζει αρκετές φορές γουστα μεχρι να κατασταλλάξει....

Παρόλ'αυτά έχω καταλάβει ότι σε αρκετές γυναίκες δεν αρέσει η έντονη τρίχα τωρα την μέτρια την δέχονται βεβαίως ή και την καθόλου η οποία μπορεί να τους βγάζει και κάτι μητρικό με τα μωρα δεν ξέρω :o

αυτό με την τεστοστερόνη είναι επαληθευμένο ότι οφείλεται η έντονη τριχοφυία ή έτσι το λέτε? :)

πάντως εγώ άρχισα να αναπτύσω έντονη τριχοφυία γύρω στα 29-30 οταν είχα τακτικές σεξουαλικές επαφές με την κοπέλα που διατηρούσα τότε μόνιμη σχέση και το συνδίασα έτσι εννοώ με την ιδέα που πετάξατε της τεστοστερόνης γιατί νομίζω ότι το με το σεξ ανεβαίνουν τα επίπεδά της...
πάντως και τώρα που έχω πολύ καιρο να κάνω σταθερη σχέση η τριχα τριχα και παρατηρώντας με μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι η τριχοφυία έχει να κάνει και με την ηλικία γιατί π.χ. όταν ήμουν ας πούμε 22-23 είχα μια νορμάλ δηλαδη λίγο στο στήθος λίγο στην κοιλιά ενώ τώρα είμαι γεμάτος σχεδόν παντού...
ρε παιδιά μην γελάσετε μέχρι και στον κορμό του πεους μου λίγο κάτω από το κεφαλάκι έχω βγάλει μα είναι δυνατόν εκεί? γιατί πίσω στην ουρά που όταν πας στην τουαλέτα πασαλείυεσαι λες και είσαι μωρό παιδί? :headbang: φυσικά στο πέος τις κόβω μιας και είναι αρκετά αντιαισθητικό ειδικά αν τις δεί γυναίκα :2funny:....
ευτηχώς όχι πολλές στην πλάτη πάλι καλα...έχω κυρίως στα πτερήγια σαν τα ψάρια :) και καμιά 30ρια μακριές κάτω απο τον σβέρκο ξεκάρφωτες απο εδώ και από κει τι σπαστικό θεέ μου!!

πρόσφατα έπεσε κούρεμα με κουρευτική ακόμα και στα χέρια και μπορώ να πω (παρόλο που δεν έχω δεχθει και αρνητικα σχόλια για τις τρίχες μου) ότι ανανεώθηκα φρεσκαρίστηκε η εικόνα μου, θυμηθηκα τα νιάτα μου εντάξει 35 είμαι πλέον αλλά ευτηχως όλοι και όλες 30 με κάνουν τώρα και με το κουρεμα εχασα και 1-2 χρονάκια χεχε

βέβαια στην πλάτη, εκτός απο τον σβέρκο που τα πέρνεις σχετικά εύκολα είναι ακατόρθωτο πιστεύω να κουρευτείς χωρίς βοήθεια κάποιου άλλου δηλαδή εγω που δεν έχω τώρα κοπέλα άντε να βάζω π.χ. την μάνα μου ή τον αδελφό μου να με κουρεψουν ψιλο-ξενέρωμα....

για αυτό σκέφτομαι να αγοράσω την Philips Bodygroom που έχω ακούσει ότι είναι καλή και να δοκιμάσω και πίσω στην πλάτη γιατί και η κουρευτιή που έχω συν τις άλλοις έχει μεταλλική άκρη και καμιά φορά κανει καποιο μικρο σημαδάκι στο δερμα άσε που η Φιλιπς είναι ακριβώς για αυτή την δουλειά και κάνει και για στεγνό και για υγρό.

φίλε μου ένα θα σε συμβούλευα να κάνεις αυτό που ευχαριστεί εσένα αν σε στενοχωρεί η εικόνα σου άρχισε να τις κουρεύεις ή σκέψου και το λέιζερ αν και στοιχίζει αρκετά λεφτα απο ότι έχω ακούσει...
μην κολώνεις στην σκέψη ότι κάποιοι θα το θεωρήσουν αδελφίστικο και θα ''στην πουν''
αν αυτοί είχαν το ίδιο πρόβλημα με σένα μπορεί το ίδιο να έκαναν....


ας πουν και οι γυναίκες του σαιτ την γνώμη τους!
ακούμε κορίτσια....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εμενα μου χει τυχει τριχωτος.
και ηταν γαματα! :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
γαμάτα............ ;)
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Τα βασικα.......

Αν εισαι γυμνασμενος οσο πιο λιγες τριχες τοσο το καλυτερο.
Αν εισαι αγυμναστος μην τις πειραξεις πολυ.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν μου έχει τύχει ποτέ τριχωτός  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το πολύ λίγη τρίχα στη μέση του στήθους, στο λύκειο το λέγαμε αυτό μουνάκι  :2funny: :2funny:

Edit: σιλβα, γαμώ τα αβαταρ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
...

έχω κυρίως στα πτερήγια σαν τα ψάρια :) και καμιά 30ρια μακριές κάτω απο τον σβέρκο ξεκάρφωτες απο εδώ και από κει τι σπαστικό θεέ μου!!

...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά, όλο το ποστ τα'σπασε, αλλά εδώ με πέθανες χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα

Ισχύει αυτό με την τεστοστερόνη  :fuck1: :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν μου έχει τύχει ποτέ τριχωτός  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το πολύ λίγη τρίχα στη μέση του στήθους, στο λύκειο το λέγαμε αυτό μουνάκι  :2funny: :2funny:

Edit: σιλβα, γαμώ τα αβαταρ  :rockon: :rockon: :rockon:
ποτεςςς;;;;αντρας φανταζομαι σου τυχε :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ποτεςςς;;;;αντρας φανταζομαι σου τυχε :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι ρε άντρες, αλλά πάντα άτριχοι  :sunglasses: :boobies: :boobies: :boobies:

Νομίζω πως αμα μου τύχει κανένας πολύ τριχωτός θα τον περιεργάζομαι λες και είναι κάτι παράξενο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μπουμπ :-* :-* :-*

δεν ξερω αν ειχε τεστοστερονη παραπανω αλλα στο σεξ ητανε :fuck2: :fuck2:........... :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom