Νέα

Ηράκλειο Κρήτης - Στριπτητζάδικα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.. Δημιουργώ αυτό το θέμα για να μιλήσουμε κι εμείς που είμαστε από Ηράκλειο για τα δικά μας στριπτητζαδικα.

Και μιας κι εγώ το δημιούργησα ας πω τα δικά μου σχόλια.

Λαμουρ : ωραίος χώρος, φιλικότατο, έχω βέβαια να πάω 5-6 μηνακια αλλά την τελευταία φορά ήταν εκεί η Νανά. Καλό μουνί και στο πριβέ έπαιζε και εκτόνωση. Όλα αυτά με 30 ευροπουλακια.

Ρίτσο: Γνωστό φαντάζομαι σε όλους. Εκεί τώρα ο καθένας κάνει ότι θέλει. Από χώρος….χάλια βέβαια με ένα ποτάκι παίζει και εκτόνωση αλλά προσοχή : μην ανοίγεστε πολύ γιατί τα ποτά τα χρεώνουν 2-3-4 φορές αν δουν ότι τους παίρνει….

Περιμένω από άλλους συναγωνιστές για άλλα μαγαζιά…
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Ποιό είναι το Ρίτσο ρε παιδιά?
 
OP
OP
K

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
sorry παιδια. στη Ριτσα ηθελα να γραψω. κοντα στο λιντο αν ξερετε... (μαυρα ματια...)
 

junio18m

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
το λαμούρ είναι προς βιομηχανική, παιδιά το κορυφαίο είναι το diamonds απλά πράγματα, Το λαμούρ δεν με ενθουσίασε δεν ξέρω γιατί, το "πεγαδο" στην αμμουδάρα επιεικώς χαλια.

Εν ολίγοις diamonds είναι κάπως ακριβά αλλα ένταξη αξίζει
 
OP
OP
K

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στο βαθος εχει ενα τραπεζακι με 2 καναπεδες. κερνα ενα ποτακι και πηγενε. αλλα 8ελει προσοχη γιατι ευκολα σου πιανουν τον κωλο. για το οικονομικο μιλαω παντα :)
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
στο βαθος εχει ενα τραπεζακι με 2 καναπεδες. κερνα ενα ποτακι και πηγενε. αλλα 8ελει προσοχη γιατι ευκολα σου πιανουν τον κωλο. για το οικονομικο μιλαω παντα :)
Ε και τι εκτόνωση παίζεται δλδ?
 

Επισκέπτης
Παιδία γράφετε και εδώ ποτε ποτε κανα ποστ:p Σήμερα θα παω lamour με παρέα  ξερετε τι παιζει εκει καποιος που έχει παει προσφατα?Απο τιμές ,υπηρεσίες κτλ?Καμια καλή να προτείνεται?Κινιτό δινει καμια για περεταίρω φάση η @@?
 

Επισκέπτης
Πήγα χθες τελικά στο Lamour...Είχε μερικά πολύ καλά κομμάτια αλλα ήταν φαρμακειο..Μας έπιασαν τον κόλο...Η μια Heineken 9 eyro ενα ποτό που κέρασα μια στριπτιζου 15 ευρο (το απλό 15 ευρω γιατι η μικρη σαμπάνια ο θεος ξέρει ποσο θα την χρεωναν) και το 1 πριβε 30 ευρω.Κατα τα άλλα ωραιο μαγαζί.
Πήρα 2 πριβε.Η πρωτη μια Ουγγαρεζα απο Βουδαπέστη ,Αννέτα την έλεγαν νομίζω αν και σωμα μοντέλου στο πριβε ξενερωτη αρκετά..Δεν με αφηνε να γκίζω και πολύ και μεσα στα 7 λεπτά είχε φύγει.Η δευτερη που πήρα μια Ρούμανα τα έδωσε όλα στο πριβε...ελευθερα πιασιματα πηρε την πρωτοβουλία να πάρει μόνη της τα χέρια μου πάνω της και με άφησε να βάλω και δάκτυλο.Δεν βιαζόταν καθόλου με κράτησε κοντα 15 λεπτά και έπαιξε εκτόνωση.Μέχρι και να της γλειψω λιγο τα δακτυλάκια με άφησε:p μονο που δεν τη πηρα κανονικά δηλαδή.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Παιδια γεια σας ,θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει στο Ηρακλειο στριπτιζαδικο με το ονομα diamonds ,αν ναι και το εχει επισκευθει καποιος θα ηθελα να μου πει(αν γνωριζει φυσικα) αν υπαρχει εκει μια κοπελα απο Ουγγαρια μακρι μαλλι ξανθο, δεν θυμαμαι ονομα,παλαια δουλευε Θεσσαλονικη στον Caligula. Ευχαριστω μαγκες απο Κρητη
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Παιδια γεια σας ,θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει στο Ηρακλειο στριπτιζαδικο με το ονομα diamonds ,αν ναι και το εχει επισκευθει καποιος θα ηθελα να μου πει(αν γνωριζει φυσικα) αν υπαρχει εκει μια κοπελα απο Ουγγαρια μακρι μαλλι ξανθο, δεν θυμαμαι ονομα,παλαια δουλευε Θεσσαλονικη στον Caligula. Ευχαριστω μαγκες απο Κρητη

Οντως φίλες υπάρχει το Diamnonds. Ειναι πολύ κοντά (100 μέτρα )στο ξενοδοχειο Lato. Δυστυχώς δεν το επισκεύθηκα λόγω προσωπικού κωλύματος επομένως δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Σε ευχαριστω φιλε giannis_peir για την πληροφορια ,αν τυχει και το επισκευτεις γραψε μου για την συγκεκριμενη κοπελα που ρωταω ( αν δουλευει εκει )
 

Vromikos2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά μήπως μπορεί να δώσει κανείς περισσότερες πληροφορίες για την Ρίτσα??
τιμές??
κοπέλες ??
κτλ π.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
24
Πόντοι
0
Παδια για την Ριτσα θα πω και εγω οτι αν δεν προσεχεις σου πιανουν τον κωλο,
απο κοπελες εχει καποιες που ειναι για συνταξη αλλα περιμενουν να συμπληρωσουν τα ενσημα,
2 ρωσιδες νομιζω 1 αλβανεζα 2 ελληνιδες 2-3 μαυρες αλλα καμια φορα περιστασιακα μπορει να πετυχεις και κατι καλο,πρεπει να προσεχετε να μην ξεφευγετε με τα ποτα ,μπορεις να κανεις με την κοπελα οτι θελεις στο βαθος αρκει να εχει χωρο.
Το συστημα ειναι για οποιον θελει να σταμπαρει 1 κοπελα που του αρεσει να την κερασει 1 ποτο για γνωριμια και καλα και να ξαναπαει κανα δυο φορες αλλα να βρει την ιδια και μπορειτε να κανονισετε για εξω σε ξενοδοχειο η στο αυτοκινητο 100-120 αναλογα.
Εγω θα ηθελα να ρωτησω πληροφοριες για οποιον ξερει τι παιζεται με το Love story στο στενακι στη μαχης κρητης και με το Αμαζονες ευθεια απο το τελος της 1821
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

κτλ π.

[/quote]

Χθεσινή επίσκεψη στο Λαμούρ,περίπου 10 τεμάχια,αρκετά καλά,κορυφαία μία ουγγαρλεζα με το όνομα Ελίζα(προσοχή γιατί τα ονόματα αλλάζουν με ευκολία).Καλη συμμετοχή στο πριβέ αλλά ακριβό το σπόρ,δεν γνωρίζω εαν μπορεί να παίξει κάτι παραπάνω εκεί αλλά με τα λεφτά που σου φευγουν στην Αθήνα ρίχνεις τα γ-----ια τις ζωής σου.Εαν κάποιος φίλος προσφτα έχει καμμιά καλύτερη εμπηρία ας ενημερώσει.

 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
παλλιος γνωστης του χωρου εγω στα στριπτιτζαδικα απο εποχη silk and velvet που χορευαν σε ασανσερ με 1 κοπελα κεντρο στην πιστα,τωρα εγινε εδω και χρονια diamonds και με ξενερωσε.
μονιμος στο status 98-2001 στην αντιστασεως,μικρο μαγαζι με 12 κοπελες που προσφεραν οι περισσοτερες απολαυση.
τωρα πλεν αν τυχει να παω δεν θα κατσω να παρω γκομενα για prive,αν γουσταρει μαζι μου και ολη νυχτα διχως καμια συζητηση.
αλλιως θα κατσω και θα απολαυσω τον χορο τους με την υπεροχη μουσικη του show,αλλωστε show ειναι για οσους το νιωθουν.
το lamour μου αρεσε πολυ καλυτερα απο το diamonds,επισης αποφευγετε τα κωλομπαρα εδω κι ειδικα της ριτσας,εκει βρωμανε ολα
 
OP
OP
K

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στο lamour δευτερα βραδυ... Αν και παντα ελεγα τα καλυτερα γι αυτο το μαγαζι....ρε παιδια...απογοητευτικα!!!!  Ολες ρεπο ειχαν. μονο κατι μαυρες (σε σημειο να μη τις βλεπεις μεσα στη νυχτα) και οι υπολοιπες μαλλον ειχαν κατσει με τις ωρες στον ηλιο και ειχαν γινει κι αυτες black!.  γενικα ξενερωσα αλλα δεν αλλαζω γνωμη για το μαγαζι αυτο. στις καλες του μερες ειναι η καλυτερη επιλογη.

Οσο για τη Ριτσα...οπως ειπε και ο vendetta προσοχη γιατι βρομανε. Πριν καιρο επαιζε ενα καλο μουνι. δε θυμαμαι απο που ηταν αλλα ρε παιδια....μιλουσε 8 γλωσσες!!! Να μου πεις τωρα χεστηκα και αν μιλουσε 108 αλλα.......
 

psofozachos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
280
Ενας συναδελφος αγωνιστης να γραψει για L Amour και Diamonds τι μωρο παιζει αυτες τις μερες να μην παμε στα τυφλα σαν τους μ... Το γραφω αυτο γιατι το τελευταιο ποστ ηταν απογοητευτικο. Με ενδοιαφερει ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ και ΤΑΛΕΝΤΟ των κοριτσιων. Γραψτε ρε ενας προσφατος, μην ειστε παρτακηδες καβατζες Ηρακλειωτες. Εχει θεμα? Γραψτε και θα σας κανω και γω ωραιο ψαξιμο να ποσταρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom