Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gpr262

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πειτε κανενα μαγαζι με πιπα κανονικη?και τιμη?ευχαριστω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057

Παιδια δεν πιστευω να νομιζατε οτι θα ανοιγε καποιος αλλος εκτος απο εμενα το θεμα της χρονιας!!!!!!!!τι εγινε?πηγε κανεις απο κει να δει τι παιζει?περιμενω με ανυπομονησια τις εμπειριες σας,κριμα που δεν πηγα σημερα,αλλα ειμαι χαλια και δεν μπορεσα να παω!παντως πηρα τα τετραδια και τον απαραιτητο εξοπλισμο σε pda απο τα jumbo!χεεεεεχεεεε!!!!!! :P :P :P :P :P.Ισως περασω αυριο για φραπεδια!!!!!!! :jerking: :jerking: :sperm: :sperm:
 

Επισκέπτης
Μπράβο μεγάλε και ακριβώς τώρα συζήταγα με ένα φιλαράκι για το αν άνοιξε το ανατολή. Και τσουπ το μήνυμά σου. Φύγαμε επι τόπου!!! Να θυμηθούμε τις  ένδοξες μέρες  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

madas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, επέστρεψα πριν λίγο από την βόλτα με 2 φίλους η οποία περιλάμβανε και την ανατολή. ʼνοιξε σήμερα, αλλά εγώ το περίμενα καλύτερο. Σήμερα είχε 3-4 μαύρες και 6-7 λευκές. Όταν πήγαμε το μαγαζί ήταν γεμάτο πελατεία αν και μετά άρχισε να αδειάζει. Θα περίμενε κανείς να είχε περισσότερες κοπέλες. Οι κοπέλες μέτριες για τα δικά μας γούστα, τίποτα ιδιαίτερο. Έκανα 2 χορούς με την Βαλέρια (λόγω στήθους). Για 10euros τον χορό δεν ήταν άσχημα. Είχε βέβαια και την επιλογή των 50. Η πιο αξιόλογη ήταν η Αλεξάνδρα που έκανε το show της ντουέτο με έναν τύπο ντυμένη καλόγρια. Όμως όση ώρα είμασταν εκεί δεν κατέβηκε στα τραπέζια. Δεν καθήσαμε πάνω από 3/4 ώρας και φύγαμε ψιλοαπογοητευμένοι. Καταλήξαμε babes (μιχαλακοπούλου) και το ευχαριστηθήκαμε.
Δεν ξέρω αν συμφωνούν και άλλοι με την εκτίμηση μας ή απλά πέσαμε σε κακιά στιγμή
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Λοιπόν, επέστρεψα πριν λίγο από την βόλτα με 2 φίλους η οποία περιλάμβανε και την ανατολή. ʼνοιξε σήμερα, αλλά εγώ το περίμενα καλύτερο. Σήμερα είχε 3-4 μαύρες και 6-7 λευκές. Όταν πήγαμε το μαγαζί ήταν γεμάτο πελατεία αν και μετά άρχισε να αδειάζει. Θα περίμενε κανείς να είχε περισσότερες κοπέλες. Οι κοπέλες μέτριες για τα δικά μας γούστα, τίποτα ιδιαίτερο. Έκανα 2 χορούς με την Βαλέρια (λόγω στήθους). Για 10euros τον χορό δεν ήταν άσχημα. Είχε βέβαια και την επιλογή των 50. Η πιο αξιόλογη ήταν η Αλεξάνδρα που έκανε το show της ντουέτο με έναν τύπο ντυμένη καλόγρια. Όμως όση ώρα είμασταν εκεί δεν κατέβηκε στα τραπέζια. Δεν καθήσαμε πάνω από 3/4 ώρας και φύγαμε ψιλοαπογοητευμένοι. Καταλήξαμε babes (μιχαλακοπούλου) και το ευχαριστηθήκαμε.
Δεν ξέρω αν συμφωνούν και άλλοι με την εκτίμηση μας ή απλά πέσαμε σε κακιά στιγμή

στο babes τι λεει?για ανοιξτε thread για να μας πεις λεπτομερως!ειναι καλυτερα.Μηπως ειδες καμια παλια απο αλλο μαγαζι?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ωχ Vaso άκουσα Valeria και θυμάμαι το Γκοτζίλα στο στρατό.
Με αρχαίους ημών προγόνους ξεκινάει. Καληνύχτα. Έπρεπε να το πεί Δύση πλέον.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Πατάρι έχει; Καταπακτή στην πίστα να φεύγουν τα κορίτσια; Τισ μπουζουριάσανε για το καλορίζικο; Αυτή ήταν η Ανατολή... περιμένουμε περισσότερα reviews!
 

Επισκέπτης

Καμιά σχέση με το παλιό Ανατολή λίγα κορίτσια και μέτρια. Οι περισσότερες ήταν με πελάτες και δεν γύριζαν. Απογοητευτήκαμε και φύγαμε για babyo πειραιώς όπου ως συνήθως γίνοταν χαμός. Μπορεί πάντως επειδή είναι αρχή να είναι έτσι ίσως βελτιωθεί. Ο DJ διαφήμιζε ότι τον Οκτώβρη θα έχει φανταστικά show από Ισπανία τώρα τι είναι αυτά...
 

Επισκέπτης

Πήγαινε να σου φύγει η περιέργεια. Και γω πήγα για να βρω το παλιό μαγαζί που ήταν το στέκι μας αλλά...
 

madas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχει ακόμα το πατάρι για το 50άρικο και για το απλό των 10 όποτε δεν έχει χώρο κάτω φαντάζομαι. Είχε πάνω από 2 χρόνια να το επισκεφτώ οπότε απο τις κοπέλες δεν θυμάμαι καμιά. Πάντως μια μας είπε οτί την έστειλε το αφεντικό της από το lido για να δουλέψει εκεί. Όπως είπα απογοητεύτηκα με το πώς το θυμόμουνα. Όπως είπε και ο foivos, o dj έλεγε από τον οκτώβρη να περιμένουμε ακόμα καλύτερα show. Ίσως να βιαστήκανε να ξεκινήσουνε και στην συνέχεια να βελτιωθούν.
Όσο για το babes, φίλε vaso, για μένα είναι σταθερή αξία. Όποτε έχω πάει δεν έχω απογοητευτεί. Αρκετά όμορφες κοπέλες, με αρκετά καλό χορό των 15euros. Βέβαια, άμα σε ξέρουνε κάπου σε προσέχουν περισσότερο και σου δίνουν περισσότερη σημασία από κάποιον άγνωστο. Και επειδή γνωριζόμαστε με κάποιες από τισ κοπέλες εκεί μέσα, πάντα περνάμε καλά. Αλλά πιστεύω αξίζει και είναι πολύ καλύτερο απο πολλά άλλα.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Θρυλική ήταν η καραφλή (παλιά του babes και πολύ λίγο Afro Classic), τί έγεινε αυτή η ψυχή?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Πήγα και γώ χτές για τα εγκαίνια του μαγαζιού (πήρα και ένα κουτί με φοντανάκια για το καλό). Ο χώρος είναι σχεδόν ίδιος με το παλιό, λίγες κοπέλες (αλλά ακόμη είναι αρχή) και τιμές οι κλασσικές της αγοράς (10 απλός χωρός, 50 πριβέ, 10 & 20 τα ποτά για τις κοπέλες). Η μεγάλη μεταγραφή είναι οτι έχουν πάρει τον ντι τζέι του BG....από κοπέλες ξεχώρισα  την Νικόλ (α ρε αθάνατη Ρουμανία) και μια Ελληνίδα την Αλεξάνδρα (όχι αυτή που κάνει το σόου με τον καράφλα). και οι δύο τους πολύ χαβαλετζούδες.....και τώρα αυτό που όλοι περιμέναμε...φραπές έπαιξε στο πριβέ. Αυτά. 
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Πρέπει να καταλάβουν τα κορίτσια πού ήρθαν. Το όνομα 'Ανατολή' είναι βαρύ, και πρέπει να πάρουν πρέφα πού πήγαν να δουλέψουν  :)
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
που ειναι το Ανατολη παιδες?
 

dinovr6

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι όταν παίζει φραπές με κάποια από τα κορίτσια στο τέλος το "γαλατάκι" που πάει? στο πάτωμα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Συνάδελφοι όταν παίζει φραπές με κάποια από τα κορίτσια στο τέλος το "γαλατάκι" που πάει? στο πάτωμα?

οχι πατωμα γκαρντια μου,στην κοιλιτsa σου μωρο μου.........για αυτο σας προτεινω μια λυση για να μην κολλανε τα φλοκια πανω σας.......ξυριστε ολη την περιοχη απο τα αρχιδια σας,πεη σας,κοιλια σας για να πηγαινετε τουαλετα μετα και να πλενεστε με λιγο νερακι-σαπουνακι και μονο τα ρουχαλακια να λερωνονται!!!!!!!α!και αν εχετε και καμια αλλαξια μαζι σας την αφηνετε στον barman μαζι με το κρανο σας και το ζητατε ...την καταλληλη στιγμη......... :grin: :))) :))) :))) :sperm: :sperm: :jerking: :jerking:
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε συντροφια,και δη οι παλιοι εδω μεσα,που με εχουν αφησει και μενα οπως καιι αλλους συμπολεμιστες αναυδο,να σας ρωτησω κατι.η μαρινα που δουλευε στο παλιο ανατολη ειναι η γνωστη μαρινα του γκολντ?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Νομίζω την Μαρίνα του Gold την είχα δεί μόνο στο Dolls στη Βάρη παλιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom