Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ανοιγω αυτο το θεμα γιατι σιγουρα ολοι εχουμε περασει και εχουμε βρεθει μπροστα σε μια αστεια κατασταση!

εγω ας πουμε καποτε ειχα τυχει σε ενα μπουρδελο δεν θυμαμαι ακριβως σε ποιο και μπηκαν μεσα στο σαλονι δυο ροσοποντιοι οι οποιοι μιλουσαν στα ρωσικα μεταξυ τους πολυ δυνατα.  εκεινη την στιγμη η κοπελα ηταν στο δωματιο και οι υπολοιποι περιμεναμε για να την δουμε, μετα απο λιγα λεπτα που συνεχιζαν να μιλανε μεταξυ τους βγαινει η τσατσα και τους λεει -καντε λιγο ησυχια η κοπελα ειναι στο δωματιο και τοτε της απανταει ο ρωσοποντιος -γιατι διαβαζει?
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ελπιζω να εχετε αρκετες ιστοριες για να γραψετε,πιστευω ολοι σε κατι θα εχετε τυχει
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Πολυ καλο,σαν ανεκδοτο ειναι.
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κι ομως εγινε και προχθες σε ενα στο μυλο ειχε βγει ενας ρωσοποντιος απ το δωματιο και εκανε ολοκληρη φασαρια,δουλευε η τζενη και δεν τον αφηνε ουτε να την ακουμπαει και τον ρωτουσε η τσατσα τωρα τι θελεις τα λεφτα δεν μπορω να σου τα δωσω πισω και αυτος συνεχεια γελουσε και ελεγε και εγω ανθρωπος ειμαι θελω να χυσω! :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ναι σωστα ελεγε φελω να χυσω ευχαριστω που διωρθωσες τα ορθωγραφικα μου! :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καποτε ειχα τυχει σε ενα μπουρδελο δεν θυμαμαι ακριβως σε ποιο και μπηκαν μεσα στο σαλονι δυο ροσοποντιοι οι οποιοι μιλουσαν στα ρωσικα/ποντιακά μεταξυ τους πολυ δυνατα.  εκεινη την στιγμη η κοπελα ηταν στο δωματιο και οι υπολοιποι περιμεναμε για να την δουμε, μετα απο λιγα λεπτα που συνεχιζαν να μιλανε μεταξυ τους βγαινει η τσατσα και τους λεει -καντε λιγο ησυχια η κοπελα ειναι στο δωματιο και τοτε της απανταει ο ρωσοποντιος -γιατι διαβαζει?

κι ομως εγινε και προχθες σε ενα στο μυλο ειχε βγει ενας ρωσοποντιος απ το δωματιο και εκανε ολοκληρη φασαρια,δουλευε η τζενη και δεν τον αφηνε ουτε να την ακουμπαει και τον ρωτουσε η τσατσα τωρα τι θελεις τα λεφτα δεν μπορω να σου τα δωσω πισω και αυτος συνεχεια γελουσε και ελεγε και εγω ανθρωπος ειμαι θελω να χυσω! :2funny:


Έτοιμα τα ανεκδοτάκια made in Bourdela.tv!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Σε εμένα πάντως δεν έχει τύχει κάτι αστείο μάλλον επειδή δεν είμαι και πολύ τακτικός πελάτης)!!!


edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ενα φιλαρακι ειχε κατεβει αθηνα και του λεει η τσατσα ελληνας εισαι?λεει αυτος ναι γιατι? γιατι λεει για τους ελληνες εχει ειδικο προγραματακι,γυμνο τσιμπουκι και πεταγεται ενας αλβανος και λεει,γιατι το στομα τις κοπελας βλεπει και πασαπορτ??? :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ενα φιλαρακι ειχε κατεβει αθηνα και του λεει η τσατσα ελληνας εισαι?λεει αυτος ναι γιατι? γιατι λεει για τους ελληνες εχει ειδικο προγραματακι,γυμνο τσιμπουκι και πεταγεται ενας αλβανος και λεει,γιατι το στομα τις κοπελας βλεπει και πασαπορτ??? :2funny: :2funny:
Καλά εσύ είσαι πολύ τυχερός επιθεώριση και πήδημα μαζί(τέλειο το πακέτο)!!! :grin:
Υ.Γ.Σίγουρα δεν μας δουλεύεις;;;!!! :cheesy:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φιλε εγω δεν σου λεω τιποτα που να σου πουνε τιποτε αλλοι που εχουν δει πραγματα και πραγματα αυτα που λεω εγω δεν ειναι τιποτα.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
φιλε εγω δεν σου λεω τιποτα που να σου πουνε τιποτε αλλοι που εχουν δει πραγματα και πραγματα αυτα που λεω εγω δεν ειναι τιποτα.
Πάντως πραγματικά και τα 3 περιστατικά είναι σαν ανέκδοτα!!! :grin:
Πολύ γέλασα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Γράψτε,γράψτε και άλλα(κωμικά κατά προτίμηση,μην χαλαστούμε)!!! :dancing:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
φιλε εγω δεν σου λεω τιποτα που να σου πουνε τιποτε αλλοι που εχουν δει πραγματα και πραγματα αυτα που λεω εγω δεν ειναι τιποτα.
Σε πιστεύω πάντως γιατί και εγώ έχω ζήσει κωμικές καταστάσεις αλλά όχι σε μπουρδέλα/στούντιο!!! :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν θυμαμαι τον εαυτο μου να ειναι μπροστα σε τετοια σκηνικα αστεια,αλλα με θυμαμαι σε τραγικες καταστασεις.του στυλ να εχει βγει κοπελα απο δωματιο κ τα μπουτια της να ειναι μεσα στα ξερατα γιατι ενας μεθυσμενος τα καταφερε μεσα στο δωματιο.ελεος.....
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φαντασου ποσες φορες ξερασε μετα αυτη! :2funny:
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.041
Κριτικές
88
Like
10.214
Πόντοι
17.815
Εμενα χθες η Εφη αφου τελιωσαμε αρχισε να με γαργαλαει στις πατουσες μου!!
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Πριν από μια βδομάδα περίπου ήμουν μέσα στο δωμάτιο και περίμενα ( μια Ουκρανή στο Πράσινο, νομίζω Αντζέλικα μου είπε), οπότε ένας αλβανός έχει πιάσει κουβέντα με την τσατσά και τους ακούω.
Α: Θα μπω αλλά θέλω κώλο. Πόσο πάει ο κώλος?
Τ: Τι κώλο ρε? Γιατί τι είναι πούστης η κοπέλα?

 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πριν από μια βδομάδα περίπου ήμουν μέσα στο δωμάτιο και περίμενα ( μια Ουκρανή στο Πράσινο, νομίζω Αντζέλικα μου είπε), οπότε ένας αλβανός έχει πιάσει κουβέντα με την τσατσά και τους ακούω.
Α: Θα μπω αλλά θέλω κώλο. Πόσο πάει ο κώλος?
Τ: Τι κώλο ρε? Γιατί τι είναι πούστης η κοπέλα?
:2funny: ηθελε να γαμισει και αντι να πει και ευχαριστω που μπηκε ηθελε και κολο ο μαλακας
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
:2funny: ηθελε να γαμισει και αντι να πει και ευχαριστω που μπηκε ηθελε και κολο ο μαλακας

γιατί να πει και ευχαριστώ το παλικάρι συναγωνιστή..? απ' τα λίγα που ξέρω στα μπουρδέλα πας πληρώνεις και γαμάς... Έίναι συγκεκριμένη η συναλλαγή... κάποιος που ας πούμε πουλάει αυτοκίνητα και πας και τον προτιμάς αντί να πας στον παρακάτω του λες και ευχαριστώ?? Ή μήπως ίσως πρέπει να σου πει αυτός ευχαριστώ που τον προτίμησες...

Αντε γιατι πολλοί την "μουνοδουλιάση" την έχουν στο αίμα τους... (και δεν εννοώ εσένα γενικά αλλά αποκλειστικά όσον αφορά το συγκεκριμένο post που έκανες...) Εκτός φυσικά αν δηλώνεις ευθαρσώς ότι είσαι ρατσιστής ρατσιστής και το πρόβλημα σου ήταν ότι το παιδί ήταν αλλοδαπό όποτε κατά την γνώμη σου του κάνουν χάρη που του παίρνουν τα ωραία του λεφτά για μια υπηρεσία που ούτως ή άλλως προσφέρουν στους χώρους αυτούς...

PS γενικά δεν επιθυμώ να ανοίγω αστείες αντιπαραθέσεις και δεν έχω να χωρίσω τίποτα με εσένα... απλά δεν μου άρεσε το post που έκανες...
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γιατί να πει και ευχαριστώ το παλικάρι συναγωνιστή..? απ' τα λίγα που ξέρω στα μπουρδέλα πας πληρώνεις και γαμάς... Έίναι συγκεκριμένη η συναλλαγή... κάποιος που ας πούμε πουλάει αυτοκίνητα και πας και τον προτιμάς αντί να πας στον παρακάτω του λες και ευχαριστώ?? Ή μήπως ίσως πρέπει να σου πει αυτός ευχαριστώ που τον προτίμησες...

Αντε γιατι πολλοί την "μουνοδουλιάση" την έχουν στο αίμα τους... (και δεν εννοώ εσένα γενικά αλλά αποκλειστικά όσον αφορά το συγκεκριμένο post που έκανες...) Εκτός φυσικά αν δηλώνεις ευθαρσώς ότι είσαι ρατσιστής ρατσιστής και το πρόβλημα σου ήταν ότι το παιδί ήταν αλλοδαπό όποτε κατά την γνώμη σου του κάνουν χάρη που του παίρνουν τα ωραία του λεφτά για μια υπηρεσία που ούτως ή άλλως προσφέρουν στους χώρους αυτούς...

PS γενικά δεν επιθυμώ να ανοίγω αστείες αντιπαραθέσεις και δεν έχω να χωρίσω τίποτα με εσένα... απλά δεν μου άρεσε το post που έκανες...
δεν υπαρχει καμια παρεξηγηση αλλωστε το σαιτ ειναι για να λεει οποιος θελει την γνωμη του.οσο για αυτο που εγραψα απο μια αποψη δεν εχω εγω προβλημα με ξενους αλλα μεγαλο ποσοστο τρωει πορτα αυτο εννοω.αλλα και απ την αλλη αυτοι φταινε που τρωνε πορτα γιατι πολλες φορες δημιουργουν καταστασεις και φασαριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom