Νέα

Η καλύτερη πουτάνα που έχετε πάει τί εθνικότητας ήταν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 539
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ας καταθεσουμε εδω χωρις φυσικα καμια διαθεση ρατσιστικη τις εμπειριες μας για το ποια χωρα βγαζει τις καλυτερες πουτανες;υπαρχει θεμα συσχετισης χωρας καταγωγης και επιδοσεων ή συμπεριφορας στο κρεβατι αλλα και στην περιποιηση,διαθεση κλπ;υπαρχει συσχετιση με εμφανισιακα χαρακτηριστικα που μας ελκουν;προτιματε καποιες πουτανες που δεν ξερετε απο επιδοσεις τι λεν  μονο και μονο λογω καταγωγής ή αποφευγετε συστηματικα καποιες;ή το αγνοειτε εντελως το θεμα;ισως το βαλω και ως ψηφοφορία...προσεχως .αλλα προς το παρον ας ακουσουμε αποψεις...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
Ελλεϊνίδες ήταν και οι 3 !

1η η Παιδεία !
2η η Αμυνα !
3η και τελευταία η Εφορία !!!

Μιλάμε για πολύ πουτάνες δηλαδή,... αξέχαστες !
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
1)η δικια μου καλυτερη εμπειρια πολωνεζα και η χειροτερη ρωσιδα κομοδινο
2)στα σχολια σας αν θελετε πειτε και την χειροτερη που εχετε παρει απο εθνικοτητα
3)αν θελετε περιγραψτε  τα αρνητικα ή θετικα που ειχαν καθεμια...
 

bourdelos

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
3.215
το καλυτερο μαμιση μου το εχει κανει η μελινα - σαμπρινα... τωρα αγνοειται η εθνικοτητα της
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
Δε με νοιάζει ρε συ,....είμαι Μουσουλ-Μάνος ;)
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.534
Πόντοι
606
 Ρωσίδα η πρώτη και με διαφορά! Η Ζάνα, πριν αρκετά χρόνια, ψωνισμένη σε επαρχιακό κωλάδικο. Εμφανισιακά σώμα 7 - πρόσωπο 6, χασικλού, "καμένη" στο μυαλό αλλά μόνη πουτάνα που θυμάμαι που πραγματικά δεν χόρταινε ποτέ το σεξ, και μετά από δύο ώρες ήθελε κι άλλο. Μια φορά με έβαλε και γυρίσαμε πίσω στο ξενοδοχείο όπου είχαμε μείνει κανα δίωρο για δεύτερο γύρο!! Επίσης δεν την ενδιέφεραν καθόλου τα λεφτά, έδινες ότι ήθελες.
Α ρε Ζάνα τί θυμήθηκα!! [Οι μεσήλικες ως γνωστόν έχουν ήδη αποκτήσει περισσότερες εμπειρίες απ' όσες περιμένουν πλέον να αποκτήσουν]
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ΚΑΙ 4)Μην γαματε το θρεντ...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Η καλυτερη πουτανα που εχω παει συμφωνα με τα λεγομενα του τσατσου ηταν Τσεχα.
Την ελεγαν Αννα και δουλευε στο πιο αθλιο μπουρδελο που εχω δει ποτε,
Λεωνιδου 6 στο Μεταξουργειο το ετος 2005.
Πανεμορφη λεπτη ξανθια, σαν αγγελος.
PSE. Ειναι η μονη γυναικα που με εχει κανει να τελειωσω κατευθειαν με ιεραποστολικο.
ΚΑΥΛΑ.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
Εκτιμώ ότι δεν έχει αξία η εθνικότητα της μίας και καλύτερης γιατί θα είναι πολύ υποκειμενικό και τυχαίο.
Γενικά, πιστεύω ότι οι ρωσίδες είναι η καλύτερες... και όσο από πιο ανατολικά τόσο καλύτερα.
Οι ρωσίδες έχουν (στο μέσο όρο και συγκριτικά με τις άλλες εθνικότητες) εξαιρετική εμφάνιση, αλλά έχουν συνήθως και πολύ καλή συμπεριφορά και προπαντώς ζεστασιά, συχνά δε τα δίνουν όλα για την ικανοποίηση του άνδρα, σκλάβες δηλαδή ένα πράγμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom