Νέα

zaragosa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SUPERCONEX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SUPERCONEX

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρα θα βρισκομαι σαραγοσσα τελος του μηνος Ιουλιου επαγελματικο ταξιδακι...
καθε πληροφορια και καθε υποδειξη  θα ληφθει σοβαρα υποψη

ευχαριστω προκαταβολικα ...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Φίλε έχω ζήσει για λίγο Θαραγόθα (έτσι λέγεται στα καστιλιάνικα, πολύ θήτα μιλάμε). Δεν ξέρω να σου πω για πουτάνες γιατί δεν χρειάστηκε να πάω αφού βρήκα γρήγορα παρέα και γυναίκα. Γενικά οι Ισπανίδες πάνε τους Έλληνες. Αν και θυμίζουν τις Ελληνίδες (στην εμφάνιση και κάπως στην νοοτροπία) πιστεύω ότι δεν είναι δύσκολο - αν είσαι στοιχειωδώς εμφανίσιμος -  να σου ανοίξουν τα σκέλια τους, αποκλειστικά και μόνο επειδή είσαι ξένος (οι ξένοι είναι γενικά προνομιούχοι στον τομέα "ρίχνω έναν εύκολο και γρήγορο πούτσο"). Δεν πολυμιλάνε βέβαια αγγλικά, οπότε καλό είναι να μάθεις μερικά στοιχειώδη ισπανικά (προλαβαίνεις, δεν είναι δύσκολα). Το μυστικό είναι να είσαι χαλαρός (γενικά έχει πλάκα το να είσαι σε ξένη χώρα, λειτουργείς πιο χαλαρά) και να μιλάς σε κάθε γυναικο-παρέα δίπλα σου (φαστ-φουντ, καφετέρια, παγωτατζίδικο, παντού). Παίξτο και λίγο ψέμα (ψάχνω για κάποιο καλό και φθηνό ξενοδοχείο γιατί έχει φασαρία εκεί που είμαι, δεν ξέρω πώς να πάω στη "Basilica de Pilar" - εκκλησία που είναι βασική τουριστική ατραξιόν στη Θαραγόθα). Όλο και κάποια Ισπανίδα θα βρεθεί να σε γουστάρει και θα δεχτεί να συνοδεύσει αυτό "τον φουκαρά και αβοήθητο τουρίστα που της γαργαλάει λιγάκι το μουνάκι.....". Επίσης το βράδυ χτύπα αλύπητα κλαμπ. Σε πολλά δεν θα δεις μόνο 20ρηδες αλλά και μεγαλύτερης ηλικίας γυναίκες, που θα κολακευτούν ιδιαίτερα αν τους μιλήσει ένας Έλληνας (σπάνιο είδος στη Θαραγόθα) και που ένα γαμήσι μαζί του δεν θα έχει καμία απολύτως επιπλοκή στην οικογενιεακή - ενδεχομένως - ζωή τους.....
 
OP
OP
S

SUPERCONEX

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση ....
πολυ αισιοδοξη περιγραφη μου αρεσει.

πρεπει να περασες καλα εκει......;

μεσα 90 ς ειχα γνωριστει στο κεντρο, πλακα-συνταγμα, με κατι ισπανιδακια
περασαμε παρεα μια εβδομαδα κυριος απογευματα-βραδια βολτουλες αθενς μπαυ ναιτ.......σαιτ σιινγκ κλπ
απο τη πρωτη μερα μου αρεσε η ανν αλλα οσο της κολαγα τοσο με εκλανε ,
τρεις μερες και τρεις νυχτες λοιπον στο κλασιμο η κυρία.
την τεταρτη πια τα πηρα στο κρανιο και την εκλασα εγω - πολυ απλα μη δινωντας της σημασια..... 

εγω κυριος, σταθερος, ημασταν μαζι αλλα εγω δεν ημουν πια για αυτην-
στο κατω κατω τις γραφής τρια μερονυχτα ημουν το σκυλακι της.

την τεταρτη μερα ποιος ειδε τον ταυρο και δεν τον φοβηθηκε!!!!!!

μας ακουσε ολη η αθηνα , ζηλια-κλαμα- χτυπιμα σαν το χταπόδι  η κυρια.....

τελικα δεν τα καταφερα και υπεκιψα στον ερωτα; της.
η δικαιολογια ηταν οτι ενω της αρεσα ειχε σοβαρο δεσμο στην ισπανια και εσθανοταν αβολα.....

την τελευτεα νυχτα ,πριν φυγουν, εμεις ειμασταν αγκαλια σε ενα σπιτι ανταλασοντας φυλακια και χαδακια σχεδον γυμνοι!!!
χωρις να κανουμε ερωτα γιατι τις ειχε ερθει περιοδος.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

την αλλη μερα οι φιλοι που της πηγαν στο (ανατολικο) αεροδρομειο μου ειπαν οτι η ανν εκλεγε και δεν ηθελε να μπει στο αεροπλανο.
 
greece-spain=1-0 
μακαρι να γινει επαναληπτικως και ευχαριστως το δινω το παιχνίδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom