Νέα

Ώριμες κυρίες - πουρά (40-50+) μόνες, ψάχνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 486K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Μαγκες ειχα μια συζητηση σημερα με ενα φιλαρακι για κατι μπαρακια προς πειραια μερια που συχναζουν λεει γυναικοπαρεες (μεγαλες συνηθως) οι οποιες γενικα ψαχνονται. αλλες ψαχνονται επειδη ο "ναυτικος" αργει να γυρισει αλλες γιατι ειναι μονες...
Το παλικαρι μου ειπε για τρελες ιστοριες μεχρι και για παρτουζες..
Δε ξερω, τον εχω και λιγο για μυθομανη  :) :) αλλα αν εχει κανεις καμμια τετοια εμπειρια ας τη μοιραστει με τους συντροφους!!!
*ναυτικοι απαγορευονται στο post...  ;) :) :) :) :) :)
 

plithos

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μας λες και εμας που βρισκονται αυτα τα μπαράκια?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Το πιο παραδοσιακό από αυτά τα μαγαζιά είναι το CASTELLO στην στροφη της Καστέλλας πριν από το ξενοδοχείο - γαμηστρώνας Bella vista.Μαζεύει μονίμως ώριμες κυρίες οι οποίες πάνε σε μεγάλες ως επι το πλείστον παρέες κ αρκετές φορές αν το χειριστείς σωστά μπορεί κ να ''φας''.Και τις καθημερινές μαζεύει αρκετό κόσμο κ είναι κ οι καλύτερες ημέρες για παιχνίδι - μάτι.Οι ηλικίες των κυριών είναι 35-45.Κατά καιρούς(πηγαίνω συχνά γιατί είναι μια φίλη μπαργουμαν εκεί)μαζεύει αρκετά εμφανίσιμες ώριμες κυρίες.Στον αντιποδα μαζεύει κ ώριμους κυρίους,οπότε αν στο μαγαζί πάνε άτομα νεαρής ηλικίας,φυσιολογικά έχουν το πλεονέκτημα έναντι των ώριμων κυρίων.
Μουσική που παίζει:ελληνικά
Τιμή ποτού:8 ευρώ
Opening:12+
Αν πιάσετε κολλητιλίκια με το αφεντικό είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα σας κάνει κονέ με ώριμη κυρία.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Τέτοιες ιστορίες παίζουν παντου. Σχεδόν εχούν καταντήσει urban legends μαζί με τις ιστορίες για φοιτήτριες που κάνουν βίζιτες και για τις ζωντοχήρες που γαμιούνται με μικρότερους και κάνουν παρτούζες. Δέν λέω πως είναι όλα ψέμματα, σίγουρα παίζουν τέτοια σκηνικά αλλα όχι σε κάθε πόλη...
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Όπου ακούς πολλά κεράσια κράταγε μικρό καλάθι, παλιά ελληνική παροιμία
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
ναι ρε δε διαφωνω παντου παιζουν τετοιες ιστοριες αλλα υπαρχουν καποια στεκια. εγω εχω ακουσει για το μποτζι π.χ. τρελες ιστοριες.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
ναι ρε δε διαφωνω παντου παιζουν τετοιες ιστοριες αλλα υπαρχουν καποια στεκια. εγω εχω ακουσει για το μποτζι π.χ. τρελες ιστοριες.

Παίζει κ το μποτζι,όπως κ το Καστέλλο όπως έγραψα πιο πάνω.Το Μπότζι είναι στην Πειραϊκή πάνω στον΄παραλιακό δρόμο,στο δεξί σου χέρι όπως πηγαίνεις για Σχολή Δοκίμων καμμιά 500σαριά μέτρα πιο πριν.Ίδια φάση με το Καστέλλο,αν κ νομίζω ότι το Καστέλλο είναι πιο ''δυνατό'' σε αυτές τις περιπτώσεις.
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
αν εισαι και λιγο εμφανισιμος παιζεις με πολλες πιθανοτητες να βρεις τρελο 40αρικο μωρο το οποιο στη καλυτερη περιπτωση θα σε προσκαλεσει σπιτι για ποτακι... η συνεχεια επι του εργου  ;)!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
αν εισαι και λιγο εμφανισιμος παιζεις με πολλες πιθανοτητες να βρεις τρελο 40αρικο μωρο το οποιο στη καλυτερη περιπτωση θα σε προσκαλεσει σπιτι για ποτακι... η συνεχεια επι του εργου   ;)!!!

Πάντως μία περίπτωση που μου χει κάτσει με ''ώριμη κυρία'' χωρίς να κάνω απολύτως τίποτα,μου συνέβηκε όταν ήμουν 25 ετών στον ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ.Μην αρχίσετε τώρα όλοι κ βγάζετε post για το εν λόγω μαγαζί ότι γίνεται φάση με ''ώριμες'' κυρίες κ τρελλαθούμε όλοι.Απλώς έκατσε.Ήρθε στην ψύχρα μου μίλησε κ μου είπε αν θέλω να πάω σπίτι της.Και όλα αυτά με μουσική live υπόκρουση από τον Χάρη Κατσιμίχα. :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Η ολη φαση σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι οτι δεν χρειαζεται να κανεις και πολλα. αντε να ριξεις μια ματια... αντε ενα χαμογελο... στη χειροτερη να της κλεισεις το ματι!!
αμα γουσταρει η γκομενα απλα δωστης θαρρος να κανει κινησεις. εμενα δε μου χει κατσει καμμια τετοια φαση..
μαλλον δε βγαινω πολυ πειραια!!!  :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ελα ρε απέκτησε κ site το πουράδικο(CASTELLO);
 

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ρε σεις,αυτό είναι πολύ κυριλλε ? σιγουρα παιζει?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
ρε σεις,αυτό είναι πολύ κυριλλε ? σιγουρα παιζει?

Ρε μάστορα εγγυημένα πράγματα.Είναι κυριλλέ μαγαζί.Απλώς έχει επικρατήσει τα τελευταία χρόνια να μαζεύει πιο μεγάλες ηλικίες οπότε φυσιολογικά γίνεται κ παιχνίδι.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ''ΩΡΙΜΕΣ'' ΚΥΡΙΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ,αλλά φυσιολογικά αν μαζεύονται τόσες εκεί,εύλογα θα παίξει με κάποια κάτι.Όπως όταν πας σε ένα κλαμπ.Δεν ψάχνονται όλες οι κοπέλες,αλλά με κάποια κάτι θα προκύψει.Είναι πολύ καλός χώρος,καθαρός κ καθαρά ποτα.Έχει κ φαγητό - είχα πάει με μια μου κοπέλα κάποτε - έχει ωραία θέα.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
364
Πόντοι
36
Πριν από χρόνια έπαιζε ένα υπόγειο στην κάθετο στην Πλ. Αμερικής δεξιά πριν φτάσεις στη Πλ. από Ομόμοια. Δεν πήγα ποτέ.

Είχα πάει σε ένα άλλο πάνω από το σινεμά PLAZA (Γηροκομείο). Intermezzo νομίζω το λέγανε. Ήμουν με 2 φιλαράκια , ο ένας επέμενε ότι ήταν εύκολο. Ηταν μια αίθουσα μικρού επαρχιακού κέντρου με μουσική χορευτικη (slow). Ήταν κάτι κωλόγριες φτιασιδωμένες που περίμεναν όπως κατάλαβα κίνηση από μας, αλλά με αυτές δε θα μας σηκωνότανε ούτε με clarck. ; Hταν και κάτι βλαχαδερά που τις σήκωναν να χορέψουν.

Αισθανθήκαμε τελείως μαλάκες και φύγαμε μετά το 1ο ποτό.

Πάντως για όποιον έχει όρεξη (και κάποιο χρήμα γιατί εκεί άμα δεν ξέρεις σου πιάνουν τον κώλο άγρια) καλό μέρος είναι του Ψυρρή Κυριακή μεσημέρι. Καλύτερα όταν ο καιρός είναι για να κάτσεις μέσα. Τρελλαμένες 40αρες ψοφάνε για χορό (ελληνικά) και εύκολα βρίσκεσαι...

Τα περισσότερα μαγαζιά είναι ισόγεια και από τα τζάμια βλέπεις τι γίνεται . Αυτό για τους άπιστους Θωμάδες. Έχω βρεθεί με παρέες που κάτι έπαιζε μέσα και ήμουνα "κύριος" , αλλά μιλάμε για χύμα στο κύμα.....

Κάνεις λίγο το μαλάκα και βλεπεις τι παίζει. Αλλά τη βλέπω τη δουλεία να πηγαίνει κατά κει. Οι περισσότερες είναι ασυνόδευτες ή με κανένα μαλάκα γκομενοφύλακα.

Μια βόλτα και ένα βλεφαρο είναι τσάμπα και το ΜΕΤΡΟ 50 μέτρα μακρυά...
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
γενικοτερα δεν ξερω τι παιζει για κεντρο μερια αλλα ο πειραιας ειναι στανταρ μερος λογω των πολλων ναυτικων..
Αληθεια... θα ειχατε κολλημα να πατε με καμμια τετοια, ενω ξερατε οτι ο αντρας της ειναι ναυτικος σε ταξιδι? θα το σκεφτοσασταν καθολου η απλα λες στ' αρχιδια μου εγω το ψυχικο κανω? κι αν φαει κολλημα η γκομενα και τρεχει ξοπησω σου και μετα γυρισει κι ο ναυτικος???
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
γενικοτερα δεν ξερω τι παιζει για κεντρο μερια αλλα ο πειραιας ειναι στανταρ μερος λογω των πολλων ναυτικων..
Αληθεια... θα ειχατε κολλημα να πατε με καμμια τετοια, ενω ξερατε οτι ο αντρας της ειναι ναυτικος σε ταξιδι? θα το σκεφτοσασταν καθολου η απλα λες στ' αρχιδια μου εγω το ψυχικο κανω? κι αν φαει κολλημα η γκομενα και τρεχει ξοπησω σου και μετα γυρισει κι ο ναυτικος???
μπα!!! αυτός γαμάει σε κάθε λιμάνι που πιάνει, να μην γαμιθεί και η δικιά του? :grin: πόσο να περάσει η ώρα βλέποντας τατιάνα?
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
καλα σωστο κι αυτο. δε ξερω αλλα εγω φτιαχνομαι οταν η αλλη ειναι λυσσασμενη για γαμησι.. σε γαμαει δε τη γαμας. γι αυτο εχω κολλησει με αυτες γιατι για φαντασου να αργησει και λιγο το καραβι... να φαει και κανα ακυρο η γκομενα στο ενδιαμεσο.. φαντασου λυσσα μετα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom