Νέα

Κολομβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
με αφορμη το σηριαλ που παιζει και επειδη υπαρχουν πολλοι συναγωνιστες οπως και εγω,που μας αρεσουν οι γκομενες αυτες,εχει βρεθει κανενας εκει να μας δωσει πληροφοριες? το μονο που δεν μας ενδιαφερει ειναι να μας δωσει πληροφοριες για ναρκωτικα.για γκομενες θελουμε να μαθουμε τι παιζετε.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Χύνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :rockon: :rockon: :rockon:

το μονο που δεν μας ενδιαφερει ειναι να μας δωσει πληροφοριες για ναρκωτικα.

Και να μπει κάνας Εσκομπάρ τώρα λέει... :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οι κολομβιανοι ειναι τυποι ρε
θυμασε εναν παιχτη που καθαρισανε το 94 επειδη εβαλε ενα αυτογκολ στο παγκοσμιο πρωταθλημα?
και οι γκομενες που εχει οι χωρα ειναι καυλιαρες
αποτι εχω ακουσει
 
OP
OP
A

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
οι κολομβιανοι ειναι τυποι ρε
θυμασε εναν παιχτη που καθαρισανε το 94 επειδη εβαλε ενα αυτογκολ στο παγκοσμιο πρωταθλημα?
και οι γκομενες που εχει οι χωρα ειναι καυλιαρες
αποτι εχω ακουσει
τυπε γιαυτο το ανοιξα το θρεντ.μηπως και εχει παει προς τα εκει κανενας συναδελφος και ξερει να μας πει τι γινετε.
 
OP
OP
A

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
απο οτι θυμαμε ειχε παει ο τεο το μοντελο.αλλα ειναι μεσα τωρα.αυτος ειχε και μια γκομενα απο εκει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 180andresEscobararchivo.jpg
    180andresEscobararchivo.jpg
    53 KB · Εμφανίσεις: 132
  • pablo-escobar.jpg
    pablo-escobar.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 83

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
τυπε γιαυτο το ανοιξα το θρεντ.μηπως και εχει παει προς τα εκει κανενας συναδελφος και ξερει να μας πει τι γινετε.
Ειχε παει ο γερος μου,ναυτικος και θυμαμε μου ειχε πει οτι οι γκομενες εκει αλλη φαση αλλη κουλτουρα και ομορφες
 

captainblood

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2008
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι να σου πούμε εμείς αφού το λέει και το όνομα της χώρας Κολο-μβία
Το μόνο που γνωρίζω είναι ότι είναι πολύ φτηνή και πάνε σχεδόν αποκλειστικά Ισπανοί τουρίστες κυρίως στην Μπουένα Βεντούρα και Καρταγκένα.
Θα περάσεις καλά :tits2:

Αν ζήσεις.........  :2funny: :2funny:

Edit
Να προσθέσω ότι μερικές γκόμενες συνηθίζεται να βάζουν στα βυζιά τους ένα ναρκωτικό και ενώ τα έχεις πάρει εργολαβία πέφτεις ξερός και ξυπνάς μετά απο 3-4 ώρες και αν είναι φιλεύσπλαχνη σου έχει αφήσει το μποξεράκι για να κυκλοφορήσεις.
Επίσης ο τύπος για την αξία της ζωής εκεί είναι "τα λεφτά που κουβαλάς" > "η αξία της σφαίρας που θα χρησιμοποιηθεί" 
 
OP
OP
A

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
καλα μονο που σε κοιταει ο εσκομπαρ ψαρωνεις τυπε πολυ ασχημα.ειναι μορφη ο πουστης.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
χα χα!!! αυτο το σηριαλ παντως που δειχνει ο alpha το βραδυ ειναι ολα τα λεφτα
πολυ γελιο μιλαμε, και βεβαια πανω απο ολα ωραια μουνια...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Χλωμό να ξέρει κανείς από εδώ μέσα. Δε νομίζω να μιλάει κανείς τίποτ' άλλο πέρα από Ισπανικά εκεί πέρα.

Τον πούλο δηλ - άντε να συννενοηθείς. :headbang:
 
OP
OP
A

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Χλωμό να ξέρει κανείς από εδώ μέσα. Δε νομίζω να μιλάει κανείς τίποτ' άλλο πέρα από Ισπανικά εκεί πέρα.

Τον πούλο δηλ - άντε να συννενοηθείς. :headbang:
ασε φιλε μην το λες αυτο.αμα παει κανενας εκει και βρει καμια μουνοφολια εκει να δεις τι εχει να γινει μετα.
 
OP
OP
A

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Εως προτινος η Air France ειχε τρελλες τιμες: Αθηνα Παρισι Μποκοτα με επιστροφη στα 500 ευρω με φορους. Τωρα δεν ξερω κοιτα:
Χωρις ισπανικα στο μονο μερος που μπορεις να πας ειναι η Cartagena εκει παει μονο Iberia, απο Aθηνα. Αλλιως πας Μποκοτα και βρισκεις meta εσωτερικη πτηση.

Γυναικες ειναι μουναρες, αλλα ειναι ακριβα εκει, δεν ειναι για ολες τις τσεπες.

Ψαξου σε κανε δωρεαν εγγραφη και δες αναφορες και φωτογραφιες.

Σεξοτουριστες ελληνες δεν εχει εκει, ναυτικους ομως αρκετους, οποιοι μιλανε καποια κουτσα στραβα ισπανικα.

ρε φιλε τι μου στελνεις σε πμ τις πληροφωριες?.το δημοσιευω για να πληροφορουντε και οι συναγωνιστες.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Φοβάται να ποστάρει ο κόσμος με σένα ρε arcans, μη φάει κανα καντήλι...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Εως προτινος η Air France ειχε τρελλες τιμες: Αθηνα Παρισι Μποκοτα με επιστροφη στα 500 ευρω με φορους. Τωρα δεν ξερω κοιτα:
Χωρις ισπανικα στο μονο μερος που μπορεις να πας ειναι η Cartagena εκει παει μονο Iberia, απο Aθηνα. Αλλιως πας Μποκοτα και βρισκεις meta εσωτερικη πτηση.

Γυναικες ειναι μουναρες, αλλα ειναι ακριβα εκει, δεν ειναι για ολες τις τσεπες.

Ψαξου σε κανε δωρεαν εγγραφη και δες αναφορες και φωτογραφιες.

Σεξοτουριστες ελληνες δεν εχει εκει, ναυτικους ομως αρκετους, οποιοι μιλανε καποια κουτσα στραβα ισπανικα.

ρε φιλε τι μου στελνεις σε πμ τις πληροφωριες?.το δημοσιευω για να πληροφορουντε και οι συναγωνιστες.
Εισαι αρχοντας,πνευμα συναδελφικοτητας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom