Νέα

Πιάτσες για ζιγκολό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zigolo20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zigolo20

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
θέλω πιάτσα για ζιγκολό γυναικών στην Αθήνα
ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
kauliaretzo mou kai agapite sinempourdeliari 'zigolo20' pigaine se ena magazi sto sidagma pou legete rodolfo!!!einai se ena ipogio!ekei tha vris kiries pou psaxnoun gia zigoooo!!!!!

Bέβαια, δεν πιστεύω να περιμένεις κάτι μούνες να σε περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες! Κάτι κυράτσες 50+ θα βρεις εκεί μέσα! Αν γουστάρεις... έμπα!
 

asotos20

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ο καθε ενας που δε γαμαει θελει να γινει ζιγκολό! ελεος ρε παιδια!  ποιος κουκλος που πηδαει πιπινια θα θελει να χωσει τον μπουτσο του στη γρια?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ο καθε ενας που δε γαμαει θελει να γινει ζιγκολό! ελεος ρε παιδια!  ποιος κουκλος που πηδαει πιπινια θα θελει να χωσει τον μπουτσο του στη γρια?
ελα ντε ...!!κι ομως εγω ξερω ενα παλικαρι απο επαρχια που ειναι φοιτοιτης αθηνα και ειναι και ωρεο παλικαρι και εχει και γκομενα και θελει νε το γυρισει στο ζιγκολιλικι..!!
και καλα του χουνε πει οτι γαμαει κατι 40αρες ευκαταστατες ωρεες και χωρια απο τα λεφτα  που βγαζεις λεει εχεις και τρελα δωρακια...!!
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
φιλε στο μεταξουργειο αμα πας για ζιγκολο, το λιγοτερο ειναι να σου σκισει τον λωκο κανενας κωλο-μπαρας
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Θα σου στειλω πμ το τηλεφωνο της πεθερας ενος φιλου μου...
Μπας και της ριξεις κανα λουτσο και ηρεμησει...
70 χρονων σαν τα κρυα τα νερα και με καλη συνταξη, στα οπα-οπα θα σε εχει.
Στο τσιμπουκι βγαζει και τη μασελα.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Aγαπητε το "ζιγκολικι" για να βγαλεις λεφτα θελει καλο ντυσιμο, καμμια ξενη γλωσσα, καλους τροπους για εισαι κυκλοφορησιμος.

Λογω της γυναικειας φυσης (που βρισκει πιο ευκολα ερωτικο συντροφο χωρις να πληρωσει) οι ζιγκολο χτυπανε πιο upper class γυναικες. Επισης μια και ο αντρας δεν μπορει να χυνει 15 φορες την μερα ειναι λογικο οτι ειναι πιο ακριβο σπορ. Αρα ζιγκολο παιρνουν οσες μπορουν να τον συντηρήσουν. Αλλοιως πας Μεταξουργειο και γαμεις γεροπουστες.

Γιατι δεν βγαζεις μερικες καλες φωτογραφιες να τις βαλεις στο vicesisters... και ισως δοκιμασε να πας σαν προρψπικο υποδοχης στο Ekaliclub και στο Politia tennis club...  εκει γινεται πεχνιδι εγγυημενα και κυριως το πρωι που πανε οι πλουσιες συζυγοι μονες για τεννις και κολυμπι. Αληθεια Τεννις παιζεις?
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τωρα που λετε παιδια για ζιγκολικι,κλπ..ειχα ακουσει οτι ειχε παραγγειλει μια 55αρα σπιτι της ενα ζιγκολο 30αρη,και το μονο που του ζητησε ηταν να τον παιξει μπροστα της και του εδωσε 300 ευρω..ετσι απλα..και λεω εγω τωρα..αν με πληρωνανε για την καθε λακαμια που βαραω,αυτη τη στιγμη θα ημουν παμπλουτος...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
τωρα που λετε παιδια για ζιγκολικι,κλπ..ειχα ακουσει οτι ειχε παραγγειλει μια 55αρα σπιτι της ενα ζιγκολο 30αρη,και το μονο που του ζητησε ηταν να τον παιξει μπροστα της και του εδωσε 300 ευρω..ετσι απλα..και λεω εγω τωρα..αν με πληρωνανε για την καθε λακαμια που βαραω,αυτη τη στιγμη θα ημουν παμπλουτος...
ναι αλλα ξερεις αν θα σου ζητησει απλα να την παιξεις μπροστα της και θα σου δωσει τα 300...??και αν σε βαλει να κανετε ανωμαλιες...???
εχω ακουσει απο παλικαρι 25 χρονων που δουλευε ζιγκολο οτι τον πηρε αθηνα μια τηλ και τον πηδηξε 8 φορες ολο το βραδυ οχι απανωτες...!!μου λεει δεν μπορουσα να περπατησω μετα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
ναι αλλα ξερεις αν θα σου ζητησει απλα να την παιξεις μπροστα της και θα σου δωσει τα 300...??και αν σε βαλει να κανετε ανωμαλιες...???
εχω ακουσει απο παλικαρι 25 χρονων που δουλευε ζιγκολο οτι τον πηρε αθηνα μια τηλ και τον πηδηξε 8 φορες ολο το βραδυ οχι απανωτες...!!μου λεει δεν μπορουσα να περπατησω μετα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φιλε μου για να τον πηδηξει 8 φορες σημαινει οτι κια αυτουνου του σηκωθηκε 8 φορες .
αρα καλα του εκανε  :dancing:  :dancing:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
φιλε μου για να τον πηδηξει 8 φορες σημαινει οτι κια αυτουνου του σηκωθηκε 8 φορες .
αρα καλα του εκανε  :dancing:  :dancing:
αμα τον πληρωνε οσο οσο...!!παντως μου χε πει οτι ητανε λυσαρα...!!ασε που το παληκαρι ειτανε για κλαματα...!! η μανα του ειχε πεθανει ο πατερας του πεθενε την ωρα που ταξιδευαμε απο εξωτερικο...πηγαινε να τον θαψει μου ελεγε...!!η αδερφη του την ειχανε βρει τελειωμενη με μια χουφτα xanax και ενα μπουκαλι αλκοολ και ο τυπακος την ειχε κανει Ρουμανια γιατι τον ειχανε πιασει με 2 κιλακια ιρωινη...!!!
για λυπηση..!!!στην πλατη ειχε και φυλακες...!!
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
εγω εχω ακουσει απο πολυ γνωστο μου ζιγκολο και μεγαλο σε υλικια πια οτι καποια στηγμη του ειχε κατσει μια γηναικα 130 κυλα βρομιαρα και ειθελε να της κανει γληφομουνι ε εκει μου λεει τα ειδα ολα ειχε τοσο βρομα που κοντεψε να λιποθημηση...
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ε μετά από τόσα που είχε περάσει τι του κόστιζε να τον γαμήσουν;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μάγκες,όλοι γνωστούς που ήταν ή είναι ζιγκολό έχετε;Εκτός αν ο γνωστός σου ήταν τίποτε πρεζόνι και το έκανε για να εξασφαλίσει τη δόση του,και δε θέλει να το πει.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αμα τον πληρωνε οσο οσο...!!παντως μου χε πει οτι ητανε λυσαρα...!!ασε που το παληκαρι ειτανε για κλαματα...!! η μανα του ειχε πεθανει ο πατερας του πεθενε την ωρα που ταξιδευαμε απο εξωτερικο...πηγαινε να τον θαψει μου ελεγε...!!η αδερφη του την ειχανε βρει τελειωμενη με μια χουφτα xanax και ενα μπουκαλι αλκοολ και ο τυπακος την ειχε κανει Ρουμανια γιατι τον ειχανε πιασει με 2 κιλακια ιρωινη...!!!
για λυπηση..!!!στην πλατη ειχε και φυλακες...!!


αυτα μαθαινε κ ο φωσκολος κ εκανε τη λαμψη λολ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom