Νέα

Τρίο με την κοπέλα μου και ένα call-girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Μου έχει μπει στο μυαλό να κάνω τρίο με την κοπέλα μου και με ένα Call Girl. Έχει κάνει κανείς? Της έχω πετάξει διάφορες σπόντες και δεν είναι αρνητική αλλά δε μου απαντάει και συγκεκριμένα. Μου λέει ΟΚ και ότι κάποια στιγμή θα γίνει. Δεν ξέρω όμως πώς να το κανονίσω για να μην περιμένω έτσι αόριστα. Περιμένω γνώμες, εμπειρίες και συμβουλές! ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Μου έχει μπει στο μυαλό να κάνω τρίο με την κοπέλα μου και με ένα Call Girl. Έχει κάνει κανείς? Της έχω πετάξει διάφορες σπόντες και δεν είναι αρνητική αλλά δε μου απαντάει και συγκεκριμένα. Μου λέει ΟΚ και ότι κάποια στιγμή θα γίνει. Δεν ξέρω όμως πώς να το κανονίσω για να μην περιμένω έτσι αόριστα. Περιμένω γνώμες, εμπειρίες και συμβουλές! ;)

Εχω κάνει πολλές φορές και με πολλές γκόμενες... νομίζω ότι αυτή την στιγμή καλύτερο Value-for-Money είναι να κλείσετε την Jennifer από το γραφείο της Πόπης...
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
OK. Το θέμα είναι πώς έπεισες την γκόμενά σου να κάνετε? Όπως είπα ναι μεν δεν είναι αρνητιική αλλά δε μου λέει και ναι κατευθείαν. Οπότε τι να κάνω? Απλώς να κλείσω ένα CG και να της κάνω έκπληξη? Μπορεί και να ξενερώσει έτσι!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
OK. Το θέμα είναι πώς έπεισες την γκόμενά σου να κάνετε? Όπως είπα ναι μεν δεν είναι αρνητιική αλλά δε μου λέει και ναι κατευθείαν. Οπότε τι να κάνω? Απλώς να κλείσω ένα CG και να της κάνω έκπληξη? Μπορεί και να ξενερώσει έτσι!

Καλύτερα για πρώτη φορά να το έχετε συζητήσει κι αποφασίσει εκ των προτέρων μέχρι που είστε διατεθημένοι να το φτάσετε... πχ μπορει να γίνει μια φάση με άλλη γυναίκα αλλά χωρίς την συμμετοχή της φιλης σου... ή να παίζουν κ οι 2 μαζι σου αλλα οχι μεταξυ τους κλπ κλπ υπάρχουν διάφοροι συνδυασμοί! Τι ηλικίες και τι προηγούμενες εμπειρίες έχετε; να ξέρεις ότι το τριο μπορεί να φέρει ποιό κοντά ένα ζευγάρι... αλλά μπορεί και να διαλύσει τελείως την σχέση! Είστε έτοιμοι για το ρίσκο;
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι 26 και είναι 22. Αυτή δεν έχει κάνει τίποτα ιδιαίτερο. Εγώ έχω παρτουζώσει μία γκόμενα με ένα φίλο μου
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
OK. Το θέμα είναι πώς έπεισες την γκόμενά σου να κάνετε? Όπως είπα ναι μεν δεν είναι αρνητιική αλλά δε μου λέει και ναι κατευθείαν. Οπότε τι να κάνω? Απλώς να κλείσω ένα CG και να της κάνω έκπληξη? Μπορεί και να ξενερώσει έτσι!

Εαν ξενερωσει και την κανει με ελαφρα, θα εχεις το πλεονεκτημα οτι δεν θα εισαι μονος μετα..... οποτε give it a try man. 
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
OK. Το θέμα είναι πώς έπεισες την γκόμενά σου να κάνετε? Όπως είπα ναι μεν δεν είναι αρνητιική αλλά δε μου λέει και ναι κατευθείαν. Οπότε τι να κάνω? Απλώς να κλείσω ένα CG και να της κάνω έκπληξη? Μπορεί και να ξενερώσει έτσι!

Δίκοπο μαχαίρι και τις περισσότερς φορές καταλήγει σε αποτυχία..............
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Α, όσο για το ρίσκο το έχω σκεφτεί και το έχω συζητήσει μαζί της. Αλλά όπως νομίζω θα συμφωνήσεις από την εμπειρία σου, δεν μπορείς να ξέρεις από πριν τι θα γίνει ό,τι και να συζητά το ζευγάρι μεταξύ του. Βασικά δε θα ήθελα ούτε εγώ ούτε αυτή να χαλάσωουμε τη σχέση μας και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που αυτή διστάζει. Εγώ από την πλευρά μου νομίζω ότι δε θα επηρεάσει τη σχέση μας και για αυτό θέλω να το κάνω.
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
νομίζω ότι αν δεν έχετε καταλήξει  το καλύτερο θα ήταν να ξεκινήσετε από στριπτιτζαδικο να  καταλάβεις πως αντιδρα  με άλλες κοπέλες  (όταν θα την κεράσεις χορό κλπ.κλπ.
και μετά συνεχίζεις 
αν καταλαβα καλα δεν εχετε καθολου εμπειρία με άλλη κοπελα
δύσκολο και το στριπ ….(σε βλέπουνε κλπ.)
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Σωστό, δενύπάρχει εμπειρία με άλλη κοπέλα
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
να το ξανασκεφτεις και να λαβεις σοβαρα υπ οψι τους κανονες της φυσης.
μια γυναικα μπορει μια χαρα να "ξεπεταξει"δυο και τρεις ανδρες ταυτοχρονα και να το χαρει,ενας ανδρας τι μπορει να κανει με δυο γυναικες? η μοναδικη περιπτωση ειναι νατη "βρουν"μεταξυ τους και αυτος να ειναι το αλοθι.
οταν μαλιστα και η μια ειναι "επαγγελματιας" η αλλη μονο προβλημα θα εχει!
μαλλον ξεκινα τα τριο με καποιο κολλητο σου πρωτα!
 

Επισκέπτης
Μια μέρα που θα συμφωνήσετε πάρτε μαζί τηλέφωνο στο γραφείο και άσε εκείνη να διαλέξει την κοπέλα που θα έρθει ;)
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Λοιπόν: Μια καλή μέθοδος είναι να την γνωρίσει "τυχαία"
Π.χ. σε κάποιο μπάρ που θα είσαστε με την κοπέλα σου θα έχεις κανονίσει να έρθει και αυτή που θέλεις να κάνετε τρίο και η οποία θα αρχίσει σιγά σιγά να κωλοτρίβεται μαζί σας και να δείχνει οτι γουστάρει και την κοπέλα σου.
Αν λοιπόν η δικιά σου γουστάρει να κάνει τέτοια φάση + οτι της έχεις πει και εσύ οτι σου αρέσουν τέτοια κόλπα, τότε θα το θεωρήσει μια καλή ευκαιρία.
Αν πάλι αρνηθεί μάλλον σημαίνει οτι σου τα λέει πάνω στην κάβλα της στιγμής και πρακτικά δεν αισθάνεται άνετα με αεροπλανικούς συνδιασμούς.
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Το στριπτιτζάδικο από τη μία ακούγεται καλή ιδέα. Από την άλλη είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα διστάσει και ότι θα είναι πολύ σφιχτή γιατί θα φοβάται μη την δει κανένασ/καμία γνωστή της. (όσο μεγάλη και να είναι η Αθήνα, ποτέ δεν ξέρεις)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το ενδεχόμενο να έχει σκεφτεί αυτή τρίο με φίλο σας ή κάποιον που γουστάρει αυτή πως θα το αντιμετώπιζες αν στο έλεγε?????????????? Για σκέψου και από την άλλη μεριά ;)
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Όταν της έκανα σχετική συζήτηση με ρώτησε ακριβώς αυτό: Πώς θα μου φαινόταν να κάνουμε τρίο με φίλο μου? Η αλήθεια είναι πως δε θα το ήθελα με τίποτα. Οπότε συμφωνώ πως ίσως είναι εγωιστικό αυτό που θέλω. Παρόλα αυτά είμαι σίγουρος ότι το θέλω οπότε τι πρέπει να κάνω? Να το καταπιέσω επειδή είναι εγωιστικό?
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Α, όσο για το ρίσκο το έχω σκεφτεί και το έχω συζητήσει μαζί της. Αλλά όπως νομίζω θα συμφωνήσεις από την εμπειρία σου, δεν μπορείς να ξέρεις από πριν τι θα γίνει ό,τι και να συζητά το ζευγάρι μεταξύ του. Βασικά δε θα ήθελα ούτε εγώ ούτε αυτή να χαλάσωουμε τη σχέση μας και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που αυτή διστάζει. Εγώ από την πλευρά μου νομίζω ότι δε θα επηρεάσει τη σχέση μας και για αυτό θέλω να το κάνω.

Πόσα χρόνια είστε μαζί?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Το ενδεχόμενο να έχει σκεφτεί αυτή τρίο με φίλο σας ή κάποιον που γουστάρει αυτή πως θα το αντιμετώπιζες αν στο έλεγε?????????????? Για σκέψου και από την άλλη μεριά ;)

Μια φορά και έναν καιρό τα είχα με μια κοπέλα και προσπαθούσα να ανακαλύψω πως αντιδρά στην ιδέα μιας παρτούζας με μια άλλη γυναίκα. Την ώρα λοιπόν που την γάμαγα της λέω "τι μουνάρα είσαι κτλ. κτλ. και τι ωραίο ξυρισμένο μουνί έχεις κτλ. κτλ. και γουστάρω να φέρω μια γυναίκα να στο γλύψουμε παρέα κτλ. κτλ." ΟΚ εκείνη την φορά.

Την επόμενη φορά που το κάναμε της λέω: "Μην ντέπεσαι μωρό μου, πες μου τι είναι αυτό που σε καυλώνει περισσότερο, πές μου τις κρυφές σου σκέψεις κτλ. κτλ." έχοντας σκοπό να μου πεί "να μου φέρεις μια γυναίκα να με γλύψετε μαζί" (αυτά είναι τα υποσυνείδητα μηνύματα που λέει και ο Χαρδαβέλας  :grin:) Και τι γυρνάει και μου λέει η γκόμενα ? "Γουστάρω μωρό μου πούτσους ! πολλούς πούτσους !! Να είμαι σε ένα κρεβάτι και να με γαμάνε όλοι ! Να έρχεται ένας ένας και να μου σκίζουν το μουνί και οι υπόλοιποι να περιμένου σειρά !!! Και μετά να με γαμάνε μαζί απο μουνί και κώλο !!!!...  :2funny: :2funny:

Τι μπορείς να πείς ???????  :huh:
ʼβυσσος η ψυχή της γυναίκας !!!!!!!!!!!  :idiot:
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Και εσύ τι έκανες δηλαδή? Θα δεχόσουν να την πάρετε παρτούζα με ένα φίλοσ οου και μετά να φέρει αυτή μία φίλη της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom