Νέα

Citytours στο Ηράκλειο Κρήτης....

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cascader1

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά βλέπω άνοιγμα το γνωστό ασυνεπές πρακτορείο με 2 κοπέλες τουρ στο Ηράκλειο Κρήτης, έχει κανεις  πληροφορίες ???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Γειά σας παιδιά βλέπω άνοιγμα το γνωστό ασυνεπές πρακτορείο με 2 κοπέλες τουρ στο Ηράκλειο Κρήτης, έχει κανεις  πληροφορίες ???
Ποιο ειναι το γνωστο πρακτορειο φιλε???
Σχεδιαζουν κανα σιτυ στα μερη μας?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Ωραιο το ξανθο παντως!!!!
Γραφει και λεσβιακο με τις 2!!Ε ρε χλιδη που αποκτησαμε και στην κρητη,χαχα!!!
Αν ηταν καμια κρυσταλ που ξερουμε απο τις κριτικες ότι αξιζει,θα επαιρνα.
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Γεια και απο μενα τοπικος συναγωνιστης κι εγω με λιγες εμπειριες στο σπορ, μονο οταν ανεβαινω πρωτευσουσα για δουλεια.
Εχει ξανεστειλει το γραφειο ηρακλειο ή πρωτη φορα ειναι? Λετε να ειναι καμια μουφα και  να εμφανιστει κανενα μπαζο μολισ ανοιξει η πορτα? Εγω παντως ειμαι ψημενος για την ξανθουλα θα την επισκεφτω εντος της εβδομάδας και θα ενημερώσω αν δεν εχει προλάβει αλλος να το κανει μεχρι τότε
 
OP
OP
C

cascader1

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω πρωτη φορα ... απο το πρακτορειο μια φορά εχω προσπαθησει να παρω ... στην Αθήνα .... αλλά στο πανω κατω με είχε και ξενέρωσα ... εδω τωρα δεν ξερω συμπεριφορά .... ας ελπίσουμε ότι θα μαθουμε σύντομα ...
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μα καλά πώς είναι δυνατόν στο Ηράκλειο???Στην Πάτρα που είναι και μεγαλύτερη πόλη απ ότι ξέρω δεν υπάρχει ψυχη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Μα καλά πώς είναι δυνατόν στο Ηράκλειο???Στην Πάτρα που είναι και μεγαλύτερη πόλη απ ότι ξέρω δεν υπάρχει ψυχη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πανε νησακι για διακοπες, κλεινουνε και μερικα ραντεβου, τα κονομανε και στο μουνι τους, αλλωστε ειναι γνωστο οτι στο Ηρακλειου υπαρχει χρημα, ειναι πλουσιος νομος.
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
XAXA!!Tο ξέρω απο εκεί κατάγομαι αλλά δεν έχω παει ποτέ Κρήτη..Θα μου πείς βέβαια δεν φέρνουν και τα τρελά μουνιά! :2funny: :2funny:
 

gpt

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Είναι η δεύτερη φορά που κατεβάζουν κόσμο.
Την προηγούμενη μέσα στο Μάη που είχαν μία κοπέλα ρώτησα αλλά ήταν "fully booked"!!
Γλυκάθηκαν λοιπόν και συνεχίζουν!

Αν κάποιος δοκιμάσει ας ενημερώσει.
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
εγω παιδες θα κανω την αρχη και θα υπαρξει αναλυτικη ενημερωση αν αληθευει φυσικα!!!!!!!!!
πρωτοπορος παντα!!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
εγω παιδες θα κανω την αρχη και θα υπαρξει αναλυτικη ενημερωση αν αληθευει φυσικα!!!!!!!!!
πρωτοπορος παντα!!!!!!
Ποια θα επιδιωξεις να δοκιμασεις απο τις 2??
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ΑΠΛΑ, ΜΑΚΡΙΑ !!!!! Τις επισκεφθηκα το Σαββατο για ενα διωρο (800€ + 100 ο κωλος της μελαχροινης). Καταρχην, το λεσβιακο ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ. Η ξανθια ειναι λεει νεα στο σπορ, και επειδη δε γνωριζονται, απλα δεν το κανουν !!!! Και να φανταστειτε οτι πηγα απο Χανια, μονο και μονο γι αυτο. Η συννενοηση με το πρακτορειο, μπουζουκι. Απο την Παρασκευη,τωρα ερχονται, σε λιγο φτανουν, ακομα να αριβαρουν, αυριο θα τις δεις, στις 10, στις 11, 12 15, 18 και καταληξαμε Σαββατο βραδυ !!! Η ψυχρολουσια βεβαια, "no lesbian show",(μου αρεσει που διαφημιζουν και real lesbian show στο site, και το ρωτησα επανειλλημενως στο πρακτορειο) η ξανθια μπαζο, καμια σχεση με τις φωτο,παθητικη, χαλια πιπα, μην αγγιζεις εδω, οχι εκει ποναω, μη μου χυσεις στα μουτρα, αει στο διαβολο. Η μελαχροινη καλη, σιλικονατο αλλα ομορφο και μαλακο, προθυμη στην πιπα, υπακουη αλλα χωρις πρωτοβουλιες, σφιχτη σουφρα αλλα ποναει και το δειχνει και σε ξενερωνει, και στην πραξη πανω, ΒΟΥΒΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ !!!. Βρε μιλα, πες κατι, φτιαξε με.... ΤΙΠΟΤΑ, ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ !!! Πρωτη καταθεση στο στομα της, δευτερη στην πλατη μετα απο A-level. Ακουστε και το καλυτερο...  μιας και φολα η δουλεια, ειπα να εξαντλησω το διωρο (900 γ******α ευρουλακια ηταν αυτα) και πιασαμε κουβεντουλα. Καποια στιγμη, χαιδευε, χαιδευε, ο Γιαννουκος ορθωσε παραστημα για τριτη φορα !! (Ε, ρε δοξες τωρα στα πενηντα!!). Η μελαχροινη το ειδε - ενιωσε, και επεσε με τα μουτρα στη δουλεια. Και τοτε ερχεται το μπαζο και τι της λεει;;;;;; What are you doing?? Only ten minutes left!!! Αντε και γ*****υ μωρη κ*****α. Αυτα προς γνωση και συμμορφωση!!!
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
ΑΠΛΑ, ΜΑΚΡΙΑ !!!!! Τις επισκεφθηκα το Σαββατο για ενα διωρο (800€ + 100 ο κωλος της μελαχροινης). Καταρχην, το λεσβιακο ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ. Η ξανθια ειναι λεει νεα στο σπορ, και επειδη δε γνωριζονται, απλα δεν το κανουν !!!! Και να φανταστειτε οτι πηγα απο Χανια, μονο και μονο γι αυτο. Η συννενοηση με το πρακτορειο, μπουζουκι. Απο την Παρασκευη,τωρα ερχονται, σε λιγο φτανουν, ακομα να αριβαρουν, αυριο θα τις δεις, στις 10, στις 11, 12 15, 18 και καταληξαμε Σαββατο βραδυ !!! Η ψυχρολουσια βεβαια, "no lesbian show",(μου αρεσει που διαφημιζουν και real lesbian show στο site, και το ρωτησα επανειλλημενως στο πρακτορειο) η ξανθια μπαζο, καμια σχεση με τις φωτο,παθητικη, χαλια πιπα, μην αγγιζεις εδω, οχι εκει ποναω, μη μου χυσεις στα μουτρα, αει στο διαβολο. Η μελαχροινη καλη, σιλικονατο αλλα ομορφο και μαλακο, προθυμη στην πιπα, υπακουη αλλα χωρις πρωτοβουλιες, σφιχτη σουφρα αλλα ποναει και το δειχνει και σε ξενερωνει, και στην πραξη πανω, ΒΟΥΒΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ !!!. Βρε μιλα, πες κατι, φτιαξε με.... ΤΙΠΟΤΑ, ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ !!! Πρωτη καταθεση στο στομα της, δευτερη στην πλατη μετα απο A-level. Ακουστε και το καλυτερο...  μιας και φολα η δουλεια, ειπα να εξαντλησω το διωρο (900 γ******α ευρουλακια ηταν αυτα) και πιασαμε κουβεντουλα. Καποια στιγμη, χαιδευε, χαιδευε, ο Γιαννουκος ορθωσε παραστημα για τριτη φορα !! (Ε, ρε δοξες τωρα στα πενηντα!!). Η μελαχροινη το ειδε - ενιωσε, και επεσε με τα μουτρα στη δουλεια. Και τοτε ερχεται το μπαζο και τι της λεει;;;;;; What are you doing?? Only ten minutes left!!! Αντε και γ*****υ μωρη κ*****α. Αυτα προς γνωση και συμμορφωση!!!
  Τόσο μουφα ρε φίλε και έλεγα να  επισκεφτώ την μελαχρινή σήμερα το βράδυ αν και  μου φαίνεται πιο παχουλα στις φωτο, αλλά νομίζω ότι είναι πιο θερμή από την άλλη την παγοκολόνα . Καλά αυτό το γραφείο είναι τελείως για το πουτσο τελικά, έχω διαβάσει τα χειρότερα. Αφού συμπεριφέρονται έτσι θα πρέπει κι εμείς να πράττουμε ανάλογα και να σηκωνόμαστε να φεύγουμε αυτοί εκεί ποντάρουν ότι δηλ μες στις καβλες του ο άλλος που θα πάει θα κάτσει να τις φάει στη μάπα, άκου να διαφημίζουν lesbian show και τελικά να σου πουλανε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Γι αυτό σου λέω μεταβολή και γεια σας.  Αν και μάλλον άκυρη  τελικά η επίσκεψη  εσυ πια θα πρότεινες για σολο  μια που τις ειδες και τις δύο?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
συναθλητες με προσγειωσατε αποτομα παλι ρε γαμωτο
ειπα να παρω τηλεφωνο να κλεισω για αποψε αλλα βλεπω οτι θα κλαιμε τα λεφτα μας δηλαδη???
και πηγαινα για την ξανθια
αν ειναι ετσι να παρω το αεροπλανο να παω αθηνα ..
πιο οικονομικα θα μου ερθει
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
  Αν και μάλλον άκυρη  τελικά η επίσκεψη  εσυ πια θα πρότεινες για σολο  μια που τις ειδες και τις δύο?

Αν θες ντε και καλα να βιδωσεις μια απο αυτες, τοτε τη μελαχροινη, που δινει και κωλο και γενικα ειναι πιο θερμη απο το μπαζο
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
λατρεμενοι μου συναθλητες καλημερα
οπως προανηγγειλα εκλεισα χθες μια ωρα με την suzi.
πρεπει να ομολογησω οτι η συνενοηση με το πρακτορειο ηταν αψογη σε σε σημειο που επειδη καθυστερησα 5 λεπτα μου εστειλαν μηνυμα αν ισχυει το ραντεβου η αν αλλαξα γνωμη.
επισης οι κοπελες δουλευουν απο τις δεκα το πρωι μεχρι τις δωδεκα το βραδυ και εγω ζητησα στις μια το βραδυ συναντηση χωρις να το αρνηθουν...
πηγα λοιπον μια το βραδυ στο ξενοδοχειο (κεντρικο και πολυ γνωστο στο κεντρο του ηρακλειου).
στο μπαρ κατω ειδα και την αλλη κοπελα του τουρ την elis η οποια ειναι πιο κοντη απο την σουζη και δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση ..
ανεβηκα πανω χτυπησα την πορτα και με υποδεχτηκε με ενα μινι κοντο φουστακι κοκκινο χωρις εσωρουχα απο μενα...
H αληθεια ειναι οτι δεν πολυμοιαζει με τις φωτογραφιες...
εχει μερικα κιλα περισσοτερα απο οτι δειχνουν οι φωτο και τα μαλλια της ειχε παει στην παραλια την προηγουμενη και βρηκε καποιον εκει και τα ειχε κανει ραστα.. δεν μου αρεσε καθολου το συγκεκριμενο λουκ γιατι θα την προτιμουσα οπως ειναι στις φωτογραφιες,,,
ψιλοξενερωσα λιγακι αλλα αφου πηγα ειπα να το φτασω μεχρι τελους...
μου ζητησε το δωρο της αλλα δεν μετρησε τα χρηματα... και μετα περασαμε στο κρεβατι..
χαμογελαστη και προθυμη με τελειωσε με το στομα στην πρωτη καταθεση και πηγε στην τουαλετα για να φτυσει και να ξαναρθει..
χαλαρα καθομαστε και συζητουσαμε μεχρι τον δευτερο γυρο που ξεκινησε με στοματικο και συνεχιστηκε με διαφορες στασεις..και τελος τελειωμα παλι με το στομα..
μου ζητησε να μου κανει και μασαζ αλλα αρνηθηκα ευγενικα... γενικα δεν ημουν και στην πιο καλη διαθεση και περισσοτερο σκεφτομουν τα 250 ευρω που εδωσα για να παω με μια 30 + χρονων ...
εν κατακλειδη θα ελεγα οτι ειναι προσχαρη κοπελα που κανει αξιολογες και φιλοτιμες προσπαθειες για να περασεις καλα αλλα δεν σου προσφερει τη συγκινηση που απαιτεις και περιμενεις να δεις δινοντας τοσα χρηματα..
δεν ειναι σε καμια περιπτωση value for money...μαλλον ακριβη θα ελεγα σε σχεση με αυτο που προσφερει,..
προσωπικα δεν θα ξαναπηγαινα.. και αν ερθει αλλο citytour για να ξαναδωσω 250 ευρω θα πρεπει να ειναι κατι το εξαιρετικο...

 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
λατρεμενοι μου συναθλητες καλημερα
οπως προανηγγειλα εκλεισα χθες μια ωρα με την suzi.
πρεπει να ομολογησω οτι η συνενοηση με το πρακτορειο ηταν αψογη σε σε σημειο που επειδη καθυστερησα 5 λεπτα μου εστειλαν μηνυμα αν ισχυει το ραντεβου η αν αλλαξα γνωμη.
επισης οι κοπελες δουλευουν απο τις δεκα το πρωι μεχρι τις δωδεκα το βραδυ και εγω ζητησα στις μια το βραδυ συναντηση χωρις να το αρνηθουν...
πηγα λοιπον μια το βραδυ στο ξενοδοχειο (κεντρικο και πολυ γνωστο στο κεντρο του ηρακλειου).
στο μπαρ κατω ειδα και την αλλη κοπελα του τουρ την elis η οποια ειναι πιο κοντη απο την σουζη και δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση ..
ανεβηκα πανω χτυπησα την πορτα και με υποδεχτηκε με ενα μινι κοντο φουστακι κοκκινο χωρις εσωρουχα απο μενα...
H αληθεια ειναι οτι δεν πολυμοιαζει με τις φωτογραφιες...
εχει μερικα κιλα περισσοτερα απο οτι δειχνουν οι φωτο και τα μαλλια της ειχε παει στην παραλια την προηγουμενη και βρηκε καποιον εκει και τα ειχε κανει ραστα.. δεν μου αρεσε καθολου το συγκεκριμενο λουκ γιατι θα την προτιμουσα οπως ειναι στις φωτογραφιες,,,
ψιλοξενερωσα λιγακι αλλα αφου πηγα ειπα να το φτασω μεχρι τελους...
μου ζητησε το δωρο της αλλα δεν μετρησε τα χρηματα... και μετα περασαμε στο κρεβατι..
χαμογελαστη και προθυμη με τελειωσε με το στομα στην πρωτη καταθεση και πηγε στην τουαλετα για να φτυσει και να ξαναρθει..
χαλαρα καθομαστε και συζητουσαμε μεχρι τον δευτερο γυρο που ξεκινησε με στοματικο και συνεχιστηκε με διαφορες στασεις..και τελος τελειωμα παλι με το στομα..
μου ζητησε να μου κανει και μασαζ αλλα αρνηθηκα ευγενικα... γενικα δεν ημουν και στην πιο καλη διαθεση και περισσοτερο σκεφτομουν τα 250 ευρω που εδωσα για να παω με μια 30 + χρονων ...
εν κατακλειδη θα ελεγα οτι ειναι προσχαρη κοπελα που κανει αξιολογες και φιλοτιμες προσπαθειες για να περασεις καλα αλλα δεν σου προσφερει τη συγκινηση που απαιτεις και περιμενεις να δεις δινοντας τοσα χρηματα..
δεν ειναι σε καμια περιπτωση value for money...μαλλον ακριβη θα ελεγα σε σχεση με αυτο που προσφερει,..
προσωπικα δεν θα ξαναπηγαινα.. και αν ερθει αλλο citytour για να ξαναδωσω 250 ευρω θα πρεπει να ειναι κατι το εξαιρετικο...

Εεεεμ, τα ελεγα εγω !!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ελα ντε... τα ελεγες εσυ του κεφαλιου μου εγω////
δικιο εχεις..
 

gpt

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Κρίμα που επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι που όλοι είχαμε.
Και έδειχνε συμπαθητική η μελαχρινή.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom