Νέα

Νήσοι Φώκλαντ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ωρε συναδελφοι ξερει κανει τι παιζει στα νησια Φωκλαντ ? Εχει παει καποιος να πει τις εμπειριες του απο γυναικες, μπαρ, στριπτιτζαδικα, βιζιτες ? Σκεφτομε να πεταχτω μια βολτα προς τα κει γιατι ακουσα απο ενα φιλο, ενος κολητου μου που ειχε καποιον γνωστο που ηξερε καποιον ο οποιος ειχε ταξιδεψει προς τα κει και του ειχε πει οτι οι γυναικες ειναι ολες μουναρες και "το δινουν" για πλακα. Εμπρος λοιπον καλοι μου φιλοι γραψτε τις εμπειριες σας. Γραψτε λεπτομεριες για κοστος αεροπορικων εισητηριων διαμονης κτλ. κτλ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ωρε συναδελφοι ξερει κανει τι παιζει στα νησια Φωκλαντ ? Εχει παει καποιος να πει τις εμπειριες του απο γυναικες, μπαρ, στριπτιτζαδικα, βιζιτες ? Σκεφτομε να πεταχτω μια βολτα προς τα κει γιατι ακουσα απο ενα φιλο, ενος κολητου μου που ειχε καποιον γνωστο που ηξερε καποιον ο οποιος ειχε ταξιδεψει προς τα κει και του ειχε πει οτι οι γυναικες ειναι ολες μουναρες και "το δινουν" για πλακα. Εμπρος λοιπον καλοι μου φιλοι γραψτε τις εμπειριες σας. Γραψτε λεπτομεριες για κοστος αεροπορικων εισητηριων διαμονης κτλ. κτλ. :rockon: :rockon: :rockon:

Για τα Φωκλαντ μου λεγε φίλος Άγγλος ότι είναι όνειρο.Μένουν μισές Αγγλίδες μισές Αργεντίνες.επίσης έχει και μερικές γκόμενάρες από Βενεζουέλα και Χιλή.Σαν νυχτερινή ζωή μου λεγε ότι υπάρχουν μερικά μαγαζιά όνειρο.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.884
Like
1.122
Πόντοι
216
Ωρε συναδελφοι ξερει κανει τι παιζει στα νησια Φωκλαντ ? Εχει παει καποιος να πει τις εμπειριες του απο γυναικες, μπαρ, στριπτιτζαδικα, βιζιτες ? Σκεφτομε να πεταχτω μια βολτα προς τα κει γιατι ακουσα απο ενα φιλο, ενος κολητου μου που ειχε καποιον γνωστο που ηξερε καποιον ο οποιος ειχε ταξιδεψει προς τα κει και του ειχε πει οτι οι γυναικες ειναι ολες μουναρες και "το δινουν" για πλακα. Εμπρος λοιπον καλοι μου φιλοι γραψτε τις εμπειριες σας. Γραψτε λεπτομεριες για κοστος αεροπορικων εισητηριων διαμονης κτλ. κτλ. :rockon: :rockon: :rockon:

αρχηγε εμενα μου ειπε ο κολλητος του μπατζανακη του φιλου μου του κωστα οτι ενας  φιλος του αδελφου του ξαδελφου του πηγε στα νησια αγαμικι ειναι στο συμπλεγμα νησιων που δεν γαμαει κανεις αλλα ακουσα οτι αυτος ειχε ξεσκιστει στον πουτσο και ετοιμαζουμε εξορμηση για το καλοκαιρι.
 

Επισκέπτης
Μὰ τόσον δύσκολος κατέστη πιὰ ἡ συνεύρεσις ἐν Ἑλλᾶδι;..... :o
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Ωρε συναδελφοι ξερει κανει τι παιζει στα νησια Φωκλαντ ? Εχει παει καποιος να πει τις εμπειριες του απο γυναικες, μπαρ, στριπτιτζαδικα, βιζιτες ? Σκεφτομε να πεταχτω μια βολτα προς τα κει γιατι ακουσα απο ενα φιλο, ενος κολητου μου που ειχε καποιον γνωστο που ηξερε καποιον ο οποιος ειχε ταξιδεψει προς τα κει και του ειχε πει οτι οι γυναικες ειναι ολες μουναρες και "το δινουν" για πλακα. Εμπρος λοιπον καλοι μου φιλοι γραψτε τις εμπειριες σας. Γραψτε λεπτομεριες για κοστος αεροπορικων εισητηριων διαμονης κτλ. κτλ. :rockon: :rockon: :rockon:
καλα συγνωμη αλλα γιατι δεν πας σε κανενα τουριστικο κτλπ γραφειο και οχι σε 1 αλλα σε διαφορα να δεις τι παιζει απο τιμες? πακετα κτλπ? μας ρωτας λες και θα πας σε καμια Σαντορινη που στανταρ πεζει να χει παει και το 1/3 του φορουμ για να σου δωσουμε πληροφοριες!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Που ξέρεις thannos, μη το θεωρεις απίθανο,
ίσως κάποιος από εδω μέσα να έχει πάει και στα νησιά φωκλαντ  :rolleyes:

Πάντως αν δεν σας κάτσει τίποτα στα φώκλαντς, πάτε δίπλα στα "south georgia and south sandwich islands".
Aπ' ότι έγω ακούσει, είναι γαμάτα  :rockon:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Επιβεβαιωνω !

Εμένα μου έχει πεί ο κολλητός του περιπτερά από όπου ψωνίζει τσιγάρα ο μηχανικός στο συνεργείο του οποίου πηγαίνουμε το μηχανάκι που έχουμε στην εταιρία για το παλικάρι που κάνει τις εξωτερικές δουλειές ότι στα νησιά Φώκλαντ πέφτει τρελό γαμήσι.

Οι γκόμενες λέει κυκλοφορούν στον δρόμο μόνο γυμνές. Στα πάρκα κάθονται χύμα στα παγκάκια και βάζουν στο μουνί τους δονητές.
Άμα δουν τουρίστα, τον αρπάζουν με την μία και του αρχίζουν τις πίπες.
Μάλιστα έχω μάθει ότι εκεί η μέρα δεν έχει 24 ώρες, αλλά 36 για να προλαβαίνουν οι γκόμενες να ξεσκίζονται με όποιον βρεθεί μπροστά τους.
Στον δρόμο θέλει προσοχή όταν περπατάς γιατί μπορεί να γλυστήσεις και να σπάσεις κανένα πόδι, από τα χύσια που βρίσκονται παντού. Όχι τίποτα άλλο, αλλά αν γίνει κάτι τέτοιο και μπείς στο νοσοκομείο, οι πουτάνες οι νοσοκόμες σε ξεζουμίζουν στο γαμήσι και στην πίπα μέχρι να γίνεις καλά και να βγείς.
Αφου να φανταστείτε, άμα γνωρίσεις μια γκόμενα η πρώτη κίνηση δεν είναι να κάνεις χειραψία μαζί της, αλλά να της δώσεις τον πούτσο σου για μια πίπα.
Στα εστιατόρια υπάρχουν κάθε 5 μέτρα γυμνές υπάλληλοι, στημένες στα 4 για να τους γαμάς τον κώλο και να φεύγεις. Έτσι απλά. Ούτε λεφτά να τους δώσεις, ούτε τίποτα. Η υπηρεσία περιλαμβάνεται στο κουβέρ.

Σκέφτομαι να πάω κι εγώ…
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Παιδιά μην ανησυχείτε. Όταν τελειώσουμε από Κολομβία θα περάσουμε να δούμε τι παίζει κι εκεί. Και στα νησιά Γκαλαπάγκος προβλέπεται να ρίξουμε πολλά :knockinb:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ρε σεις πεταχτείτε κ στον Νότιο Πόλο που είναι δυο μέτρα πιο κατω
Είναι κα΄τι πιγκουίνοι(όχι σαν τον πεθαμένο) που αμα δουν τουρίστα,τρέχουν να τον τσιμπουκώσουν για το καλωσόρισμα :S
 

ingr2

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνω !

Εμένα μου έχει πεί ο κολλητός του περιπτερά από όπου ψωνίζει τσιγάρα ο μηχανικός στο συνεργείο του οποίου πηγαίνουμε το μηχανάκι που έχουμε στην εταιρία για το παλικάρι που κάνει τις εξωτερικές δουλειές ότι στα νησιά Φώκλαντ πέφτει τρελό γαμήσι.

Οι γκόμενες λέει κυκλοφορούν στον δρόμο μόνο γυμνές. Στα πάρκα κάθονται χύμα στα παγκάκια και βάζουν στο μουνί τους δονητές.
Άμα δουν τουρίστα, τον αρπάζουν με την μία και του αρχίζουν τις πίπες.
Μάλιστα έχω μάθει ότι εκεί η μέρα δεν έχει 24 ώρες, αλλά 36 για να προλαβαίνουν οι γκόμενες να ξεσκίζονται με όποιον βρεθεί μπροστά τους.
Στον δρόμο θέλει προσοχή όταν περπατάς γιατί μπορεί να γλυστήσεις και να σπάσεις κανένα πόδι, από τα χύσια που βρίσκονται παντού. Όχι τίποτα άλλο, αλλά αν γίνει κάτι τέτοιο και μπείς στο νοσοκομείο, οι πουτάνες οι νοσοκόμες σε ξεζουμίζουν στο γαμήσι και στην πίπα μέχρι να γίνεις καλά και να βγείς.
Αφου να φανταστείτε, άμα γνωρίσεις μια γκόμενα η πρώτη κίνηση δεν είναι να κάνεις χειραψία μαζί της, αλλά να της δώσεις τον πούτσο σου για μια πίπα.
Στα εστιατόρια υπάρχουν κάθε 5 μέτρα γυμνές υπάλληλοι, στημένες στα 4 για να τους γαμάς τον κώλο και να φεύγεις. Έτσι απλά. Ούτε λεφτά να τους δώσεις, ούτε τίποτα. Η υπηρεσία περιλαμβάνεται στο κουβέρ.

Σκέφτομαι να πάω κι εγώ…


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καιρό είχα να γελάσω έτσι....να' σαι καλά, μου' φτιαξες τη μέρα
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Eχω ακουσει οτι επεφταν  γαμησια εκει το 80. Το μέρος το εκαναν γνωστο οι Βρετανοι που πηγαν να γαμηθουν με τους Αργεντινους
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
στισ μαλβινεσ ξερισ κανισ τι πεζι?
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ωρε συναδελφοι ξερει κανει τι παιζει στα νησια Φωκλαντ ? Εχει παει καποιος να πει τις εμπειριες του απο γυναικες, μπαρ, στριπτιτζαδικα, βιζιτες ? Σκεφτομε να πεταχτω μια βολτα προς τα κει γιατι ακουσα απο ενα φιλο, ενος κολητου μου που ειχε καποιον γνωστο που ηξερε καποιον ο οποιος ειχε ταξιδεψει προς τα κει και του ειχε πει οτι οι γυναικες ειναι ολες μουναρες και "το δινουν" για πλακα. Εμπρος λοιπον καλοι μου φιλοι γραψτε τις εμπειριες σας. Γραψτε λεπτομεριες για κοστος αεροπορικων εισητηριων διαμονης κτλ. κτλ. :rockon: :rockon: :rockon:
Θα ρωτησο εναν μακρινο απογονο του ΦΩΚΑ ο οποιος Φωκας κεφαλονιτης και ανησηχο πνευμα μετα απο μια υπερατλαντικη περιπλανηση ανακαλυψε τα νησια και τους εδωσε το ονομα του
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Eχω ακουσει οτι επεφταν  γαμησια εκει το 80. Το μέρος το εκαναν γνωστο οι Βρετανοι που πηγαν να γαμηθουν με τους Αργεντινους
Ειναι αυτο που λεμε το μουνι σερνει αεροπλανοφορα
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πάντως αν στα φοκλαντς έχει βρετανίδες - ξεκωλα σαν αυτές που μας κουβαλιούνται εδω...
σίγουρα κάτι θα βρειτε να  :knockinb:  :knockinb:  :knockinb:
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
Moνο στο Βουρδελα τετοιες ατακες....

ακουσα απο ενα φιλο, ενος κολητου μου που ειχε καποιον γνωστο που ηξερε καποιον ο οποιος ειχε ταξιδεψει προς τα κει και του ειχε πει οτι οι γυναικες ειναι ολες μουναρες και "το δινουν" για πλακα.
αρχηγε εμενα μου ειπε ο κολλητος του μπατζανακη του φιλου μου του κωστα οτι ενας  φιλος του αδελφου του ξαδελφου του

Επιβεβαιωνω !

Εμένα μου έχει πεί ο κολλητός του περιπτερά από όπου ψωνίζει τσιγάρα ο μηχανικός στο συνεργείο του οποίου πηγαίνουμε το μηχανάκι που έχουμε στην εταιρία για το παλικάρι που κάνει τις εξωτερικές δουλειές ότι στα νησιά Φώκλαντ πέφτει τρελό γαμήσι.

Βασικα ο delivery boy της γειτονιας που αργησε να φερει την πιτσα και δικαιολογηθηκε πως γαμαγε την απο πανω γειτονισα επειδη του αντρα της του ειχε πει ο τριτοξαδελφος του γαμπρου του ανηψιού απο αδερφη περιπτερα της γειτονιας πως πηγε με το εξ αλχηστειας μηλαδελφο του κατελη Φωκλαντ και λιωσανε στη μαλακια πηγε και αυτος με τον μπατζανακη του συντηρητη ανελκυστηρων της διπλα πολυκατοικιας...Οποτε ο μαγκας φιστικωσε την Κυρια...

Αλλοι πανε φωκλαντ και αλλοι γαμανε εδω........

Τα παντα ολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom