Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 430K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Ερώτηση: στο συγκεκριμένο μαγαζί βγάζουν κιλοτάκι; Είχα ακούσει πως όχι και γι' αυτό δεν έχω πάει... δε λέει τόπλες μόνο!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τους το κάνεις πλάϊ, η τους το κατεβάζεις μέσα στο πριβέ και τους τον τρίβεις. Άμα πάρεις πρωτοβουλία, το 90% συνενεί σε όλα. 'Κάρτα μου καρτούλα μου' είναι όλες μεγάλες κορακομάνες.
 

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορά πήγα Lido στη Συγγρού πριν από χρόνια. Ήμουν 18 τότε. Πάμε μέσα και μας βάζει σε ένα τραπέζι χάλια που το φερε και γω δεν ξέρω από που. Τέλος πάντων ούτε που κάτσαμε. Δεν ειχε είσοδο τότε. Το λοιπόν τώρα. Η φραπεδιά σερβίρεται σε ξεχωριστό χώρο δλδ στο πριβέ? Γιατι διάβασα για τις κιλότες κλπ για πριβέ. Αν θυμάμαι καλά οι χοροί-απλοί μάλλον- γίνονται στο τραπέζι επί τόπου...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Στα πριβέ χωρίσματα σερβίρεται ο πιο άνετος φραπές. Σε κοινή θέα μερικές αμάσιτες σερβίρουν συγκαλυμένο αγχώδη φραπέ. Οι περισσότερες φραπεδιάρες ξεκίνησαν την καριέρα τους με κάλυψη απόκρυψη σε κοινή θέα αλλά όπου υπάρχει καβάντζα προτιμούν να ξεδιπλώνουν την τέχνη τους πλέον.
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
και η φραπεδια γινεται μεχρι το τελος? αν ειναι κοσμος διπλα δεν πειραζει?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Εμείς μπορεί να κομπλάρουμε και να εγκαταλείψουμε. Αυτές που βαράνε είναι απόλυτα ξεδιάντροπες. Το μόνο που τις ενοχλεί είναι η παρουσία άλλων γυναικών που δεν επιδίδονται στο φραπέ και τις κράζουν για αθέμιτο ανταγωνισμό, και γκαρσονιών που τις τσεκάρουν.
Ένα cg θα ένιωθε τελείως άβολα. Αυτές όχι.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Στα πριβέ χωρίσματα σερβίρεται ο πιο άνετος φραπές. Σε κοινή θέα μερικές αμάσιτες σερβίρουν συγκαλυμένο αγχώδη φραπέ. Οι περισσότερες φραπεδιάρες ξεκίνησαν την καριέρα τους με κάλυψη απόκρυψη σε κοινή θέα αλλά όπου υπάρχει καβάντζα προτιμούν να ξεδιπλώνουν την τέχνη τους πλέον.

σορυ ρε ropalofore αλλα αφου ξερεις τοσα πες και τα ονοματα που επιδιδονται στην φραπεδια(ειτε την αγχωμενη ειτε την ξεδιαντροπη!)κριμα δεν ειναι να μην τις γνωριζουν οι υποψηφιοι πελατες που θελουν να επισκεφτουν το μαγαζι?γιατι να ψαχνονται και να χαλανε τσαμπα λεφτα ψαχνοντας........
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
παιδια απο το συγκεκριμενο μαγαζι δεν εχω πολυ μεγαλες εμπειριες αλλα μεχρι τωρα ειχα τις εξης εμπειριες:1)luisa da mata(εκπληκτικη μαυρη βραζιλιανα μου εκανε handjob και ποδομαλακια με 50 ευρω και με τρελλανε! 2) latoya αφρικανα με τρελο κωλο αλλα σκατοφατσα μου πηρε πιπα με καποτα που ειχα μαζι μου με 50 ευρω επισης και χυσιμο πανω στον κωλο της!!!!!!!!3)λινα(τραβελοφατσα απο παλιο αφροδιτη,κλπ η οποια θελει 100 ευρω, 50 για παρτη της και 50 για το μαγαζι απο το οποιο 50αρικο παιρνει και το ποσοστο της!βρε ουστ!!!!!!!εσεις?
vasos πίπα μέσα στο μαγαζί? εκτός απο μαύρες με τια άλλες παίζει τίποτα άλλο?

δεν ξερω φιλε μου για αυτο ρωταω τον ropaloforo που απο οτι φαινεται ξερει...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Οτι μαύρο, ότι παλιό (30 άνω) βαράει αλύπιτα. Δυστυχώς δεν έχω στο νού μου τα ονόματα. Αλλά εκεί με το που σου την πέφτουν για χωρό, ή σου το λένε έξω απο τα δόντια, ή ρωτάς την πεσιματία και μαθαίνεις άμεσα. Κανένα άγχος για ειδικές πληροφορίες δεν χρειάζεται. Μόνο προσοχή γιατί μερικές μπορεί να σε πάνε μέσα με υπόσχεση και να σου ζητήσουν και άλλες κάρτες. Ξεκαθάρισμα απο νωρίς ότι πάτε για 5 με φραπέ.
 

ΚΑKOFONIX

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
έχει γίνει ταρίφα οι 5 πια στη φράπα.Πάντως πρέπει από πριν να το ξεκαθαρίσετε.Προσοχή παιδιά γιατί εγώ μια φορά την πάτησα και πήγα για φράπα και βγήκα ...όπως μπήκα...ΣΙΓΟΥΡΕΨΤΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΤΕ!!!!

Στις Μούσες πάντως η φράπα έχει 4 καρτούλες...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
έχει γίνει ταρίφα οι 5 πια στη φράπα.Πάντως πρέπει από πριν να το ξεκαθαρίσετε.Προσοχή παιδιά γιατί εγώ μια φορά την πάτησα και πήγα για φράπα και βγήκα ...όπως μπήκα...ΣΙΓΟΥΡΕΨΤΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΤΕ!!!!

Στις Μούσες πάντως η φράπα έχει 4 καρτούλες...

ναι ρε εσυ μεγαλε,μας ειπες φοβερη πληροφορια τωρα!!!!!!!!!!1μην κοπεις προσεξε!!!!!!!!αν πεις κανενα ονομα κοπελας που κανει φραπε θα πεσει κεραυνος να σε καψει!!!!!!!!!!!!!
 

ΚΑKOFONIX

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει ρε μεγάλε μη με δείρεις κιόλας.
Στο Λίντο δε θυμάμαι όνοματα, με εκνεύρισε η μαλάκω που έχασα τσάμπα τα λεφτά μου για την πάρτυ της.
Στις Μούσες η Ζανέτ,ξανθιά, ένα teacherονι γύρω στα 40 σε φραπεδιάζει και σε κοιτάει στα μάτια...με 4 καρτούλες μόνο.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Εντάξει ρε μεγάλε μη με δείρεις κιόλας.
Στο Λίντο δε θυμάμαι όνοματα, με εκνεύρισε η μαλάκω που έχασα τσάμπα τα λεφτά μου για την πάρτυ της.
Στις Μούσες η Ζανέτ,ξανθιά, ένα teacherονι γύρω στα 40 σε φραπεδιάζει και σε κοιτάει στα μάτια...με 4 καρτούλες μόνο.

δηλαδη μονο μια ξερεις?και αυτη ειναι 40?τοτε γιατι ειπες στο προηγουμενο ποστ στου γενικα και αοριστα οτι ειναι 4 καρτες η φραπεδια?για την γιαγια?καλα ρε πατε καλα?δωστε ρε πληροφοριες σωστες και να σκεφτεστε πριν μιλησετε!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Η πιο ωραία φραπεδιάρα εκεί είναι μια Ρωσοπολωνέζα ψιλή βαρβάτη με κωλάρα βυζάρα χιλάρες. Αλλά προσπαθεί μέσα να πάρει παραπάνω κάρτες.
 

Επισκέπτης
ενας φιλος που πηγε την περασμενη εβδομαδα μου ειπε οτι η λουιζα του χορεψε τελειως γυμνη (δν τον αφησε για δαχτυλακι(α)...) κ του εκανε handjob αλλα εκνευριστ ηκε που δν τελειωσε κ τον εβρισε στο τελος!!!
To μαγαζι ειχε 9 πελατες συνολο... καθημεριν η...γυρω στις 3;30....
 

ΚΑKOFONIX

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πας καλά ή να αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου βραδιάτικα? Δηλαδή μήπως θέλεις και αριθμό ταυτότητας ( τι ειναι αυτός ρε ?). Ότι ξέρουμε θα γράφουμε από εκεί και πέρα διάλεξε και πάρε.Και δεν σε έβαλα δάσκαλο μου βραδιάτικα ρε μεγάλε.

Είπαμε στο Λίντο την έπαθα μια φορά και δεν ξαναπάτησα.Και όσον αφορά τα πριβέ του δεν ξαναπροσπαθώ εγώ τουλάχιστον.

Όσον αφορά τις Μούσες πάρε τη Ζανέτ και δεν θα χάσεις.Δεν είπα ότι είναι γιαγιά, απλά είναι μεγαλύτερη από τις άλλες εκεί μέσα.Και είναι και πολυ δασκάλα στη δουλειά της.Οι 4 καρτούλες είναι για όλες ταρίφα μου είπε, όπως και μια άλλη που την ψάρεψα για πριβέ αλλα΄δεν την πήρα τελικά ( μια μαύρη με περίεργο όνομα, ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν το θυμάμαι!!!).
Αυτά για να τελειώνουμε.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Πας καλά ή να αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου βραδιάτικα? Δηλαδή μήπως θέλεις και αριθμό ταυτότητας ( τι ειναι αυτός ρε ?). Ότι ξέρουμε θα γράφουμε από εκεί και πέρα διάλεξε και πάρε.Και δεν σε έβαλα δάσκαλο μου βραδιάτικα ρε μεγάλε.

Είπαμε στο Λίντο την έπαθα μια φορά και δεν ξαναπάτησα.Και όσον αφορά τα πριβέ του δεν ξαναπροσπαθώ εγώ τουλάχιστον.

Όσον αφορά τις Μούσες πάρε τη Ζανέτ και δεν θα χάσεις.Δεν είπα ότι είναι γιαγιά, απλά είναι μεγαλύτερη από τις άλλες εκεί μέσα.Και είναι και πολυ δασκάλα στη δουλειά της.Οι 4 καρτούλες είναι για όλες ταρίφα μου είπε, όπως και μια άλλη που την ψάρεψα για πριβέ αλλα΄δεν την πήρα τελικά ( μια μαύρη με περίεργο όνομα, ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν το θυμάμαι!!!).
Αυτά για να τελειώνουμε.

αντε αγορι μου,ξερασε τα......παντως θα ησουν προβλημα για τις ανακριτικες αρχες!
 

ΚΑKOFONIX

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ρε vaso ότι ξέρουμε γράφουμε.Δεν είμαστε και παντογνώστες ούτε θυμόμαστε κατεβατά με ονόματα!Έλεος δηλαδή! :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ρε vaso ότι ξέρουμε γράφουμε.Δεν είμαστε και παντογνώστες ούτε θυμόμαστε κατεβατά με ονόματα!Έλεος δηλαδή! :cheesy: :cheesy:

νομιζω οτι οταν χυνεις απο μια γυναικα θα πρεπει ολοι να θυμομαστε ποια ειναι?εγω παντως τις θυμαμαι ολες!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom