Νέα

Κωλόμπαρα στη Θήβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spaced30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    θήβα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Γειά σας

Είμαι καινούργιος στο site και είπα να ξεκινήσω τα μυνήματά μου εδώ με μια αναφορά στο τι περίπου παίζει Θήβα, αφού περνάω πολλούς μήνες του χρόνου εκεί ως εμπορικός επισκέπτης μιας εταιρίας, αλλά και επειδή δεν είδα καμία αναφορά εδω.

1) Κωλόμπαρο "Σκορπιός"
Στο κέντρο της Θήβας, οδός Κάδμου, παράλληλα με τον κεντρικό πεζόδρομο (Επαμεινώνδου)

Σχετικά μικρό και ψιλοπαρακμιακό μαγαζί, με καμια 10αρια συνήθως κοπέλες, άλλες από πρωην ανατολικό μπλοκ και άλλες από Αφρική. Παίζουν που και που κάποιες καλές, αν και λίγες κοπέλες είναι εκεί για πολύ καιρό. Ποτό, 5 ευρω ανδρικό, 15 το γυναικείο (30 το διπλό). Γενικά μόνο κερνάς αλλά έχει και κάποια τραπέζια "κρυμμένα" πίσω από γλάστρες, οπού εκεί μπορείς να πας με την κοπέλα αφού κεράσεις μερικά ποτά, και εκεί να γίνουν "διάφορα". Δεν έχει εξτρα χρέωση για τα τραπέζια αυτά (πριβέ) απλώς συνεχίζεις να κερνάς. Με κάποιες μπορείς να κανονίσεις και συνάντηση εκτός μαγαζιού αφού πρώτα "γνωριστείς" (κεράσεις κάμποσα δηλαδή) αλλά το πόσα θα σου ζητήσει για τις "συναντήσεις" αυτές εξαρτάται από την κοπέλα.

2) Κωλόμπαρο "Kiss" (Φιλί)

Στο κέντρο της Θήβας επίσης, στην Πελοπίδου, παράλληλα με την άλλη κεντρική οδό την Πινδάρου

Επίσης ψιλοπαρακμιακό μαγαζί, κάπως μεγαλύτερο από το Σκορπιό, με 15 εώς και 20 κοπέλες ανάλογα την βραδιά (Πχ Σάββατο έχει σχεδόν στάνταρ 20 ίσως και παραπάνω). Οι περισσότερες από πρώην ανατολικό μπλόκ, κάποιες καλλές, υπάρχουν και κανα 2 - 3 καλές πού είναι μόνιμα εκεί. Ποτό, 5 το ανδρικό 6 ευρώ το γυναικείο (12 το διπλό). Συνήθως οι κοπέλες παραγγέλνουν διπλό. Δεν υπάρχουν "κρυμμένα" τραπέζια εκεί, εκτός από ένα που είναι κάπως αθέατο αλλα είναι .... φάτσα στις τουαλέτες (!) Για κάποιο διάστημα ήμουν "θαμώνας" εκεί, αφού ήμουνα  συχνά με συγκεκριμένη κοπέλα, άλλα βαρέθηκα τις βλακείες της και αναγκαστικά έφυγα από εκεί, αφού έτσι και πάω θα μου φορτωθεί στάνταρ και δεν θα μπορώ να κεράσω άλλη. Το μόνο που κατάφερα ήταν να την πάρω 2 φορές στις γυναικείες τουαλέτες του μαγαζιού. Και εδώ, μπορέις να κανονίσεις να βρεθείς με κοπέλλα εκτός μαγαζιού για "καφέ".
Γενικά πάντως επειδή το μαγαζί είναι φτηνότερο από τα άλλα, ειδικά απο το Σκορπιό, σχεδόν στάνταρ γεμίζει, κατα τις 2 το βράδυ του Σαββάτου παίζει να μην βρείς ούτε τραπέζι, ούτε κοπέλα, και μέσα βλέπεις "κάθε καρυδιάς καρύδι".... "Σοβαρούς" πελάτες, αλλοδαπούς (κυρίως Αλβανούς και Ρουμάνους), οδοκαθαριστές, παρακμιακούς μπεκρήδες 60ρηδες κτλ..

3) Κωλόμπαρο "Ζώδια"

Στην είσοδο της πόλης, ερχόμενος από την παλιά εθνική οδό (από το στρατόπεδο). Δεν έχω πάει ποτέ, οπότε δεν φέρω γνώμη, γνωρίζω όμως πως κανα 2 κοπέλες που δούλευαν στο Kiss τώρα είναι εκέι, άρα μάλλον παρόμια φάση θα είναι.

4) Στριπτιζάδικο "Tropicana"

Στην είσοδο της πόλης ερχόμενος από την καινούργια Εθνική Οδό. Αρκετά μεγάλο μαγαζί, με κάμποσα τραπέζια, πολλά με θέα την πίστα και άλλα κάπως "κρυμμένα". Πολύ καλός χώρος σε σχέση με τα άλλα 2 μαγαζιά, σερβιτόροι με πολύ καλή συμπεριφορά, κλιματιζόμενος χώρος (επιτέλους !). Οι κοπέλες όλες από αρκετά εως και πολύ καλές, χωρίς τις χοντρές που βλέπεις στα άλλα 2 μαγαζιά. Όλες λένε ότι είναι απο Ρουμανία. Ο χορός τους στην πίστα και στην μπάρα αρκετά καλός, αν λάβουμε υπόψη ότι συζητάμε για επαρχιακό στριπτιζάδικο, αλλά όχι full show. Ποτό 6 ευρώ το ανδρικό (νομίζω), και 9 το γυναικείο (18 το διπλό). Οι κοπέλλες συνήθως ζητάνε διπλό. Αν δουν ότι έχεις λεφτά, ζητάνε να παραγγείλουν μια μικρή σαμπάνια (45 ευρώ). Μια φορά έχω πάει όλη και όλη χωρίς πολλά λεφτά και όρεξη, οπότε δεν ξέρω ακόμα αν παίζει πριβέ κτλ και οτιδήποτε άλλο.

Αυτά προς το παρών, κάθε διόρθωση ή προσθήκη δεκτή.
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
Mαπα το πεπονι δηλαδη στη Θηβα....

Παλι καλα που ναι διπλα η Αθηνα....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Παλιά είχε ένα στο κέντρο που λεγόταν "mercedes", το θυμάσαι;

Μήπως είναι κάποιο από τα 2 πρώτα που απλά άλλαξε όνομα;  Έχω χρόνια να πάω, το μονο που Θυμάμαι είναι οτι ανέβαινες κάτι σκάλες
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
To mercedes επαιζε για καμποσα χρονια, και καθε λιγο αλλαζε μερος, αφου προφανως δεν πληρωνε τα νοικια. Στο τελευταιο μέρος που το θυμάμε, μια μέρα είδα θυροκολλημένη την έξωση, και από τότε δεν έχω ξαναδεί μαγαζί με το όνομα αυτό. Ίσως βέβαια να είναι κάποιο από αυτά που ανέφερα, αν και δεν είχα πάει ποτέ οπότε δεν ξέρω ποιός το είχε. Με την εις άτοπο απαγωγή όμως, σίγουρα δεν είναι ούτε το Tropicana, ούτε και το Kiss, αφού αυτά υπήρχαν το ίδιο διάστημα που υπήρχε και το mercedes, και μάλλον ούτε και τα Ζώδια, αφού αυτά ήταν εκεί που σήμερα είναι ο Σκορπιός. Κατά καιρούς έχουν ανοίξει διάφορα κωλόμπαρα στην Θήβα, τα οποία έκλειναν μετά από μερικούς μήνες όμως οπότε δύσκολα βγάζεις άκρη.
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Mια μικρή ενημέρωση ακόμα.

Ξαναπήγα στο Tropicana, με κάπως πιο όρεξη και χρήμα αυτή τη φορά, αλλά τελικά δεν πέζει τίποτα, μόνο ποτά .... Γενικά ότι ποτό σε μπουκάλι παραγγέλνουν οι κοπέλες (ακόμα και bacardi breezer) ειναι 45 ευρώπουλα.

Οικονόμισα ένα τηλεφωνάκι πάντως από μια μελαχρινή ρουμάνα, Μικαέλα, να δούμε αν θα μπορέσω να το χρησιμοποιήσω ....

Τέλος έχω μια μικρή υποψία οτι είδα ενα μικρό κρυφό δωμάτιο στον Σκορπιό, το οποίο και έχει ενα μεγάλο κόκκινο καναπέ... Δεν είμαι σίγουρος γιατί το είδα ενώ περνούσα απέξω και έτυχε να ήταν η κεντρική πόρτα ανοικτή. Θα κοιτάξω να το επιβεβαιώσω.

Αυτά.. Βασικά όπως είπε και ο φίλος, μάπα το καρπούζι ......
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Παρακαλω κάποιος mod να με βοηθήσει να ήθελα να σβηστεί το παραπάνω μήνυμα και να γράψω ένα άλλο αφού το προηγούμενο  έχει λάθη??
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Τον Σκορπιο τον εκλεισαν οι μπατσοι προχθες... Δουλευε μεσα και μια νηγιριανη τελευταια, και ο ιδιοκτητης την εστελνε με πελατες σε ξενοδοχειο της Θηβας για 100 ευρω ...
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να σας ενημερωσω ακομα μια φορα για το τι παιζει.

Γενικοτερα η κατασταση ειναι ιδια, τα μαγαζια που προανεφερα παιζουν ακομα αλλα η κινηση εχει κοψει τελειως, εχουν μειωθει οι κοπελες και αν παει ποτε κανενας εκει το μονο που βλεπει ειναι κανα 2 θαμονες και τις κοπελες να σε ζαλισουν για ποτο.

Εχει ανοιξει και ενα καινουργιο βεβαια, μου διαφευγει το ονομα του αυτη τη στιγμη ειναι στην οδο Αυλιδος απεναντι απο το το 1 Λυκειο Θηβας. Το ανοιξε ενα πρωην γκαρσονι του Τροπικανα και οι κοπελες που δουλευουν (3 με 4) ειναι και αυτες "μεταγραφη" απο εκεινο το μαγαζι. Δεν ειναι στριπ βεβαια.

Το Τροπικανα παει για κλεισιμο μαλλον δεν παταει κανενας πλεον αφου ειναι πανακριβο για τα δεδομενα της περιοχης + την κριση...

Αυτα
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Τελευταια ενημερωση, ανοιξε καινουργιο σχετικα μικρο μπαρ στο κεντρο της Θηβας στην οδο Πινδαρου (παραλληλα με τον πεζοδρομο) με το ονομα Dream Cafe. Το εχουν ανοιξει οι ιδιοκτητες του Ζωδια και οι κοπελες (2,3) που παιζουν εκει ειναι αυτες που δουλευουν και Ζωδια.

Το κωλομπαρο που δεν θυμομουν το ονομα του στο ακριβως προηγουμενο μυνημα το λενε Ατλαντις.

Αυτα.
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Εχω καιρο να γραψω εδω, απο οσα ειχα γραψει πλεον λειτουργουν μονο 2, τα Ζωδια και το Ατλαντις, ολα τα αλλα εχουν κλεισει.

Στα Ζωδια καποιες απο τις κοπελες κερνανε μπριζολα σε ενα τραπεζακι καβατζα στην γωνια. Στο Ατλαντις μονο κονσομασιον, κατι ρουμανες εχει, μπορει ενδεχομενως καποιες να δινουν εξτρα υπηρεσιες στον ελευθερο χρονο τους αλλα δεν ξερω και δεν το εχω ψαξει.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
217
Πόντοι
26
Ποσο η τιμη..... :knockinb:
 

episkeptis25

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2011
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχω καιρο να γραψω εδω, απο οσα ειχα γραψει πλεον λειτουργουν μονο 2, τα Ζωδια και το Ατλαντις, ολα τα αλλα εχουν κλεισει.

Στα Ζωδια καποιες απο τις κοπελες κερνανε μπριζολα σε ενα τραπεζακι καβατζα στην γωνια. Στο Ατλαντις μονο κονσομασιον, κατι ρουμανες εχει, μπορει ενδεχομενως καποιες να δινουν εξτρα υπηρεσιες στον ελευθερο χρονο τους αλλα δεν ξερω και δεν το εχω ψαξει.

καλησπερα......μπορεις να μας πεις τι παιζει τωρα στην θηβα ή εκει κοντα γιατι ανεβαινουμε σ/κ???????????
 
OP
OP
S

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Δεν εχει αλλαξει τιποτα στη Θηβα Ζωδια και Ατλαντις τα 2 κωλομπαρα που υπαρχουν και τιποτε αλλο. Στο Ατλαντις εχει 2 κοπελες ολες και ολες η μια μπαζο η αλλη καπως καλη. Το μπαζο εχω ακουσει οτι κανονιζει και ραντεβουδακια εξω αλλα προτιμω να βρω καμια τρυπα στον τοιχο και να γαμισω παρα αυτη. Στα Ζωδια υπαρχει τραπεζακι καβατζα στο οποιο καποιες κοπελες κερνανε μπριζολα.

Λιβαδεια ξερω σιγουρα οτι υπαρχει ενα κωλομπαρο - στριπτιζαδικο το Placebo ειναι διπλα στο ξενοδοχειο Λεβαδεα απεναντι απο το "ζαππειο" στο κεντρο της πολης. Το εχει ο ιδιος ιδιοκτητης με το Ατλαντις στη Θηβα και συνηθως οι κοπελες δουλευουν ειτε εκει ειτε στη Θηβα αναλογως την κινηση κλπ. Υπαρχει ακομα ενα κωλομπαρο καπου στη Λιβαδεια αλλα δεν το ξερω δεν εχω παει ποτε.

Μπουρδελα Στουντιο κτλ δεν παιζουν και στις 2 πολεις, μονο Χαλκιδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom