Νέα

Costa Rica

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pireotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Πλουσια χωρα στα ισπανικα.
Μια aναμειξη παραλιας και ομορφης χωρας.
Φιλη μου εκανε διακοπες με δυο κορες ανενοχλητη αλλα η ιδια χωρα εχει να προβαλει και 2 Miss κοσμο.
Καποιο μυστικο κρυβεται και λιγοι το ξερουν.Λοιπον συναγωνιστες τι παιζει ?
 

GogonisDragonis

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πλουσια χωρα στα ισπανικα.
Μια aναμειξη παραλιας και ομορφης χωρας.
Φιλη μου εκανε διακοπες με δυο κορες ανενοχλητη αλλα η ιδια χωρα εχει να προβαλει και 2 Miss κοσμο.
Καποιο μυστικο κρυβεται και λιγοι το ξερουν.Λοιπον συναγωνιστες τι παιζει ?

Γεια σου φιλε,  Η Costa Rica, που σημαινει ΠΛΟΥΣΙΑ ΑΚΤΗ, ειναι ενα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ
Μερος για Τελειες Διακοπες σε ΟΛΑ τα επιπεδα  ;)
Εχω περασει ενα Ολοκληρο Καλοκαιρι εκει και ειλικρινα ειναι τοσα πολλα που θα μπορουσα να πω γι'αυτο το
Μαγευτικο Μερος που θα χρειαζοντουσαν πανω απο 20 σελιδες...

Εχω πολυ υλικο οχι μονο για Costa Rica αλλα και για Republica Dominicana, Puerto Rico και Cuba(Βιντεακια, photos, τηλεφωνα φιλων, γυναικων και ταξιτζηδων)τα οποια ειναι εξισου υπεροχα μερη με καποιες διαφορες βεβαια απο την C.R.
Για παραδειγμα, Στην Costa Rica oi 8 στους 10 ειναι λευκοι και οι υπολοιποι ειναι Mestizo, Castizo η' Ινδιανοι... Οι μαυροι ειναι ελαχιστοι...
Στην Republica Dominicana οι περισσοτεροι ειναι αναμικτοι (Mestizo, Castizo, Iνδιανοι, Μυγαδες κτλ.) ενω οι Μαυροι ειναι πολυ περισσοτεροι.
Στο Puerto Rico ειναι περιπου σαν την Costa Rica με ισως λιγοτερους λευκους (ελαχιστη διαφορα).
Στην Cuba η οποια μου αρεσε λιγοτερο απο ολα τα παραπανω, ισχυει περιπου οτι και για την
Republica Dominicana οσο αφορα τις φυλες.
Ειναι αληθεια Φιλε μου οτι στην Costa Rica υπαρχουν ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΕΞΩΤΙΚΕΣ Γυναικες, αλλα
θα δεις και καποιες αλλες εντελως χαλια.
Επειδη ολες οι προαναφερθησες χωρες ειναι τουριστικα μερη διακοπων υψηλων προδιαγραφων,
ειναι μικρες κι εχουν καλη αστυνομευση και γενικα πιο πλουσιες απο αλλες χωρες της Νοτιου Αμερικης (κανονικα δεν μπορουμε να τις υπαξουμε στην Νοτιο Αμερικη τις λεμε απλα Χωρες τις Καραιβικης)
η εγκληματικοτητα ειναι κατα πολυ λιγοτερη απ'οτι σε αλλες χωρες Latinas.
Εγω προσωπικα αισθανομουν πιο ασφαλης εκει απ'οτι στην Ελλαδα !
Οι Μονες χωρες που πραγματικα Κινδυνεψα, μου πειραν πραγματα απο τo σπιτι που εμενα, με ληστεψαν ειδα Βια και δεν θα θελα να ξαναπαω ειναι 2
1) Mexico
2) Colombia

Για οτιδηποτε χρειαστεις στειλε pm και μετα χαρας σου στελνω υλικο για C.R.




 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
οκ.

Μας ειπες οτι ειναι ενα μερος που ζουνε παραπανω λευκοι κ ειναι ωραια, με ωραιο κοσμο.

Νομιζω παντου σε αυτον τον κοσμο ειναι ωραια....

Μαλλον ο φιλος ηθελε να μαθει εαν παιζει κ τιποτα για  :fuck1:.
 

GogonisDragonis

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
οκ.

Μας ειπες οτι ειναι ενα μερος που ζουνε παραπανω λευκοι κ ειναι ωραια, με ωραιο κοσμο.

Νομιζω παντου σε αυτον τον κοσμο ειναι ωραια....

Μαλλον ο φιλος ηθελε να μαθει εαν παιζει κ τιποτα για  :fuck1:.

Οχι απλως θα μαθει οτιδηποτε για  :knockinb: :fuck2: :knockinb: :fuck2:
Θα τα δει και σε Videos εαν πραγματικα ενδιαφερεται...
Εχω παρα πολυ υλικο και γι'αυτο του ειπα να μου στελει pm και κατοπιν να
του στειλω μεσω MSN φοβερα πραγματα....
(οχι μονο σ'αυτον αλλα και σε οποιον αλλο θελει)
Δεν θα μπω στην λογικη να γραψω εδω ονοματα απο Strip Clubs κτλ. οπως
συνηθως γινεται σε αλλα threads διοτι στην Costa Rica απλα ΔΕΝ χρειαζεται
να παει κανεις σε τετοια μερη για να  :fuck1:
Οι Λατινες σου ερχονται απο μονες τους.
Με λιγα λογια εκει δεν χρειαζεται δεν εισαι ποτε κυνηγος !
Εκει εισαι το "θυραμα"  ;)
Οποτε διαλεγεις οτι σου αρεσει πιο πολυ
και απο την πρωτη μεχρι την τελευταια μερα της διαμονης σου εχεις
παντα καποια εξωτικη κουκλαρα στο κρεββατι σου !
Οσοι εχουν παει ας με δικαιοσουν...
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Και γιατι δεν τα βαζεις απευθειας εδω στο θρεντ να ξεστραβωθει ο κοσμος? Ενα φορουμ δεν ειναι για καταστασεις ενας προς εναν, αλλα ενας για ολους και ολοι για εναν.
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.GogonisDragonis νομίζω ότι πρέπει να δώσεις τα φώτα σου και να ποστάρεις υλικό και πληροφορίες για Costa Rica.Πιστεύω ότι αρκετοί απο δω μέσα ενδιαφέρονται μέσα σ' αυτούς κι εγώ.
 

GogonisDragonis

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Και γιατι δεν τα βαζεις απευθειας εδω στο θρεντ να ξεστραβωθει ο κοσμος? Ενα φορουμ δεν ειναι για καταστασεις ενας προς εναν, αλλα ενας για ολους και ολοι για εναν.

Αγαπητε φιλε, Οπως εγραψα και πιο πανω, Οι εμπειριες που εχω απο την C.R. δεν ειναι εμπειριες τυπου επισκεψεων σε Strip Shows, Οικων ανοχης κτλ...
Ειναι Εμπειριες Αποκλειστικα απο προσωπικες γνωριμιες σε διαφορα μερη (απο παραλια, coffee' Shop,
Bar μεχρι και απ'τον δρομο σε βολτα σε εμπορικο πεζοδρομο).
Επισης εκανα αρκετες φιλιες με ανθρωπους που εχουν ξαδερφες, γειτονισες, φιλες οι οποιες
απ'οτι φαινεται πανε ευκολα με τον Αμερικανο/Ευρωπαιο τουριστα.
Εχω παρα πολλα βιντεακια ωπου εμφανιζομαι κι εγω μεσα και οπως καταλαβαινεις το να τα κανω Upload σε ενα Site ωπου θα τα δουν χιλιαδες μελη δεν ειναι ευκολο.
Το ιδιο θα εκανες κι εσυ πιστευω αλλα και ο καθενας φανταζομαι.
Το να τα μοιραστω ομως με εναν-δυο-τρεις... αντε καμοια δεκαρια πες, που πραγματικα ενδιαφερονται να επισκεφθουν την Costa Rica η' τις περιξ χωρες που ανεφερα αμεσα,
ειναι κατι που μπορω να το κανω.

 

GogonisDragonis

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.GogonisDragonis νομίζω ότι πρέπει να δώσεις τα φώτα σου και να ποστάρεις υλικό και πληροφορίες για Costa Rica.Πιστεύω ότι αρκετοί απο δω μέσα ενδιαφέρονται μέσα σ' αυτούς κι εγώ.

Καλημερα φιλε !  Επειδη μολις εγραψα σε αυτο το Thread εμφανιστηκαν αμεσως 3 φιλοι
(μεταξυ αυτων κι εσυ)
οι οποιοι ζητανε να κανω Upload τα Vids εδω... αλλα επειδη ειμαι κι εγω μεσα σε ολα τα βιντεακια
και δεν θα θελα να με δουν γνωστα ατομα (ποτε δεν ξερεις), ηθελα να σε ρωτησω εαν
μπορω με καποιο τροπο να αλοιωσω σε ολα τα Vids το σημειο που ειναι το προσωπο μου ?
Εχω δει πως γινεται σε ερασιτεχνικα δημοσιευμενα βιντεακια στο διαδυκτιο αλλα εγω δεν γνωριζω πως να το κανω...  Θα το ψαξω μεσα στις επομενες ωρες και αν τα καταφερω θα τα ανεβαζω σιγα σιγα εδω (καθε μερα κι απο 5-6 διοτι ειναι παρα πολλα)...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
καλο ακουγεται αυτο που λες για τις γκομενες εκει. Ειδικα αμα πεις οτι εισαι ελληνας ισως γουσταρουνε κ παραπανω (κλασικη μαλακια σκεψη του καθε ελληνα)

Ειναι κατι σε Ταϊλανδη (οπως διαβαζουμε) αλλά στο τελος δεν πληρωνεις...  :think:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλο ακουγεται αυτο που λες για τις γκομενες εκει. Ειδικα αμα πεις οτι εισαι ελληνας ισως γουσταρουνε κ παραπανω (κλασικη μαλακια σκεψη του καθε ελληνα)

Ειναι κατι σε Ταϊλανδη (οπως διαβαζουμε) αλλά στο τελος δεν πληρωνεις...  :think:
κάπως έτσι αλλά τω΄ρα με τη γρίπη των χοίρων μακριά
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πάντως σημαίνει πλούσια ακτή
 
OP
OP
P

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Πλουσια χωρα στα ισπανικα.
Μια aναμειξη παραλιας και ομορφης χωρας.
Φιλη μου εκανε διακοπες με δυο κορες ανενοχλητη αλλα η ιδια χωρα εχει να προβαλει και 2 Miss κοσμο.
Καποιο μυστικο κρυβεται και λιγοι το ξερουν.Λοιπον συναγωνιστες τι παιζει ?
Φιλοι μου εν αρχη καταλαβαινω ισπανικα Costa σημαινει ακτη απλως παιζω με την ερμηνεια πλουσια χωρα σε αλλα  :tits2:
Εχω ψαξει στο διαδυκτιο και βρηκα ξενοδοχεια με all inclusive και λεμε ολα εχει παει κανεις.
Υπαρχει ενα Red Light District  στο San José.
Εαν καποιος συναγωνιστης εχει παει εας το καταθεσει φυσικα οχι προσωπικα βιντεο και φοτο αλλα μερη ονοματα τιμες κ.τ.λ   
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ο γογονις,καλα τα λεει παιδια..ετσι ειναι στην νοτιο αμερικη.
ειχα παει εκει σαν ναυτικος πριν 10 χρονια ομως,ψωνιζαμε ανετα απο παντου γυναικες,απλα τις κερναγαμε φαγητο κ ποτα κ ηταν μαζι μας,οπου κ αν πηγαιναμε,αν θελαμε βεβαια.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα φιλε !  Επειδη μολις εγραψα σε αυτο το Thread εμφανιστηκαν αμεσως 3 φιλοι
(μεταξυ αυτων κι εσυ)
οι οποιοι ζητανε να κανω Upload τα Vids εδω... αλλα επειδη ειμαι κι εγω μεσα σε ολα τα βιντεακια
και δεν θα θελα να με δουν γνωστα ατομα (ποτε δεν ξερεις), ηθελα να σε ρωτησω εαν
μπορω με καποιο τροπο να αλοιωσω σε ολα τα Vids το σημειο που ειναι το προσωπο μου ?
Εχω δει πως γινεται σε ερασιτεχνικα δημοσιευμενα βιντεακια στο διαδυκτιο αλλα εγω δεν γνωριζω πως να το κανω...  Θα το ψαξω μεσα στις επομενες ωρες και αν τα καταφερω θα τα ανεβαζω σιγα σιγα εδω (καθε μερα κι απο 5-6 διοτι ειναι παρα πολλα)...
αυτο το ενδιαφερον θεμα εχει να λαβει απαντησεις κατι χρονια.
Κανα νεοτερο?
ο φιλος που εδωσε καποιες ινφο εχει να μπει στο σαιτ κατι χρονια.
Μηπως μπαινει με αλλο ονομα?
 

ethnik21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
403
Κριτικές
11
Like
7
Πόντοι
601
καλησπέρα.....έχει παει κάποιος προσφατα costa rica ? Λέμε να παμε φέτος με δυο φίλους και ψάχνω πληροφορίες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom