Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 721
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Σημερινή βόλτα:Δυο μαγαζιά ανοιχτά.Για όσους ξέρουν την περιοχή ένα επάνω κι ένα κάτω.Τα επάνω φημίζονται για την τραβελ κατάσταση που επικρατεί εκεί.Δεν άλλαξε κάτι και πάλι τα ίδια και σήμερα.Τραβέλοβιτς που δε γουστάρω καθόλου και δρόμο για το κάτω.Η κοπέλα ήταν έξω στον κήπο.Μικρά βυζιά και χοντρός κώλος.Εμένα μ'άρεσε αλλά 30 ευρώ παραείναι πολλά λεφτά πια....Αν τα καταφέρουν να ρίξουν τις τιμές θα δουλέψουν πολύ καλύτερα πολύ περισσότερο τώρα που στην Καβάλα είναι κλειστά.Έχω την εντύπωση ότι άνοιξε κι άλλο μπουρδελάκι χαμηλότερα από τα κάτω αλλά ίσως να κάνω και λάθος,Αν ξέρει κάποιος ας μας πει
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Απαράδεκτη κατάσταση συναγωνιστές μου.....Τέσσερα συνολικά bourdels τα δυο με τραβελgirls και τα άλλα δυο με κοπέλες ΕΝΤΕΛΩΣ αδιάφορες.Διάλεξα μία , μπήκε στο δωμάτιο χαιρετώντας με δυσκολία.Πίπα βαριεστημένη κι όταν της είπα να έρθει από πάνω μου απαντάει με στόμφο "Από πάνω δεν έρχομαι ΠΟΤΕ".Κι όμως παίρνουν 30 ευρώ λες και τα βρίσκουμε στο δρόμο.Φεύγοντας τουλάχιστον με χαιρέτησε.Με 30 ευρώ στην Αθήνα κάνεις δυο επισκέψεις σε πολύ αξιοπρεπέστερο περιβάλλον και πολύ σωστότερη συμπεριφορά.Έτσι κι αλλιώς ας καταλάβουν ότι στο μπουρδελάκι δεν πάμε να πουλήσουμε εξυπνάδα ούτε να δείρουμε ούτε να μαλώσουμε με κανέναν.Όμως έχουμε και απαίτηση αυτά τα 30 ευράκια να πιάσουν τόπο.Τελείως λάθος και αντιεπαγγελματική συμπεριφορά που διώχνει τον κόσμο.Οχι και πάλι όχι....
 

Giosakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου, μήπως έχεις ακούσει τίποτα για κάποιο ξενοδοχείο στη Δράμα;
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Πριν χρόνια έπαιζε ένα ξενοδοχείο κοντά στο σταθμό αλλά έλειπα κι εγώ τα τελευταία 8-9 χρόνια και δεν ξέρω τώρα τι παίζει...
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
.....Με το Αφροδυτη παίζει τιποτε αξιζει να το επισκευτέι κανεις;;;
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Συναγωνιστές και φίλοι.Όπως προείπα στη Δράμα υπάρχουν 4 μπουρδέλα.Δύο στον κάτω δρόμο και δύο στον επάνω.Στον επάνω δρόμο διαθέτουν τραβελοκατάσταση και τα δύο πράγμα που δε με ενθουσιάζει οπότε στρέφομαι στα δύο κάτω.Για το πρώτο έχω παλιότερη αναφορά που δε με άφησε μάλιστα καθόλου ικανοποιημένο.Στο δεύτερο και τελευταίο του δρόμου είναι μια κυρία μεγαλύτερη από 35 καλοδιατηρημένη με μικρό βυζάκι αλλά όμορφη και κυρίως ευγενική.Κάθησα.Το δωμάτιο με καθρέφτες περιμετρικά πολύ ωραία φάση!!!Έρχεται η κοπέλα ωραία πίπα,βαθιά έλα όμως που ούτε αυτή έρχεται από πάνω!!!!!!Πολύ ευγενικά μου πρότεινε κανονικά ή πισωκολλητό ή αλλαγή στάσεων αλλά όχι από πάνω.ΟΜΩΣ 30 ευρώ δίνουμε !!!!Αυτό πρέπει να το σεβαστούν.Τελικά δοκιμάσαμε και τις 2 στάσεις με τελείωμα στο πισωκολλητό και με φοβερή θέα από τους καθρέφτες.Όμως δεν πρόκειται να ξαναπάω απλά και μόνο γιατί ένα πράγμα ζητάω και το κατάστημα δεν το παρέχει.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...φιλε εσυ επρεπε να δοκιμασεις τη μουγγη στη φυλης πριν χρονια.....
......ανεβαινε πανω σου και ελεγες τον αλαχ, μπιραλαχ....!!!!!!!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Νέο μπουρδέλο μετά το Δοξάτο πηγαίνοντας για Δράμα, πριν την αντιπροσωπεία της Honda στο δεξί χέρι. Χώρος πολύ καθαρός, με καθρέπτες προσεγμένος για δεδομένα επαρχίας, ωραία εξυπηρέτηση. Κοπέλα η Λίνα ξανθιά 30 ετών, εμφανίσιμη, συμμετέχει στο σεξ, δεν κάνει όμως ακάποτο και πρωκτικό, επιτρέπει όμως δάκτυλα στο μουνί, ελεύθερα πιασίματα. 35 ευρώ το απλό μέχρι 120 της μίας ώρας. Επιτέλους ένα από τα ελάχιστα καλά μπουρδέλα που βρήκα στην επαρχία!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Φίλε Vanzel φαίνεται απ'το δρόμο?Παράξενο μου φαίνεται....Πως το πήρες μυρωδιά????
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Ναι φαίνεται από το δρόμο. Είναι πάνω στο δρόμο. Διώροφο, ανεβαίνεις σκαλιά για να μπεις.  Μοιάζει σαν στολισμένο από τα χριστούγεννα. Έχει μια μεγάλη τζαμαρία. Και μεγάλο χώρο για παρκινγκ. Ανοικτό από της 5  μέχρι 12 κάθε μέρα. Το έμαθα εντελώς τυχαία και μάλιστα πολύ σύντομα.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Νέα από το καινούριο μαγαζί.Βρίσκεται πάνω στο δρόμο από Δοξάτο προς Δράμα και λέγεται Studio Prive 7ο.Ανεβαίνεις σκαλιά και ο χώρος είναι πολύ μεγάλος και καθαρός.Η κοπέλα ξανθιά και όμρφη στο πρόσωπο έκανε ωραία πίπα και ωραίο μαμήσι.Βέβαια τα 35 ευρώ είναι πολλά λεφτά καλοί μου συναγωνιστές ειδικά για μια περιοχή σαν τη Δράμα.Πλάκα είχε πάντως το γεγονός ότι έφερνε και απόδειξη με ΑΦΜ και με επαγγελματική δραστηριότητα "Υπηρεσίες ιερόδουλου"!!!!!Για σκεφτείτε να πέσει στα χέρια καμιάς συζύγου!!!!Τι να εξηγήσεις μετά!!!!!!!!Εγώ την εξαφάνισα στο βάθος ενός κάδου σκουπιδιών!!
Προσωπικά η κοπέλα δεν είναι του γούστου μου (γουστάρω τα πολλά κιλά και τις μεγαλύτερες σε ηλικία) αλλά μάλλον δεν θα ξαναπάω λόγω του 35ευρου.Το πρόβλημα είναι ότι στη Δράμα με τόσο στρατό και δημ.υπαλλήλους δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα άλλο αν εξαιρέσει κανείς ένα ακόμα σπίτι με original γυναίκα που όμως ούτε από πάνω δεν έρχεται παρά το ζεστό 30άρι και δυο τραβελόσπιτα για τις ώρες της απόλυτης απελπισίας....Σ'αυτές τις ώρες πάντως υπάρχει και the xouften.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Παρασκευή βραδάκι και είμαι έξω έχω πιει και τρία-τέσσερα ποτά οπότε πριν το σπίτι ένα μπουρδελάκι πάντα σε στρώνει.Έτοιμος λοιπόν και αποφασισμένος να σκάσω το 30άρι που σημειωτέον ποτέ δεν το ευχαριστήθηκα στη Δράμα.Η ώρα είναι 12 παρά κάτι.Ξέρω ότι τα μπουρδέλα κλείνουν στις 12.Έλα όμως που ούτε ένα δεν ήταν ανοιχτό!!!!Ούτε τα δυο τραβελομάγαζα!ΤΙΠΟΤΑ.Η μοναδική επιλογή ήταν το καινούριο και κάπως πιο αξιοπρεπές στο 7ο χιλιόμετρο προς Καβάλα.Όμως έχοντας πιει διακινδυνεύεις και τα 35 ευρώ του μαμησιού αλλά και τα μαμησιάτικα και την ρόμπα που θα γίνεις μετά από ένα αλκοτέστ.Σ?αυτόν το δρόμο και ΠΣΚ πάντα έχει μπλόκα.Αποτέλεσμα:Γυρισμός στο σπίτι άπρακτος και παρά τη διάθεση για επένδυση τζίφος!Γι?αυτό καλοί μου συνάδελφοι στην Αθήνα μην παραπονιέστε?.Σε μια τέτοια στιγμή που δεν σε πολυενδιαφέρει η ποιότητα πάντα θα βολευτείτε.Εδώ όμως εμπρός καλή μου χούφτα!!!
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Στο αριστερο απο τα δυο σπιτια του κατω δρομου, πετυχα μια αραπινα με μακρυ, ξανθο ραστα η οποια σε αντιθεση με οσα ηξεραως τωρα για τις μαυρες με αφησε απολυτα ικανοποιημενο.Ζωηρη και οχι βαριεστημενη, καλη πιπα και μετα ανεβηκε μονη της απο πανω! 30 ευρω, συνισταται.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Που ακριβώς είναι αυτό;Ώρες λειτουργίας; Σημειωτέον δεν είμαι από Δράμα αλλά περνάω συχνά
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Τα κάτω μπουρδέλα βρίσκονται ευκολότατα.Δρομολόγιο : Παίρνεις την Λεωφ.Στρατού ή αλλιώς το δρόμο που οδηγεί έξω από τη Δράμα προς την περιοχή προφ.Ηλία.Περνάς το στρατόπεδο Παπαργύρη(είναι στα αριστερά σου ανεβαίνοντας) και δυο στενά μετά στρίβεις αριστερά.Ο δρόμος λέγεται Κυδωνιών.Συνεχίζεις όπως πάει ο δρόμος τον ακολουθείς ώσπου τελειώνει.Εκεί που τελειώνει βρίσκονται τα δυο μαγαζιά.Έχω καιρό να περάσω γιατί τελευταία ήταν ανοιχτό μόνο το ένα και δεν μου άρεσε και καθόλου αν και πήγα δυο φορές λόγω έλλειψης άλλων...
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Όχι όχι προσοχή!!!Παίρνεις μέσα από την πόλη την Παπανδρέου την ανεβαίνεις φτάνεις 5 δρόμους και συνεχίζεις την ανηφόρα.Αυτή είναι η έξοδος προς τα χωριά Ταξιάρχε(ή Σίψα),Λιβαδερό κλπ.Περνώντας το στρατόπεδο  Παπαργύρη σε δυο στενά αριστερά βρίσκεις το δρόμο.Πληροφορίες και λεπτομέρειες παραπάνω!Α!Και προσοχή στα κεφαλαία φίλε μου.Είναι σαν να φωνάζεις!!!!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Επίσκεψη στο κάτω αριστερά μαγαζί στις 9.3 βράδυ μετά από μερικά ξυδάκια.Καινούρια κοπέλα η Τζοάννα μαυρούλα αλλά όχι νέγρα είναι λατίνα μαύρη  μιγάδα με σοκολατένιο χρωματάκι.Ξανθά ράστα μαλλιά μικρό βυζάκι με το ζόρι 2αράκι ψόφιο,μικρό κωλαράκι σφιχτό,και απαλό -βελούδινο θα μπορούσα να πω- δέρμα!30 ευρώ ?που το ξαναλέω-είναι υπερβολικά πολλά λεφτά ειδικά για περιοχές όπως η Δράμα  ή άλλες με πολύ μεγάλα ζόρια οικονομικά αλλά και με έναν σεβαστό αριθμό στρατιωτών αλλά και δημος.υπαλλήλων.Τέλος πάντων έρχεται στο δωμάτιο γελαστή και χορεύοντας σε έναν ρυθμό Carnaval del Rio με τη μουσική που ακουγόταν.Πίπα φροντισμένη και βαθιά.Έρχεται από πάνω αλλά δεν αντέχει πολύ και μου λέει να αλλάξουμε.Ανοίγει μπουτάκια και αρχίζει το κάρφωμα που κράτησε αρκετά με συνοδευτικά βογγητά πολύ κοντά σε real!Χύσιμο , αποχαιρετισμός με γέλια και «ευχαριστώ».Γενικά καλή απόδοση απλά δεν πρόκειται να ξαναπάω γιατί δεν είναι καθόλου μα καθόλου του γούστου μου σωματικά.Πάντως δουλεύει από τις 11 το πρωί ως τις 12 το βράδυ κάτι που έλειπε από την πόλη.Τέλος να σημειώσω ότι έξω είχε συχνά αυτοκίνητα (πέρασα 3 φορές) με πινακίδες από Καβάλα.Απόλυτα φυσιολογικό αφού στη γειτονική πόλη δεν υπάρχει τίποτα!!!Ευχή ?και όλων των συναγωνιστών της περιοχής φαντάζομαι- είναι να ξανανοίξει και το διπλανό και με εναλασσόμενο υλικό ώστε να πιάσει και μας τους λάτρεις των πιο παχουλών!!!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Περιήγηση χθες  βράδυ γύρω στις 11.30 το βράδυ.Ανοιχτό μόνο ένα μπουρδέλο στην πόλη με έναν τράβελο που δε μου λέει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!Το άλλο με τη μαυρούλα ήταν κλειστό χωρίς να ξέρω το λόγο.Ενδεχομένως να φταίει η περίοδος?.Πάντως υπάρχουν και αντικαταστάτριες γι αυτές τις περιπτώσεις όχι να κλείνει το μπουρδέλο.Τέλος πάντων δρόμο παίρνω,δρόμο αφήνω και βγαίνω στο δρόμο προς Καβάλα για να πάω να στάξω τα ωραία και κολλαριστά 35 ευράκια μου στην ξανθιά κοπελίτσα του εκεί μαγαζιού.Έλα όμως που και αυτό παρόλο που κανονικά είναι ανοιχτό μέχρι τις 1 το βράδυ ήταν κλειστό χθες?.Όπως καταλαβαίνετε φίλοι συναγωνιστές,συναθλητές και συμπάσχοντες γύρισα με τρομερές φουσκαρχιδιές στο σπίτι παντελώς άπρακτος?..Να πω επίσης ότι στην Καβάλα δεν υπάρχουν πια μπουρδέλα και η πιο κοντινή λύση είναι οι Σέρρες (72 χλμ+72 χλμ. επιστροφή=144) ή η Ξάνθη που είχε πιο ωραίες γκομενίτσες σύμφωνα με τα γούστα μου αλλά 92+92=184 χλμ. για ένα γαμήσι παραείναι πολλά.Με τα λεφτά για τις βενζίνες και τις 3 σχεδόν χαμένες ώρες στο δρόμο συν τα λεφτά του μπουρδέλου παίρνεις μια ωραιότατη βίζιτα στην Αθήνα χωρίς να παιδεύεσαι διόλου!ʼλλωστε καλό είναι να έχεις και μια καλή απόδοση στον αγώνα φίλε συναθλητή , μη γίνεις και αλλαγή απ?το 30?!!!!
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
NOTNot καλά που είσαι και εσύ και μαθαίνουμε το τι γίνετε στην περιφέρεια μας , Να είσαι καλά για τις πληροφορίες που μας δίνεις γιατί όπως ξέρεις στην Καβάλα δεν έχει τίποτα , οπότε η Δράμα είναι πιο κοντά  για κανένα μπουρδελάκι . Πριν 4 μέρες ήρθα για να δω το τι έχετε εκεί αλλά ...............τίποτα δεν έκανα . Για αρχή σταμάτησα έξω από την Δράμα για να δω την ξανθούλα .  Μετά τις 20:00 μου λέει η αδερφάρα που ήταν εκεί . Έρχεται από Θεσ/νικη σε λίγο . ( η αλήθεια είναι ότι πήγα λίγο πριν τις 20:00 ) .  Βαρέθηκα να περιμένω και έφυγα για τα 4 σπίτια . Δεν δυσκολεύτηκα να τα βρω , γιατί οι οδηγίες του ΝΟΤΝοτ ήταν ακριβέστατες . ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .  Η μαυρούλα δεν είναι του γούστου μου και έτσι δεν έκατσα .  Πήγα στην από πάνω , μια βίλα που έγραφε , νέα κοπέλα .  Πες μας ρε ΝΟΤΝοτ , η κοπέλα με το καρέ μαύρο μαλλάκι , είναι τραβέλι ή όχι . Δεν έκατσα μόνο και μόνο γιατί μου έχεις βάλει την ιδέα . Είχε και πολύ σκοτάδι εκεί μέσα και δεν πρόλαβα να δω καλά το πρόσωπο της .  Θέλω και πληροφορίες για Ξάνθη μια και από ότι κατάλαβα έχουμε τα ίδια γούστα . (MATURE )
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Στο από πάνω δεν πάω πια γιατί για χρόνια έχει τραβελοκατάσταση.Μια φορά πήδηξα εκεί γιατί έτυχε να το βρω ανοιχτό μετά τις 1 το βράδυ και λίγο πριν κλείσει ενώ εγώ ήμουν σκουπίδι από τα ξύδια.Ο καλύτερος τρόπος για να ξενερώσω όμως βρέθηκε.....Τότε πριν κανα χρόνο περίπου ήταν μια αντρογυναίκα με σγουρό ξανθό μαλλί.Για κοντό΄μαύρο καρέ δεν ξέρω απλά είμαι πολύ πολύ πολύ επιφυλακτικός.....30 ευρώ τσούζουν!!!!Στο διπλανό μάλιστα είχε μια που πρέπει να ήταν γνωστή από συνεντεύξεις σε διάφορα περιοδικά του σωρού που προσωπικά όχι μόνο δε με ενθουσιάζει αντίθετα με διώχνει πιο μακριά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom