Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μιας και πλησιαζει το καλοκαιράκι...
Γυμνισμό κάνουν οι μπουρδελιάρηδες;Σας έχει τύχει κανένα περίεργο σκηνικό με γκομενάκια σε παραλία γυμνιστών;
 

Επισκέπτης
Of course! Και έχω κάνει και θα το ξανακάνω. Δεν έχω κάτι να κρύψω ούτε να ντραπώ! Προϋπόθεση όμως να είναι παραλία γυμνιστών, δεν τα βγάζω οπουδήποτε.
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Ναιιιι! Έκανα πρώτη φορά πέρσι στη Μήλο σε παραλία γυμνιστών και ήταν super! Φυσικά όπως λέει ο liomas να είναι παραλία γυμνιστών αλλιώς καταντάει γελοίο...Και φυσικά παίζει να γίνει κάτι με γυμνίστρια απλά θέλει τρόπο...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ας απαντησουν ρε παιδια και οι γυναικες του site τι της εχουμε εδω???
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ενννοείται !

Πριν φύγω για διακοπές πάντα κοιτάζω να ενημερωθώ ποιές είναι οι παραλίες γυμνιστών στην περιοχή που πηγαίνω !!

Φάσεις δεν μου έχουν τύχει γιατί πάντα είμαι με την γυναίκα μου, αλλά γενικά είναι δύσκολο να σου κάτσει (πιο εύκολα μπορεί να σου κάτσει φάση σε κανονική παραλία με καμάκι, κερασματάκι στο beach bar κτλ) γιατί σχεδόν όλοι όσοι πάνε εκεί, δεν κάνουν γυμνισμό σαν σεξουαλικό απωθημένο αλλά έχουν την δική τους κουλτούρα (ξέρετε τώρα: ελευθερία, επιστροφή στην φύση κτλ.)

Επίσης στις οργανωμένες παραλίες γυμνιστών η πλειοψηφία είναι ξένοι χοντροί κοιλαράδες με πατσόγριες ηλιοκαμένες γυναίκες που σου έρχεται να ξεράσεις !
Φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις, πιπίνια με ωραία ξυρισμένα μουνάκια, βυζάκια κτλ. αλλά ακόμα και σε αυτή την περίπτωση 99,99% είναι μαζί με τον γκόμενο τους οπότε και πάλι δεν σε παίρνει...


 
OP
OP
T

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φίλε κάνει η γυναίκα σου γυμνισμό;Πως την έπεισες; Εγω το καλοκαίρι παρακαλούσα την γκόμενα μου να πάμε οι δυο μας σε μια απόμερη και δεν ήθελε με την καμμία..
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Ας απαντησουν ρε παιδια και οι γυναικες του site τι της εχουμε εδω???

Μα φυσικά για να ομορφαίνουν το site και ΜΟΝΟ.. ( έστω και με ποστάκια )
:2funny: :2funny:

Επί του θέματος, όχι δεν έχω κάνει αλλά είναι υπο σκέψιν. :grin:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Δεν την έπεισα.
Ευτυχώς ήμουνα τυχερός που της αρέσει ο γυμνισμός οπότε αυτή με παρέσυρε !
Μάλιστα την πρώτη φορά εγώ ντρεπόμουνα να τα βγάλω και είχα κάτσει με την βερμούδα  :2funny:
Μετά σιγά σιγά ξεψάρωσα και τα πέταξα όξω  :rolleyes:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Δεν την έπεισα.
Ευτυχώς ήμουνα τυχερός που της αρέσει ο γυμνισμός οπότε αυτή με παρέσυρε !
Μάλιστα την πρώτη φορά εγώ ντρεπόμουνα να τα βγάλω και είχα κάτσει με την βερμούδα  :2funny:
Μετά σιγά σιγά ξεψάρωσα και τα πέταξα όξω  :rolleyes:
Φαντάζομαι θα ήσουν σαν τον Ψάλτη με τον Γαρδέλη στην αθάνατη ταινία "Ελα να γυμνωθούμε ντάρλινγκ"
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Παρακαλώ όποιος ξέρει για οργανωμένες παραλίες γυμνιστών ας πει μερικές έχω σκοτωθεί στα βράχια της παραλιακής κοντά στο Σούνιο...   :uglystupid: :headbang:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
germaon έτσι ακριβώς όπως το λές  :2funny:

kokoss προσωπικά δεν ξέρω που ακριβώς είναι στα λιμανάκια η παραλία των γυμνιστών, ξέρω όμως οτι προτιμάται απο τους Gay  :grin:
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε SpermBob δεν ψάχνω μόνο για Αττική αν και είναι πολύ βολικό, και στην υπόλοιπη Ελλάδα κυρίως νησιά που πάμε το καλοκαιράκι... και δεν θέλω να μου τον πιάσει κανένας Gay.    :o :o
 

Επισκέπτης
Παραλία γυμνιστών έχει στον Ραμνούντα.Αλλά-τουλάχιστον πριν κάποια χρόνια που είχα πάει-ο δρόμος ήταν τόσο χάλια που ήθελες ερπυστριοφόρο.Πολύ πέτρα...Και πήγαιναν νέοι άνθρωπο,Έλληνες Ελληνίδες και λίγοι ξένοι με ξένες.
 

malefcpl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ κάνω γυμνισμό με τη γυναίκα μου, αν βρεθούμε σε μέρος που υπάρχει παραλία γυμνιστών.
Πληροφορίες για παραλίες γυμνιστών σε όλη την ελλάδα στο site
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Sorry φίλε kokoss, έτσι όπως το έγραψες μου φάνηκε οτι έψαχνες την συγκεκριμένη στα λιμανάνια. Λάθος μου !

Λοιπόν:

Ρόδος: Φαληράκι.
Όπως μπαίνεις στο Φαληράκι δεν πας ευθεία για την παραλία, κάνεις δεξιά και αφού τελειώσουν όλα τα μαγαζιά βλέπεις μια πινακίδα FKK Nudist Beach. Αν πάλι χαθείς και δεν κωλώνεις ρώτα τους ταρίφες στην πλατεία ακριβώς όπως μπαίνεις στο Φαληράκι για να σου πούν πως πας.
Η συγκεκριμένη παραλία είναι η πιο οργανωμένη και απο τις πιο αγαπημένες μου. Καθαρή, με άμμο και λίγα βότσαλα στις άκρες του κόλπου (στα αρχίδια μας όμως, εκεί πάνε οι Gay  :2funny:) και έχει και καφετέρια που πας με τα γκογκόβια σου έξω και αγοράζεις παγωτό, τσιγάρα κτλ.  :dancing:
90% Ξένοι, 10% Έλληνες

Κέρκυρα: Μυρτιώτισσα. Σκατόδρομος μέχρι να φτάσεις και από ένα σημείο και πέρα δεν πάει ούτε αυτοκίνητο. Αφήνεις λοιπόν το αμάξι στο οργανωμένο parking και συνεχίζεις με τα πόδια (περπάτημα περίπου 20 λεπτά). Υπάρχουν 2 κόλποι. Οι γυμνιστές είναι στο πρώτο. Η ίδια κατάσταση και κόσμος σχεδόν με την Ρόδο...

Κρήτη: Προσωπικά ξέρω μόνο την Σούγια (αν δεν κάνω λάθος είναι Νότια) που την βρίσκεις σχετικά εύκολα. Δεν είναι αμιγώς παραλία γυμνιστών αλλά στις άκρες έχει αρκετούς. Εδώ έχει και πολλές οικογένειες (προφανώς ξένων) που κάνουν γυμνισμό. Δεν μου αρέσει σαν παραλία γιατί έχει μαύρα βότσαλα και τα νερά είναι μονίμως μαύρα και σε πιάνει η ψυχή σου. Στην Κρήτη έχει πολλές παραλίες γυμνιστών αλλά δεν έχω πάει σε καμία άλλη.
Τις ημέρες που είχα πάει εγώ: Γυμνιστές 98% ξένοι, 2% Έλληνες (εγώ και η γυναίκα μου :grin:)

Σύρος: Στην παραλία του Γαλισσά (ελπίζω να το γράφω σωστά).
Εκεί έχει ένα μεγάλο ξενοδοχείο (Dolphin Bay). Μπροστά από το ξενοδοχείο έχει μια παραλία που είναι η ίδια η Βάρκιζα (κουβαδάκια με παιδάκια, ταπεράκια και σκατάκια που λένε και τα Ημισκούμπρια).
Στους γυμνιστές πας με δύο τρόπους. Ο ένας είναι μέσω θαλάσσης: Νοικιάζεις ποδήλατο, κανό ή ότι άλλο βρεις στην παραλία, ξανοίγεσαι και πας αριστερά. κάνεις τον γύρω του μικρού όρμου και ανακαλύπτεις έναν μικρό κολπίσκο. Εκεί είμαστε !!
Ο δεύτερος τρόπος είναι με τα πόδια: Δίπλα στο  Dolphin Bay έχει ένα μονοπατάκι που οδηγάει σε ένα μικρό εκκλησάκι. Ξεκινάς το μονοπατάκι περπατάς 10-15 λεπτά και φτάνεις στην εκκλησιά. Εκεί κοιτάζεις κάτω και βλέπεις την παραλία. Αφού ρίξεις τα καντήλια σου για το ποδαρόδρομο που σε περιμένει, ξεκινάς... η κατάβαση περίπου 20 λεπτά. Η ανάβαση στον γυρισμό, γάμησε τα... Επίσης μην διανοηθείς να πας με σαγιονάρα/σανδάλι. ΣΚΟΤΩΘΗΚΕΣ !
Η παραλία αξίζει όμως !!! Είναι 100% amature γυμνιστές και εδώ υπάρχουν πάντα οι περισσότερες γυναίκες μόνες τους + πολλές ελληνίδες ντόπιες. Εδώ έχεις τις περισσότερες πιθανότητες να κάνεις κατάσταση + οτι έχει την πιο μαγική παραλία (άμμος + βραχάκια για να απλώνεις την κορμάρα σου prive)

Η συνέχεια αύριο όμως γιατί τώρα λέω να πάω σπίτι μου...
 

Επισκέπτης
Εσείς που κάνετε γυμνισμό με την γυναίκα σας, δεν ζηλεύετε όταν την κοιτούν άλλοι άντρες στην παραλία;Πώς αισθάνεστε;
 

Επισκέπτης
Εσείς που κάνετε γυμνισμό με την γυναίκα σας, δεν ζηλεύετε όταν την κοιτούν άλλοι άντρες στην παραλία;Πώς αισθάνεστε;

Φιλαράκο έτσι όπως είσαι μέσα σε όλους τους τσίτσιδους τι να σε πειράξει! Σαφώς και θα την πάρουν μάτι, κι εσύ θα πάρεις μάτι τις άλλες... αρκεί να μείνει μόνο στο look but don't touch! Εξάλλου και στην καθημερινότητα, όταν βγαίνουμε με την γυναίκα μου και την κοιτάνε, τι πρόβλημα να έχω... αφού κι εγώ θα κοιτάξω κάποιες άλλες. Λογικό είναι. Μην σε πιάνουν οι ζηλοτυπίες τόσο εύκολα γιατί θα έχεις πρόβλημα ;)
 

malefcpl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα εμένα δε με ενοχλεί γενικά, αν δηλαδή είμαι σε μια παραλία που όλοι είναι γυμνοί και έχουν σωστή συμπεριφορά. Μου έχει τύχει όμως να πέσω και σε μια περίπτωση όπου ένας τύπος είχε έρθει αποκλειστικά για μάτι και δεν ήταν καθόλου διακριτικός. Ήμουν έτοιμος να του κάνω παρατήρηση μέχρι που του την έπεσε μια παρέα ιταλών και την έκανε. Αυτά όμως δεν είναι φαινόμενα που παρατηρούνται συχνά.
 

Επισκέπτης
Γι αυτό ρώτησα.Μου είχε τύχει να πάω με μια παρέα που ήμασταν όλο άντρες και καθόντουσταν κάποιοι βλάκες απο την παρέα και χαζεύανε τις γυναίκες προκλητικά(γιατι τα πράγματα ηταν και ψιλοfree και μπορούσες να είσαι είτε ντυμένος, είτε ολόγυμνος). Σκέψου την έσπασαν σ'εμένα. liomas  να σου πω την αμαρτία μου είμαι ζηλιάρης.
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ SpermBob και malefcpl για τις πληροφορίες θα αξιοποιηθούν στο μέλον όπως και όποιες άλλες.  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom