Νέα

Μεγάλες εμπνεύστριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 249K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Αληθεια ποιες ηταν οι γυναικες εκεινες επωνυμες και ανωνυμες που οπλισαν  ;) το χερι μας στις πρωτες μας  :jerking: . Αλλα και ποιες μας εμπνεουν σημερα οταν αποφασιζουμε (οσοι απο μας αποφασιζουν να θυμηθουν τα παλια ποτε ποτε) να εξασκησουμε το αθλημα; Προσωπικα δωστε μου λιγο χρονο τα φτιαξω το τοπ 5 γιατι ειδικα στην εφηβεια ειχε πεσει πολλη δουλεια και θελει σκεψη.Τιμης ενεκεν το θεμα συνοδευει φωτο ξεχασμενης πλεον μοντελας η οποια μου ειχε καποτε χωρις να το ξερει προσφερει απλοχερα τις υπηρεσιες της ενω εγω ο αχαριστος της εκανα χαλια την φωτογραφια  :P .
 

Συνημμένα

  • toska10.jpg
    toska10.jpg
    94,4 KB · Εμφανίσεις: 205

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
τζενη μπαλατσινου,βικυ καγια, τινα ρουσου,δωροθεα μερκουρη,νικη καρτσωνα αχχχχ ηταν τοσες πολλες!

τωρα πλεον μπαιτμι κ ξερο ψωμι χεχ
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Αν και δεν ολοκληρωσα ακομα το τοπ 10 αναφερω μια απο τις κορυφαιες που θα ειναι σιγουρα σ'αυτη.Μεγιστη καυλα και υπαιτια για παμπολλες πηχτες εκεινη την εποχη .Μονος στο σπιτι και ταινια της γιγα στν τιβι ηταν απο τα καλυτερα μου.
 

Συνημμένα

  • f.jpg
    f.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 164
  • ass.jpg
    ass.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 154
  • lg1.jpg
    lg1.jpg
    48,5 KB · Εμφανίσεις: 179

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
τζενη μπαλατσινου,βικυ καγια, τινα ρουσου,δωροθεα μερκουρη,νικη καρτσωνα αχχχχ ηταν τοσες πολλες!

τωρα πλεον μπαιτμι κ ξερο ψωμι χεχ

ποια τζενη μπαλατσινου ρε?με την μαπα σαν τηγανι?τινα ρουσσου ναι αψογη....αλλα μην ξεχναμε και τις βασικες εμπνευστριες.......την ελενα ιορδανοπουλου οταν εκανε γυμναστικη στον πρωινο καφε του αντεννα(1991-93),σουζαν ασμπυ,κατερινα λασπα,γιωργο παπαδακη κλπ....χαχαχαχ
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
2
Πόντοι
1
ʼλλο ένα μοναδικής έμπνευσης thread από τον vasos. Με κίνδυνο να παρεξηγηθεί η ηλικία μου, άρχισα πολύ μικρός την ερωτική επαφή με τον εαυτό μου, παραθέτω τις αγαπημένες μου βοηθούς εκείνων των χρόνων της αθωότητας με τυχαία σειρά (όσο το υποσυνείδητο μου το επιτρέπει)
1.Jenny Agutter (1952, Αγγλίδα). Όποιος τη θυμάται στο An American Werewolf in London με καταλαβαίνει απόλυτα θέλω να πιστεύω.
2.Ornella Muti (1955, Ιταλίδα, από Ρώμη μεριά). Το λίκνισμα και το καδράρισμα των γλουτών της στο Storie di ordinaria follia προκαλεί ακόμα και σήμερα παραισθήσεις ενώ στο Cronaca di una morte annunciata είναι απλά υπέροχη. ʼξια μνείας η κόρη της Naike Rivelli
3.Laura Antonelli (1941, Ιταλίδα). Η βασική υπεύθυνη των ατυχημάτων της προεφηβικής και πρώιμης εφηβικής περιόδου. Στο Malizia είναι η απόλυτη φαντασίωση κάθε άγουρου νέου.
4. Sylvia Kristel (1952, Ολλανδέζα). Η πρωταγωνίστρια των Emmanuelle και Lady Chatterley?s Lover  δε νομίζω ότι χρειάζεται ιδιαίτερες συστάσεις.
5.Terri Garber(1960, Αμερικανίδα) και Lesley Anne Down (1954, Αγγλίδα) από τη θρυλική σειρά «Βόρειοι και Νότιοι» . Ένας ύμνος στον κορσέ και στην δαντέλα μεταξύ άλλων! Και ύστερα αναρωτιόμαστε για την προέλευση των φετίχ μας!!
Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου τις εταιρίες παραγωγής Doberman και Teresa Orlowski (αξέχαστο το γερμανικό αριστούργημα Born for Love), τα περιοδικά Open, Tutti κ.α. καθώς και τον φίλο περιπτερά που έκανε τα στραβά μάτια και φυσικά το κανάλι που άλλαξε το μεταμεσονύκτιο τηλεοπτικό χάρτη στην Ελλάδα, το μοναδικό RTL
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
2
Πόντοι
1
ʼλλο ένα μοναδικής έμπνευσης thread από τον vasos.
Ο Vasos είναι παντού τελικά ακόμα και εκεί που δεν είναι, είναι και μεταφυσική η παρουσία του πια στο site, δε μπορώ να εξηγήσω αλλιώς την απόδοση του thread σ΄αυτόν. LEFTY2 σου απονέμω τα εύσημα που σου αξίζουν και ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το λάθος μου. Put the blame on Vasos!
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
το τι φορες εχω κανει σεξ με την βινα ασικη δεν λεγεται.τωρα προτιμω την προπατζου η την φαρμακοποιο μου πρεπει να τα δειτε θα καταλαβεται α απο μοντελα μαστροκωστα και τις βυζαρες της γκερεκου.
 

nelson

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
Ελένη Ερήμου, την εποχή τη δική μου. Αντικείμενο πολλών ερωτικών μου ονειρώξεων. Όπως και η ξανθιά από τους  ʼγγελους του Τσάρλι Φάρα Φώσετ. Και οι περίφημες star των 80s, Kay Parker, Giorgina Spevlin, Seka και πολλές άλλες
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Νενα Χρονοπουλου μια απο τις απολυτες προστυχες ελληνιδες που δεν ηξερες εαν ηθελες να την γαμησεις η να την φτυσεις.  Σιγουρα ηθελε ψωλη μονιμα στο στομα ωστε να μην ανοιγε το βοθρο της.  Ισως και η μονη ελληνιδα ηθοποιος που επαιζει παντα φορωντας μονο τα εσωρουχα της!

Απο ξενες... στη δεκαετια του 80' πρεπει να εχω χυσει ενα κουβα σπερμα μονο και μονο για την Rachel Welch, και milf και μουναρα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Νενα Χρονοπουλου μια απο τις απολυτες προστυχες ελληνιδες που δεν ηξερες εαν ηθελες να την γαμησεις η να την φτυσεις.  Σιγουρα ηθελε ψωλη μονιμα στο στομα ωστε να μην ανοιγε το βοθρο της.  Ισως και η μονη ελληνιδα ηθοποιος που επαιζει παντα φορωντας μονο τα εσωρουχα της!

Απο ξενες... στη δεκαετια του 80' πρεπει να εχω χυσει ενα κουβα σπερμα μονο και μονο για την Rachel Welch, και milf και μουναρα.

Με τα εσώρουχα έπαιζε και η Χριστίνα Παππά...Από ξένες η Κέλλυ Λε Μπροκ ("η γυναικάρα με τα κόκκινα")...όσο για την  Νένα, μουνάρα μεν, αλλά ας κάνει καμία γαργάρα με αμμοχάλικο να στρώσει ο λάρυγγας...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
αρρωσταινω για laura angel
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Ο Vasos είναι παντού τελικά ακόμα και εκεί που δεν είναι, είναι και μεταφυσική η παρουσία του πια στο site, δε μπορώ να εξηγήσω αλλιώς την απόδοση του thread σ΄αυτόν. LEFTY2 σου απονέμω τα εύσημα που σου αξίζουν και ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το λάθος μου. Put the blame on Vasos!
Ευχαριστω για τα καλα λογια θα προσπαθησω με ολες τις δυναμεις μου να φανω ανταξιος του thread !!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
MONIKA BELUTSI

και αγιος ο θεός ............... :smitten: :smitten:
 

Συνημμένα

  • belutsi.jpg
    belutsi.jpg
    7,9 KB · Εμφανίσεις: 126

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Εμένα καθότι συμμαθητές μου τις είχε προσφέρει πάλι πολύ απλόχερα τότε live.
Κυκλοφορούσε και σε δίδυμο με την Τ.Ρ για prive Σαββατοκύριακα στην  Σαντορίνη
-----------------------------------------------------------------------------

Αληθεια ποιες ηταν οι γυναικες εκεινες επωνυμες και ανωνυμες που οπλισαν  ;) το χερι μας στις πρωτες μας  :jerking: . Αλλα και ποιες μας εμπνεουν σημερα οταν αποφασιζουμε (οσοι απο μας αποφασιζουν να θυμηθουν τα παλια ποτε ποτε) να εξασκησουμε το αθλημα; Προσωπικα δωστε μου λιγο χρονο τα φτιαξω το τοπ 5 γιατι ειδικα στην εφηβεια ειχε πεσει πολλη δουλεια και θελει σκεψη.Τιμης ενεκεν το θεμα συνοδευει φωτο ξεχασμενης πλεον μοντελας η οποια μου ειχε καποτε χωρις να το ξερει προσφερει απλοχερα τις υπηρεσιες της ενω εγω ο αχαριστος της εκανα χαλια την φωτογραφια  :P .
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ύπέροχες αναμνήσεις+φαντασιώσεις μου 'χει προσφέρει μία παλιά καλή φίλη από το DatingClub
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Να θυμήσω και γώ με τη σειρά μου τη φοβερή και τρομερή Nastazia Kinsky !
Προσωπικά , πάντα με έφτιαχνε και η Elen Hunt, έχει τύπο αν και δεν μπορείς να την πεις κουκλάρα....
Θα συμφωνήσω επίσης για Βίνα Ασίκη, (έσταζε κάβλα μιλάμε), και τη Λίντα Γίγα βεβαίως !
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ LEFTY2 που τη θυμηθηκες αυτη την γκομενα???????????
ΤΙΝΑ ΤΟΣΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πρεπει να εχω τραβηξει πολλες για παρτη της.............................
ΑΞΙΟΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom