Νέα

Πουτάνες από μπουρδέλα που να κάνουν βίζιτες σε σπίτια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Αγαπητοι συναδελφοι ξερει κανεις σας αν υπαρχουν πουτανες απο μπουρδελα ή στουντιο(κυριως στουντιο) που να δουλευουν και ως call girls σε σπιτια?
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
509
Κριτικές
78
Like
1.315
Πόντοι
6.195
Μεχρι τώρα όσες γούσταρα και ρώτησα δεν έκαναν ραντεβού εκτός μπουρδέλου ....δυστηχώς γιατί ήταν κάτι καλά μουνιά
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Όταν εξαφανίζονται για τόσο μεγάλα χρονικά διαστήματα τι κάνουνε ;;; Δεν είναι μυστήριο ; Εγώ πιστεύω πως βίζιτες θα κάνουν οι περισσότερες , ίσως όμως να πηγαίνουν σε άλλη χώρα ή περιοχή.Καθαρά δικές μου υποθέσεις , για να μην παρεξηγηθώ.
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ποιες ειχες ρωτησει ρε veneto?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Αυτό μου το είχε προτείνει εμένα η Κατερίνα η ψηλή η ξανθιά από την "αλυσίδα" Λέλας Καραγιάννη - Πιπίνου- Αριστομένους.Να τα πούμε και εκτός. Ήταν η Ρωσιδα από την Αγία Πετρούπολη. Αρνήθηκα. (Κι όμως , την πρόταση μου την είχε κάνει αυτή...  :sunglasses: )
 

Επισκέπτης
Όταν εξαφανίζονται για τόσο μεγάλα χρονικά διαστήματα τι κάνουνε ;;; Δεν είναι μυστήριο ; Εγώ πιστεύω πως βίζιτες θα κάνουν οι περισσότερες , ίσως όμως να πηγαίνουν σε άλλη χώρα ή περιοχή.Καθαρά δικές μου υποθέσεις , για να μην παρεξηγηθώ.

Όταν "εξαφανίζονται" απλώς πάνε σε άλλες χώρες για να ανανεώσουν κάποιο άλλο μπουρδέλο.Το ίδιο συμβαίνει και με όσες έρχονται,μένουν εδώ για λίγες εβδομάδες,και μετά δεν τις ξαναβλέπεις.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
χλωμο..εχω προτεινει στην αφροδιτη απο βριλλυσου τη κυπρια πριν καβαλησει το καλαμι αλλα ηθελε 300ε για μια ωρα και της ειπα να παει να δει αν ερχομαι.
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Οσοι τα ακουμπανε χοντρα τις παιρνουν
 

Επισκέπτης
Είναι γελοίο να δώσεις τόσα λεφτά για μια κοπέλα που πηδάς με 20?.Εγώ ούτε σε studio δεν τα δίνω..
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
παρόλα αυτα ειναι 3εχωριστο θέμα αν εχει κανεις εμπειρίες ας μα δωσει τα φωτα του με συνεση μην καψει κοσμο
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
παρόλα αυτα ειναι 3εχωριστο θέμα αν εχει κανεις εμπειρίες ας μα δωσει τα φωτα του με συνεση μην καψει κοσμο
Αγαπητέ συναγωνιστή
θα έλεγα ότι η επιθυμία σου αυτή μάλλον οδηγεί σε μία non value for money αγορά υπηρεσιών διότι:
περίπτωση 1η : Η Ιέρεια της Αφροδίτης δέχεται αλλά δεν αξίζει τον κόπο. Αρα όσο και να της δώσεις είναι πρόβλημα.
περίπτωση 2η : Η Ιέρεια δεν δέχεται άρα τι συζητάμε
περίπτωση 3η : Η Ιέρεια δέχεται, αξίζει τον κόπο αλλά ζητάει τα άντερά της σε χρήμα οπότε γιατί να τα σκάσεις σε μία η οποία παρέχει υπηρεσίες 30αρικου ενώ ζητάει 200αρια?
Περίπτωση 4η: Αξίζει, κάθεται και με λογική τιμή (Αμα βρείς τέτοια πες μου και μένα συναγωνιστή...)
 

user

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
είναι ασύμφορο γιαυτές να πηδιούνται εκτός μπουρδέλου

εξάλλου χρειάζεται και ένας σωστός νταβάς να τις προστατέυει σε κάθε ραντεβού...

μην κοιτάτε που οι περισσότεροι από εμάς εδώ είμαστε ΟΚ (?) άτομα, κυκλοφορούν πολλοί επικίνδυνοι ανώμαλοι...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Δεν νομιζω οτι δουλευουν εκτος σπιτιου....τωρα μπορει να σε γουσταρει καμια και να την ψησεις να βγειτε για κανενα καφεδακι κλπ κλπ κλπ αλλα αυτο μαλλον παραπεμπει σε σχεση και οχι σε δουλεια, σου τα λεω αυτα γιατι μου εχει τυχει,πιο παλια βεβαια..
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι όλες λίγο-πολύ κάνουν και βίζιτες. Μην περιμένετε βέβαια να σας το πούνε από μόνες τους ή να σας κλείσουν εξωτερικό ραντεβού από την πρώτη φορά. Αν είστε "συχνός επισκέπτης" σε κάποιες συγκεκριμένες, ρίξτε την και-καλά ιδέα να δείτε τι θα σας απαντήσουν.

Πριν χρόνια, γαμούσα μία Βίκυ στο Μεταξουργείο, ξανθιά πιτσιρίκα, αδύνατη με πολύ καλό κορμάκι, το πολύ 22 χρονών. Ε, αυτή την γαμούσα πότε με 15 ευρώ (σε μπουρδέλο) και πότε με 50 ευρώ σε γαμιστρώνα. Στην γαμιστρώνα εννοείται ότι είχαμε πιο πολύ άνεση χρόνου, παίζαν προκαταρκτικά και έδινε και κώλο.
 

Επισκέπτης
αναλογα την σχεση πελατη-κοπελλας,ποσο καλα γνωριζονται!!αν και θεωρω  οτι αυτα τα πραγματα δεν πρεπει να γραφονται στο νετ!!
 

Επισκέπτης
εγω εχω παρει κινητο απο γνωστη-αγνωστη τσεχα φιλη του χαρουλη!! και ψηναμε ραντεβου οταν ηταν να φυγει για την πατριδα της αλλα 2 ωρες πριν το ραντεβου μου ειπε ακυρο γιατι δεν μπορουσε να ξεφυγει αλλα δεν εχασα τιποτα γιατι ετσι και αλλιως δεν εσκασα τα γκαφρα... αλλα οταν γυρισει θα ξαναπροσπαθησω με 150ευρω για 1 ωρα!!!!! αλλα το καλο στην φαση αυτη ειναι πως σκας τα φραγκα αλλα εισαι σιγουρος οτι θα περασεις καλα.... το κυριοτερο προβλημα σε αλλη περιπτωση που ψηνω τωρα ειναι οτι δουλευει 2 βαρδιες και δεν μπορει να βρει χρορο..... βεβαια παντα και οι υπηρεσιες ειναι μεγαλο προβλημα αλλα αν γινει εγινε......  ασε που για να τσεκαρω μερικες τους ταζω 500 ευρω και τετοια και δεν ερχονται αρα δεν μπορουν πχ το νεο μου κολλημα...... αλλα ειναι καλη φαση... για αυτο τωρα καταθετω στην ιδια καθε φορα γιατι ετσι πετυχενεις καποια εξτρακια που δεν δινουν στους περισσοτερους.....
 

Επισκέπτης
σεβαστι ι σκεψη του  καυλιαρι!!!!ο καθε καυλιαρισ εχει ενα δικο του τροπο σκεψης πιστευο και πρεπει να γινετε σεβαστος απο ολουσ δοτι εμεισ οι γνισιοι μπουρδελιαριδες πολεμαμε  ολοι για τον ιδιο σκοπο!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εγώ πάντως μόλις γύριζα από βικτώρια με το τρένο είχα δει οτί ήταν μια πουτάνα στο ίδιο βαγόνι με μένα.Κατα μία περίεργη σύμπτωση πήγαινε στον ίδιο σταθμό που πήγαινα κι εγώ...μόλις βγαίνει λοιπόν απ το τρένο την είδα να μπαίνει σε ένα μαύρο αμάξι μαζί με έναν τυπά στη θέση του οδηγού...τώρα δεν ξέρω αν πήγαινε για βίζιτα η όχι αλλά που πήγαινε με αυτόν βραδιάτικα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
μπορει να`ταν ο νταβας,ο φιλος φίλης και δεν συμμαζευεται,ακρη με τις πουτανες πας να βγαλεις?αυτες κατα βάθος γουσταρουν που οι αντρες δηλωνουν μουνοπροσκυνητες τους και σκιζονται και στα γκαφρα(μια Νταιανα-Τουρκαλα-ολοι την ξερετε προφανως στη Φυλης κα ισε κατι στουντιο που δουλευει-ενα νταρντανοειδες πορνιδιο για τσοντα-μου ειπε μια φορα που ημουν ο τελευταιος πελατης του μπουρδελου οτι ειχε 91 ατομα και εγω ημουν ο 92ος.Στη χωρα που γεννησε τα μαθηματικα ζουμε,πολλαπλασιαστε 92 επι 10? απο καθε πελατη να δεις ποσα λε ειναι.γαμησε τα -σε ενα βραδυ-και μετα κατα διαβολικα συμπτωση-ειχα παει να ριξω και ενα δευτερο''μανικι''την ειδα ειχε σχολασει(η Νταιανα ή πως στο διαολο λεγεται)και μπινελικωνε Πιπινου και Φυλής γωνία ενα τύπο στο τηλεφωνο σε μια γλωσσα τουρκομπαροκ-καλα περνανε αυτα τα κωλοπορνιδια-λεφτα-πουτσα-νταηλικια.αν μπλεξετε ποτε και με στριπτιζου μονο ΠΟΥΤΣΑ-ΚΑΙ οι πουτανες και οι στριπτιζουδες ΤΣΑ-ΠΟΥ NON STOP!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom